Стоматология Ласка

Стоматологія Ласка - про компанію

Своєчасне відвідування стоматологічного кабінету – це запорука здорової та красивої посмішки, а значить і успіху. Навіть якщо у вас виникли будь-які проблеми, тобто ви дещо не встежили, то нічого страшного немає, адже ви можете звернутися в Приватну Стоматологію Ласка і бути впевнені, що тут ваші зуби будуть вилікувані швидко і ефективно. Приватна значить душевна, особиста! І це найголовніше, що відрізняє ПС Ласка від інших клінік.

Завдяки високому рівню даної стоматологічної клініки ви можете розраховувати на величезний список послуг ,які вам можуть тут надати. Сюди входить все – від звичайного лікування і до протезування, різні операції і імплантації та лікуваннюя коренів зубів, лікування ясен, установка брекетів, виготовлення різних засобів захисту, які можуть знадобитися в контактних видах спорту. Даний список можна продовжувати до нескінченності, але в цілому з чим би ви не прийшли вам обов’язково допоможуть.

Це одна з тих найкращих клінік, які працюють спираючись на досвід своїх європейських колег і переймаючи від них найкраще як в обладнанні, так і в методах лікування. Так що потрапивши сюди, ви можете бути впевнені що здоров’я ваших зубів в надійних руках. Саме тут вас чекає ціла команда кращих зубних техніків, лікарів і їх асистентів.

Трохи про історію клініки

Почалося все з відносно невеликого кабінету ще в 1990 році – тут зібралося всього декілька співробітників, але вони були об’єднані любов’ю до своєї справи і спільною метою. Мета ця виражається і донині в наданні самої кваліфікованої допомоги будь-кому, хто звернутися в ПС Ласка зі стоматологічними проблемами.

З 2015 року в Києві функціонує вже повноцінна, досить велика клініка, яка завдяки широкому спектру фахівців може надати найповніший цикл лікування – начинаючи від звичайних консультацій і обстежень і закінчуючи лікуванням випадків різної складності з подальшим спостереженням у лікарів і коригуванням курсу.

Тут немає якогось певного напряму за віком – застосовуються дуже успішні програми лікування як дітей, так і дорослих. Ще один плюс в тому, що до кожного пацієнта знову ж на підставі віку і індивідуальних особливостей підбирається свій підхід. Завдяки приємною атмосфері, добродушним і привітним лікарям, а також безболісності всіх процедур ви зможете нарешті перестати боятися походів до дантиста.

ПС Ласка є хорошим винятком, клінікою яка вже тільки своєю назвою має пацієнтів до того, що до них будуть ставитися тут найкращим чином. Втім можна просто заглянути в розділ з відгуками пацієнтів і переконатися в цьому ще раз, або заглянути в галерею сайту, де знаходяться всі нагороди лікарів і сертифікати клініки.

Хірургічна стоматологія

Лазерна стоматологія

Ортопедична стоматологія

Гігієна та пародонтологія

×
Хотите мы вам перезвоним?