Стоматология Ласка

Наші спеціалисти

Земелько Надія Олександрівна

Стоматолог-терапевт, ортопед

Засновник клініки ПС ЛАСКА в м.Київ Керівник цифрової зуботехнічної лабораторії в м.Київ Закінчила Донецький ДМУ ім. М. Горького в 1986 р. З 1990 року працює в Приватній Стоматології ЛАСКА.

Земелько Сергій Миколайович​

Стоматолог-ортопед, імплантолог​

Головний лікар стоматології ЛАСКА у Києві. Закінчив Донецький ДМУ ім. М. Горького в 2006. З 2006 року працює в Приватній Стоматології ЛАСКА. Член Асоціації Імплантологів України.

xXnwaK4V0QXGmRSY0Kkq8tw_thumb_1a3e.jpg.pagespeed.ic.QEvI4lDDHR

Голубченко Олег Ігорович​

Хірург стоматолог​

Закінчив НМУ імені О.О.Богомольця в 2016 році за спеціальністю “Стоматологія”  У 2018 пройшов спеціалізацію на кафедрі щелепно-лицевої хірургії в національній медичній академії посдіпломного освіти ім. П.Л.Шупика

Романенкова Юлія Любомирівна​

Терапевт-пародонтолог​

Закінчила з відзнакою Донецький державний медичний університет ім. Горького в 2000 р. З 2012 р працює в Приватної Стоматології Ласка.

 

IMG_5207-1

Німеровський Ігор
Якович

Стоматолог-ортодонт​

Член Української Ассціаціі Ортодонтів України. У 2001 році закінчила Київський Національний Медичний Унивеситет ім. О.О. Богомольця. Лікар-стоматолог вищої кваліфікаційної категорії.

IMG_5187

Данилова Світлана Олександрівна​

Стоматолог-терапевт​

Лікар стоматолог-терапевт, в 2013 році закінчила ОНМедУ (Одеський Національний Медичний Університет). З 2018 року працює в «ПС ЛАСКА».

 

IMG_5345

Горбунова Руслана
Юріївна

Лікар ортодонт-стоматолог

Закінчила Національний медичний університет імені О.О.Богомольця у 2017 році пройшла підвищення кваліфікації по спеціальності “Ортодонтія” у Харківському національному медичному університеті ННІПО

IMG_5383

Козоріз Анастасія
Ігорівна

Дитячий стоматолог

У 2017 закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця. Інтернатура по загальній  стоматології. Пройшла спеціалізацію з дитячої стоматології

×
Хотите мы вам перезвоним?