Стоматология Ласка

БЕЗМЕТАЛОВА КЕРАМІКА
ДІОКСИД ЦИРКОНІЮ

Гарні зуби — мрія багатьох людей. Досягнення сучасної медицини дозволяють творити дива: тепер кожен зможе стати володарем блискучої бездоганної посмішки.

ВИКЛЮЧНА ЕСТЕТИКА
– Мінімальна обточування зуба
– ГІПОАЛЕРГЕННІ

Безметалова кераміка - СТОМАТОЛОГІЯ **ЛАСКА**

Безметалова кераміка передніх зубів

Завдяки прогресивному методу зубного протезування, такому як безметалеві керамічні системи, можна не приховувати свою посмішку. Ця сучасна технологія дозволяє забути про неприємне і болюче подразнення ясен, що виникає через конструкції з металом.
У першу чергу, безметалеву кераміку ставлять на передні зуби. Основою коронки є оксид алюмінію або оксид цирконію (має білий напівпрозорий колір). Такі коронки стрімко набирають популярності у зубному протезуванні. Їх виготовляють із матеріалу, в основі якого лежить високоміцна кераміка.
Головне, але аж ніяк не єдина перевага безметалевих систем полягає в їх високих естетичних властивостях.

Стоматологія Ласка рухається в ногу з часом, тому безметалова кераміка – одна з послуг, які ми надаємо. Ціну на неї ви зможете знайти у відповідному розділі нашого сайту.
У виготовленні керамічних зубних коронок ми, згідно з технологією, застосовуємо оксид цирконію або оксид алюмінію для каркасу.
Чому наші стоматологи віддають перевагу саме цим матеріалам? По-перше, вони мають високі показники механічної міцності, по-друге – високу світлопроникність, по-третє – вони мають відмінну біологічну сумісність.
Головна перевага безметалової кераміки передніх зубів, це її чудова естетичність. Поряд з каркасом, міцність якого не поступається металевому, біле забарвлення і хороша прозорість керамічної коронки робить її максимально схожою на натуральні зуби. Візуально помітити різницю точно не вийде.

Роботи з виготовлення каркасу коронки з оксиду алюмінію або оксиду цирконію протікають у декілька етапів:

  • Лазерне сканування моделі попередньо оброблених зубів;
  • Комп’ютерна обробка відсканованого результату;
  • Цифрове моделювання каркасу;
  • Виточування каркаса, заснованого на відсканованій моделі, на цифровому верстаті;
  • Запікання заготовки у печі за високої температури (це надає конструкції міцність);
  • Пошарове нанесення зубною технікою кераміки на каркас.

Безметалові керамічні системи, що застосовуються стоматологією Ласка, перевершують традиційні коронки на зуби завдяки низці переваг:

Стійкість кольору коронки (відсутність потьмянінь та фарбувань);

Точність крайового прилягання (гарантовано комп’ютерним моделюванням);

Повна біологічна сумісність використовуваних матеріалів із середовищем та тканинами ротової порожнини;

Точна імітація прозорості емалі натурального здорового зуба;

Мінімум навантаження на опорні зуби (керамічна коронка має невелику вагу).

І це ще не всі переваги, які має безметалова кераміка передніх зубів.
По-перше, для встановлення такої коронки потрібно мінімальне обточування зуба: через високу міцність матеріалу, оксидний каркас може бути тоншим, ніж металевий.
По-друге, рідні зуби залишаються практично недоторканими, навіть нерв не видаляється.

Крім того, всі перераховані вище переваги в сумі, а саме висока міцність, естетика, щільність прилягання до ясна, роблять такі конструкції, як безметалова кераміка передніх зубів, кращим вибором для протезування. Вони вільно прослужать 7-10 років, а то й більше. До того ж, керамічні коронки без металу в каркасі можуть бути встановлені і на жувальні моляри.

Якщо керамічні коронки на основі безметалового каркаса – це той метод протезування зубів, який вас влаштовує, довірте його виконання професіоналам. Це стоматологи та зубні техніки стоматології Ласка. Наші кваліфіковані спеціалісти мають великий досвід роботи в зубному протезуванні, у тому числі з протезами, які називають безметалевою керамікою. Ціна такої коронки не “вдарить по кишені”, а отриманий результат приємно і на довго здивує.

