Стоматология Ласка

РЕСТАВРАЦІЯ ЗУБІВ у Києві

Художня реставрація зубів дозволяє відновлювати форму та основні функції зруйнованих зубів з використанням пломбувальних матеріалів

реставрація зубів у стоматології **ЛАСКА**

Процедуру художньої реставрації проводять високоміцними пломбувальними матеріалами світлового затвердіння. Широкий вибір відтінків матеріалу дозволяє лікарю-стоматологу підібрати колір максимально схожий із природним відтінком зубів пацієнта. У ріжучого краю наносять матеріал, який має більшу прозорість, щоб зімітувати вид природної емалі зуба.

В результаті професійного підбору та точного нанесення матеріалу пацієнт отримує зуб правильної форми з гладкою блискучою поверхнею, що нічим не відрізняється від сусідніх у ряду.

У стоматології **Ласка** працюють фахівці з великим клінічним досвідом, стаж нашого головного лікаря понад 15 років. До кожного пацієнта наші стоматологи забезпечують індивідуальний підхід та при підборі тактики лікування враховують його побажання, фінансові можливості.

У деяких випадках для отримання гарної посмішки ми рекомендуємо своїм пацієнтам установку вінірів.

Пряма реставрація зубів

Найбільш поширеним діагностичним методом у стоматології є дослідження за допомогою цифрового рентгенологічного обладнання, яке дозволяє провести процедури радіовізіографії (є прицільним знімком), ортопантограми (панорамний знімок), телерентенографії (знімок черепа) та інші. Інформативність та безпека таких досліджень дуже висока.

Прицільний знімок робиться у разі, якщо лікаря цікавить стан конкретного зуба (одного чи кількох), його каналів. Панорамний знімок робиться під час лікування різних захворювань. Він повідомляє лікаря про стан зубного ряду.

Також на такому знімку проглядаються гайморові пазухи, зачатки зубів і скронево-нижньощелепні суглоби. Такий знімок може показати приховані зміни тканин і допомагає при постановці діагнозу.

Телерентенографія найчастіше використовується в ортодонтії та ортопедії. Даний метод діагностики дозволяє отримати інформацію про розташування зубощелепної системи щодо черепа, провести аналіз нахилу зубів до його основи.

Протезування

Під реставрацією слід розуміти повне відновлення анатомічної форми зуба. Якщо Вам необхідно відреставрувати один зуб, Вам достатньо одного відвідування. Лікар після обговорення з Вами виконає реставрацію зуба спеціальними композитними матеріалами. За допомогою даного матеріалу можна відкоригувати форму, розмір та колір зуба. Ціна та тривалість даної процедури залежить від ступеня складності роботи.
В даний час дуже поширеною проблемою стала підвищена стирання емалі. Це коли губиться верхній шар емаль зуба і оголюється нижній шар дентин. У цьому виникає підвищена чутливість зуба. Ще однією дуже великою проблемою стає зниження висоти прикусу. Як правило пацієнт не відчуває особливого дискомфорту, оскільки зниження прикусу йде поступово. Але це зниження веде до дуже серйозних проблем. Справа в тому, що при зниженні прикусу, суглобова головка нижньої щелепи змінює своє становище, що веде до порушення руху щелепи. При цьому порушується процес жування, посилюється стирання зубів і крім того можуть з’явитися головні болі та запаморочення. Ще одним неприємним фактором зниження висоти прикусу є порушення пропорцій особи. Оскільки зменшується нижня третина особи, людина набуває так званої «старечої особи». Це особливо важливо для жінок. Підвищення прикусу дорівнює пластичної операції.

Етапи реставрації зубів

Потрібно прийти на консультацію. Після обговорення Ваших побажань ми плануємо Ваш візит. Повна реставрація зубів із підвищенням прикусу однієї щелепи загалом займає 3-4 дня. При цьому Ви знаходитесь у клініці 6-8 годин. Це не так тяжко як може здатися відразу. З Вами працюватиме ціла команда. Кожні дві години у Вас буде перерва 10-15 хв. У цей час Вам запропонують легкі напої та їжу. Під час роботи Ви зможете поспати, послухати музику, навіть поговорити з лікарем. Загалом ми постараємося, щоб час пролетів непомітно.

