Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

captcha

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

captcha

Услуги

В Приватной Стоматологии Ласка в соломенском районе Вам предложат:

  • Цифровую диагностику полости рта;

  • Понятный и доступный план лечения;

  • 3D Планирование позволит решить самые сложные проблемы;

  • Лазерную имплантацию;

  • Собственную цифроваю лабораторию;

  • Высокоточные эстетические коронки;

  • Индивидуальный подбор цены;

  • Гарантию качества.

Вирівнювання зубів

АКЦІЯ до 21.07.2017 – фіксація будь-яких брекетів 2500 грн
(Ціна без знижки 3500 грн)

 

Система вирівнювання зубів в Києві

 

Выравнивание-зубов-брекетами
Піклуватися про красу посмішки слід не по одним естетичних міркувань. Неправильний прикус робить посмішку менш привабливою, не красивою, негативно впливає на здоров’я зубів.

Технології, що застосовуються в сучасній стоматології, роблять можливим вирівнювання зубів Київ і усунення дефектів прикусу. Це безпечна процедура, можлива за декількома методиками. Застосування брекетів – це найпопулярніший, але не єдиний спосіб лікування. У стоматології все частіше застосовуються капи для вирівнювання зубів (їх ще називають елайнери) і спеціальні пластини для дітей. Стоматологічна клініка Ласка йде в ногу з часом і пропонує лікування цими сучасними методами.

Вид робітЦіна, грн.
Брекет система
Фіксація металевих брекетів (1 щелепа)2500
Брекети металеві (1 щелепа)3450
Брекет - контроль (1 щелепа)450
Брекет - контроль (2 щелепи)850
Фіксація керамічних брекетів (1 щелепа)3500
Брекети керамічні (1 щелепа)5500
Брекет - контроль керамічних брекетів (1 щелепа)450
Брекет - контроль керамічних брекетів (2 щелепи)850
Фіксація сапфірових брекетів (1 щелепа)3300
Брекети сапфірові (1 щелепа)5950
Брекет - контроль сапфірових брекетів (1 щелепа)450
Брекет - контроль сапфірових брекетів (2 щелепи)850
Комбінована брекет система кераміка + метал (1 щелепа)3540
Фіксація комбінованої брекет системи кераміка + метал (1 щелепа)3200
Комбінована брекет система сапфір + метал (1 щелепа)4590
Фіксація комбінованої брекет системи сапфір + метал (1 щелепа)3300
Брекети самолігируючі Даймон (Damon) (1 щелепа), уточнити7500
Фіксація самолігируючих брекетів(1 щелепа)7500
Брекет - контроль самолігируючих брекетів Даймон1500
Заміна дуги металевої (1 щелепа)450
Заміна дуги естетичної (1 щелепа)550
Заміна лігатури еластичної (1 щелепа)150
Заміна лігатури металевої (1 щелепа)150
Фіксація брекету повторна450
Фіксація кнопки450
Фіксація металевого брекету (1 шт.) без вартості брекету450
Фіксація керамічного брекету (1 шт.) без вартості брекету450
Фіксація сапфірового брекету (1 шт.) без вартості брекету450
Зняття металевих брекетів (1 щелепа)500
Зняття металевих брекетів (2 щелепи)900
Зняття керамічних брекетів (1 щелепа)700
Зняття керамічних брекетів (2 щелепи)1300
Зняття сапфірових брекетів (1 щелепа)800
Зняття сапфірових брекетів (2 щелепи)1500
Фіксація ретейнера (1 щелепа)2500
Зняття ретейнера (1 щелепа)450
Фіксація ретейнера (2 щелепи)4950
Зняття ретейнера (2 щелепи)900
Ретенційна каппа750
Брекети самолігируючі металеві 3М (inovation)10500
З’ємна техніка
Пластинка базова з гвинтом1900
Гвинт (розширюючий)400
Пластинка з гвинтом та ускладнюючий елемент2150
Реконструкція апарату600
Лагодження апарату300
Здача апарату (1 щелепа)100
Активація апарату (1 щелепа)50
Корекція апарату (1 щелепа)100
Контроль лікування з’ємною технікою (1 щелепа)250
Апарат для швидкого розширення піднебеного шову 1 складності3400
Контроль лікування250
Фіксація апарату 1 складності600
Апарат для швидкого розширення піднебеного шову з маскою 2 складності4000
Фіксація апарату 2 складності2400
Лицева маска з припасуванням2000
Контроль лікування350
Елайнери
Зняття діагностичних відтисків + моделі (2 щелепи)370
Діагностична модель110
Базовий пакет первинний10500
Елайнер (1 щелепа)1200
Фіксація активатора150
Міобрейс3000
Трейнер2400
LМ активатор3000

Примітка: Брекети, капи, пластини – все це хірургічні методи. Перш, ніж вирівнювати зуби, необхідно їх вилікувати, а також усунути запалення в ротовій порожнині. Застосування брекет систем і капи вирівнювання зубів Київ протипоказано при пародонтиті, пародонтозі, множині гострим карієсі.

