ᐈ Вініри - вінірованіе зубів в стоматології в Києві на Відрадному, ціна, фото

Стоматология Ласка

Вініри

Що таке вініри?

виниры на зубы
Вініри – це найтонші композитні або керамічні пластинки, які кріпляться на фронтальну поверхню зуба. Ці накладки дуже тонкі, як правило, вона становить 0,4-0,6 мм, і не перевищує 0,7 мм. Основне призначення вінірів полягає в корекції естетичного вигляду і вирівнюванні зубного ряду. Установка вінірів може проводитися як на окремий зуб, так і на всі передні – зону посмішки.

В яких випадках показані вініри

 • Косметичні недоліки, відмінності у формі і розмірах, відколи на емалі зубів
 • Щілини і проміжки між зубами
 • Викривленість зубів
 • Тріщини
 • Наявність плям, змінений колір емалі або пломб
Установка керамічних вінірів спільно з пластикою ясен усуває ясеневу посмішку

Способи установки вінірів

За способами установки вінірів вони поділяються на прямі і непрямі. Формування і установка прямих вінірів (друга назва – терапевтичні) здійснюється в порожнині рота пацієнта. Основними перевагами даного варіанту установки є відсутність необхідності в обточувані зубів і порівняно швидкий кінцевий результат. У процесі роботи з зубів знімається найтонший шар емалі – від 0,3 до 0,7 мм, а потім в декілька шарів формується вінір. Після закінчення конструкція шліфується і полірується. Дана методика застосовується з реставраційної метою. Прямі вініри менш довговічні, ніж накладки для непрямого протезування, виготовлені в лабораторії. Непрямі вініри, які ще називають ортопедичними, виготовляються в зуботехнічній лабораторії за індивідуальними зліпкам пацієнта. Для їх виготовлення застосовуються найпопулярніші в естетичній стоматології та ортодонтії матеріали – кераміка, композитні матеріали, оксид цирконію. На такі вініри ціна вище і сама процедура здійснюється в довший термін, але вони дуже довговічні і не вимагають заміни 10-15 років.

Види вінірів за матеріалом виготовлення

З огляду на матеріал виготовлення накладок, вініри підрозділяються на керамічні та композитні. Керамічні вініри відносяться до непрямого способу установки, оскільки встановлюються пацієнтові після виготовлення за індивідуальним зліпком в лабораторії. До даної групи належать кілька типів виниров: Порцелянові вініри це найбільш поширений тип пластин в стоматології. Медичний фарфор доцільно застосовувати при високому ступені пошкодження зубів, значному зміна відтінку емалі. Вони надовго зберігають свій первісний колір, візуально не відрізняються від натуральних зубів. Їх товщина не перевищує 0,3-0,5 мм. Зубний наліт на них практично не накопичується Цирконієві вініри формуються з оксиду цирконію, який має дуже високу міцність, біологічну сумісність з натуральними зубами. Такі вініри дають приголомшливий естетичний ефект, але висока ціна матеріалу і його обробки робить такий вид протезування доступним не для кожного пацієнта. Склокерамічні вініри – виготовляються за допомогою системи IPS Empress на основі лейцідной склокераміки. За своїм косметичним і експлуатаційними характеристиками вони перевершують протези з медичного порцеляни. Перед процедурою їх установки відсутня необхідність препарування зубів, що є основною перевагою даного типу Люмініри – це надтонкі вініри, інновація в естетичній стоматології. Голлівудські Вініри – їх друга назва. Люмініри виготовляються з високоміцної кераміки, максимальна їх товщина складає 0,3 мм. Особливістю таких пластин є можливість їх установки навіть на штучні коронки. Люмініри перевершують звичайні керамічні вініри в тому, що не вимагають особливого препарування зубів під установку. Використання надтонких пластин дозволяє зняти мінімальний шар емалі без проведення ортодонтичного лікування. Люмініри дуже довговічні, термін служби складає більше 20 років, протягом яких вони не змінюють свій колір і забезпечують рівну і білосніжну голлівудську посмішку. На сьогоднішній день люмініри є найкращим варіантом, так як їх установка виконується найшвидше, зуби не вимагають обточування, за бажанням можна без проблем зняти вініри такого типу. Композитні вініри виготовляються з матеріалів, призначених для пломбування зубів. Процес виготовлення даних накладок проводиться безпосередньо в роті пацієнта – коригувальна світловідображаюча суміш наноситься в декілька шарів на передню поверхню зуба. Дана технологія називається прямою або терапевтичної, проводиться всього за один сеанс у лікаря, тому такі пластини ще називають моментальні вініри. Композитні накладки можуть використовуватися для виправлення нерівній поверхні зубів, при потемнінні кольору емалі, при наявності відколів або мікротріщин на емалі. Керамічні та прямі вініри – дві основні технології в естетичній стоматології. При необхідності провести реставрацію одного-двох зубів можна використовувати пряму установку композитними вінірами. Для того щоб надати естетичність всій зоні посмішки краще скористатися керамічними конструкціями.

