Стоматология Ласка

Вініри - диво естетичної стоматології

Гарні зуби — мрія багатьох людей. Досягнення сучасної медицини дозволяють творити дива: тепер кожен зможе стати володарем блискучої бездоганної посмішки.

– УЛЬТРАТОНКІ ВІНІРИ
– МІНІМУМ СТАЧУВАННЯ ЗУБІВ
– ПОСЛУЖАТЬ БІЛЬШЕ 15 РОКІВ

Керамічні вініри - СТОМАТОЛОГІЯ **ЛАСКА**

Що таке вініри?

Вініри – це найтонші композитні чи керамічні пластинки, які кріпляться на передню поверхню зуба. Ці накладки дуже тонкі, як правило, їхня товщина становить близько 0,4-0,6 мм, і не перевищує 0,7 мм.

Основне призначення вінірів полягає в корекції естетичного вигляду та вирівнюванні зубного ряду. Вініри встановлюють як на окремий зуб, так і на всі передні – зону посмішки.

 • Косметичні недоліки, відмінності у формі та розмірах, сколи на емалі зубів
 • Щілини та проміжки між зубам
 • Викривлення зубів
 • Тріщини емалі
 • Наявність плям, змінений колір емалі або пломб
 • Установка керамічних вінірів, разом із пластикою ясен, усуває ясенну посмішку

За способами встановлення вініри поділяються на прямі та непрямі.

Формування та встановлення прямих вінірів (друга назва – терапевтичні) здійснюється в порожнині рота пацієнта. Основними перевагами даного варіанту установки є відсутність необхідності в обточуванні зубів та порівняно швидкий кінцевий результат. У процесі роботи із зубів знімається найтонший шар емалі – від 0,3 до 0,7 мм, а потім у кілька шарів формується вінір. Після закінчення конструкція шліфується та полірується. Ця методика застосовується з реставраційною метою. Прямі вініри менш довговічні, ніж накладки для непрямого протезування, виготовлені в лабораторії.

Непрямі вініри, які ще називають ортопедичними, виготовляються в зуботехнічній лабораторії з індивідуальних зліпків пацієнта. Для їх виготовлення застосовуються найпопулярніші в естетичній стоматології та ортодонтії матеріали – кераміка, композитні матеріали, оксид цирконію. На такі вініри ціна вища і сама процедура займає більше часу, але їхня головна перевага – вони дуже довговічні і не вимагають заміни 10-15 років.

Враховуючи матеріал виготовлення накладок, вініри поділяються на керамічні та композитні. Керамічні вініри відносяться до непрямого способу установки, оскільки встановлюються пацієнту після виготовлення по індивідуальному зліпку в лабораторії. До цієї групи належать кілька типів вінірів:

Порцелянові вініри – це найпоширеніший тип пластин у стоматології. Медичний фарфор доцільно застосовувати за високого ступеня пошкодження зубів, значної зміни відтінку емалі. Вони довго зберігають свій початковий колір, візуально не відрізняються від натуральних зубів. Їхня товщина не перевищує 0,3-0,5 мм. Зубний наліт на них практично не накопичується.

Цирконієві вініри формуються з оксиду цирконію, який має дуже високу міцність, біологічну сумісність з натуральними зубами. Такі вініри дають приголомшливий естетичний ефект, але висока ціна матеріалу та його обробки робить такий вид протезування доступним не для кожного пацієнта.

Склокерамічні вініри виготовляються за допомогою системи IPS Empress на основі лейцидної склокераміки. За своїми косметичними та експлуатаційними характеристиками вони перевершують протези з медичного порцеляни. Перед процедурою їхньої установки відсутня необхідність препарування зубів, що є основною перевагою даного типу

Люмініри – це надтонкі вініри, інновація в естетичній стоматології. Голлівудські Вініри – їхня друга назва. Люмініри виготовляються з міцної кераміки, максимальна їх товщина становить 0,3мм. Особливістю таких пластин є можливість їх встановлення навіть на штучні коронки. Люмініри перевершують звичайні керамічні вініри в тому, що не вимагають особливого препарування зубів під установку. Використання надтонких пластин дозволяє зняти мінімальний шар емалі без проведення ортодонтичного лікування. Люмініри дуже довговічні, термін служби становить понад 20 років, протягом яких вони не змінюють свій колір і забезпечують рівну та білу голлівудську посмішку. На сьогоднішній день люмініри є найкращим варіантом, тому що їх установка виконується найшвидше, зуби не вимагають обточування, за бажанням можна без проблем зняти вініри такого типу.