Ортопедична стоматологія – єдиний вихід для тих, хто зіткнувся з втратою зубів. Даний клінічний напрямок активно розвиває цілу низку методик, серед яких особливо виділяється CAD/CAM. Це технологія сучасного комп’ютерного моделювання зубних конструкцій, що застосовується відновлення зубного ряду. Що мається на увазі? Йдеться про виготовлення та встановлення коронок, мостоподібних протезів, різних вкладок, які стають все більш популярними, будучи досить ефективною альтернативою застарілій металокераміці. Наприклад, коронки із оксиду цирконію.

Діоксид цирконію – це штучний матеріал, застосовуваний у західній медицині з 1969 року (для заміни головок кульшового, калінного суглобів). У стоматологічній практиці цирконій вперше з’явився у 1993 році, і з того часу впевнено лідирує за популярністю як серед фахівців, так і серед пацієнтів. Кераміка на оксиді цирконію є абсолютно безпечною для порожнини рота та здоров’я пацієнта. За фізичними та хімічними характеристиками діоксид близький до кісткової тканини людини. Навіть надчутливий організм сприйме коронки на основі оксиду цирконію як «свої». Не зафіксовано жодного інциденту, пов’язаного з алергічною реакцією на даний матеріал. І при цьому всі ми знаємо, що на металевий сплав, що використовується в ортопедичній стоматології, такі реакції виникають досить часто. Тобто цирконій дає шанс алергікам, які потребують якісного протезування.

При цьому матеріал аж ніяк не поступається металокерамічним протезам за властивостями міцності. Більше того, він не схильний до деформацій з плином часу, і має унікальну якість відновлення власної структури на молекулярному рівні. Оксид цирконію ціна якого не повинна відлякати пацієнта, який потребує надійного протезування, самостійно «затягує» мікротріщини. Низька теплопровідність цирконію також дозволяє зубам залишатися живими. Будучи чудовим утеплювачем, діоксид надійно захищає зубний ряд від температурних перепадів.

Симптоми структурних змін тканин навколо протеза також відсутні в тих випадках, коли Ви використовуєте оксид цирконію. Ціна питання – здоров’я Вашої ротової порожнини, яка у разі застосування металокераміки може призвести до повторних візитів до стоматологічного кабінету. Жодного дратівливого ефекту на м’які тканини ясна при використанні цирконію не спостерігається. Активний захист цих м’яких тканин навколо протезу – крім іншого входить в «обов’язки» даного матеріалу. Клінічні дослідження показали, що «налипання» шкідливих бактерій до оксиду цирконію на 40% нижче, ніж у випадку зі звичайною металокерамічною коронкою.

Однією з основних вимог пацієнта при виборі матеріалу для протезування є колір та гармонія посмішки. Чудові естетичні характеристики протезів із діоксиду цирконію є ключовим фактором успішності даного матеріалу. Слід особливо наголосити, що підбір кольору реалізується не тільки для кераміки на оксиді цирконію, але й для самого каркасу. Матеріал повністю виключає неестетичний ефект «просвічування». Коронки з оскиду цирконію зберігають природну прозорість, а також передбачають можливість (у разі потреби з часом, або через індивідуальні переваги пацієнта) колірної корекції. Там, де до естетичних властивостей протеза пред’являються особливі вимоги – зуби оксид цирконію безперечно обганяють за популярністю традиційні металокерамічні конструкції.

НАШІ ФАХІВЦІ

Земелько Надежда Александровна стоматолог-ортопед-терапевт

Земелько Надія Олександрівна

Стоматолог-терапевт-ортопед, засновник клініки

Земелько Сергей Николаевич Стоматолог-терапевт, ортопед

Головлікар, стоматолог-ортопед, імплантолог

Романенкова Юлия Любомировна Стоматолог-Терапевт-пародонтолог

Стоматолог-Терапевт-пародонтолог

РОБОТИ НАШИХ ЛІКАРІВ

Ціни на послуги протезування

Протезування

Вартість

Каппа релаксуюча Erkoderm

4220

Каппа реабілітаційна

2020

Моделювання зубів 3D одна щелепа

5400

Зняття відбитків 1 щелепа (А-силікон)

