Стоматология Ласка

Гігієна і пародонтологія

Гігієна ротової порожнини є невід’ємною частиною нашого життя. Щоб зберегти початковий здоровий зовнішній вигляд та стан зубів необхідно якомога раніше почати за ними доглядати. Ігнорування правил гігієни призводить до втрати красивої посмішки, неприємного запаху з рота та інших проблем.

Найпростішим засобом догляду за ротовою порожниною є зубна щітка. Чистити зуби рекомендується двічі на добу та після кожного прийому їжі.

Коли почистити зуби після їжі складно, використовується ще один засіб по догляду за ротовою порожниною – зубна нитка. Вона здатна проникати в зубні щілини і здійснювати чищення в важкодоступних місцях щелепи.

Але чищення цими засобами, навіть дуже ретельне, менш ефективне ніж процедура професійної чистки зубів.

Послуги пародонтолога в стоматології Ласка

Клиника пародонтологии ЛаскаСтоматологічна клініка Ласка проводить професійну чистку зубів вже багато років. Ця методика догляду за ротовою порожниною проводиться за допомогою лазерного відбілювання зубів, ультразвукової чистки зубів та найм’якшого метода чистки від наліту та каменю – методики Air Flow.

Скориставшись одним з перелічених методів результат буде тривалим і ваша посмішка буде сяяти. Ви на довгий час забудете про неприємний запах з рота, а також про захворювання десен, а зуби стануть на декілька тонів світлішими.

Серед основних методів профілактики захворювань ротової порожнини виділяють ранню діагностику карієсу та пародонтиту. В нашій клініці, завдяки сучасній апаратурі з високою чуттєвістю, спеціалісти виявляють захворювання на самих ранніх стадіях, коли зуби вас ще не «турбують».

Звернувшись до нашої клініки ви отримаєте кваліфіковану допомогу у питаннях вибору засобів догляду для ротової порожнини вас та ваших дітей, як правильно та ефективно доглядати за зубами в домашніх умовах, як користуватися різними гігієнічними засобами: зубною ниткою, йоржиками, іррігаторами.

Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного і гарантуємо високу ефективність наданих нами послуг.

Гигиена и парадонталогия

Стоимость

Урок гигиены

100

Аппликация геля под повязку Тебодент (3-4 зуба)

250

Профессиональная чистка ультразвуком повторное посещение(1 челюсть)

150

Белый лак (реминерализирующая терапия)

200

Медицинская обработка десневого края

100

Лечебная повязка Диплен (3-4 зуба)

350

Кюретаж зубодесневых карманов (1 зуб)

350

Шинирование (1 зуб)

500

Лечение гингивита лазером (1 челюсть)

1200

Бюретаж (1зуб)

500

Лечение парадонтоза лазером (1 зуб)

450

Лечение парадонтоза лазером (1 челюсть)

1500

Избирательная пришлифовка (1 зуб)

100

Насадка лазерная

650

Плазмалифтинг (2 челюсти)

3000

Бюретаж (1челюсть)

3000

Хирургическая повязка COE-PAK (1челюсть)

600

Хирургическая повязка COE-PAK (1сегмент)

300

×
Хотите мы вам перезвоним?