Стоматология Ласка

видалення зубів у Києві

Сьогодні проблема відсутності всіх зубів має ідеальне рішення у вигляді імплантації all on 4. Ця методика полягає в кріпленні цільного протеза всього на 4-х імплантатах

видалення зубів у стоматології **ЛАСКА**

Видалення зубів – це не страшно!

Кваліфікований хірург проведе видалення зуба або коренів зубів швидко і безболісно. Можливо видалення зубів з одномоментною імплантацією. Для Вашого комфорту, ми намагаємося відновити втрачений зуб відразу ж після його видалення. Для цього можна використовувати адгезивний міст. Ця конструкція дозволяє відновити естетику не обточуючи Ваші здорові зуби.

При видаленні 8 зуба, в народі його ще називають зубом мудрості, в ПС Ласка використовують хірургічний ультразвук. Це робить операцію видалення складних зубів менш травматичною, а лазер дезінфікує поверхню рани і скоротить терміни загоєння.

Видалення зуба мудрості в Києві і видалення коренів – це крайній захід, коли класична терапія не може дати результат. Це хірургічна процедура, яку мають право виконувати тільки сертифіковані хірурги-стоматологи.

Видалення коріних зубів: показання до процедури

Без чітких свідчень удаватися до хірургічного втручання жоден стоматолог не стане. Спершу медик зробить все, щоб зберегти і вилікувати захворювання терапевтичними способами.

Видалення жувального зуба, різців,а також іншіх зубів потрібно робити за наявності такої симптоматики:

– запущена кістогранулема зі сформованим ясенним свищем;

– зруйнована коронка зуба більш ніж на 2/3, яка не підлягає відновленню;

– пародонтіт, який викликав рухливість зуба і виправити це іншими діями не можливо

– наслідки травм.

– атипово розташовані зуби, частіше за все, це восьмі зуби або зуби мудрісті

Видалення корінних зубів в Києві необхідне, якщо «вісімки» (тобто восьмі в ряду) або треті моляри (прийнята наукова термінологія) неправильно розташовані і при їх прорезиванії виникли запальні процеси (найпоширеніше ускладнення – перікоронаріт), або є глибокий карієс, пульпіт або періодонтіт, який не підлягає лікуванню.

Затягувати із зверненням в стоматологічний центр категорично не можна! Якщо не видалити пошкоджене коріння і тканини вчасно, розвиватимуться інфекції, вони зачіпатимуть сусідні ділянки і ситуація посилиться.

 

Методи видалення зубів.

Зазвичай в стоматологічній хірургії використовуються два методи:

– механічний при якому коронку захоплюють спеціальними щипцями. Даний варіант часто використовують при пародонтіте, який руйнує тканини довкола, але не порушує цілісність коронки;

– хірургічний. Застосовується, коли доступ ускладнений (наприклад, коронка зламана, моляр прорізався частково). Хірург-стоматолог частково надрізає ясна, дістає доступ до коріння і продовжує роботу механічним способом. В окремих випадках доведеться робити декілька надрізів або розділяти зуб на декілька частин. Важливо уникнути запалення при загоєнні.

Видалення верхніх зубів проводять технікою обертання, оскільки в них корінь має форму конуса. Хірург розхитує різець, робить його рухливим, а потім з легкістю виймає – без болю і ускладнень.

Для видалення зуба також можливо застосувати ультразвук. Ця методика називається пьезохирургией. Її перевага – безболісність. Пьезохирургия дозволяє зберегти кісткову тканину, і при наступній імплантації її не потрібно нарощувати. Ультразвук забезпечує максимальну точність, не ушкоджує сусідні тканини, дозволяє проводити маніпуляції в найскладніших місцях. Знижуються ризики післяопераційних ускладнень (набряку, кровотечі, запального процесу, хворобливості) і скорочується час загоєння.