600

Зняття діагностичних відбитків (1 щелепа) альгінатна маса

300

Зняття відбитків 1 щелепа (С-силікон)

350

Цементіровка на “Фуджі”

250

Цементіровка 1 од на “Умовно-знімний цемент”

250

Цементіровка 1 од на “Провікол”

150

Культьова вкладка 1 од

800

Культьова вкладка покрита Опака 1 од

1000

Коронка тимчасова пластмаса. “Протемп” 1 од

450

Коронка пластмасова фрезерується посилина

1000

Коронка суцільнолита 1 од

1350

Коронка металокерамічна “Zeo” Японія

4000

Металокераміка непарна

3500

Коронка металокерамічна “Vita VM 13”

2100

Безметалловая прес-кераміка примірка

10500

Коронка временная металлокерамическая коронка “Ultrapollin”! Украина

1350

Безметалловая коронка оксид цирконію на імпланти гвинтова фіксація

10500

Накладка з оксиду цирконію Німеччина 1 од.

4500

Вінір “Ivoclar Emax” Німеччина 1 од.

10500

Коронка оксид цирконію цементна фіксація

10500

Вкладка культевая безметалева

3500

Мультіюніти Корея 1 етап

4280

Мультіюніти

Вартість

Мультіюніт МІС

4050

Хірургічний шаблон

7130

Балка для знімного протезу

8850

Балка для незнімного протеза

19950

Мультіюніт Корея 2 етап

2280

Починка протеза

1100

Частково знімний протез (1-3з.)

2500

Знімне протезування

Вартість

Знімний протез з Діфлекса

6500

Знімний протез акриловий з м’якими кламмерами

5000

Частковий протез з Діфлекса

5500

Перебазування протеза

1200

Індивідуальна ложка

800

Знімний протез Акриловий

5000

Заміна втулок на бюгельном протезі

500

Заміна гумок на протезі

350

Починка протеза

600

Частково знімний протез (1-3зуба)

2500

Частковий знімний протез з Діфлекса

5500

Починка протеза

1100

Валик

700

Протез на імплантах

29000

Знімний протез з Діфлекса

10000

Починка протеза(5-10з,приварка)

5000

Наші клієнти говорять про нас

ОТЛИЧНО
29 отзывов на
Lana Oven
Lana Oven
2021-05-22
С острой болью обратилась в стоматологию «Ласка» к Романенковой Юлии Любомировне. Лечением осталась очень довольна. Врач - профессионал своего дела, поэтому я доверилась и решила лечить остальные проблемные зубы у этого врача. Результатом очень довольна! Я рада, что нашла своего стоматолога! Спасибо!!!
Лилия Отмахова
Лилия Отмахова
2020-10-26
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, какая цена на удаление нерва?
Sergo
Sergo
2020-10-18
Очень рад что попал в эту клинику,она имеет современное оборудование, Доброжелательный,клиентоориентированный персонал,чисто,стерильно,адекватные цены.В высокой квалификации убедился с первой пломбой,сделав одну,решил делать все.Хочу поблагодарить стоматолога Светлану,благодаря которой у меня пропал страх лечения зубов,она делает свою работу очень аккуратно и качественно и от результата поднимается настроение) Рекомендую.
Ольга Компаниенко
Ольга Компаниенко
2020-08-22
Консультация бесплатная, снимок 200 грн, в дополнительном лечении необходимости не оказалось, и дополнительных услуг не стали навешивать.
Dasha Kryzhevskykh
Dasha Kryzhevskykh
2020-07-09
Отличная стоматология, приятный персонал, с мужем лечим зубы только у Даниловой Светланы, отличный, грамотный и квалифицированный специалист, с бережным и чутким отношением к клиентам!
Лера Добровольская
Лера Добровольская
2020-06-25
Светлана Данилова лучший стоматолог в моей жизни! Такого внимания к себе и своему рту я ещё не встречала. Вылечила все зубы и настроение подняла. Рекомендую!
×
Хотите мы вам перезвоним?