Стоматология Ласка

ПРОТЕЗУВАННЯ
МЕТАЛОКЕРАМІКОЮ

Гарні зуби — мрія багатьох людей. Досягнення сучасної медицини дозволяють творити дива: тепер кожен зможе стати володарем блискучої бездоганної посмішки.

– ВИСОКА МІЦНІСТЬ
– НЕ ТУСНІЄ І НЕ ЗМІНЮЄ КОЛІР
– ГІПОАЛЕРГІВНІСТЬ

МЕТАЛОКЕРАМІКА - СТОМАТОЛОГІЯ **ЛАСКА**

Сучасні методи протезування

На сьогоднішній день для більшості пацієнтів оптимальним варіантом відновлення зубного ряду є встановлення металокерамічної коронки. Вона має відмінні міцнісні та естетичні властивості і має дуже мало протипоказань. Цей вид протезування дуже рідко викликає алергічні реакції, тому підходить більшість пацієнтів.

Металокераміка – це коронки, виготовлені на металевому каркасі з керамічним напиленням. За формою вони точно повторюють обточений під установку коронки зуб. Найчастіше металокерамічні конструкції встановлюють на жувальні зуби, де першорядна перевага віддається міцності та надійності і, тільки потім, естетичним властивостям.

Сучасна стоматологія пропонує багато способів та матеріалів для реконструкції відсутніх чи пошкоджених зубів. На сьогоднішній день для більшості пацієнтів оптимальним варіантом відновлення зубного ряду є встановлення металокерамічної коронки. Вона має відмінні міцнісні та естетичні властивості і має дуже мало протипоказань. Цей вид протезування дуже рідко викликає алергічні реакції, тому підходить більшість пацієнтів.

Металокераміка – це коронки, виготовлені на металевому каркасі з керамічним напиленням. За формою вони точно повторюють обточений під установку коронки зуб. Найчастіше металокерамічні конструкції встановлюють на жувальні зуби, де першорядна перевага віддається міцності та надійності і, тільки потім, естетичним властивостям.

Сучасні коронки з металокераміки мають низку незаперечних переваг:

  • точне відтворення кольору та фактури натуральних зубів
  • збереження початкового кольору з роками експлуатації – такі коронки не тьмяніють, не вбирають барвники
  • високий ступінь гіпоалергенності стоматологічної кераміки, яка використовується для протезів, матеріал не викликає відторгнення.я
  • висока міцність, надійність та функціональність. Металевий каркас конструкції забезпечує міцність, а керамічне напилення має відмінну зносостійкість, не схильне до карієсу. У вкрай поодиноких випадках можуть виникнути відколи кераміки на протезах, але їх ремонт легко проводиться стоматологом безпосередньо в ротовій порожнині.

Установка металокерамічної ортопедичної конструкції, як і інші стоматологічні методики, мають і певні недоліки. Найбільший мінус технології – необхідність обточування досить великого обсягу зубних тканин. Навіть за мінімальної товщини стінки металокерамічної коронки зуб доведеться спиляти на 1,5-2 мм з усіх боків.

Тому встановлення таких коронок є незворотним процесом – зробивши це одного разу, процедуру доведеться повторювати після закінчення терміну експлуатації протезів. Тому не рекомендується металокераміка на передні зуби. Стоматологія пропонує велику кількість більш щадних та естетичних методик для відновлення зони посмішки.

Недолікам цієї технології відносять також необхідність депульпування зубів. Враховуючи великий обсяг твердих тканин зуба для обточування, у деяких випадках може виникнути термічний опік та загибель пульпи. Іноді цей процес і, як наслідок, розвиток запалення відбувається не відразу, а вже в процесі експлуатації коронок.

Дані проблеми призводять до необхідності зняття протезів, лікування зубів та повторного протезування. Таким чином, для попередження термічного опіку пульпи та подальшого запалення стоматологи відразу проводять видалення пульпи та пломбування кореневих каналів. Деякі зуби, наприклад великі корінні, можна протезувати без даної маніпуляції, оскільки вони мають порівняно великий обсяг твердих тканин.

