Стоматология Ласка

Відбілювання зубів У Києві

Сегодня проблема отсутствия всех зубов имеет идеальное решение в виде имплантации all on 4. Эта методика заключается в креплении цельного протеза всего на 4-х имплантатах 

Відбілювання зубів у стоматології **ЛАСКА**

Причини зміни кольору зубів

Відбілювання зубів Кожен мріє мати здорові міцні і білосніжні зуби. І якщо здоров’я зубів безпосередньо залежить від харчування, способу життя і якості щоденного чищення. Тоді ступінь білизни контролювати дуже складно.

Як правило, при вживанні деяких медикаментів, кава і інших чинників емаль має властивість втрачати білизну і купувати сіруватий або жовтуватий відтінок. Це робить посмішку менш привабливою, а людини менш впевненим в собі.

Клініка «ПС Ласка» пропонує послуги з очищення та відбілювання зубів на максимально допустиму кількість тонів з використанням новітніх технологій: безболісно і швидко. Відбілювання зубів в Києві можна провести в різних клініках, але тільки у нас Ви отримаєте комплексний підхід, високий рівень послуг і приємні ціни на відбілювання зубів будь-якої складності.

Як уже було згадано, причинами зміни тону емалі можуть бути:

  • вживання лікарських препаратів (антибіотиків, залізовмісних вітамінних комплексів та ін.);
  • куріння;
  • вживання «кольорових» напоїв (кава, чай);
  • пломбування каналів;
  • карієс зубів.

Які існують способи відбілювання зубів?

Звичайно, існує маса способів відбілювання зубів в домашніх умовах: як народних, так і цілком наукових, з використанням хімічних реагентів висвітлює зубну емаль. Єдиним мінусом таких процедур є тривалість очікування ефекту. В умовах стоматологічної клініки лікар зробить відбілювання не тільки швидко, але і професійно. Саме тому ми рекомендуємо звернутися в клініку «ПС Ласка» для обробки зубної емалі: очищення і відбілювання. Зверніть увагу, що при такому комплексному підході ціна на відбілювання зубів з урахуванням чистки значно знижується. Найпопулярніші методи відбілювання зубів:
  1. Система очищення і відбілювання зубів за технологією Air-Flow. Цей метод заснований на використанні спеціального апарату, який подає на поверхню зубної емалі сильний потік води, повітря і частинок солей. Така суміш дозволяє акуратно але інтенсивно зняти верхній шар нальоту з поверхні і відбілити зубну емаль на 1-3 тони. Для незапущених випадків і при регулярному використанні такої метод дуже ефективний. Тривалість процедури становить близько години. Перевагою методу вважається відсутність хімічного впливу на емаль.
  2. Очищення і відбілювання зубів з використанням ультразвуку. Скейлер-апарат для очищення зубної емалі подає ультразвукові хвилі, які м’яко впливають на зубні відкладення, чим сприяють їх безболісного зняття. Внаслідок такої обробки також вдається освітлити зубну емаль на 1-2 тони.
  3. Хімічне відбілювання. Хімічне відбілювання засноване на використанні хімічних реагентів. При їх використанні важливо захистити ніжну слизову оболонку від впливу гелю. Тривалість процедури в середньому займає близько 50 хвилин, а кратність залежить від бажаного ефекту і ступеня освітлення.
  4. Апаратне фотовибілювання. Технологія заснована на активації кисню в відбілюючій суміші під впливом холодних галогендіодних ламп. Цей метод ідеальний для зубів з високою чутливістю, пошкоджених, які мають пломби. Крім того, що входить до складу покриття кальцій, зміцнює зуби і цементує мікротріщини емалі.
  5. Лазерне відбілювання та чистка. Методика подібна до апаратного фотовідбілювання. Але атомарний кисень вибілюючої суміші в такому випадку вивільняється під дією лазерного променя. Ціна на відбілювання зубів в Києві за цією технологією досить висока, хоча і результат вартий витрачених коштів. За одну процедуру вдається освітлити зубну емаль на 8-13 тонів
   Не залежно від обраного методу і ступеня бажаного освітлення, клініка «ПС Ласка» пропонує Вам повний спектр стоматологічних послуг за доступними цінами, в тому числі і знижені ціни на відбілювання зубів. Зверніться по допомогу до фахівців і результат не змусить себе чекати. Посміхніться миру по-новому з клінікою «ПС Ласка»!

Система отбеливания Beyond в стоматологии **Ласка**

Система отбеливания Beyond  это безопасный и эффективный способ получения белоснежной эмали. Сделать Ваши зубы яркими и светлыми возможно за счет проникновения глубоко в эмаль зубов специальных химически активных веществ. Это перекись водорода. Под действием которого окисляются  пигментированные участки, очень мягко вымывая красители из эмали.
Обращаясь в стоматологию Ласка, вы можете не переживать за негативное влияние отбеливания на зубы. Благодаря тому, что в системе Beyond используется фильтрация света, для отбеливания зубов используется только определенная волна света, которая безопасна для отбеливания зубов.

