ᐈ Металокерамічна коронка - зубні коронки з металокераміки в Києві на Відрадному, ціна

Стоматология Ласка

Металокераміка

Протезування зубів металокерамікою

Сучасна стоматологія пропонує багато способів і матеріалів для реконструкції відсутніх або пошкоджених зубів. На сьогоднішній день для більшості пацієнтів оптимальним варіантом відновлення зубного ряду є установка металокерамічної коронки. Вони володіють відмінними характеристиками міцності і естетичними властивостями і мають дуже мало протипоказань. Даний вид протезування вкрай рідко викликає алергічні реакції, тому підходить для більшості пацієнтів. Металокераміка це коронки з керамічним напиленням, виготовлені на металевому каркасі. За формою вони в точності повторюють опудало під установку коронки зуб. Найчастіше металокерамічні конструкції встановлюють за жувальні зуби, де першорядне перевага віддається міцності і надійності, а вже потім естетичним властивостям.

Переваги металокерамічних протезів

Сучасні коронки з металокераміки мають багато незаперечних переваг:
 • точне відтворення кольору і фактури натуральних зубів;
 • збереження первісного кольору з роками експлуатації – такі коронки не тьмяніють, не вбирають фарбувальні речовини
 • висока ступінь гипоаллергенності стоматологічної кераміки, використовуваної для протезів, матеріал не викликає відторгнення
 • висока міцність, надійність і функціональність. Металевий каркас конструкції забезпечує міцність, а керамічне напилення має відмінну зносостійкість, не схильне до карієсу. У вкрай рідкісних випадках можуть виникнути відколи кераміки на протезах, але їх ремонт легко проводиться стоматологом безпосередньо в ротовій порожнині
Установка металокерамічної ї ортопедичної конструкції, як і всі інші стоматологічні методики, мають і певні недоліки. Найбільший мінус технології – необхідність обточування досить великого обсягу зубних тканин. Навіть при мінімальній товщині стінки металокерамічної коронки зуб доведеться спиляти на 1,5-2 мм з усіх боків. Тому установка таких коронок є незворотнім процесом – зробивши це одного разу, процедуру доведеться повторювати після закінчення терміну експлуатації протезів. З цієї причини не рекомендується металокераміка на передні зуби. Стоматологія пропонує велику кількість більш сприятливих і естетичних методик для відновлення зони посмішки. До недоліків даної технології відносять також необхідність депульпування зубів. З огляду на великий обсяг твердих тканин зуба для обточування, в деяких випадках може виникнути термічний опік і загибель пульпи. Іноді цей процес і, як наслідок, розвиток запалення, відбувається не відразу, а вже в процесі експлуатації коронок. Дані проблеми призводять до необхідності зняття протезів, лікування зубів та повторного протезування. Таким чином, для попередження термічного опіку пульпи і подальшого запалення стоматологи відразу проводять видалення пульпи і пломбування кореневих каналів.Деякі зуби, наприклад, великі корінні, можна протезувати без даної маніпуляції, оскільки вони мають порівняно великий обсяг твердих тканин.

Протезування зубів металокерамічними коронками 

Як встановлюються металокерамічні протези? Процедура здійснюється в кілька етапів: 1. Терапевтична підготовка. На даному етапі проводиться рентген зубів для виявлення або підтвердження відсутності запалень у верхівки зубів. Протезування підлягають тільки здорові зуби. Рентген також дозволяє оцінити якість пломбування, якщо таке є на зубних каналах. Потім лікар визначає необхідність депульпування зуба. При наявності запалень у верхівки кореня – процедура проводиться однозначно. Остаточне рішення про видалення нерва приймає лікар, враховуючи які зуби підлягають протезуванню, і їх стан. Карієс, інші стоматологічні захворювання перед процедурою обов’язково повинні бути вилікувані. Сильно зруйновані зуби під корінь вимагають відновлення коронкової частини за допомогою культової вкладки. Що підвищить надійність металокерамічних конструкцій і їх міцність при значній механічного навантаження. 2. По закінченню підготовчого етапу стоматолог приступає до протезування:
 • підготовлені зуби обточуються з усіх боків на товщину, якою володіють майбутні металокерамічні коронки
 • лікар робить зліпок, який передає в зубнотехнічну лабораторію, на металокерамічні коронки виготовлення. Процес виготовлення займає 1-2 тижні;
 • на час формування постійних коронок, лікар встановлює пацієнтові пластмасові тимчасові коронки;
 • коли постійні коронки готові – здійснюється їх установка.

Скільки служить металокерамічна коронка?

