Стоматология Ласка

капи і елайнери в Києві

Про красиву посмішку мріє кожен, але, якщо від природи зуби не рівні або присутній аномалія прикусу, виправити ситуацію можна за допомогою кап і елайнерів

Капи і елайнери для вирівнювання зубів

Близько 90% людей страждають через нерівні зуби, і для багатьох ця проблема не тільки естетична але і психологічна. 
Крім цього неправильний прикус може послужити причиною запалень в ротовій порожнині, викликати неприємний запах, стимулювати стертість емалі і випадання зубів. Ще одним з можливих негативних наслідків є захворювання шлунково-кишкового тракту. 
Сучасна стоматологія надає можливість вирівнювання зубного ряду не тільки за допомогою установки брекет систем. Все більш активно для цього застосовуються капи або елайнери. Ціна таких конструкцій вище, ніж у звичайних брекетів, але виправдана рядом характерних переваг, які ми ще розглянемо.

Що являють собою елайнери для зубів ?

Елайнери-це знімна конструкція, практично невидима і складається з прозорих Кап.зовні вони являють собою прозорі гнучкі накладки, які надягають на зуби, поступово зміщуючи їх в бажане, правильне положення. Така система вирівнювання зубів є абсолютно безпечною. 
Щоб встановити конструкцію, не потрібно протруювати зубну емаль. Виготовляються капи по комп’ютерній моделі щелепи індивідуально для кожного пацієнта. Такий підхід дозволяє детально проаналізувати будь-які зміни в зубному ряду. Готова ж конструкція повністю повторює рельєф кожного зуба. 
Капи не шкодять слизовій рота, вони не викликають алергічної реакції і повинні бути на зубах 20-22 години на добу. Знімати їх потрібно для чищення зубів і під час їжі. При цьому, одночасно з лікуванням пацієнт може вибілювати і зміцнювати емаль.

Коли необхідно застосовувати елайнери

Головне показання до носіння елайнерів-це прості дефекти в зубному ряду, неправильне положення зубів і/або неможливість застосування брекет-системи. Нерідко капи використовують при наявності у пацієнта алергії на нітинол – метал, з якого складається ортодонтична дуга в брекетах. Стикаючись в процесі постійного носіння зі слизовою ротової порожнини, цей елемент брекет системи викликає роздратування, а то і больові відчуття.

Елайнери, ціна яких в клініці Приватна стоматологія Ласка порівнянна з ціною брекетів, виготовляються з акрилу або силікону. Будучи менш алергенними, ніж метал вони не підійдуть лише 3% пацієнтів.

Досить часто капи застосовуються після тривалого носіння брекетів, як ретенційний апарат. В такому випадку вони дозволяють запобігти повторному викривлення зубів. Носіння такої конструкції в профілактичних цілях рекомендовано протягом 2-3 років після зняття брекетів. Правда, в такому випадку елайнери слід надягати на всю ніч і вони будуть тільки фіксувати отриманий результат, але не виправляти становище зубів.

Переваги та недоліки елайнерів

Стоматологічна клініка Приватна стоматологія Ласка рекомендує вирівнювання зубного ряду за допомогою кап тому, що у такої конструкції є ряд переваг:

 • Відсутність протипоказань до застосування;
 • Ніякого впливу на дикцію;
 • Відсутність дискомфорту і больових відчуттів;
 • Малопомітність конструкції;
 • Звикання відбувається за 1-2 дні носіння;
 • Безпека для слизової;
 • Прийом їжі, як і залицяння за ротовою порожниною, не ускладнюється;
 • Процедуру лікування можна поєднувати з відбілюванням і зміцненням емалі;
 • Немає необхідності в частому відвідуванні стоматолога (комплект кап видається на весь термін лікування).

Але і у кап є деякі недоліки:

Неможливість виправлення складних дефектів;
Довгострокове очікування готової конструкції (Індивідуальна модель може виготовлятися кілька тижнів);
Виникнення труднощів з відвідуванням кафе, ресторанів та інших закладів.

Клініка Ласка пропонує капи, вартість яких формується наступним чином:

 • Обстеження у фахівця;
 • Рентґенівський знімок;
 • Зняття зліпків щелепи;
 • Тривимірне моделювання;
 • Виготовлення кап на період лікування з урахуванням декількох запасних пар;
 • Консультація по носінню і догляду;
 • Контроль лікування стоматологом.

наші роботи

Елайнери – ортодонтія

Вартість

Атачмент для елайнерів

3020

Базовий пакет первинний

34200

Елайнер на 1 щелепу (додатково)

1910

Елайнери США Invisalign пакет “Все включено” весь курс лікування + додаткові капи необмежена +, цифрова діагностика, план лікування, візуалізація результату

114000

Елайнери США Invisalign пакет “Все включено” для підлітків: індикатор носіння кап + весь курс лікування + додаткові капи необмежена + цифрова діагностика, план лікування, візуалізація результату

112000

Елайнери США Invisalign компромісний лікування: 14 елайнеров, цифрова діагностика, план лікування, візуалізація результату, додаткові капи оплачуються окремо

54010

Комп’ютерна візуалізація

6000

Капа для фіксації замків

2400

Плановий огляд

450

Елайнери США Invisalign пакет “Все включено” весь курс лікування + додаткові капи необмежена +, цифрова діагностика, план лікування, візуалізація результату

128250

×
Хотите мы вам перезвоним?