Стоматология Ласка

Дитяча стоматологія у Києві

Гарні зуби у дитини це дуже важливо! Радимо почати догляд за зубчиками Вашої дитини з перших днів їх появи

Дитяча стоматологія **ЛАСКА**

Дитяча стоматологія

Часто у батьків наших маленьких пацієнтів виникає питання з приводу того чи варто лікувати дітям молочні зуби, адже вони не постійні і скоро і так випадуть. Наша відповідь – звичайно ж так, варто.

Лікування молочних зубів дитини така ж необхідна процедура, як і лікування постійних зубів.

При появі перших ознак захворювання в порожнині рота дитини необхідно відразу ж звернутися до дитячого лікаря стоматолога, адже молочні зуби мають властивість руйнуватися швидше, ніж корінні. Варто відзначити, що не пролікований вчасно карієс на молочних зубах у дітей може обернутися безліччю проблем: патологією ясен, враженням зачатку здорового постійного зуба і іншими проблемами.

У будь-якому випадку постійно присутній вогнище інфекції в організмі дитини буде негативно позначатися на його здоров’ї. Тому ми наполегливо радимо регулярно проходити огляд у дитячого стоматолога.

Корисна звичка закладена з дитинства – регулярний і правильний догляд за порожниною рота, допоможе зберегти зуби здоровими і красивими до глибокої старості!

Тому так важливо починати привчати дітей до цієї щоденної процедури з самого раннього віку, тоді “серьозний” похід до лікаря можна буде відкласти надовго. Якщо, все ж проблем із зубами не вдалося уникнути, слід вибрати кваліфікованого фахівця.

Звертайтеся до лікаря вчасно!

Хороший дитячий стоматолог, проведе професійний огляд, визначить проблему і призначить лікування. Оптимальним варіантом стане вибір одного постійного фахівця, адже стоматолог, як і дільничний лікар повинен бачити проблеми пацієнта в динаміці, а регулярне відвідування одного і того ж фахівця, дозволяє налагодити тісний контакт між лікарем і хворим, що особливо важливо для маленьких пацієнтів.

Дитячий стоматолог з досвідом роботи завжди знайде підхід до дитини, щоб процедура лікування пройшла без наслідків для психічного здоров’я дитини. Особливо важливо не злякати маленького пацієнта при першому відвідуванні стоматології. Тому лікар, який працює з дітьми повинен володіти навичками психолога і вміти проводити огляд в легкій ігровій формі.

З метою профілактики відвідування стоматолога потрібно починати майже відразу ж після появи перших молочних зубів. Це дозволить вам уникнути багатьох проблем – від неправильного прикусу у дитини, до розвитку карієсу. Кваліфікований дитячий лікар стоматолог обов’язково порекомендує як правильно скласти раціон для дитини, щоб зберегти здорові зубки, які гігієнічні засоби використовувати для чистоти порожнини рота.

При відсутності видимих проблем досить обмежитися відвідуванням лікаря двічі на рік, якщо ж ви помітили погіршення стану зубів у дитини, навіть після проведеного лікування, слід відвідувати спеціаліста не менше одного разу на три місяці.

Сучасна стоматологія для дітей **ЛАСКА**

Сучасна стоматологічна клініка передбачає не тільки наявність кваліфікованого медперсоналу. Така установа завжди має в своєму розпорядженні сучасне обладнання для проведення правильної діагностики та якісного лікування. Ви можете пройти додатковий огляд у ортодонта, а дитячий стоматолог хірург, обстежує дитину зі своейпрофільной боку.

Призначити лікування допоможе правильно проведена діагностика, яка покаже повну малюнок стану порожнини рота, допоможе уточнити діагноз і скласти план подальшого лікування. Потрібне дослідження призначає дитячий стоматолог, Стоматологія Ласка має все необхідне обладнання для первинної діагностики зубощелепної системи дитини.

Стоматологи Ласка обладнана сучасним цифровим апаратом для ортопантомограми (панорамного знімка)

Ортопантомографія – робить оглядовий знімок, всієї порожнини рота, показуючи стан зубів, розташування інаправленіе коренів і зон росту. Положення зубів, які ще не прорізалися, а також наявність понад комплектних зубів і багато іншого, що необхідно доктору для діагностики.

Рентгенологічне дослідження (прицільний знімок) – допомагає визначити прихований перебіг карієсу.