Після закінчення роботи ми зробимо Вам ретенційну капу для того, щоб Ви адаптувалися до нового прикусу. Через 1-2 місяці можна розпочинати реставрацію другої щелепи. У стоматології Ласка працюють справжні професіонали. Технікою реставрації володіє не кожен стоматолог, так мало знати технологію, необхідно мати свого роду талант. У цьому випадку лікар є скульптором. Погодьтеся не кожен має такий дар, художник. У нас є такий лікар! Якщо Вам стало цікаво або у Вас є питання, записуйтесь на консультацію.

Наші ціни

Терапевтичне лікування

Вартість

Пломба фотополімерна Айкон (1 клас)

800

Пломба фотополімерна Айкон (2 клас)

950

Лікувальна прокладка «Метапекс»

250

Лікувальна прокладка «МТА»

700

Лікувальна прокладка кальцієвмістна

250

Фіксація скловолоконного штифта

450

Пломба фотополімерна (1 клас)

760

Пломба фотополімерна (2 клас)

860

Пломба фотополімерна (3 клас)

960

Пломба фотополімерна (4 клас)

1100

Пломба стеклоїономерниє «Вітромер» (1 клас)

600

Пломба стеклоїономерниє «Вітромер» (2 клас)

700

Реставрація (1 клас)

1600

Реставрація (2 клас)

2000

Реставрація (3 клас)

2850

Фотополімерна пломба для студентів

700

Тимчасова пломба

110

Лікування (1 канального зуба) + пломба для студентів

1800

Лікування (2 канального зуба) + пломба для студентів

2400

Лікування (3 канального зуба) + пломба для студентів

2900

Адгезивний міст на інтактні зуби

3240

Адгезивний міст на інтактні зуби

3310

Полірування реставрацій (1щелепа)

650

Полірування реставрацій ( 1зуб)

200

Корекція пломби

450

Люксакор

550

Реставрація (4клас)

3280

Обробка OptiBond (1од)

300

Обробка кореневого каналу ручна

450

Пов’язка для лікування каналів “Метапекс”(1кореневий канал)

300

Обробка кореневого каналу ручна

300

Пов’язка для лікування каналів “Каласепт”

300

Пов’язка “Pro Root”

1100

Розпломбування корневого каналу (ручна)

600

Розпломбування корневого (Ендомотор)

400

Обробка кореневого каналу апаратна

400

Обробка кореневого каналу ручна

350

Пломбування кореневого каналу холодгою гутаперчею

350

Пломбування корневого каналу пастою

250

Пломбування корневого каналу термофіл

700

Видалення анкерного штифта

500

Видалення культевої вкладки

800

Розробка корневого каналу під культеву вкладку

500

Розпломбування корневого каналу (ручна)

370

Капа для відбілювання

1100

Лікувальна прокладка “Пульпосептин”

250

Реставрація (4клас)

4500

Наші клієнти говорять про нас

ОТЛИЧНО
29 отзывов на
Lana Oven
Lana Oven
2021-05-22
С острой болью обратилась в стоматологию «Ласка» к Романенковой Юлии Любомировне. Лечением осталась очень довольна. Врач - профессионал своего дела, поэтому я доверилась и решила лечить остальные проблемные зубы у этого врача. Результатом очень довольна! Я рада, что нашла своего стоматолога! Спасибо!!!
Лилия Отмахова
Лилия Отмахова
2020-10-26
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, какая цена на удаление нерва?
Sergo
Sergo
2020-10-18
Очень рад что попал в эту клинику,она имеет современное оборудование, Доброжелательный,клиентоориентированный персонал,чисто,стерильно,адекватные цены.В высокой квалификации убедился с первой пломбой,сделав одну,решил делать все.Хочу поблагодарить стоматолога Светлану,благодаря которой у меня пропал страх лечения зубов,она делает свою работу очень аккуратно и качественно и от результата поднимается настроение) Рекомендую.
Ольга Компаниенко
Ольга Компаниенко
2020-08-22
Консультация бесплатная, снимок 200 грн, в дополнительном лечении необходимости не оказалось, и дополнительных услуг не стали навешивать.
Dasha Kryzhevskykh
Dasha Kryzhevskykh
2020-07-09
Отличная стоматология, приятный персонал, с мужем лечим зубы только у Даниловой Светланы, отличный, грамотный и квалифицированный специалист, с бережным и чутким отношением к клиентам!
Лера Добровольская
Лера Добровольская
2020-06-25
Светлана Данилова лучший стоматолог в моей жизни! Такого внимания к себе и своему рту я ещё не встречала. Вылечила все зубы и настроение подняла. Рекомендую!
×
Хотите мы вам перезвоним?