ᐈ Видалення зуба - записатися на видалення зубів в Києві на Відрадному, недорого

Стоматология Ласка

Видалення зубів

Видалення зубів – це не страшно!

Кваліфікований хірург проведе видалення зуба або коренів зубів швидко і безболісно. Можливо видалення зубів з одномоментною імплантацією. Для Вашого комфорту, ми намагаємося відновити втрачений зуб відразу ж після його видалення. Для цього можна використовувати адгезивний міст. Ця конструкція дозволяє відновити естетику не обточуючи Ваші здорові зуби.

При видаленні 8 зуба, в народі його ще називають зубом мудрості, в ПС Ласка використовують хірургічний ультразвук. Це робить операцію видалення складних зубів менш травматичною, а лазер дезінфікує поверхню рани і скоротить терміни загоєння.

Видалення зуба мудрості в Києві і видалення коренів – це крайній захід, коли класична терапія не може дати результат. Це хірургічна процедура, яку мають право виконувати тільки сертифіковані хірурги-стоматологи.

Видалення корінних зубів: свідчення до процедури

Без чітких свідчень удаватися до хірургічного втручання жоден стоматолог не стане. Спершу медик зробить все, щоб зберегти і вилікувати захворювання терапевтичними способами.

Видалення жувального зуба, різців,а також іншіх зубів потрібно робити за наявності такої симптоматики:

– запущена кістогранулема зі сформованим ясенним свищем;

– зруйнована коронка зуба більш ніж на 2/3, яка не підлягає відновленню;

– пародонтіт, який викликав рухливість зуба і виправити це іншими діями не можливо

– наслідки травм.

– атиповорозташовані зуби, частіше за все, це восьмі зуби або зуби мудрісті

Видалення корінних зубів в Києві необхідне, якщо «вісімки» (тобто восьмі в ряду) або треті моляри (прийнята наукова термінологія) неправильно розташовані і при їх прорезиванії виникли запальні процеси (найпоширеніше ускладнення – перікоронаріт), або є глибокий карієс, пульпіт або періодонтіт, який не підлягає лікуванню.

Затягувати із зверненням в стоматологічний центр категорично не можна! Якщо не видалити пошкоджене коріння і тканини вчасно, розвиватимуться інфекції, вони зачіпатимуть сусідні ділянки і ситуація посилиться.

Методи проведення процедури

Зазвичай в стоматологічній хірургії використовуються два методи:

– механічний при якому коронку захоплюють спеціальними щипцями. Даний варіант часто використовують при пародонтіте, який руйнує тканини довкола, але не порушує цілісність коронки;

– хірургічний. Застосовується, коли доступ ускладнений (наприклад, коронка зламана, моляр прорізався частково). Хірург-стоматолог частково надрізає ясна, дістає доступ до коріння і продовжує роботу механічним способом. В окремих випадках доведеться робити декілька надрізів або розділяти зуб на декілька частин. Важливо уникнути запалення при загоєнні.

Видалення верхніх зубів проводять технікою обертання, оскільки в них корінь має форму конуса. Хірург розхитує різець, робить його рухливим, а потім з легкістю виймає – без болю і ускладнень.

Для видалення зуба також можливо застосувати ультразвук. Ця методика називається пьезохирургией. Її перевага – безболісність. Пьезохирургия дозволяє зберегти кісткову тканину, і при наступній імплантації її не потрібно нарощувати. Ультразвук забезпечує максимальну точність, не ушкоджує сусідні тканини, дозволяє проводити маніпуляції в найскладніших місцях. Знижуються ризики післяопераційних ускладнень (набряку, кровотечі, запального процесу, хворобливості) і скорочується час загоєння.

Після того, як хворий зуб видалений, роблять протезування. Без нього втрата зуба приведе не лише до естетичних проблем та емоційному дискомфорту, пов’язаним з ним, але і до функціональних порушень – наприклад, знижується якість пережовування їжи.

Видалення зуба мудрості в Києві в стоматології Ласка:

Переваги видалення зубів в Приватній стоматологіі Ласка

– це добра стоматологія. Навіть складні операції наші доктори проводять так, що ви не відчуєте неприємних відчуттів і болю.

Лікування в клініці Ласка- це:

– використання сучасних технологій;

– повний комплекс послуг;

– без болю та страху;

– демократична вартість;

– за бажанням, проведення маніпуляцій уві сні (седация);

– можливість подальшої імплантації.

Ми подаруємо вам посмішку!

Наші роботи

Адгезивний міст.

ХІРУРГІЯ

ВАРТІСТЬ

Пластика вуздечки

1500

Висічення новоутворень в ротовій порожнині

1500

Розкриття ретінірованного зуба

1500

Періостотомія

1550

Висічення капюшона

945

Видалення коренів зуба 1 ст. складності

600

Видалення коренів зуба 2 ст. складності

800

Видалення коренів зуба 3 ст. складності

1000

Атипове видалення коренів зуба

2500

Пластика ясна

2500

Цистектомія

2700

Поглиблення передодня порожнини рота

3000

Лікування альвеоліту

700

×
Хотите мы вам перезвоним?