ᐈ Лікування пародонтозу - лікування запалення і хвороб ясен в Києві на Відрадному за доступними цінами

Стоматология Ласка

Пародонтоз

Чим небезпечний пародонтоз?

Початок хвороби пацієнт може легко пропустити, так як пародонтоз відноситься до захворювань супроводжується запальним процесом, і первинні симптоми абсолютно безболісні.

Причини виникнення та лікування пародонтозу

пародонтос При перших же помітних проявах варто звернутися до лікаря, так як правильне лікування пародонтозу, безпосередньо залежить від своєчасного візиту до фахівця. Пародонтоз відноситься до захворювання, яке піддається лікуванню лише на початкових стадіях, коли ще патологічний процес не торкнувся кісткову тканину і ясна. В іншому випадку, ви ризикуєте втратити навіть здорові зуби. До основних причин, що призводить до даного захворювання можна віднести порушення обміну речовин, зміни гормонального фону, хронічні захворювання, особливо цукровий діабет. Досить часто, вживання медичних препаратів без призначення лікаря, може призвести до збою різних систем організму, так, наприклад, протисудомні препарати можуть спровокувати неправильний ріст м’яких тканин ясен. Така шкідлива звичка, як куріння, також може привести до виникнення захворювання. Поставлений лікарем діагноз пародонтоз, лікування вимагає негайно, інакше виникає атрофія кісткової тканини, зменшується висота міжзубних перегородок, знижується рівень ясна.

Пародонтоз – симптоми і лікування

Основні симптоми пародонтозу:
  • блідість м’яких тканин ясен;
  • оголюється частина кореня зуба і його шийка;
  • спостерігається ерозія емалі;
  • відчуття свербіння в яснах;
  • наявність мікробного нальоту;
  • на початковому етапі, кровоточивість ясен відсутня;
  • зуби зберігають міцне становище;
  • супутні захворювання – порушення роботи ендокринної та серцево-судинної системи.
При відсутності лікування процес починає розвиватися з величезною швидкістю і призводить до помітного осідання ясен, внаслідок чого зуби набувають неприродну подовжену форму, з’являється підвищена чутливість до температурних подразників, розвивається ерозія емалі, зуби втрачають здоровий колір, виникає стерта зубів.

Діагностика і подальше лікування пародонтозу

пародонтосПри діагнозі пародонтозу, лікування ясен починають після проведення повної діагностики. Щоб скласти правильну схему лікування призначаються лабораторні аналізи, рентгенологічне дослідження, що дозволяє точно визначити глибину ураження кісткової тканини. Лікування захворювання зводиться до процедур, спрямованим на зміцнення стану ясен. Для цього проводиться закладка лікувальних мазей і кістково образуючі матеріали в пародонтальні кишені для запобігання подальшого руйнування кісткових тканин. Для поліпшення кровотоку, призначається масаж ясен і фізіопроцедури – Куф, ультразвук, електрофорез. Такі процедури сприяють збагаченню тканин киснем і стимулюють утворення нових тканин на клітинному рівні. Слід приділити увагу і зміцненню загального стану організму – призначається прийом вітамінів і рекомендується дотримуватися спеціальної дієти, що сприяє зміцненню імунної системи. При необхідності проводиться протезування, для кращої фіксації пошкоджених зубів. Хороший ефект надає видалення зубного каменю – глибокий кюретаж. Для збереження стійкості зубів вдаються до процедури шинування – зуби зміцнюються за допомогою знімних або постійних конструкцій зі спеціального матеріалу. Таке лікування пародонтозу в Києві успішно проводиться в багатьох стоматологічних клініках. У більш складних випадках застосовується хірургічне втручання, із застосуванням методик, що сприяють регенерації тканин. Використовуються різні посадочні матеріали, мембрани та клітинні культури (фібробласти, стовбурові клітини), що сприяють підвищенню регенеративних процесів. Крім специфічного лікування пародонтозу, клініки пропонують пацієнтам разом з фахівцем розробити індивідуальну програму, спрямовану на профілактику захворювання. Крім регулярного відвідування стоматолога, слід особливу увагу приділити гігієні порожнини рота – чищення зубів, використання зубної нитки, після кожного прийому їжі обов’язково полоскання рота антибактеріальними рідинами. Іноді стоматолог призначає специфічну процедуру – чистку зубів ультразвукової або електричною щіткою.

Гігієна та парадонтологія

Стоимость

Урок гігієни

100

Аплікація гелю під пов’язку Тебодент (3-4 зуба)

250

Професійне чищення ультразвуком повторне відвідування (1 щелепа)

150

Білий лак (ремінералізуюча терапія)

200

Медична обробка ясенного краю

100

Лікувальна пов’язка диплом (3-4 зуба)

350

Кюретаж зубоясенних кишень (1 зуб)

350

Шинування (1 зуб)

500

Лікування гінгівіту лазером (1 щелепа)

1200

Бюретаж (1 зуб)

500

Лікування пародонтозу лазером (1 зуб)

450

Лікування пародонтозу лазером (1 щелепа)

1500

Виборча прішліфовка (1 зуб)

100

Насадка лазерна

650

Плазмоліфтінг (2 щелепи)

3000

Бюретаж (1 щелепа)

3000

Хірургічна пов’язка COE-PAK (1 щелепа)

600

Хірургічна пов’язка COE-PAK (1 сегмент)

300

×
Хотите мы вам перезвоним?