ᐈ Діагностика зубів - відеодіагостіка зубів для дітей і дорослих в Києві на Відрадному

Стоматология Ласка

Діагностика стану зубів

Точна діагностика – залог успішного лікування

Правильна і точна діагностика є невід’ємним і дуже важливим первинним етапом при лікуванні захворювань ротової порожнини. Від того як цей етап пройде, буде залежати подальший перебіг захворювання. Тому важливо, щоб діагностика проходила з залученням сучасної апаратури і під керівництвом досвідченого фахівця.

Приватна Стоматологія «Ласка» проводить високоякісну діагностику з використанням сучасних технологій, які дозволяють виявити яке-небудь захворювання порожнини рота ще на ранніх його етапах. Саме тому дуже важливо своєчасно відвідати лікаря стоматолога і запобігти виникненню і поширенню захворювання.

Діагностика зубів в клініці Ласка

Найбільш поширеним діагностичним методом в стоматології є дослідження за допомогою цифрового рентгенологічного обладнання, яке дозволяє провести процедури радіовізіографії (є прицільний знімок), ортопантограмми (панорамний знімок), телерентенографіі (знімок черепа) та інші. Інформативність і безпеку таких досліджень дуже висока.

Диагностика в стоматологии ЛаскаПрицільний знімок робиться в тому випадку, якщо лікаря цікавить стан конкретного зуба (одного або декількох), його каналів. Панорамний знімок робиться при лікуванні різних захворювань. Він інформує лікаря про стан зубного ряду.

Так само на такому знімку гайморові пазухи, зачатки зубів і скронево-нижньощелепних суглоби. Такий знімок може показати приховані зміни в тканинах і допомагає при постановці діагнозу.

Телерентенографія найчастіше використовується в ортодонтії та ортопедії. Даний метод діагностики дозволяє отримати інформацію про розташування зубощелепної системи щодо черепа, провести аналіз нахилу зубів до його основи.

Компьютерна діагностика зубів

Тривимірний метод дослідження зубощелепної системи має назву комп’ютерна томографія. Дає інформацію про форму, положенні, розмірах і станах різних структур системи. Такий спосіб діагностики використовується при:

  • пошкодженні зубів або щелепи;
  • аномальному розташуванні зубів і щелепи;
  • проведенні операцій;
  • ортопедичному і ортодонтичному лікуванні;
  • ускладненні після внутріканального лікування;
  • в інших випадках.

Завдяки сучасним розробкам і нашої новітньої апаратури опромінення при проведенні даних видів діагностики мінімально, тому дані процедури вважаються безпечними.

Діагностика зубів

Стоимость

Комплект”АнтиСНІД” оглядовоий

30

Комплект”АнтиСНІД” тепапевтичний

50

Комплект”АнтиСНІД” імплантологічний

300

Первинна консультація

100

Консультація хірурга / імплантолога

200

Консультація ортодонта

200

Консультація пародонтолога

350

Консультація повторна (3-4 специал.)

450

Консультація з складанням плану лікування

250

Визначення індексу КПУ

55

Виписка з амбулаторної карти

250

Рентгенографія

100

Ортопантомограмма

200

Ортопантомограмма (до 12 років)

150

Коффердам

100

Психологічна підготовка

60

Анестезія аплікаційна

50

Анестезія провідникова

150

Анестезія апаратна

250

Потенційоване знеболювання

880

Додаткова карпула

50

×
Хотите мы вам перезвоним?