Стоматология Ласка

Ортодонтичне лікування у Києві

Це комплекс дій, які спрямовані на лікування хвороб зубощелепної системи людини

Ортодонтичне лікування у стоматології **ЛАСКА**

Ортодонтія – шлях до красивої усмішки

Кожна людина мріє мати красиву посмішку. У когось вона красива від природи, а комусь необхідно звернутися до фахівця за допомогою. На щастя, стоматологія зараз настільки розвинена, що практично будь-який дефект зубного ряду можна усунути.

Найчастіше люди незадоволені тим, що мають неправильно розташовані зуби.

Неправильне положення зубів не тільки розвиває в людині почуття невпевненості, а й може призвести до втрати зубів. Адже нерівний зубний ряд ускладнює проведення гігієнічних процедур порожнини рота, ці важкодоступні місця уражаються мікробами і провокують карієс. В результаті зуб повністю уражається, розхитується і незабаром його взагалі можна втратити. Тому в сучасній стоматології широко застосовується ортодонтичне лікування.

Ортодонтичне лікування – це комплекс дій, які спрямовані на лікування хвороб зубощелепної системи людини.

У клініці «Приватна Стоматологія Ласка» виправлення прикусу проводиться за кількома напрямками, які визначає стоматолог-ортодонт в залежності від конкретного випадку і ваших бажань:

Сучасна ортодонтія в стоматології «Ласка»

Найефективнішим методом вирівнювання зубного ряду вважається установка брекет системи.

Це замковий ряд з’єднаний ортодонтичною дугою, яка має властивість повертатися в початкове положення. Таким чином, поступово відбувається пересування зубів відповідно до їх нормального анатомічного положення.

Великою популярністю користуються лінвальние брекети, які мають такий же принцип дії, як і звичайні брекети, тільки замочки прикріплюються нема на передню частину зуба, а на задню, що робить цю систему абсолютно невидимою для оточуючих.

Каппа є знімним апаратом, який використовується в простіших випадках захворювання і може вдягатися на зубний ряд або на ніч, або у вільний час вдома. 

Зубний трейнер так само застосовуватися в нескладних випадках, і є знімним, але використовується він не тільки для виправлення прикусу, а й для корекції положення мови, для усунення дефекту мови, поліпшення дихання носом і інших проблем.

Лікування прикусу фахівці нашої клініки проводять в декілька етапів:

Час проходження і вартість кожного з етапів встановлюється індивідуально в залежності від складності порушень.

До недавнього часу вважалося, що виправити прикус можливо тільки у дітей і підлітків, але це не так. У стоматологічній клініці «ПС Ласка» досвідчені фахівці високого рівня проводять заходи щодо виправлення прикусу і у дорослих людей. Дорослим, так само як і дітям пропонуються ортодонтические конструкції знімного і незнімного типів. Вибір конкретної апаратури для ваших зубів залежить від ваших бажань, а так само від ступеня складності наявних порушень.

Кожен пацієнт, який звертається в стоматологічну клініку «ПС Ласка» отримує вичерпну консультацію фахівців, після чого створюється індивідуальна програма щодо виправлення прикусу. Вона розробляється з залученням сучасних комп’ютерних технологій, які дозволяють максимально точно визначити тип необхідної системи з можливістю її корекції при необхідності.

Наші ціни

Ортодонтичне лікування – ціни

Вартість

Фіксац.метал. брекетів (1 щелепа)

3020

Брекети металеві (1 щелепа)

6010

Брекет-контроль (1 чол, корекція)

1300

Брекет-контроль (1 щелепи)

650

Фіксація пружини

210

Брекет-контроль (2 щелепи)

1300

Дуга металева

500

Гачок довгий прямий

90

Встановлення пружини металевої

400

Встановлення стопера

90

Заміна дуги металевої (1 щелепа)

500

Заміна дуги естетичної (1 щелепа)

600

Заміна лігатури еластичної (1 щелепа)

200

Заміна лігатури металевої (1 щелепа)

170

Фіксація повторна брекета

500

Фіксація кнопки

460

Фіксація ретейнера (1 щелепа)

2510

Зняття ретейнера (1 щелепа)

600

Фіксація ретейнера (2 щелепи)

5040

Зняття ретейнера (2 щелепи)

1230

Ретенційна каппа

1000

Фіксація брекета

480

Еластики

120

Заміна еластичного ланцюжка

200

Комбінована естетична брекет-система з металевим пазом (1 щелепа)

14020

Встановлення мікроімплантів

4200

Сепарація

110

МПД-дуга

570

Зняття брекетів

510

Зняття стоперу

60

Повторна фіксація ретейнера

370

Фіксація замку + кільця (6-7з)

1000

Закриває пружина для імплантів

400

Зняття брекетів (1 щелепа), (чистка зуба від матеріалу)

1510

Зняття брекетів (2 щелепу)

3020

Наші клієнти говорять про нас

ОТЛИЧНО
29 отзывов на
Lana Oven
Lana Oven
2021-05-22
С острой болью обратилась в стоматологию «Ласка» к Романенковой Юлии Любомировне. Лечением осталась очень довольна. Врач - профессионал своего дела, поэтому я доверилась и решила лечить остальные проблемные зубы у этого врача. Результатом очень довольна! Я рада, что нашла своего стоматолога! Спасибо!!!
Лилия Отмахова
Лилия Отмахова
2020-10-26
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, какая цена на удаление нерва?
Sergo
Sergo
2020-10-18
Очень рад что попал в эту клинику,она имеет современное оборудование, Доброжелательный,клиентоориентированный персонал,чисто,стерильно,адекватные цены.В высокой квалификации убедился с первой пломбой,сделав одну,решил делать все.Хочу поблагодарить стоматолога Светлану,благодаря которой у меня пропал страх лечения зубов,она делает свою работу очень аккуратно и качественно и от результата поднимается настроение) Рекомендую.
Ольга Компаниенко
Ольга Компаниенко
2020-08-22
Консультация бесплатная, снимок 200 грн, в дополнительном лечении необходимости не оказалось, и дополнительных услуг не стали навешивать.
Dasha Kryzhevskykh
Dasha Kryzhevskykh
2020-07-09
Отличная стоматология, приятный персонал, с мужем лечим зубы только у Даниловой Светланы, отличный, грамотный и квалифицированный специалист, с бережным и чутким отношением к клиентам!
Лера Добровольская
Лера Добровольская
2020-06-25
Светлана Данилова лучший стоматолог в моей жизни! Такого внимания к себе и своему рту я ещё не встречала. Вылечила все зубы и настроение подняла. Рекомендую!
×
Хотите мы вам перезвоним?