ᐈ Дитяча стоматологія - клініка дитячої стоматології в Києві на Відрадному, доступні ціни, відгуки

Стоматология Ласка

Дитяча стоматологія

Сучасна стоматологія для дітей Ласка

Часто у батьків наших маленьких пацієнтів виникає питання з приводу того чи варто лікувати дітям молочні зуби, адже вони не постійні і скоро і так випадуть. Наша відповідь – звичайно ж так, варто.

Лікування молочних зубів дитини така ж необхідна процедура, як і лікування постійних зубів.

При появі перших ознак захворювання в порожнині рота дитини необхідно відразу ж звернутися до дитячого лікаря стоматолога, адже молочні зуби мають властивість руйнуватися швидше, ніж корінні. Варто відзначити, що не пролікований вчасно карієс на молочних зубах у дітей може обернутися безліччю проблем: патологією ясен, враженням зачатку здорового постійного зуба і іншими проблемами.

У будь-якому випадку постійно присутній вогнище інфекції в організмі дитини буде негативно позначатися на його здоров’ї. Тому ми наполегливо радимо регулярно проходити огляд у дитячого стоматолога.

Корисна звичка закладена з дитинства – регулярний і правильний догляд за порожниною рота, допоможе зберегти зуби здоровими і красивими до глибокої старості!

Тому так важливо починати привчати дітей до цієї щоденної процедури з самого раннього віку, тоді “серьозний” похід до лікаря можна буде відкласти надовго. Якщо, все ж проблем із зубами не вдалося уникнути, слід вибрати кваліфікованого фахівця.

Звертайтеся до лікаря своєчасно!

Хороший дитячий стоматолог, проведе професійний огляд, визначить проблему і призначить лікування. Оптимальним варіантом стане вибір одного постійного фахівця, адже стоматолог, як і дільничний лікар повинен бачити проблеми пацієнта в динаміці, а регулярне відвідування одного і того ж фахівця, дозволяє налагодити тісний контакт між лікарем і хворим, що особливо важливо для маленьких пацієнтів.

Дитячий стоматолог з досвідом роботи завжди знайде підхід до дитини, щоб процедура лікування пройшла без наслідків для психічного здоров’я дитини. Особливо важливо не злякати маленького пацієнта при першому відвідуванні стоматології. Тому лікар, який працює з дітьми повинен володіти навичками психолога і вміти проводити огляд в легкій ігровій формі.

З метою профілактики відвідування стоматолога потрібно починати майже відразу ж після появи перших молочних зубів. Це дозволить вам уникнути багатьох проблем – від неправильного прикусу у дитини, до розвитку карієсу. Кваліфікований дитячий лікар стоматолог обов’язково порекомендує як правильно скласти раціон для дитини, щоб зберегти здорові зубки, які гігієнічні засоби використовувати для чистоти порожнини рота.

При відсутності видимих проблем досить обмежитися відвідуванням лікаря двічі на рік, якщо ж ви помітили погіршення стану зубів у дитини, навіть після проведеного лікування, слід відвідувати спеціаліста не менше одного разу на три місяці.

Сучасна стоматологічна клініка передбачає не тільки наявність кваліфікованого медперсоналу. Така установа завжди має в своєму розпорядженні сучасне обладнання для проведення правильної діагностики та якісного лікування. Ви можете пройти додатковий огляд у ортодонта, а дитячий стоматолог хірург, обстежує дитину зі своейпрофільной боку.

Призначити лікування допоможе правильно проведена діагностика, яка покаже повну малюнок стану порожнини рота, допоможе уточнити діагноз і скласти план подальшого лікування. Потрібне дослідження призначає дитячий стоматолог, Стоматологія Ласка має все необхідне обладнання для первинної діагностики зубощелепної системи дитини.

Сучасне діагностичне обладнання

Стоматологи Ласка обладнана сучасним цифровим апаратом для ортопантомограми (панорамного знімка)
  • Ортопантомографія – робить оглядовий знімок, всієї порожнини рота, показуючи стан зубів, розташування інаправленіе коренів і зон росту. Положення зубів, які ще не прорізалися, а також наявність понад комплектних зубів і багато іншого, що необхідно доктору для діагностики.
  • Рентгенологічне дослідження (прицільний знімок) – допомагає визначити прихований перебіг карієсу.

Всі рентгенапарати в Приватній Стоматології Ласка цифрові – тож доза опромінення при дослідженні мінімальна. Такі знімки можна робити без шкоди для здоров’я.

Лікування без болю 

Навіть дорослому хочеться пройти процедуру лікування зубів якомога безболісніше, не кажучи про маленьких пацієнтів. Для цього використовуються такі методи знеболювання – місцева анестезія, седація і загальний наркоз. Вони дозволяють звести до мінімуму больові відчуття під час лікувальної процедури.

Сучасна стоматологія також володіє унікальними технологіями, які представляють відмінну альтернативу традиційному механічного свердління бормашиною.

До таких методів можна віднести:

Хіміко-механічну систему, при якій на уражені ділянки зуба наноситься гель, до складу якого входить гіпохлорид натрію і амінокислоти. Після чого, лікар видаляє тільки пошкоджену ділянку, без застосування бормашини, спеціальними інструментами. Процедура абсолютно безболісна.

Наші роботи

У дитячій стоматології практикується зовсім інший підхід при лікуванні захворювань порожнини рота, на відміну від підходу до дорослих пацієнтів. Для дитини важливий не тільки безболісний і ефективний метод, яким його будуть лікувати, а й загальний психологічний стан.

Як відомо, багато дітей хвилюються і дуже переживають перед відвідуванням лікаря стоматолога. Такі страхи у дітей цілком виправдані і пов’язані з тим, що вони очікують від нього будь-яких хворобливих процедур. Саме тому стоматологічна клініка «Ласка» приділяє особливу увагу маленьким пацієнтам та дбати про те, щоб відвідування лікаря стоматолога стало для ваших дітей справжньою радістю і святом.

Часто використовується метод лікування зубів у дітей під час захоплюючих ігор, коли дитина відволікається від лікаря і не звертає увагу на ті маніпуляції, які він виробляє.

Якщо вам потрібен дійсно кваліфікований дитячий стоматолог – приходьте в Приватну Стоматологію Ласка. Вчасно надана професійна допомога допоможе зберегти зубки дитини здоровими, а настрій малюка радісним.

Дитяча стоматологія

Вартість

Лікування карієсу молочний зуб (1 клас)

460

Лікування карієсу молочний зуб (2 клас)

570

Лікування карієсу молочний зуб (2 клас)

660

Лікування початкового карієсу фторкаотцідом 1 од.

370

Лікування постійного зуба

660

* Запечатка фісур 1 зуб

460

Пломбування каналів пастою 1 канал

170

Муміфікують рідина

170

Девіталізуючої пов’язка

170

Профілактична чистка зубів

460

Психологічна підготовка

110

Плановий огляд

200

Профилактика кариесу (2 щелепи)

570

Кольорова пломба

550

Професійне чищення зубів (щітка+паста, 2 щелепи)

250

Склоіномерна пломба

550

Дитяча хірургія

Вартість

Видалення молочних зубів (1 клас)

100

Видалення молочних зубів (2 клас)

200

Видалення молочних зубів (3 клас)

400

×
Хотите мы вам перезвоним?