Стоматология Ласка

Вирівнювання зубів у Києві

Про красиву посмішку мріє кожен, але, якщо від природи зуби не рівні або присутній аномалія прикусу, виправити ситуацію можна за допомогою їх вирівнювання.

Вирівнювання зубів

Система вирівнювання зубів в Києві

Піклуватися про красу посмішки слід не по одним естетичних міркувань. Неправильний прикус робить посмішку менш привабливою, не красивою, негативно впливає на здоров’я зубів.

Технології, що застосовуються в сучасній стоматології, роблять можливим вирівнювання зубів Київ і усунення дефектів прикусу. Це безпечна процедура, можлива за декількома методиками. Застосування брекетів – це найпопулярніший, але не єдиний спосіб лікування. У стоматології все частіше застосовуються капи для вирівнювання зубів (їх ще називають елайнери) і спеціальні пластини для дітей. Стоматологічна клініка Ласка йде в ногу з часом і пропонує лікування цими сучасними методами.

Примітка: Брекети, капи, пластини – все це хірургічні методи. Перш, ніж вирівнювати зуби, необхідно їх вилікувати, а також усунути запалення в ротовій порожнині. Застосування брекет систем і капи вирівнювання зубів Київ протипоказано при пародонтиті, пародонтозі, множині гострим карієсі.

Що являють собою капи для зубів

Капи – це ортодонтические конструкції, виготовлені з прозорого полімерного матеріалу, що представляє собою знімні ковпачки. Для виготовлення такої системи необхідний знімок особи і зліпок щелепи. На їх основі створюється тривимірна модель майбутньої конструкції. Повний вирівнювання зубів, ціна якого вказана у відповідному розділі нашого сайту, із застосуванням кап займає близько року. Під час чищення зубів, як і під час кожного прийому їжі, елайнери потрібно знімати.

В цілому капи можна назвати кілька «урізаною» методикою вирівнювання зубів, по крайней мере, в порівнянні з брекет системами. Елайнери актуальні в легких випадках, наприклад, коли зуб не дуже викривлений. На відміну від лікування за допомогою брекетів, застосування кап виключає необхідність постійного лікарського спостереження – знімні ковпачки виготовляються відразу на весь курс лікування.

Вирівнювання у дітей

Для вирівнювання зубів у дітей 2-5 років застосовуються спеціальні пластинки. Така ортодонтическая конструкція виготовляється індивідуально, вона не змінює положення зубного ряду, але фіксує його в правильному положенні, заданому стоматологом. Пластини для вирівнювання зубів, ціна яких вказана на нашому сайті, вкрай рухливі і податливі для впливів. Носяться вони лише в звичне для малюка час, виступаючи заміною звичної соски і пальці.

Для лікування неправильного прикусу у дітей 6-12 років застосовуються знімні апарати. Вони показані при змінному прикусі, коли молочні зуби частково змінилися постійними. Власне, головне завдання таких конструкцій – це не тільки вирівнювання зубів у дітей, а й корекція аномалій щелепи.

Залежно від складності лікування, пластинки можуть носитися виключно вночі або ж цілодобово. Виготовляють знімні апарати за індивідуальним відбитку щелепи дитини. Зовні це пластинка з пластмаси, яка фіксується на зубах на металеві кламера.

Вирівнювання зубів у дорослих

Вирівняти зуби в дорослому віці допоможуть брекет системи – ортодонтичні конструкції, що складаються з замків і дуги. Дужки або замочки «сідають» на зуби на дуже потужний клей. Дуга, в свою чергу, фіксується на спеціальних пазах в замочках, приймаючи на себе основне завдання. Виготовляють дугу зі сплаву нікелю й титану, іменованого Нітінол. Головна особливість цього матеріалу – вміння запам’ятовувати форму.

Примітка: Вирівнювання зубів брекетами у дорослих може затягуватися до трьох років.

Початкова форма дуги в брекетах відповідає тому, як будуть виглядати зуби пацієнта по результату лікування. Заготівля загартовується до критичної температури, на якій вона «запам’ятовує» свою вихідну форму. Під час установки дуга сильно деформується, адже її потрібно закріпити на всіх дужках. Температура в ротовій порожнині виступає таким собі каталізатором, примушуючи дугу поступово приймати початкову форму, в той же час зрушуючи (вирівнюючи) зуби.

Якісне та ефективне виправлення прикусу, ціни Київ ви знайдете на нашому сайті, можливо в стоматологічному центрі Ласка. У нас працюють кваліфіковані фахівці – стоматологи і лікарі-ортодонти, які знають як повернути красу і радість посмішки.

