Стоматология Ласка

Професійне чищення зубів
У Києві

Сегодня проблема отсутствия всех зубов имеет идеальное решение в виде имплантации all on 4. Эта методика заключается в креплении цельного протеза всего на 4-х имплантатах 

Професійне чищення зубів у стоматології **ЛАСКА**

Професійне чищення зубів - необхідність

Для підтримки чистоти і здоров’я зубів слід неодмінно дотримуватися найголовніший закон – сувора регулярна санітарія ротової порожнини.

Саме чистка зубної поверхні після кожного прийому їжі за допомогою зубної щітки або зубної нитки допоможе в рази знизити ризик розвитку хвороб зубів і ясен. Але і цього іноді буває недостатньо.

На жаль, щітка не в силах впоратися з відкладенням нальоту між зубами, в проміжках між яснами і шийкою зуба. Згодом, навіть самий незначний наліт накопичується і перетворюється на зубний камінь. А це в подальшому може призвести до розвитку гінгівіту, пародонтозу, пришеечного карієсу і ін.

Що робити при наявності зубного каменю? Стоматологи радять проводити глибоку чистку хоча б 1-2 рази за рік або за потребою, в залежності від стану зубної поверхні.

Професійне чищення зубів необхідне:

  • для очищення поверхонь зубів від органічних та мінеральних відкладень: зубного каменю та нальоту;
  • перед процедурою з відбілювання зубів;
  • для профілактики карієсу, пародонтиту та ін;
  • з метою запобігання кровоточивості ясен.

Сучасні технології у галузі стоматології пропонують відразу кілька варіантів цієї процедури. Найпоширенішими є:

  • очищення зубів із застосуванням ультразвуку;
  • обробка зубів з техніки Air Flow;
  • очищення лазером;
  • ручне чищення зубів.

У нашій стомат клініці Ласка Ви можете зробити процедуру очищення зубів за найновішими технологіями з використанням техніки Air Flow або ультразвуком. Ми гарантуємо, що у нас професійне чищення зубів за найбільш оптимальними для Києва цінами.

Метод Air flow для професійного очищення емалі

Така технологія передбачає очищення зубів з використанням спеціалізованого апарату, завдяки якому на зуби прямує струмінь з повітря і води з домішкою солі бікарбонату натрію.

Частинки ударяються об поверхню з великою частотою та швидкістю, ніж видаляють відкладення. Вода, що входить до складу потоку, очищає поверхні, а також знижує температуру обробки і мінімізує неприємні відчуття від процедури.

Такий метод дозволяє в короткий термін безболісно очистити емаль від каменю, відполірувати поверхні зубів, а також відбілити їх на кілька тонів.

Лазеротерапія як метод чищення зубів

Даний метод очищення зубів заснований на впливі лазера, який видаляє різні нальоти та каміння на зубах. При цьому на здорову тканину зуба ультразвук не впливає. Позитивний ефект від процедури полягає в тому, що зубні відкладення містять підвищену кількість води, порівняно із зубною емаллю. За рахунок такої диференціації відкладення видаляються шарами, не ушкоджуючи здорову емаль. Таке видалення каміння абсолютно безболісне і проводиться без знеболювання.

Професійне чищення зубів ультразвуком

Даний метод очищення зубів заснований на впливі лазера, який видаляє різні нальоти та каміння на зубах. При цьому на здорову тканину зуба ультразвук не впливає. Позитивний ефект від процедури полягає в тому, що зубні відкладення містять підвищену кількість води, порівняно із зубною емаллю. За рахунок такої диференціації відкладення видаляються шарами, не ушкоджуючи здорову емаль. Таке видалення каміння абсолютно безболісне і проводиться без знеболювання.

Вартість професійного чищення зубів?

Залежно від відмінностей, за яким методом і якою апаратурою лікар вироблятиме професійне чищення зубів, ціна на послугу може трохи змінюватися. Приблизно підрахувати, скільки коштує професійне чищення зубів, Ви можете в телефонному режимі, зателефонувавши в нашу клініку, або відвідавши лікаря. Ціни на професійне чищення зубів у Києві залежать від кратності і складності процедури, а також використовуваного обладнання.

Довіряючи нам свою посмішку, Ви отримаєте не тільки здорові зуби, а й відмінний настрій від якості послуг та отриманого результату.

Наші ціни

Гигиена и парадонталогия

Стоимость

Урок гигиены

150

Аппликация геля под повязку Тебодент (3-4 зуба)

300

Профессиональная чистка ультразвуком повторное посещение(1 челюсть)

250

Белый лак (реминерализирующая терапия)

200

Медицинская обработка десневого края

150

Лечебная повязка Диплен (3-4 зуба)

450

Кюретаж зубодесневых карманов (1 зуб)

450

Шинирование (1 зуб)

600

Лечение гингивита лазером (1 челюсть)

13500

Бюретаж (1зуб)

600

Лечение парадонтоза лазером (1 зуб)

550

Лечение парадонтоза лазером (1 челюсть)

1600

Избирательная пришлифовка (1 зуб)

150

Насадка лазерная

650

Плазмалифтинг (2 челюсти)

3150

Бюретаж (1челюсть)

3150

Хирургическая повязка COE-PAK (1 челюсть)

600

Хирургическая повязка COE-PAK (1 сегмент)

400

Наші клієнти говорять про нас

ОТЛИЧНО
29 отзывов на
Lana Oven
Lana Oven
2021-05-22
С острой болью обратилась в стоматологию «Ласка» к Романенковой Юлии Любомировне. Лечением осталась очень довольна. Врач - профессионал своего дела, поэтому я доверилась и решила лечить остальные проблемные зубы у этого врача. Результатом очень довольна! Я рада, что нашла своего стоматолога! Спасибо!!!
Лилия Отмахова
Лилия Отмахова
2020-10-26
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, какая цена на удаление нерва?
Sergo
Sergo
2020-10-18
Очень рад что попал в эту клинику,она имеет современное оборудование, Доброжелательный,клиентоориентированный персонал,чисто,стерильно,адекватные цены.В высокой квалификации убедился с первой пломбой,сделав одну,решил делать все.Хочу поблагодарить стоматолога Светлану,благодаря которой у меня пропал страх лечения зубов,она делает свою работу очень аккуратно и качественно и от результата поднимается настроение) Рекомендую.
Ольга Компаниенко
Ольга Компаниенко
2020-08-22
Консультация бесплатная, снимок 200 грн, в дополнительном лечении необходимости не оказалось, и дополнительных услуг не стали навешивать.
Dasha Kryzhevskykh
Dasha Kryzhevskykh
2020-07-09
Отличная стоматология, приятный персонал, с мужем лечим зубы только у Даниловой Светланы, отличный, грамотный и квалифицированный специалист, с бережным и чутким отношением к клиентам!
Лера Добровольская
Лера Добровольская
2020-06-25
Светлана Данилова лучший стоматолог в моей жизни! Такого внимания к себе и своему рту я ещё не встречала. Вылечила все зубы и настроение подняла. Рекомендую!
×
Хотите мы вам перезвоним?