Стоматология Ласка

Імплантація зубів в Києві

Імплантація зубів – це сучасна методика відновлення втраченого зуба з заміщенням його штучної структурою. Грамотно проведена імплантація зубів дозволить відновити красу вашої посмішки і повернути впевненість у собі

Спеціальна пропозиція «Імплант під ключ»

Імпланти Израиль MIS - 15 000 грн

Імпланти США BioHorizonts - 22 000 грн

Імпланти MegaGen, NeoBiotech - 11 000 грн

У вартість «Спеціальної пропозиції» входить весь комплекс робіт з відновлення втраченного зуба за зниженою фіксованою ціною, а саме:

– операція по встановленню обраного імпланту
– встановлення формувача ясен
– металокерамічна коронка

Спеціальні пропозиції стоматології Ласка– це чудова можливість отримати якісне лікування у повному обсязі , та суттєво заощадити кошти.

Імплантація зубів

1.Переваги имплантації

  • Естетична привабливість;
  • Можливість відновити необмежену кількість зубів, навіть при повній втраті всього зубного ряду;
  • Комфортне життя: відсутність відчуття присутності стороннього тіла в ротовій порожнині, натирання і потреби знімати протези на ніч
  • Використання імплантатів не вимагає фіксації протеза на сусідніх зубах (на відміну від мостовідного протезування), що тим самим попереджає травмування здорових зубів;
  • Імплантати виглядають природно і не створюють морального дискомфорту його власнику;
  • Не заважають мовного апарату і не спотворюють дикцію;
  • Установка імплантату дозволяє навантажити щелепну кістку, що сприяє її збереженню;
  • Відрізняються міцністю фіксації і мають тривалу гарантію.

2.Технологія імплантації зубів

На сьогоднішній день технологія відновлення зубів стала настільки звичною, що створюється враження про практично миттєвої процедурою. Але це зовсім не так. Тривалість лікування у цілому залежить від двох факторів: стану здоров’я та особливостей ротової порожнини пацієнта, а також від характеристик матеріалу і методики імплантації. Давайте докладніше розглянемо всі ці моменти, щоб Ви розуміли, чим зумовлені ціни на імплантацію зубів. І чому в Києві зробити недорого імплантацію зубів найкраще у нас.

Зубний протез складається з декількох частин: імпланта – штифта, який вживлюється в кістку щелепи; абатмента – перехідника між коронкою і імплантом; і власне коронки – видимої частини зуба.

3. Два етапи стандартної імплантації зубів

Все починається з консультації та діагностування стану ротової порожнини;  Складається попередній план лікування в якому прописуються всі етапи лікування та їх вартість

 На першому етапі потрібно провести санацію ротової порожнини і підготувати її до проведення операції з дотриманням умов стерильності. Після очищають кісткову тканину щелепи від м’яких тканин ясен, формують лунку і вводять в неї сам імплант. Після рану м’яких тканин вшивають. Тривалість операції складає приблизно 30-60 хвилин. Всі маніпуляції проводяться під місцевою анестезією, або під седацією тому пацієнт не відчуває болю і дискомфорту. До другого етапу приступають не раніше ніж через 3-6 місяців. Весь цей час чекають поки титановий штифт «приживеться» в кістковій тканині.

Другий етап протезування настає після повної остеоінтеграції імпланта. Через невеликий розріз м’яких тканин на імплант встановлюють формувач ясен, а вже через два тижні замість нього накручують абатмент і зубну коронку.

Крім того, в процесі лікування може знадобитися проведення синус-ліфтингу  закритого або відкритого типу. Ця процедура спрямована на зміцнення і нарощування кісткової тканини для кращої фіксації імпланта.

І безумовно, повна медична підтримка в реабілітаційному періоді.

Таким чином, Ви отримуєте повний пакет послуг по імплантації зубів в Києві за низькою ціною з гарантовано високою якістю.

Дізнатися ціни на імплантацію зубів і повний перелік необхідних маніпуляцій для відновлення красивою посмішки можна під час безкоштовної консультації в клініці «ПС Ласка». У нас команда справжніх професіоналів, є все необхідне обладнання, що прискорить процес лікування і зробить ціни на імплантацію зубів більш доступними.

наші роботи

Про що ми пишемо в Інстаграм? 

Имплантація зубів поверне Вам радість від посмішки! 🔥Знайди відміну! Одна і та ж жінка, але яка різниця у всьому! Здається, що на другому фото жінка старше, і виглядає агресивно. А все визначається наявністю зубів у роті і їх висотою. 🔥Так виглядає людина: ✅1 з зубами ✅2 без зубів Відновлення втрачених зубів прирівнюється до пластичної операції. Розгладжується носогубних складка, подовжується нижня третина обличчя. І як наслідок, людина виглядає молодшою. ✅Потурбуйтесь про себе! Зуби це важливо! ❗️Запішітесь на безкоштовну консультацію. ❗️Подпішітесь на сторінку і отримаєте знижку!
×
Хотите мы вам перезвоним?