Основные преимуществами  аппарата Beyond для отбеливания зубов это:

  • лампа светит холодным светом голубоватого оттенка .
  • лампа не излучает инфракрасный или ультрафиолетовый цвета, которые опасны для здоровья пациента, ;
  • технические характеристики лампы Beyond позволяют осветлить эмаль на 5-8 тонов всего лишь один сеанс;
  • процедура отбеливания зубов длится всего до 40 минут, но при этом эффект отбеливания м сохраняется до 2-х лет при соблюдении не сложних условий. А именно: регулярный домашний уход за зубами и профессиональная чистка зубов 2-3 раза в год

ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Для того, щоб ефект відбілювання закріпився надовго, варто прислухатися до наступних рекомендацій. Протягом перших п’яти – семи днів після відбілювання емаль залишається дуже чутливою і незахищеною до барвників. Тому лікарі стоматології Ласка радять дотримуватися спеціальної «прозорої» або «білої» дієти, заборонено вживання:

  • кави;
  • чаю;
  • шоколаду (крім білого);
  • різних напоїв з барвниками;
  • ягідних морсів, соків;
  • ягід та фруктів
  • будь-якого вина; ( навіть біле вино має жовтий колір)
  • кондитерських виробів із фарбуючими речовинами;
  • соусів.

Також не слід курити і використовувати відбілюючі зубні пасти з абразивними частинками.

Докладнішу консультацію та список продуктів, які можна використовувати під час «Білої дієти», Ви зможете отримати в стоматології Ласка після процедури відбілювання

Зверніться за допомогою до фахівців і результат не забариться. Усміхніться світу по-новому з клінікою «ПС Ласка»!

Наші ціни

Відбілювання зубів

Вартість

Чистка поверхні кореня 1 щелепу (гліцин)

1200

Офісне відбілювання (1 щелепа)

1900

Професійне чищення зубів на імплантатах (1 щелепа)

2000

Чистка 1 імпланта (гліцин)

500

Офісне відбілювання (1 щелепа)

1800

Професійне чищення зубів (1 щелепа) ультразвуком

310

Профілактична чистка зубів Содоструйним апаратом (1 щелепа)

400

Професійне чищення при ортодонтичному лікуванні

500

Полірування Содоструйним апаратом “KAVO” (1 щелепа)

600

Професійне чищення при ортодонтичному лікуванні

500

Офісне відбілювання (2 щелепи)

3250

Капа для відбілювання (1 чол)

1500

Контроль відбілювання

200

Профілактична чистка зубів комплексно в день народження з 30% знижкою

1100

Зняття чутливості зубів (1 зуб)

400

Обробка фторлаком (1 зуб)

200

Профілактика карієсу (1 відвідування)

1100

Білий лак (1 щелепа) комплекс Клин про

400

Проф, чистка для студентів + набір “антиспід”

1100

Відбілювання (1 зуб)

510

Профілактика карієсу (1 щелепа)

970

Наші клієнти говорять про нас

ОТЛИЧНО
29 отзывов на
Lana Oven
Lana Oven
2021-05-22
С острой болью обратилась в стоматологию «Ласка» к Романенковой Юлии Любомировне. Лечением осталась очень довольна. Врач - профессионал своего дела, поэтому я доверилась и решила лечить остальные проблемные зубы у этого врача. Результатом очень довольна! Я рада, что нашла своего стоматолога! Спасибо!!!
Лилия Отмахова
Лилия Отмахова
2020-10-26
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, какая цена на удаление нерва?
Sergo
Sergo
2020-10-18
Очень рад что попал в эту клинику,она имеет современное оборудование, Доброжелательный,клиентоориентированный персонал,чисто,стерильно,адекватные цены.В высокой квалификации убедился с первой пломбой,сделав одну,решил делать все.Хочу поблагодарить стоматолога Светлану,благодаря которой у меня пропал страх лечения зубов,она делает свою работу очень аккуратно и качественно и от результата поднимается настроение) Рекомендую.
Ольга Компаниенко
Ольга Компаниенко
2020-08-22
Консультация бесплатная, снимок 200 грн, в дополнительном лечении необходимости не оказалось, и дополнительных услуг не стали навешивать.
Dasha Kryzhevskykh
Dasha Kryzhevskykh
2020-07-09
Отличная стоматология, приятный персонал, с мужем лечим зубы только у Даниловой Светланы, отличный, грамотный и квалифицированный специалист, с бережным и чутким отношением к клиентам!
Лера Добровольская
Лера Добровольская
2020-06-25
Светлана Данилова лучший стоматолог в моей жизни! Такого внимания к себе и своему рту я ещё не встречала. Вылечила все зубы и настроение подняла. Рекомендую!
×
Хотите мы вам перезвоним?