Стоматология Ласка

Лазерна стоматологія

Лікування лазером в стоматології Ласка

Лазерна стоматологія динамічно розвивається та використовується для лікування багатьох захворювань ротової порожнини. Ця технологія лікування вважається не тільки високоефективною але й цілковито безпечною.

Спеціалісти стоматологічної клініки Ласка вирішують безліч надскладних завдань з застосуванням лазера при проведенні різноманітних маніпуляцій, хірургічних операцій, а також при лікуванні парадонтита та карієсу.

Одним з переваг застосування лазеру при проведенні хірургічних операцій є його здатність купірувати кровеносні сосуди, що виключає можливість великих крововтрат для пацієнта. Більш того, такі операції вважаються майже безкровними.

Використання лазера також дозволяє спеціалістам нашої клініки більш ефективно та точно проводити лікування стоматологічних захворювань. Процедура лікування стає менш болючої, адже досвідчені лікарі в кожному окремому випадку налаштовують цей стоматологічний інструмент в залежності від поставлених цілей.

Передова технологія на стражі здоров’я

Лазерний промінь здатен надавати протизапальну, ранозагоюючу та регенеруючу дію на тканини.Лазерная стоматология Ласка Саме тому лазерні технології часто використовують при лікуванні пародонтиту.

Завдяки антибактеріальним властивостям лазеру під час проведення операції з використанням даної технології цілковито виключається можливість інфікування, так як немає безпосереднього контакту з інструментом.

В эстетичній стоматології також широко використовується лазер. Відбілювання зубів за допомогою лазеру дозволяє отримати високі результати не руйнуючи при цьому емаль зуба.За допомогою лазеру можноа відновити початкову білизну зубів, яка була втрачена внаслідок вживання тютюну, кави та чаю чи освітлити свій природній колір на декілька тонів. При проведенні цієї процедури не підвищується чутливість зубів.

Лазерне відбілювання зубів вважається безпечною процедурою, яка не шкодить зубній емалі, про що свідчать численні досліди спеціалістів галузі.

×
Хотите мы вам перезвоним?