Стоматология Ласка

Каталог послуг ПС Ласка

Отбеливание-зубов-4

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів в клініці “Ласка” Кожен мріє мати здорові міцні та білосніжні зуби. І якщо здоров’я зубів безпосередньо залежить від харчування, способу життя і якості щоденного чищення. То ступінь білизни контролювати дуже складно. Як правило, при вживанні деяких медикаментів, кава і інших чинників емаль має властивість втрачати білизну і купувати сіруватий або жовтуватий.

Брекетами

Брекети

УСТАНОВКА  БРЕКЕТІВ ЗІ ЗНИЖКОЮ 1500 грн. У КИЄВІ! Запишись зараз і отримай консультацію, повну діагностику і установку брекетів в кращій стоматологічній клініці міста за найкращою ціною. Види брекетів та їх встановлення у клініці Ласка Останнім часом неправильний або патологічний прикус став хоч і не приємною, але статистичної нормою.

shutterstock_262850015

Хірургічна стоматологія

У наш час сучасний стоматологічний підхід повністю змінився, сьогодні стоматологія цілковито спрямована на збереження зубів. За допомою надсучасних методів, що використовуються у нашій клініці зробити все можливе для успішного хірургічного втручання стає під силу у 99,9% випадків.

xshutterstock_284497271.jpg.pagespeed.ic.vKJ58t4teb

Дитяча стоматологія

У дитячій стоматології практикується зовсім інший підхід при лікуванні захворювань порожнини рота, на відміну від підходу до дорослих пацієнтів. Для дитини важливий не тільки безболісний метод, яким його будуть лікувати, а й загальний непорушений психологічний стан.

xshutterstock_228026632.jpg.pagespeed.ic.5WcIowfBXN

Діагностика стану зубів

Точна діагностика є невід’ємним етапом при лікуванні захворювань ротової порожнини. Від того як цей етап пройде, буде залежати подальший перебіг захворювання. Надважливо, щоб діагностика проходила з залученням сучасної апаратури і під керівництвом досвідченого фахівця.

xshutterstock_364127213.jpg.pagespeed.ic.w5Xplghf96

Лазерна стоматологія

Лазерна стоматологія динамічно розвивається та використовується для лікування багатьох захворювань ротової порожнини. Лазерний промінь здатен надавати протизапальну, ранозагоюючу та регенеруючу дію на тканини.

 
xshutterstock_136306586.jpg.pagespeed.ic.jM--ud38QK

Протезування зубів

Ортопедична стоматологія присвячена питанням протезування зубів. Кабінети нашої клініки обладнанні висококласним сучасним обладнанням, яке дозволяє проводити діагностику та широкий спектр лікувальних маніпуляцій на найвищому рівні.

 
Выравнивание-зубов-бреет-системой-в-любом-возрасте-2

Ортодонтичне лікування

Ортодонтичне лікування – це комплекс дій, які спрямовані на лікування хвороб зубощелепної системи людини.
Виправлення прикусу проводиться за кількома напрямками, які визначає стоматолог-ортодонт в залежності від конкретного випадку і ваших бажань: брекети, капи, пластинки, трейнери.

xshutterstock_164011439.jpg.pagespeed.ic.IuSz8bjYHI

Гігієна і пародонтологія

Гігієна ротової порожнини є невід’ємною частиною нашого життя.Звернувшись до нашої клініки ви отримаєте кваліфіковану допомогу у питаннях вибору засобів догляду для ротової порожнини вас та ваших дітей, як правильно та ефективно доглядати за зубами. 

xnashe_bogatstvo-1.jpg.pagespeed.ic.HYuqNDMQvL

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія – це розділ медицини, який вивчає захворювання ротової порожнини.Так само терапевтична стоматологія займається установкою і зняттям прикрас для зубів. Ми пропонуємо своїм пацієнтам якісне, швидке та безболісне лікування хвороб порожнини рота.

×
Хотите мы вам перезвоним?