Стоматология Ласка

Реставрація зубів

Реставрація зубів. Наші роботи.

Сьогодні візитною карткою будь-якого успішної людини є посмішка. Це те, що має в своєму розпорядженні до довіри і те, що робить нас привабливим і чарівним. Добре якщо Вас природа наділила гарними зубами, а якщо ні? Сучасна стоматологія пропонує вихід з будь-якої дуже незручній ситуації.

У стоматологічній клініці Ласка Вам запропонують два види реставрацій: пряма і непряма реставрація.

Про непряму реставрацію Ви зможете прочитати в розділі нашого сайту Протезування

Зміна форми зубів

А на цій сторінці ми поговоримо про пряму реставрацію.

 Що ж таке реставрація? Під реставрацією потрібно розуміти повне відновлення анатомічної форми зуба. Якщо Вам необхідно відреставрувати один зуб, то Вам достатньо одного відвідування. Доктор після обговорення з Вами, виконає реставрацію зуба спеціальними композитними матеріалами. За допомогою даного матеріалу можна відкоригувати форму, розмір і колір зуба. Ціна і тривалість даної процедури залежить від ступеня складності роботи.

В даний час дуже поширеною проблемою стала підвищена стертість емалі. Це коли втрачається верхній шар зуба емаль і оголюється нижній шар дентин. При цьому з’являється підвищена чутливість зуба. Ще однією дуже великою проблемою є зниження висоти прикусу. Як правило пацієнт не відчуває особливого дискомфорту так як зниження прикусу йде поступово. Але дане зниження веде до дуже серйозних проблем. Справа в тому, що при зниженні прикусу, суглобова головка нижньої щелепи змінює своє положення, що в свою чергу веде до порушення руху щелепи. При цьому порушується процес жування, посилюється стирання зубів і крім того можуть з’явитися головний біль і запаморочення. Ще одним неприємним фактором зниження висоти прикусу є порушення пропорцій особи. Так як зменшується нижня третина обличчя, людина набуває так зване «старече обличчя». Це особливо важливо для жінок. Підвищення прикусу прирівнюється до пластичної операції.

Як це відбувається? 

Необхідно прийти на консультацію. Після обговорення Ваших побажань ми плануємо Ваш візит. Повна реставрація зубів з підвищенням прикусу на одній щелепи в середньому займає 3-4 дні. При цьому Ви перебуваєте в клініці 6-8 годин. Це не так втомлює як може здатися відразу. З Вами буде працювати ціла команда. Кожні дві години у Вас буде перерва 10-15 хв. У цей час Вам запропонують легкі напої та їжу. Під час роботи Ви зможете поспати, послухати музику, навіть трохи поговорити з доктором. Загалом ми постараємося, щоб час пролетів непомітно.

Після закінчення роботи ми зробимо Вам ретенційну капу, для того щоб Ви адаптувалися до нового прикусу. Через 1-2 місяці можна приступати до реставрації другої щелепи. У стоматології Ласка працюють справжні професіонали. Технікою реставрації володіє не кожен стоматолог так мало знати технологію, необхідно мати свого роду талант. В даному випадку доктор стає скульптором. Погодьтеся не кожен володіє даром художника. У нас є такий доктор! Якщо Вам стало цікаво чи у Вас є питання записуйтеся на консультацію.

×
Хотите мы вам перезвоним?