Композитні вініри виготовляються із матеріалів, призначених для пломбування зубів. Процес виготовлення цих накладок проводиться безпосередньо в роті пацієнта – коригуюча світловідбивна суміш наноситься в кілька шарів на передню поверхню зуба. Ця технологія називається прямою або терапевтичною, проводиться всього за один сеанс у лікаря, тому такі пластини ще називають моментальні вініри. Композитні накладки можуть бути використані для виправлення нерівної поверхні зубів, при потемнінні кольору емалі, при наявності сколів або мікротріщин на емалі.

Керамічні та прямі вініри – дві основні технології в естетичній стоматології. За потреби провести реставрацію одного-двох зубів можна використовувати пряме встановлення композитними вінірами. Для того, щоб надати естетичність всій зоні посмішки краще скористатися керамічними конструкціями.

Перевага вінірів очевидна. Вони дозволяють досягти краси і білості зубного ряду за досить короткий термін, причому повністю біосумісні з тканинами ротової порожнини. Завдяки високій світлопропускній здатності матеріалів відреставровані зуби виглядають дуже натурально і нічим не відрізняються від справжніх. Препарування перед процедурою підлягає лише невелика поверхня натуральних зубів. Вініри дуже довговічні, протягом багатьох років вони не змінюють своїх експлуатаційних та косметичних властивостей. На відреставрованих зубах не накопичується зубний наліт. У догляді вони досить легкі.

У цій темі варто торкнутися і недоліків вінірів, оскільки вони є в будь-якій медичній процедурі. Даний вид протезування зубів відноситься до естетичної стоматології, відповідно, усуває лише косметичні недоліки зубів і може використовуватися лише за відсутності стоматологічних захворювань. Перед встановленням вінірів зуби необхідно повністю вилікувати, якщо є певні проблеми, оскільки за наявності будь-яких захворювань вони можуть поширюватися під накладками і руйнувати натуральні зуби. При недостатньо дбайливому поводженні на вінірах можуть з’являтися сколи, у зв’язку з недостатньою міцністю деяких видів матеріалів.

Керамічні вкладки та інші види вінірів вимагають обточування емалі. Хоч і мінімальний, але цей вплив на натуральні зуби, що знижує їхню здатність протистояти механічним, термічним та фізичним впливам. Також обточування зубів спричиняє необхідність заміни вінірів після закінчення певного терміну, тобто, зробивши цю процедуру одного разу, вже неможливо буде від неї відмовитися. Тим не менш, 10-20 років експлуатації вінірів зведуть необхідність повторних установок до ліченої кількості разів.

Загалом відгуки пацієнтів про встановлення вінірів переважно позитивні. На сьогоднішній день це чудова технологія, що дозволяє за короткий термін знайти сяючу усмішку. Численні фото до і після говорять самі за себе.

Існують випадки, коли лікарі не рекомендують встановлювати вініри, оскільки результат може не відповідати очікуванням. Так, протипоказаннями для встановлення є:

 • Відсутність шостого та/або сьомого зуба
 • Заняття травмонебезпечними для щелепи видами спорту (бокс та інші бойові мистецтва)
 • Бруксизм – скрегіт зубами уві сні
 • Неправильний прикус
 • Наявність стоматологічних захворювань зубів чи ясен
 • Великі пломби на зубах, що підлягають протезування

Стоматологічна клініка «Ласка» є однією з найкращих у місті Києві. Ми надаємо широкий комплекс стоматологічних послуг та встановлення зубних вінірів різного типу. Фахівці клініки гарантують відмінний результат процедур, завдяки своєму професіоналізму та досвіду.

НАШІ ФАХІВЦІ

Земелько Надежда Александровна стоматолог-ортопед-терапевт

Земелько Надія Олександрівна

Стоматолог-терапевт-ортопед, засновник клініки

Земелько Сергей Николаевич Стоматолог-терапевт, ортопед

Головлікар, стоматолог-ортопед, імплантолог

Романенкова Юлия Любомировна Стоматолог-Терапевт-пародонтолог

Стоматолог-Терапевт-пародонтолог

РОБОТИ НАШИХ ЛІКАРІВ

Ціни на послуги протезування

Протезування

Вартість

Каппа релаксуюча Erkoderm

4220

Каппа реабілітаційна

2020

Моделювання зубів 3D одна щелепа

5400

Зняття відбитків 1 щелепа (А-силікон)

600

Зняття діагностичних відбитків (1 щелепа) альгінатна маса

300

Зняття відбитків 1 щелепа (С-силікон)

350

Цементіровка на “Фуджі”

250

Цементіровка 1 од на “Умовно-знімний цемент”