 

Як встановлюються металокерамічні протези? Процедура здійснюється у кілька етапів:

1. Терапевтична підготовка. На цьому етапі проводиться рентген зубів виявлення чи підтвердження відсутності запалень у верхівки зубів. Протезування підлягають тільки здорові зуби. Рентген також дозволяє оцінити якість пломбування, якщо така є на зубних каналах. Потім лікар визначає необхідність депульпування зуба. За наявності запалень у верхівки кореня процедура проводиться однозначно. Остаточне рішення про видалення нерва приймає лікар, враховуючи стан зубів, що підлягають протезуванню. Карієс, інші стоматологічні захворювання перед процедурою обов’язково мають бути виліковані. Сильно зруйновані зуби вимагають відновлення коронкової частини за допомогою культової вкладки. Це підвищує надійність і міцність металокерамічних конструкцій при значному механічному навантаженні.

2. Після закінчення підготовчого етапу стоматолог приступає до протезування:

  • підготовлені зуби обточуються з усіх боків;
  • лікар робить зліпок, який передає до зуботехнічної лабораторії. Процес виготовлення металокерамічних коронок займає 1-2 тижні;
  • на час формування постійних коронок лікар встановлює пацієнту пластмасові тимчасові коронки;
  • коли постійні коронки готові – здійснюється їхнє встановлення.

Металокераміка – досить довговічна конструкція. Термін служби коронок становить близько 10 років. Для впевненості у якісній експлуатації стоматологи рекомендують робити періодичні контрольні рентгенівські знімки. Це дозволить виключити наявність запальних процесів у коренів зубів та забезпечити своєчасне лікування при їх виникненні, тим самим продовживши термін експлуатації протезів.

Оскільки на металокераміку зубів ціна, порівняно з іншими стоматологічними технологіями, невисока, такий спосіб відновлення зубів воліє більшість пацієнтів. Високий професіоналізм і досвід лікарів нашої клініки «Ласка» дозволяє забезпечити високоякісний результат протезування, про що свідчать відгуки пацієнтів. Металокераміка фото до і після говорять самі за себе – недорогі та міцні протези виглядають дуже естетично та практично не відрізняються від справжніх зубів. Ціна та якість на металокераміку мають оптимальне співвідношення.

Відмінною альтернативою металокераміки є безметалеві керамічні коронки. Основна відмінність між ними – у матеріалах протезування та естетичності. Основною перевагою керамічних коронок, які найчастіше виготовляються з порцеляни, є їх максимальна наближеність до природного виду зубів. Такі коронки виглядають привабливіше, не забарвлюються в інші кольори, не змінюють свій відтінок. Тим не менш, кераміка поступається металокераміці в міцності та зносостійкості. Тому найкращим варіантом буде встановлення металокераміки на жувальні зуби, які відповідають за функціональність, а безметалової кераміки – на різці та передні зуби, основна функція яких полягає у створенні гарної усмішки.

Останнім часом одним із популярних матеріалів для металокерамічного протезування є діоксид цирконію. Це високотехнологічний, якісний та ефективний стоматологічний матеріал, який має високу міцність та повну біосумісність з кістковими тканинами. Порівняно зі звичайними металокерамічними коронками, протези з оксиду цирконію мають багато переваг:

не потрібне видалення нерва;
мінімізація ризиків розвитку карієсу чи пародонтозу під коронками;
гіпоалергенність;
індивідуальний підбір кольорів каркасу;
мала вага коронок;
ідеальний зовнішній вигляд, ідентичність натуральним зубам;
мінімальне обточування зубів під установку

Таким чином, для тих, хто ще замислюється над питанням, що краще – металокераміка чи цирконій, відповідь очевидна. Відмінна переносимість та ряд переваг повністю виправдовують більш високу вартість такого протезування.