Що являють собою капи для зубів

 

Капи – це ортодонтические конструкції, виготовлені з прозорого полімерного матеріалу, що представляє собою знімні ковпачки. Для виготовлення такої системи необхідний знімок особи і зліпок щелепи. На їх основі створюється тривимірна модель майбутньої конструкції. Повний вирівнювання зубів, ціна якого вказана у відповідному розділі нашого сайту, із застосуванням кап займає близько року. Під час чищення зубів, як і під час кожного прийому їжі, елайнери потрібно знімати.

В цілому капи можна назвати кілька «урізаною» методикою вирівнювання зубів, по крайней мере, в порівнянні з брекет системами. Елайнери актуальні в легких випадках, наприклад, коли зуб не дуже викривлений. На відміну від лікування за допомогою брекетів, застосування кап виключає необхідність постійного лікарського спостереження – знімні ковпачки виготовляються відразу на весь курс лікування.

Знімні апарати і пластини для вирівнювання

 

virav1 Для вирівнювання зубів у дітей 2-5 років застосовуються спеціальні пластинки. Така ортодонтическая конструкція виготовляється індивідуально, вона не змінює положення зубного ряду, але фіксує його в правильному положенні, заданому стоматологом. Пластини для вирівнювання зубів, ціна яких вказана на нашому сайті, вкрай рухливі і податливі для впливів. Носяться вони лише в звичне для малюка час, виступаючи заміною звичної соски і пальці.

Для лікування неправильного прикусу у дітей 6-12 років застосовуються знімні апарати. Вони показані при змінному прикусі, коли молочні зуби частково змінилися постійними. Власне, головне завдання таких конструкцій – це не тільки вирівнювання зубів у дітей, а й корекція аномалій щелепи.

Залежно від складності лікування, пластинки можуть носитися виключно вночі або ж цілодобово. Виготовляють знімні апарати за індивідуальним відбитку щелепи дитини. Зовні це пластинка з пластмаси, яка фіксується на зубах на металеві кламера.

Вирівнювання зубів у дорослих: ціни і методи

 

Вирівняти зуби в дорослому віці допоможуть брекет системи – ортодонтичні конструкції, що складаються з замків і дуги. Дужки або замочки «сідають» на зуби на дуже потужний клей. Дуга, в свою чергу, фіксується на спеціальних пазах в замочках, приймаючи на себе основне завдання. Виготовляють дугу зі сплаву нікелю й титану, іменованого Нітінол. Головна особливість цього матеріалу – вміння запам’ятовувати форму.

Примітка: Вирівнювання зубів брекетами у дорослих може затягуватися до трьох років.

Початкова форма дуги в брекетах відповідає тому, як будуть виглядати зуби пацієнта по результату лікування. Заготівля загартовується до критичної температури, на якій вона «запам’ятовує» свою вихідну форму. Під час установки дуга сильно деформується, адже її потрібно закріпити на всіх дужках. Температура в ротовій порожнині виступає таким собі каталізатором, примушуючи дугу поступово приймати початкову форму, в той же час зрушуючи (вирівнюючи) зуби.

Якісне та ефективне виправлення прикусу, ціни Київ ви знайдете на нашому сайті, можливо в стоматологічному центрі Ласка. У нас працюють кваліфіковані фахівці – стоматологи і лікарі-ортодонти, які знають як повернути красу і радість посмішки.

Статті

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Вкрай важливо, щоб діти вчилися чистити зуби з раннього дитинства – привчання до даної процедури найкраще проводити без різних примусів і скандалів, так як, таким чином, точно нічого не добитися. Плюс до цього дуже важливо навчити їх використовувати зубну нитку. Навчіть їх із задоволенням чистити зуби двічі на день і зробіть так, щоб вони пам’ятали […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)