ᐈ Вирівнювання зубів - швидке виправлення прикусу у дорослих і дітей в Києві на Відрадному

Стоматология Ласка

Вирівнювання зубів

Система вирівнювання зубів в Києві

Піклуватися про красу посмішки слід не по одним естетичних міркувань. Неправильний прикус робить посмішку менш привабливою, не красивою, негативно впливає на здоров’я зубів.

Технології, що застосовуються в сучасній стоматології, роблять можливим вирівнювання зубів Київ і усунення дефектів прикусу. Це безпечна процедура, можлива за декількома методиками. Застосування брекетів – це найпопулярніший, але не єдиний спосіб лікування. У стоматології все частіше застосовуються капи для вирівнювання зубів (їх ще називають елайнери) і спеціальні пластини для дітей. Стоматологічна клініка Ласка йде в ногу з часом і пропонує лікування цими сучасними методами.

Примітка: Брекети, капи, пластини – все це хірургічні методи. Перш, ніж вирівнювати зуби, необхідно їх вилікувати, а також усунути запалення в ротовій порожнині. Застосування брекет систем і капи вирівнювання зубів Київ протипоказано при пародонтиті, пародонтозі, множині гострим карієсі.

Що являють собою капи для зубів

Капи – це ортодонтические конструкції, виготовлені з прозорого полімерного матеріалу, що представляє собою знімні ковпачки. Для виготовлення такої системи необхідний знімок особи і зліпок щелепи. На їх основі створюється тривимірна модель майбутньої конструкції. Повний вирівнювання зубів, ціна якого вказана у відповідному розділі нашого сайту, із застосуванням кап займає близько року. Під час чищення зубів, як і під час кожного прийому їжі, елайнери потрібно знімати.

В цілому капи можна назвати кілька «урізаною» методикою вирівнювання зубів, по крайней мере, в порівнянні з брекет системами. Елайнери актуальні в легких випадках, наприклад, коли зуб не дуже викривлений. На відміну від лікування за допомогою брекетів, застосування кап виключає необхідність постійного лікарського спостереження – знімні ковпачки виготовляються відразу на весь курс лікування.

Вирівнювання у дітей

virav1Для вирівнювання зубів у дітей 2-5 років застосовуються спеціальні пластинки. Така ортодонтическая конструкція виготовляється індивідуально, вона не змінює положення зубного ряду, але фіксує його в правильному положенні, заданому стоматологом. Пластини для вирівнювання зубів, ціна яких вказана на нашому сайті, вкрай рухливі і податливі для впливів. Носяться вони лише в звичне для малюка час, виступаючи заміною звичної соски і пальці.

Для лікування неправильного прикусу у дітей 6-12 років застосовуються знімні апарати. Вони показані при змінному прикусі, коли молочні зуби частково змінилися постійними. Власне, головне завдання таких конструкцій – це не тільки вирівнювання зубів у дітей, а й корекція аномалій щелепи.

Залежно від складності лікування, пластинки можуть носитися виключно вночі або ж цілодобово. Виготовляють знімні апарати за індивідуальним відбитку щелепи дитини. Зовні це пластинка з пластмаси, яка фіксується на зубах на металеві кламера.

Вирівнювання зубів у дорослих: ціни і методи

Вирівняти зуби в дорослому віці допоможуть брекет системи – ортодонтичні конструкції, що складаються з замків і дуги. Дужки або замочки «сідають» на зуби на дуже потужний клей. Дуга, в свою чергу, фіксується на спеціальних пазах в замочках, приймаючи на себе основне завдання. Виготовляють дугу зі сплаву нікелю й титану, іменованого Нітінол. Головна особливість цього матеріалу – вміння запам’ятовувати форму.

Примітка: Вирівнювання зубів брекетами у дорослих може затягуватися до трьох років.

Початкова форма дуги в брекетах відповідає тому, як будуть виглядати зуби пацієнта по результату лікування. Заготівля загартовується до критичної температури, на якій вона «запам’ятовує» свою вихідну форму. Під час установки дуга сильно деформується, адже її потрібно закріпити на всіх дужках. Температура в ротовій порожнині виступає таким собі каталізатором, примушуючи дугу поступово приймати початкову форму, в той же час зрушуючи (вирівнюючи) зуби.

Якісне та ефективне виправлення прикусу, ціни Київ ви знайдете на нашому сайті, можливо в стоматологічному центрі Ласка. У нас працюють кваліфіковані фахівці – стоматологи і лікарі-ортодонти, які знають як повернути красу і радість посмішки.

Ортодонтичне лікування

Вартість

Фіксац.метал. брекетів (1 щелепа)

3200

Брекети металеві (1 щелепа)

6010

Брекет-контроль (1 чол, корекція)

600

Брекет-контроль (2 щелепу)

1230

Фіксація пружини

210

Брекет-контроль (2 щелепу)

1230

Дуга металева

460

Гачок довгий прямий

90

Встановлення пружини металевої

400

Встановлення стопера

90

Заміна дуги металевої (1 щелепа)

460

Заміна дуги естетичної (1 щелепа)

570

Заміна лігатури еластичної (1 щелепа)

200

Заміна лігатури металевої (1 щелепа)

170

Фіксація повторна брекета

460

Фіксація кнопки

460

Фіксація ретейнера (1 щелепа)

2510

Зняття ретейнера (1 щелепа)

600

Фіксація ретейнера (2 щелепи)

5040

Зняття ретейнера (2 щелепи)

1230

Ретенційна каппа

1000

Фіксація брекета

480

Еластики

110

Заміна еластичного ланцюжка

200

Комбінована естетична брекет-система з металевим пазом (1 щелепа)

14020

Встановлення мікроімплантів

4020

Сепарація

110

МПД-дуга

5070

Зняття брекетів

510

Зняття стоперу

60

Повторна фіксація ретейнера

370

Фіксація замку + кільця (6-7з)

910

Закриває пружина для імплантів

400

Зняття брекетів (1 щелепа), (чистка зуба від матеріалу)

1510

Зняття брекетів (2 щелепу)

3020

×
Хотите мы вам перезвоним?