Переваги та недоліки вінірів

Перевага вінірів очевидна. Вони дозволяють досягти краси і білосніжності зубного ряду за досить короткий термін, при цьому повністю біосумісні з тканинами ротової порожнини. Завдяки високій світлопропускний здатності матеріалів, відреставровані зуби виглядають дуже натурально і нічим не відрізняються від справжніх. Препарування перед процедурою підлягає лише невелика поверхню натуральних зубів. Вініри дуже довговічні, протягом багатьох років вони не змінюють своїх експлуатаційних і косметичних властивостей. На відреставрованих зубах не накопичується зубний наліт. У догляді вони досить легкі. У даній темі варто відмитити і недоліки вінірів, оскільки вони є в будь-якій медичної процедури. Даний вид протезування зубів відноситься до естетичної стоматології, відповідно, усуває тільки косметичні недоліки зубів і може використовуватися тільки за відсутності стоматологічних захворювань. Перед встановленням вінірів зуби необхідно повністю вилікувати, якщо є певні проблеми, оскільки при наявності яких-небудь захворювань, вони можуть поширюватися під накладками і руйнувати натуральні зуби. При недостатньо дбайливому ставленні, на вінірах можуть з’являтися відколи, у зв’язку з недостатньою міцністю деяких видів матеріалів. Керамічні вкладки та інші види вінірів вимагають обточування емалі, хоч й мінімальний, але цей вплив на натуральні зуби знижує їх здатність протистояти механічним, термічним і фізичним впливам. Також обточування зубів спричинить за собою необхідність заміни вінірів після закінчення певного терміну, тобто, зробивши цю процедуру один раз, вже неможливо буде від неї відмовитися. Проте, 10-20 років експлуатації вінірів зведуть необхідність повторних установок до ліченої кількість разів. В цілому, відгуки пацієнтів про встановлення вінірів переважно позитивні. На сьогоднішній день це чудова технологія, що дозволяє за короткий термін отримати сяючу посмішку. Численні фото до і після говорять самі за себе.

Протипоказання для установки вінірів

Існують випадки, при яких лікарі не рекомендують встановлювати вініри, оскільки результат може не відповідати очікуванням. Так, протипоказаннями для установки є:
 • Відсутність шостого і / або сьомого зуба
 • Заняття травмонебезпечними для щелепи видами спорту (бокс та інші бойові мистецтва)
 • Бруксизм – скрегіт зубами уві сні
 • неправильний прикус
 • Наявність стоматологічних захворювань зубів або ясен
 • Великі пломби на зубах, що підлягають протезуванню
Стоматологічна клініка «Ласка» є одною з кращих у місті Києві. Ми надаємо широкий комплекс стоматологічних послуг і установку зубних вінірів різних типів. Фахівці клініки гарантують відмінний результат процедур, завдяки своєму професіоналізму і досвіду.

Протезування

Вартість

Каппа релаксуюча Erkoderm

4000

каппа реабілітаційна

3000

Моделювання зубів 3D одна щелепа

3000

Зняття відбитка 1 чол. (А-силікон)

5500

Зняття часткового відбитка (С-силікон)

250

Зняття відбитка 1 чол (С – силікон)

200

Цементіровка на “Фуджі”

150

Цементіровка 1 од на “Умовно-знімний цемент”

150

Цементіровка 1 од на “Провікол”

100

Культьова вкладка 1 од

700

Культьова вкладка покрита Опака 1 од

900

Коронка тимчасова пластмаса. “Протемп” 1 од

350

Коронка пластмасова фрезерується

900

Коронка суцільнолита 1 од

1200

Коронка металокерамічна “Zeo” Японія

2500

металокераміка непарна

6750

Коронка металокерамічна “Vita VM 13”

1950

Безметалловая прес-кераміка примірка

5400

Коронка временная металлокерамическая коронка “Ultrapollin”! Украина

1500

Безметалловая коронка оксид цирконію на імпланти гвинтова фіксація

5400

Накладка з оксиду цирконію Німеччина 1 од.

5400

Вінір “Ivoclar Emax” Німеччина 1 од.

5400

Коронка оксид цирконію цементна фіксація

5400

Вкладка культевая безметалева

2500

Мультіюніти Корея 1 етап

4050

Мультіюніти

Вартість

Мультіюніт МІС

4050

Хірургічний шаблон

6750

Балка для знімного протезу

2700

Балка для незнімного протеза

18750

Мультіюніт Корея 2 етап

2160

Починка протеза

500

Частково знімний протез (1-3з.)

3000

Знімне протезування

Вартість

Знімний протез з Діфлекса

6000

Знімний протез акриловий з м’якими кламмерами

4500

Частковий протез з Діфлекса

500

Перебазування протеза

600

Індивідуальна ложка

600

Знімний протез Акриловий

4000

Заміна втулок на бюгельном протезі

1000

Заміна гумок на протезі

4000

×
Хотите мы вам перезвоним?