Стоматологія Ласка рухається в ногу з часом, тому безметалова кераміка – одна з послуг, які ми надаємо. Ціну на неї ви зможете знайти у відповідному розділі нашого сайту.
У виготовленні керамічних зубних коронок ми, згідно з технологією, застосовуємо оксид цирконію або оксид алюмінію для каркасу.
Чому наші стоматологи віддають перевагу саме цим матеріалам? По-перше, вони мають високі показники механічної міцності, по-друге – високу світлопроникність, по-третє – вони мають відмінну біологічну сумісність.
Головна перевага безметалової кераміки передніх зубів, це її чудова естетичність. Поряд з каркасом, міцність якого не поступається металевому, біле забарвлення і хороша прозорість керамічної коронки робить її максимально схожою на натуральні зуби. Візуально помітити різницю точно не вийде.

Роботи з виготовлення каркасу коронки з оксиду алюмінію або оксиду цирконію протікають у декілька етапів:

  • Лазерне сканування моделі попередньо оброблених зубів;
  • Комп’ютерна обробка відсканованого результату;
  • Цифрове моделювання каркасу;
  • Виточування каркаса, заснованого на відсканованій моделі, на цифровому верстаті;
  • Запікання заготовки у печі за високої температури (це надає конструкції міцність);
  • Пошарове нанесення зубною технікою кераміки на каркас.

Безметалові керамічні системи, що застосовуються стоматологією Ласка, перевершують традиційні коронки на зуби завдяки низці переваг:

Стійкість кольору коронки (відсутність потьмянінь та фарбувань);

Точність крайового прилягання (гарантовано комп’ютерним моделюванням);

Повна біологічна сумісність використовуваних матеріалів із середовищем та тканинами ротової порожнини;

Точна імітація прозорості емалі натурального здорового зуба;

Мінімум навантаження на опорні зуби (керамічна коронка має невелику вагу).

І це ще не всі переваги, які має безметалова кераміка передніх зубів.
По-перше, для встановлення такої коронки потрібно мінімальне обточування зуба: через високу міцність матеріалу, оксидний каркас може бути тоншим, ніж металевий.
По-друге, рідні зуби залишаються практично недоторканими, навіть нерв не видаляється.

Крім того, всі перераховані вище переваги в сумі, а саме висока міцність, естетика, щільність прилягання до ясна, роблять такі конструкції, як безметалова кераміка передніх зубів, кращим вибором для протезування. Вони вільно прослужать 7-10 років, а то й більше. До того ж, керамічні коронки без металу в каркасі можуть бути встановлені і на жувальні моляри.

Якщо керамічні коронки на основі безметалового каркаса – це той метод протезування зубів, який вас влаштовує, довірте його виконання професіоналам. Це стоматологи та зубні техніки стоматології Ласка. Наші кваліфіковані спеціалісти мають великий досвід роботи в зубному протезуванні, у тому числі з протезами, які називають безметалевою керамікою. Ціна такої коронки не “вдарить по кишені”, а отриманий результат приємно і на довго здивує.

Ортопедична стоматологія – єдиний вихід для тих, хто зіткнувся з втратою зубів. Даний клінічний напрямок активно розвиває цілу низку методик, серед яких особливо виділяється CAD/CAM. Це технологія сучасного комп’ютерного моделювання зубних конструкцій, що застосовується відновлення зубного ряду. Що мається на увазі? Йдеться про виготовлення та встановлення коронок, мостоподібних протезів, різних вкладок, які стають все більш популярними, будучи досить ефективною альтернативою застарілій металокераміці. Наприклад, коронки із оксиду цирконію.

Діоксид цирконію – це штучний матеріал, застосовуваний у західній медицині з 1969 року (для заміни головок кульшового, калінного суглобів). У стоматологічній практиці цирконій вперше з’явився у 1993 році, і з того часу впевнено лідирує за популярністю як серед фахівців, так і серед пацієнтів. Кераміка на оксиді цирконію є абсолютно безпечною для порожнини рота та здоров’я пацієнта. За фізичними та хімічними характеристиками діоксид близький до кісткової тканини людини. Навіть надчутливий організм сприйме коронки на основі оксиду цирконію як «свої». Не зафіксовано жодного інциденту, пов’язаного з алергічною реакцією на даний матеріал. І при цьому всі ми знаємо, що на металевий сплав, що використовується в ортопедичній стоматології, такі реакції виникають досить часто. Тобто цирконій дає шанс алергікам, які потребують якісного протезування.

При цьому матеріал аж ніяк не поступається металокерамічним протезам за властивостями міцності. Більше того, він не схильний до деформацій з плином часу, і має унікальну якість відновлення власної структури на молекулярному рівні. Оксид цирконію ціна якого не повинна відлякати пацієнта, який потребує надійного протезування, самостійно «затягує» мікротріщини. Низька теплопровідність цирконію також дозволяє зубам залишатися живими. Будучи чудовим утеплювачем, діоксид надійно захищає зубний ряд від температурних перепадів.