Всі рентгенапарати в Приватній Стоматології Ласка цифрові – тож доза опромінення при дослідженні мінімальна. Такі знімки можна робити без шкоди для здоров’я.

Лікування без болю 

Навіть дорослому хочеться пройти процедуру лікування зубів якомога безболісніше, не кажучи про маленьких пацієнтів. Для цього використовуються такі методи знеболювання – місцева анестезія, седація і загальний наркоз. Вони дозволяють звести до мінімуму больові відчуття під час лікувальної процедури.

Сучасна стоматологія також володіє унікальними технологіями, які представляють відмінну альтернативу традиційному механічного свердління бормашиною.

До таких методів можна віднести:

Хіміко-механічну систему, при якій на уражені ділянки зуба наноситься гель, до складу якого входить гіпохлорид натрію і амінокислоти. Після чого, лікар видаляє тільки пошкоджену ділянку, без застосування бормашини, спеціальними інструментами. Процедура абсолютно безболісна.

У дитячій стоматології практикується зовсім інший підхід при лікуванні захворювань порожнини рота, на відміну від підходу до дорослих пацієнтів. Для дитини важливий не тільки безболісний і ефективний метод, яким його будуть лікувати, а й загальний психологічний стан.

Як відомо, багато дітей хвилюються і дуже переживають перед відвідуванням лікаря стоматолога. Такі страхи у дітей цілком виправдані і пов’язані з тим, що вони очікують від нього будь-яких хворобливих процедур. Саме тому стоматологічна клініка «Ласка» приділяє особливу увагу маленьким пацієнтам та дбати про те, щоб відвідування лікаря стоматолога стало для ваших дітей справжньою радістю і святом.

Часто використовується метод лікування зубів у дітей під час захоплюючих ігор, коли дитина відволікається від лікаря і не звертає увагу на ті маніпуляції, які він виробляє.

Якщо вам потрібен дійсно кваліфікований дитячий стоматолог – приходьте в Приватну Стоматологію Ласка. Вчасно надана професійна допомога допоможе зберегти зубки дитини здоровими, а настрій малюка радісним.

Дитяча стоматологія - питання і відповіді

Зазвичай дорослі відвідують стоматолога лише крайніх випадках. Дітей потрібно водити до лікаря кожні 6 місяців для профілактичного огляду. А в період коли молочні зуби змінюються на постійні, потрібно з’являтися в кабінеті стоматології кожні 3 місяці. Такі часті походи пов’язані з тим, що дитяча емаль піддається руйнуванню, якщо дитина любить і вживає солодке. До того ж, діти не вміють ретельно очищати порожнину рота через свій вік.

Герметизація фісур – це спосіб профілактики карієсу жувальних зубів. Карієс має дві улюблені області – це міжзубні проміжки та фісури зубів. Саме тут затримується їжа та легко розвиваються бактерії, що викликають карієс. Фісури – це заглиблення у вигляді борозенок на жувальних поверхнях зубів. Карієс, що виникає у цих борозенках, називають фіссурним.

Фісури заповнюють спеціальними пломбировочними матеріалами – герметиками. Багато герметиків містять фтор, що дозволяє здійснити тривале місцеве фторування. Такий метод профілактики карієсу дуже надійний, він не займає багато часу та захищає зуби на довгі роки.

Перший візит до стоматолога краще запланувати у віці півтора року. У цей період стоматолог може визначити наявність пляшкового карієсу, своєчасно його вилікувати. Часта причина пляшкового карієсу – нічне годування грудним молоком або сумішшю з пляшечки. Найчастіше, починають псуватися верхні різці. У зв’язку з цим стоматологи рекомендують давати вночі лише воду, щоб надовго зберегти здоров’я зубів.
Перед першим візитом до стоматолога важливо підготувати дитину. Вкрай бажано зводити малюка якомога раніше, щоб він познайомився з лікарем, а не відчув стрес у процесі лікування хворого зуба.