Після того, як хворий зуб видалений, роблять протезування. Без нього втрата зуба приведе не лише до естетичних проблем та емоційному дискомфорту, пов’язаним з ним, але і до функціональних порушень – наприклад, знижується якість пережовування їжи.

Видалення зуба мудрості в Києві в стоматології Ласка: переваги

Переваги видалення зубів в Приватній стоматологіі Ласка:

– це добра стоматологія. Навіть складні операції наші доктори проводять так, що ви не відчуєте неприємних відчуттів і болю.

Лікування в клініці Ласка- це:

– використання сучасних технологій;

– повний комплекс послуг;

– без болю та страху;

– демократична вартість;

– за бажанням, проведення маніпуляцій уві сні (седация);

– можливість подальшої імплантації.

Ми подаруємо вам посмішку!

Наші клієнти говорять про нас

ОТЛИЧНО
29 отзывов на
Lana Oven
Lana Oven
2021-05-22
Проверенный
С острой болью обратилась в стоматологию «Ласка» к Романенковой Юлии Любомировне. Лечением осталась очень довольна. Врач - профессионал своего дела, поэтому я доверилась и решила лечить остальные проблемные зубы у этого врача. Результатом очень довольна! Я рада, что нашла своего стоматолога! Спасибо!!!
Прочитайте больше
Лилия Отмахова
Лилия Отмахова
2020-10-26
Проверенный
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, какая цена на удаление нерва?
Прочитайте больше
Sergo
Sergo
2020-10-18
Проверенный
Очень рад что попал в эту клинику,она имеет современное оборудование, Доброжелательный,клиентоориентированный персонал,чисто,стерильно,адекватные цены.В высокой квалификации убедился с первой пломбой,сделав одну,решил делать все.Хочу поблагодарить стоматолога Светлану,благодаря которой у меня пропал страх лечения зубов,она делает свою работу очень аккуратно и качественно и от результата поднимается настроение) Рекомендую.
Прочитайте больше
Ольга Компаниенко
Ольга Компаниенко
2020-08-22
Проверенный
Консультация бесплатная, снимок 200 грн, в дополнительном лечении необходимости не оказалось, и дополнительных услуг не стали навешивать.
Прочитайте больше
Dasha Kryzhevskykh
Dasha Kryzhevskykh
2020-07-09
Проверенный
Отличная стоматология, приятный персонал, с мужем лечим зубы только у Даниловой Светланы, отличный, грамотный и квалифицированный специалист, с бережным и чутким отношением к клиентам!
Прочитайте больше
Лера Добровольская
Лера Добровольская
2020-06-25
Проверенный
Светлана Данилова лучший стоматолог в моей жизни! Такого внимания к себе и своему рту я ещё не встречала. Вылечила все зубы и настроение подняла. Рекомендую!
Прочитайте больше

Наші ціни

ХІРУРГІЯ

ВАРТІСТЬ

Пластика вуздечки

1510

Висічення новоутворень в ротовій порожнині

2020

Розкриття ретінірованного зуба

1430

Періостотомія

1550

Висічення капюшона

945

Видалення коренів зуба 1 ст. складності

540

Видалення коренів зуба 2 ст. складності

630

Видалення коренів зуба 3 ст. складності

1140

Атипове видалення коренів зуба

2510

Пластика ясен

2710

Цистектомія

1510

Поглиблення передодня порожнини рота

3420

Лікування альвеоліту

310

Пластика ясна (1 один)

710

Резекція періостита

400

Видалення папіломи

1800

Видалення коренів зуба

1000

Періостотомія

1000

Висічення капюшона

1230

Накладання швів

200

Зняття швів

110

Резекція верхушки корня

510

Видалення зуба (4степені) складності

1510

Губка альвостаз

110

Резекція яснів

260

Дренаж

110

Видалення молочних зубів 1клас

110

Видалення молочних зубів 2 клас

200

Видалення молочних зубів 3 клас

400

Видалення молочних зубів 4 клас

600

Костна пластика

33000

×
Хотите мы вам перезвоним?