Металокераміка зуби – досить довговічна конструкція. Термін служби коронок становить близько 10 років. Для впевненості в якісної експлуатації, стоматологи рекомендують робити періодичні контрольні рентгенівські знімки. Це дозволить виключити наявність запальних процесів у коренів зубів і забезпечити своєчасне лікування при їх виникненні, тим самим продовживши термін експлуатації протезів Оскільки на металокераміка зуби ціна, порівняно з іншими стоматологічними технологіями, невисока, то такий спосіб відновлення зубів за краще велику кількість пацієнтів. Високий професіоналізм і великий досвід лікарів нашої клініки «Ласка» дозволяє забезпечити високоякісний результат протезування, про що свідчать на металокерамічні коронки відгуки пацієнтів. Металокераміка фото до і після говорять самі за себе – недорогі і міцні протези виглядають дуже естетично і практично не відрізняються від справжніх зубів. На металокераміка ціна і якість мають оптимальне співвідношення.

Металокераміка або кераміка: що краще?

Відмінною альтернативою металокераміці є безметалеві керамічні коронки. Основна відмінність між ними – в матеріалах протезування і естетичності. Основною перевагою керамічних коронок, які найчастіше виготовляються з порцеляни, є їх максимальна наближеність до природного вигляду зубів. Такі коронки виглядають більш привабливо, чи не фарбуються в інші кольори, не змінюють свій відтінок. Проте, кераміка поступається металокераміці в міцності і зносостійкості. Тому найкращим варіантом буде установка металокераміки на жувальні зуби, які відповідають за функціональність, а безметалевої кераміки – на різці і передні зуби, основна функція яких полягає в створенні гарної посмішки.

Металокераміка або Діоксид цирконію?

Останнім часом одним з популярних матеріалів для металокерамічного протезування є діоксид цирконію. Це високотехнологічний, якісний і ефективний стоматологічний матеріал, який має властивості високої міцності і повної біосумісність з кістковими тканинами. Порівняно зі звичайними металокерамічними коронками, протези з оксиду цирконію володіють багатьма перевагами:
 • не вимагається видалення нерва;
 • мінімізація ризиків розвитку карієсу або пародонтозу під коронками;
 • гипоалергеність;
 • індивідуальний підбір кольору каркаса
 • мала вага коронок;
 • ідеальний зовнішній вигляд, ідентичність натуральним зубам;
 • мінімальна обточування зубів під установку
Таким чином, для тих, хто ще замислювався над питанням, що краще – металокераміка або цирконій, відповідь очевидна. Відмінна переносимість і велика кількість переваг повністю виправдовують вищу вартість такого протезування.

Металокераміка. Зуби на імплантатах. Наші роботи

IMG_4124(1)IMG_4123(1)

Протезування

Вартість

Каппа релаксуюча Erkoderm

4000

каппа реабілітаційна

3000

Моделювання зубів 3D одна щелепа

3000

Зняття відбитка 1 чол. (А-силікон)

5500

Зняття часткового відбитка (С-силікон)

250

Зняття відбитка 1 чол (С – силікон)

200

Цементіровка на “Фуджі”

150

Цементіровка 1 од на “Умовно-знімний цемент”

150

Цементіровка 1 од на “Провікол”

100

Культьова вкладка 1 од

700

Культьова вкладка покрита Опака 1 од

900

Коронка тимчасова пластмаса. “Протемп” 1 од

350

Коронка пластмасова фрезерується

900

Коронка суцільнолита 1 од

1200

Коронка металокерамічна “Zeo” Японія

2500

металокераміка непарна

6750

Коронка металокерамічна “Vita VM 13”

1950

Безметалловая прес-кераміка примірка

5400

Коронка временная металлокерамическая коронка “Ultrapollin”! Украина

1500

Безметалловая коронка оксид цирконію на імпланти гвинтова фіксація

5400

Накладка з оксиду цирконію Німеччина 1 од.

5400

Вінір “Ivoclar Emax” Німеччина 1 од.

5400

Коронка оксид цирконію цементна фіксація

5400

Вкладка культевая безметалева

2500

Мультіюніти Корея 1 етап

4050

Мультіюніти

Вартість

Мультіюніт МІС

4050

Хірургічний шаблон

6750

Балка для знімного протезу

2700

Балка для незнімного протеза

18750

Мультіюніт Корея 2 етап

2160

Починка протеза

500

Частково знімний протез (1-3з.)

3000

Знімне протезування

Вартість

Знімний протез з Діфлекса

6000

Знімний протез акриловий з м’якими кламмерами

4500

Частковий протез з Діфлекса

500

Перебазування протеза

600

Індивідуальна ложка

600

Знімний протез Акриловий

4000

Заміна втулок на бюгельном протезі

1000

Заміна гумок на протезі

4000

×
Хотите мы вам перезвоним?