250

Цементіровка 1 од на “Провікол”

150

Культьова вкладка 1 од

800

Культьова вкладка покрита Опака 1 од

1000

Коронка тимчасова пластмаса. “Протемп” 1 од

450

Коронка пластмасова фрезерується посилина

1000

Коронка суцільнолита 1 од

1350

Коронка металокерамічна “Zeo” Японія

4000

Металокераміка непарна

3500

Коронка металокерамічна “Vita VM 13”

2100

Безметалловая прес-кераміка примірка

10500

Коронка временная металлокерамическая коронка “Ultrapollin”! Украина

1350

Безметалловая коронка оксид цирконію на імпланти гвинтова фіксація

10500

Накладка з оксиду цирконію Німеччина 1 од.

4500

Вінір “Ivoclar Emax” Німеччина 1 од.

10500

Коронка оксид цирконію цементна фіксація

10500

Вкладка культевая безметалева

3500

Мультіюніти Корея 1 етап

4280

Мультіюніти

Вартість

Мультіюніт МІС

4050

Хірургічний шаблон

7130

Балка для знімного протезу

8850

Балка для незнімного протеза

19950

Мультіюніт Корея 2 етап

2280

Починка протеза

1100

Частково знімний протез (1-3з.)

2500

Знімне протезування

Вартість

Знімний протез з Діфлекса

6500

Знімний протез акриловий з м’якими кламмерами

5000

Частковий протез з Діфлекса

5500

Перебазування протеза

1200

Індивідуальна ложка

800

Знімний протез Акриловий

5000

Заміна втулок на бюгельном протезі

500

Заміна гумок на протезі

350

Починка протеза

600

Частково знімний протез (1-3зуба)

2500

Частковий знімний протез з Діфлекса

5500

Починка протеза

1100

Валик

700

Протез на імплантах

29000

Знімний протез з Діфлекса

10000

Починка протеза(5-10з,приварка)

5000

Безметалова кераміка

Вартість

Коронка оксид цирконію на імпланті гвинтова фіксація повна анатомія без абатмента

10500

Коронка оксид цирконію цементна фіксація

10500

Безметалова прес-кераміка

10500

Накладка з оксиду цирконію Німеччина 1 од.

4500

Коронка на імпланті (BioHorizons)

10500

Коронка на імпланті (Neobitech)

10500

Вінір 1 од.

10500

Вкладка культева безметалова+

3500

Вінір (з цифровим моделюванням) 1 од.

10500

Коронка оксид цирконію на імпланті

10500

Коронка оксид цирконію на імпланті гвинтова фіксація повна анатомія без абатманта

10500

Безметалова кераміка

10500

Вінір (Мастер) 1од.

10000

Цементіровка на Variolink

450

Безметалова кераміка

10500

Наші клієнти говорять про нас

ОТЛИЧНО
29 отзывов на
Lana Oven
Lana Oven
2021-05-22
С острой болью обратилась в стоматологию «Ласка» к Романенковой Юлии Любомировне. Лечением осталась очень довольна. Врач - профессионал своего дела, поэтому я доверилась и решила лечить остальные проблемные зубы у этого врача. Результатом очень довольна! Я рада, что нашла своего стоматолога! Спасибо!!!
Лилия Отмахова
Лилия Отмахова
2020-10-26
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, какая цена на удаление нерва?
Sergo
Sergo
2020-10-18
Очень рад что попал в эту клинику,она имеет современное оборудование, Доброжелательный,клиентоориентированный персонал,чисто,стерильно,адекватные цены.В высокой квалификации убедился с первой пломбой,сделав одну,решил делать все.Хочу поблагодарить стоматолога Светлану,благодаря которой у меня пропал страх лечения зубов,она делает свою работу очень аккуратно и качественно и от результата поднимается настроение) Рекомендую.
Ольга Компаниенко
Ольга Компаниенко
2020-08-22
Консультация бесплатная, снимок 200 грн, в дополнительном лечении необходимости не оказалось, и дополнительных услуг не стали навешивать.
Dasha Kryzhevskykh
Dasha Kryzhevskykh
2020-07-09
Отличная стоматология, приятный персонал, с мужем лечим зубы только у Даниловой Светланы, отличный, грамотный и квалифицированный специалист, с бережным и чутким отношением к клиентам!
Лера Добровольская
Лера Добровольская
2020-06-25
Светлана Данилова лучший стоматолог в моей жизни! Такого внимания к себе и своему рту я ещё не встречала. Вылечила все зубы и настроение подняла. Рекомендую!
×
Хотите мы вам перезвоним?