Стоматология Ласка

Професійне чищення зубів

Професійне чищення зубів

профессиональная чистка зубов Для підтримки чистоти і здоров’я зубів слід неодмінно дотримуватися найголовніший закон – сувора регулярна санітарія ротової порожнини. Саме чистка зубної поверхні після кожного прийому їжі за допомогою зубної щітки або зубної нитки допоможе в рази знизити ризик розвитку хвороб зубів і ясен. Але і цього іноді буває недостатньо. На жаль, щітка не в силах впоратися з відкладенням нальоту між зубами, в проміжках між яснами і шийкою зуба. Згодом, навіть самий незначний наліт накопичується і перетворюється на зубний камінь. А це в подальшому може призвести до розвитку гінгівіту, пародонтозу, пришеечного карієсу і ін. Що робити при наявності зубного каменю? Стоматологи радять проводити глибоку чистку хоча б 1-2 рази за рік або за потребою, в залежності від стану зубної поверхні.

Професійне чищення зубів особливо необхідне:

  • для очищення поверхонь зубів від органічних і мінеральних відкладень: зубного каменю і нальоту;
  • перед процедурою з відбілювання зубів;
  • для профілактики карієсу, пародонтиту та ін .;
  • метою попередження кровоточивості ясен.
Сучасні технології в галузі стоматології пропонують відразу кілька варіантів цієї процедури. Найпоширенішими є:
  • очищення зубів із застосуванням ультразвуку;
  • обробка зубів по техніці Air Flow;
  • очищення лазером;
  • ручна чистка зубів.
В нашій стоматологічній клініці Ласка Ви можете зробити процедуру очищення зубів по самим новітнім технологіям з використанням техніки Air Flow або ж ультразвуком .Ми гарантуємо, що у нас професійна чистка зубів за найбільш оптимальними для Києва цінами.

Метод Air flow для професійної чистки емалі зубів

профессиональная чистка зубов Така технологія передбачає очищення зубів з використанням спец апарату, завдяки якому на зуби направляється струмінь з повітря і води з домішкою солі бікарбонату натрію. Частинки вдаряються об поверхню з великою частотою і швидкістю, ніж видаляють відкладення. Входить до складу потоку вода очищає поверхні, а крім того знижує температуру обробки та мінімізує неприємні відчуття від процедури. Такий метод дозволяє в короткі терміни безболісно очистити емаль від каменю, відполірувати поверхні зубів, а так же відбілити їх на кілька тонів.

Лазеротерапія як метод чищення зубів

Даний метод очищення зубів заснований на впливі лазера, який видаляє різні нальоти і камінні на зубах. При цьому на здорову тканину зуба ультразвук не вплине. Позитивний ефект від процедури ґрунтується на тому, що зубні відкладення містять підвищену кількість води, в порівнянні із зубною емаллю. За рахунок такої диференціації відкладення видаляються шарами, не пошкоджуючи здорову емаль. Таке видалення каменів абсолютно безболісно і проводиться без знеболювання.

Професійне чищення зубів ультразвуком

Цей спосіб заснований на тому, що ультразвук впливає на зуби, знімаючи з них наліт. Ультразвук, крім того, має бактерицидну дію відносно багатьох бактерій, ніж сприяє гігієні порожнини рота. Професійне чищення зубів проводиться з використанням скайлер-апарату, за допомогою якого дантист видаляє навіть ті відкладення, що невидні неозброєним оком. Але які в подальшому можуть призвести до погіршення здоров’я зубів (підясенні камені). УЗ-скайлер випромінює хвилі ультразвуку, які знімають наліт різної твердості, при попаданні на емаль зубів. Для кожного пацієнта лікар підлаштовує амплітуду хвиль і їх частоту індивідуально. За умови мінімальної травматизації емалі метод очищення ультразвуком дозволяє досягти найкращого результату. При цьому тканини навколо зони впливу хвилі залишаються здоровими і не піддаються руйнуванню.

Вартість професійної чистки зубів?

Залежно від відмінностей, за яким методом і якою апаратурою лікар буде проводити професійну чистку зубів, ціна на послугу може незначно змінюватися. Приблизно підрахувати скільки коштує професійна чистка зубів, Ви можете в телефонному режимі, зателефонувавши в нашу клініку, або відвідавши лікаря. Ціни на професійну чистку зубів в Києві залежать від кратності і складності процедури, а так само використовуваного обладнання. Довіряючи нам свою посмішку, Ви отримаєте не тільки здорові зуби, а й відмінний настрій від якості послуг і отриманого результату.

Гігієна та парадонтологія

Стоимость

Урок гігієни

100

Аплікація гелю під пов’язку Тебодент (3-4 зуба)

250

Професійне чищення ультразвуком повторне відвідування (1 щелепа)

150

Білий лак (ремінералізуюча терапія)

200

Медична обробка ясенного краю

100

Лікувальна пов’язка диплом (3-4 зуба)

350

Кюретаж зубоясенних кишень (1 зуб)

350

Шинування (1 зуб)

500

Лікування гінгівіту лазером (1 щелепа)

1200

Бюретаж (1 зуб)

500

Лікування пародонтозу лазером (1 зуб)

450

Лікування пародонтозу лазером (1 щелепа)

1500

Виборча прішліфовка (1 зуб)

100

Насадка лазерна

650

Плазмоліфтінг (2 щелепи)

3000

Бюретаж (1 щелепа)

3000

Хірургічна пов’язка COE-PAK (1 щелепа)

600

Хірургічна пов’язка COE-PAK (1 сегмент)

300

×
Хотите мы вам перезвоним?