НАШІ ФАХІВЦІ

Земелько Надежда Александровна стоматолог-ортопед-терапевт

Земелько Надія Олександрівна

Стоматолог-терапевт-ортопед, засновник клініки

Земелько Сергей Николаевич Стоматолог-терапевт, ортопед

Головлікар, стоматолог-ортопед, імплантолог

Романенкова Юлия Любомировна Стоматолог-Терапевт-пародонтолог

Стоматолог-Терапевт-пародонтолог

РОБОТИ НАШИХ ЛІКАРІВ

Ціни на послуги протезування

Протезування

Вартість

Каппа релаксуюча Erkoderm

4000

каппа реабілітаційна

3000

Моделювання зубів 3D одна щелепа

3000

Зняття відбитка 1 чол. (А-силікон)

5500

Зняття часткового відбитка (С-силікон)

250

Зняття відбитка 1 чол (С – силікон)

200

Цементіровка на “Фуджі”

150

Цементіровка 1 од на “Умовно-знімний цемент”

150

Цементіровка 1 од на “Провікол”

100

Культьова вкладка 1 од

700

Культьова вкладка покрита Опака 1 од

900

Коронка тимчасова пластмаса. “Протемп” 1 од

350

Коронка пластмасова фрезерується

900

Коронка суцільнолита 1 од

1200

Коронка металокерамічна “Zeo” Японія

2500

металокераміка непарна

6750

Коронка металокерамічна “Vita VM 13”

1950

Безметалловая прес-кераміка примірка

5400

Коронка временная металлокерамическая коронка “Ultrapollin”! Украина

1500

Безметалловая коронка оксид цирконію на імпланти гвинтова фіксація

5400

Накладка з оксиду цирконію Німеччина 1 од.

5400

Вінір “Ivoclar Emax” Німеччина 1 од.

5400

Коронка оксид цирконію цементна фіксація

5400

Вкладка культевая безметалева

2500

Мультіюніти Корея 1 етап

4050

Мультіюніти

Вартість

Мультіюніт МІС

4050

Хірургічний шаблон

6750

Балка для знімного протезу

2700

Балка для незнімного протеза

18750

Мультіюніт Корея 2 етап

2160

Починка протеза

500

Частково знімний протез (1-3з.)

3000

Знімне протезування

Вартість

Знімний протез з Діфлекса

6000

Знімний протез акриловий з м’якими кламмерами

4500

Частковий протез з Діфлекса

500

Перебазування протеза

600

Індивідуальна ложка

600

Знімний протез Акриловий

4000

Заміна втулок на бюгельном протезі

1000

Заміна гумок на протезі

4000

Наші клієнти говорять про нас

ОТЛИЧНО
29 отзывов на
Lana Oven
Lana Oven
2021-05-22
Проверенный
С острой болью обратилась в стоматологию «Ласка» к Романенковой Юлии Любомировне. Лечением осталась очень довольна. Врач - профессионал своего дела, поэтому я доверилась и решила лечить остальные проблемные зубы у этого врача. Результатом очень довольна! Я рада, что нашла своего стоматолога! Спасибо!!!
Прочитайте больше
Лилия Отмахова
Лилия Отмахова
2020-10-26
Проверенный
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, какая цена на удаление нерва?
Прочитайте больше
Sergo
Sergo
2020-10-18
Проверенный
Очень рад что попал в эту клинику,она имеет современное оборудование, Доброжелательный,клиентоориентированный персонал,чисто,стерильно,адекватные цены.В высокой квалификации убедился с первой пломбой,сделав одну,решил делать все.Хочу поблагодарить стоматолога Светлану,благодаря которой у меня пропал страх лечения зубов,она делает свою работу очень аккуратно и качественно и от результата поднимается настроение) Рекомендую.
Прочитайте больше
Ольга Компаниенко
Ольга Компаниенко
2020-08-22
Проверенный
Консультация бесплатная, снимок 200 грн, в дополнительном лечении необходимости не оказалось, и дополнительных услуг не стали навешивать.
Прочитайте больше
Dasha Kryzhevskykh
Dasha Kryzhevskykh
2020-07-09
Проверенный
Отличная стоматология, приятный персонал, с мужем лечим зубы только у Даниловой Светланы, отличный, грамотный и квалифицированный специалист, с бережным и чутким отношением к клиентам!
Прочитайте больше
Лера Добровольская
Лера Добровольская
2020-06-25
Проверенный
Светлана Данилова лучший стоматолог в моей жизни! Такого внимания к себе и своему рту я ещё не встречала. Вылечила все зубы и настроение подняла. Рекомендую!
Прочитайте больше
×
Хотите мы вам перезвоним?