Симптоми структурних змін тканин навколо протеза також відсутні в тих випадках, коли Ви використовуєте оксид цирконію. Ціна питання – здоров’я Вашої ротової порожнини, яка у разі застосування металокераміки може призвести до повторних візитів до стоматологічного кабінету. Жодного дратівливого ефекту на м’які тканини ясна при використанні цирконію не спостерігається. Активний захист цих м’яких тканин навколо протезу – крім іншого входить в «обов’язки» даного матеріалу. Клінічні дослідження показали, що «налипання» шкідливих бактерій до оксиду цирконію на 40% нижче, ніж у випадку зі звичайною металокерамічною коронкою.

Однією з основних вимог пацієнта при виборі матеріалу для протезування є колір та гармонія посмішки. Чудові естетичні характеристики протезів із діоксиду цирконію є ключовим фактором успішності даного матеріалу. Слід особливо наголосити, що підбір кольору реалізується не тільки для кераміки на оксиді цирконію, але й для самого каркасу. Матеріал повністю виключає неестетичний ефект «просвічування». Коронки з оскиду цирконію зберігають природну прозорість, а також передбачають можливість (у разі потреби з часом, або через індивідуальні переваги пацієнта) колірної корекції. Там, де до естетичних властивостей протеза пред’являються особливі вимоги – зуби оксид цирконію безперечно обганяють за популярністю традиційні металокерамічні конструкції.

наші роботи

Наші клієнти говорять про нас

ОТЛИЧНО
29 отзывов на
Lana Oven
Lana Oven
2021-05-22
Проверенный
С острой болью обратилась в стоматологию «Ласка» к Романенковой Юлии Любомировне. Лечением осталась очень довольна. Врач - профессионал своего дела, поэтому я доверилась и решила лечить остальные проблемные зубы у этого врача. Результатом очень довольна! Я рада, что нашла своего стоматолога! Спасибо!!!
Прочитайте больше
Лилия Отмахова
Лилия Отмахова
2020-10-26
Проверенный
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, какая цена на удаление нерва?
Прочитайте больше
Sergo
Sergo
2020-10-18
Проверенный
Очень рад что попал в эту клинику,она имеет современное оборудование, Доброжелательный,клиентоориентированный персонал,чисто,стерильно,адекватные цены.В высокой квалификации убедился с первой пломбой,сделав одну,решил делать все.Хочу поблагодарить стоматолога Светлану,благодаря которой у меня пропал страх лечения зубов,она делает свою работу очень аккуратно и качественно и от результата поднимается настроение) Рекомендую.
Прочитайте больше
Ольга Компаниенко
Ольга Компаниенко
2020-08-22
Проверенный
Консультация бесплатная, снимок 200 грн, в дополнительном лечении необходимости не оказалось, и дополнительных услуг не стали навешивать.
Прочитайте больше
Dasha Kryzhevskykh
Dasha Kryzhevskykh
2020-07-09
Проверенный
Отличная стоматология, приятный персонал, с мужем лечим зубы только у Даниловой Светланы, отличный, грамотный и квалифицированный специалист, с бережным и чутким отношением к клиентам!
Прочитайте больше
Лера Добровольская
Лера Добровольская
2020-06-25
Проверенный
Светлана Данилова лучший стоматолог в моей жизни! Такого внимания к себе и своему рту я ещё не встречала. Вылечила все зубы и настроение подняла. Рекомендую!
Прочитайте больше

Ортодонтичне лікування – ціни

Вартість

Фіксац.метал. брекетів (1 щелепа)

3200

Брекети металеві (1 щелепа)

600

Брекет-контроль (1 чол, корекція)

600

Брекет-контроль (2 щелепу)

1230

Фіксація пружини

210

Брекет-контроль (2 щелепу)

1230

Дуга металева

460

Гачок довгий прямий

90

Встановлення пружини металевої

400

Встановлення стопера

90

Заміна дуги металевої (1 щелепа)

460

Заміна дуги естетичної (1 щелепа)

570

Заміна лігатури еластичної (1 щелепа)

200

Заміна лігатури металевої (1 щелепа)

170

Фіксація повторна брекета

460

Фіксація кнопки

460

Фіксація ретейнера (1 щелепа)

2510

Зняття ретейнера (1 щелепа)

600

Фіксація ретейнера (2 щелепи)

5040

Зняття ретейнера (2 щелепи)

1230

Ретенційна каппа

1000

Фіксація брекета

480

Еластики

110

Заміна еластичного ланцюжка

200

Комбінована естетична брекет-система з металевим пазом (1 щелепа)

14020

Встановлення мікроімплантів

4020

Сепарація

110

МПД-дуга

570

Зняття брекетів

510

Зняття стоперу

60

Повторна фіксація ретейнера

370

Фіксація замку + кільця (6-7з)

910

Закриває пружина для імплантів

400

Зняття брекетів (1 щелепа), (чистка зуба від матеріалу)

1510

Зняття брекетів (2 щелепу)

3020

×
Хотите мы вам перезвоним?