Стоматология Ласка

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів в клініці “Ласка”

отбеливание зубовВідбілювання зубів Кожен мріє мати здорові міцні і білосніжні зуби. І якщо здоров’я зубів безпосередньо залежить від харчування, способу життя і якості щоденного чищення. Тоді ступінь білизни контролювати дуже складно.

Як правило, при вживанні деяких медикаментів, кава і інших чинників емаль має властивість втрачати білизну і купувати сіруватий або жовтуватий відтінок. Це робить посмішку менш привабливою, а людини менш впевненим в собі.

Клініка «ПС Ласка» пропонує послуги з очищення та відбілювання зубів на максимально допустиму кількість тонів з використанням новітніх технологій: безболісно і швидко. Відбілювання зубів в Києві можна провести в різних клініках, але тільки у нас Ви отримаєте комплексний підхід, високий рівень послуг і приємні ціни на відбілювання зубів будь-якої складності.

Як уже було згадано, причинами зміни тону емалі можуть бути:

  • вживання лікарських препаратів (антибіотиків, залізовмісних вітамінних комплексів та ін.);
  • куріння;
  • вживання «кольорових» напоїв (кава, чай);
  • пломбування каналів;
  • карієс зубів.

Які існують методи відбілювання зубів?

Звичайно, існує маса способів відбілювання зубів в домашніх умовах: як народних, так і цілком наукових, з використанням хімічних реагентів висвітлює зубну емаль. Єдиним мінусом таких процедур є тривалість очікування ефекту. В умовах стоматологічної клініки лікар зробить відбілювання не тільки швидко, але і професійно. Саме тому ми рекомендуємо звернутися в клініку «ПС Ласка» для обробки зубної емалі: очищення і відбілювання. Зверніть увагу, що при такому комплексному підході ціна на відбілювання зубів з урахуванням чистки значно знижується.

Основні методи відбілювання зубів:

1)  Система очищення і відбілювання зубів за технологією Air-Flow. Цей метод заснований на використанні спеціального апарату, який подає на поверхню зубної емалі сильний потік води, повітря і частинок солей. Така суміш дозволяє акуратно але інтенсивно зняти верхній шар нальоту з поверхні і відбілити зубну емаль на 1-3 тони. Для незапущених випадків і при регулярному використанні такої метод дуже ефективний. Тривалість процедури становить близько години. Перевагою методу вважається відсутність хімічного впливу на емаль.

отбеливание зубов

2) Очищення і відбілювання зубів з використанням ультразвуку. Скейлер-апарат для очищення зубної емалі подає ультразвукові хвилі, які м’яко впливають на зубні відкладення, чим сприяють їх безболісного зняття. Внаслідок такої обробки також вдається освітлити зубну емаль на 1-2 тони.

3) Хімічне відбілювання. Хімічне відбілювання засноване на використанні хімічних реагентів. При їх використанні важливо захистити ніжну слизову оболонку від впливу гелю. Тривалість процедури в середньому займає близько 50 хвилин, а кратність залежить від бажаного ефекту і ступеня освітлення.

4) Апаратне фотовибілювання. Технологія заснована на активації кисню в відбілюючій суміші під впливом холодних галогендіодних ламп. Цей метод ідеальний для зубів з високою чутливістю, пошкоджених, які мають пломби. Крім того, що входить до складу покриття кальцій, зміцнює зуби і цементує мікротріщини емалі.

5) Лазерне відбілювання та чистка. Методика подібна до апаратного фотовідбілювання. Але атомарний кисень вибілюючої суміші в такому випадку вивільняється під дією лазерного променя. Ціна на відбілювання зубів в Києві за цією технологією досить висока, хоча і результат вартий витрачених коштів. За одну процедуру вдається освітлити зубну емаль на 8-13 тонів.

Не залежно від обраного методу і ступеня бажаного освітлення, клініка «ПС Ласка» пропонує Вам повний спектр стоматологічних послуг за доступними цінами, в тому числі і знижені ціни на відбілювання зубів.

Зверніться по допомогу до фахівців і результат не змусить себе чекати. Посміхніться миру по-новому з клінікою «ПС Ласка»!

Відбілювання зубів

Вартість

Чистка поверхні кореня 1 щелепу (гліцин)

1050

Офісне відбілювання (1 щелепа)

1780

Професійне чищення зубів на імплантатах (1 щелепа)

1730

Чистка 1 імпланта (гліцин)

400

Офісне відбілювання (1 щелепа)

1700

Професійне чищення зубів (1 щелепа) ультразвуком

310

Профілактична чистка зубів Содоструйним апаратом (1 щелепа)

310

Професійне чищення при ортодонтичному лікуванні

420

* Полірування Содоструйним апаратом “KAVO” (1 щелепа)

570

Професійне чищення при ортодонтичному лікуванні

110

Офісне відбілювання (2 щелепу)

3110

Капа для відбілювання (1 чол)

1400

Контроль відбілювання

140

Профілактична чистка зубів комплексно в день народження з 30% знижкою

910

Зняття чутливості зубів (1 зуб)

400

Обробка фторлаком (1 зуб)

170

Профілактика карієсу (1 відвідування)

1100

Білий лак (1 щелепа) комплекс Клин про

400

Проф. чистка для студентів

710

Відбілювання (1 зуб)

510

Профілактика карієсу (1 щелепа)

960

×
Хотите мы вам перезвоним?