Стоматолог може запропонувати зміцнити дитині емаль. Така процедура виконується абсолютно безболісно та відкладає наступний візит до лікаря. За допомогою спеціальних препаратів молочні зубки покриваються речовиною, що містить фтор. Цей фтор проникає глибоко в емаль і тим самим захищає її від руйнування.
Герметизація фіссур – це ще один новий спосіб захистити емаль, але він підходить дітям віком від 7 років. На емаль наноситься спеціальний герметик, який потім опромінюється за допомогою лікувальної лампи. Така процедура допомагає не лише захистити зуб, а й місця між зубами, які часто засмічуються їжею. Процедура виконується не частіше ніж раз на 2 роки.
Багато батьків впевнені, що молочні зуби не потребують лікування, але саме від того, наскільки здоровими будуть перші зубки, залежить, якими виростуть корінні. Не варто думати, що карієс не виліковний. Для молочних зубів використовуються спеціальні дитячі пломби, склад яких є абсолютно безпечним для дітей. А процедура, при якій зуб розсвердлюється завдяки сучасним технологіям, проходить безшумно і безболісно.
Є ще один метод лікування молочних зубів – це сріблити їх. Технологія досить стара, але досі користується попитом. Вона чудово підходить дітям, які не бажають показувати порожнину рота лікарям.

Дізнатися ціни на імплантацію зубів і повний перелік необхідних маніпуляцій для відновлення красивою посмішки дитини можна під час безкоштовної консультації в клініці «ПС Ласка». У нас команда справжніх професіоналів, є все необхідне обладнання, що прискорить процес лікування і зробить ціни більш доступними.

нашИ рОботИ

Наші ціни

Дитяча стоматологія

Вартість

Лікування карієсу молочний зуб (1 клас)

460

Лікування карієсу молочний зуб (2 клас)

570

Лікування карієсу молочний зуб (3 клас)

660

Лікування початкового карієсу фторкаотцідом 1 од.

370

Лікування постійного зуба

660

Запечатка фісур 1 зуб

460

Пломбування корневого каналу пастою (1канал)

170

Муміфікуюча рідина

170

Девіталізуючої пов’язка

170

Профілактична чистка зубів

550

Психологічна підготовка

110

Плановий огляд

200

Профілактика кариесу (2 щелепи)

570

Кольорова пломба

550

Професійне чищення зубів (щітка+паста, 2 щелепи)

250

Склоіномерна пломба

550

Дитяча хірургія

Вартість

Видалення молочних зубів (1 клас)

100

Видалення молочних зубів (2 клас)

200

Видалення молочних зубів (3 клас)

400

Наші клієнти говорять про нас

ОТЛИЧНО
29 отзывов на
Lana Oven
Lana Oven
2021-05-22
Проверенный
С острой болью обратилась в стоматологию «Ласка» к Романенковой Юлии Любомировне. Лечением осталась очень довольна. Врач - профессионал своего дела, поэтому я доверилась и решила лечить остальные проблемные зубы у этого врача. Результатом очень довольна! Я рада, что нашла своего стоматолога! Спасибо!!!
Прочитайте больше
Лилия Отмахова
Лилия Отмахова
2020-10-26
Проверенный
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, какая цена на удаление нерва?
Прочитайте больше
Sergo
Sergo
2020-10-18
Проверенный
Очень рад что попал в эту клинику,она имеет современное оборудование, Доброжелательный,клиентоориентированный персонал,чисто,стерильно,адекватные цены.В высокой квалификации убедился с первой пломбой,сделав одну,решил делать все.Хочу поблагодарить стоматолога Светлану,благодаря которой у меня пропал страх лечения зубов,она делает свою работу очень аккуратно и качественно и от результата поднимается настроение) Рекомендую.
Прочитайте больше
Ольга Компаниенко
Ольга Компаниенко
2020-08-22
Проверенный
Консультация бесплатная, снимок 200 грн, в дополнительном лечении необходимости не оказалось, и дополнительных услуг не стали навешивать.
Прочитайте больше
Dasha Kryzhevskykh
Dasha Kryzhevskykh
2020-07-09
Проверенный
Отличная стоматология, приятный персонал, с мужем лечим зубы только у Даниловой Светланы, отличный, грамотный и квалифицированный специалист, с бережным и чутким отношением к клиентам!
Прочитайте больше
Лера Добровольская
Лера Добровольская
2020-06-25
Проверенный
Светлана Данилова лучший стоматолог в моей жизни! Такого внимания к себе и своему рту я ещё не встречала. Вылечила все зубы и настроение подняла. Рекомендую!
Прочитайте больше
×
Хотите мы вам перезвоним?