Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

captcha

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

captcha

Услуги

В Приватной Стоматологии Ласка в соломенском районе Вам предложат:

  • Цифровую диагностику полости рта;

  • Понятный и доступный план лечения;

  • 3D Планирование позволит решить самые сложные проблемы;

  • Лазерную имплантацию;

  • Собственную цифроваю лабораторию;

  • Высокоточные эстетические коронки;

  • Индивидуальный подбор цены;

  • Гарантию качества.

Хірургічний шаблон

До 21.09.2017 установка імплантанту 3500 грн.
Консультація безкоштовно!

 

Хірургічні шаблони для імплантації зубів

 
На сьогоднішній день для відновлення втрачених зубів стоматологія пропонує відразу кілька методик установки зубних протезів, в тому числі і вживлення імплантатів.
formdental-768x380Імплантація зубних імплантатів досить копіткий процес. Лікарю потрібно чітко розуміти тривимірну позицію розміщення штифта: місце установки, кут нахилу і глибину. Для того щоб не довелося робити розрахунок всіх параметрів, як то кажуть, «на око» – сучасні технології надали можливість виробляти імплантацію з використанням шаблону.
Імплантація зубних імплантатів досить копіткий процес. Лікарю потрібно чітко розуміти тривимірну позицію розміщення штифта: місце установки, кут нахилу і глибину. Для того щоб не довелося робити розрахунок всіх параметрів, як то кажуть, «на око» – сучасні технології надали можливість виробляти імплантацію з використанням шаблону.

Хірургічний шаблон – це пластикова заготовка, зліпок анатомічних структур щелепи пацієнта з урахуванням всієї зубної формули: як здорових, так і відсутніх зубів, що має в місцях установки імплантату відповідні отвори для введення штифта. Це особливо важливо, тому що при імплантації протеза потрібно забезпечити його ідеальне розташування щодо сусідніх зубів. Тому ми настійно рекомендуємо використовувати шаблон при лікуванні шляхом протезування. Ціна хірургічного шаблону виправдана ефективністю його застосування і якістю результату.

Хірургічний шаблон переваги:

 
Хирургический шаблонЗменшується ризик травматизації під час операції;
Хирургический шаблонЗначно скорочується тривалість процедури;
Хирургический шаблонЗводитися до мінімуму можливість виникнення похибки при установці імплантату;
Хирургический шаблонПрактично виключаються можливості виникнення післяопераційних ускладнень і скорочується період реабілітації;
Хирургический шаблонМає чітке планування ходу і етапів протезування.

Застосування хірургічних шаблонів для імплантації в рази підвищує точність операції. При цьому похибка не перевищує 5 мікрон, що практично виключає навіть найменшу помилку з боку лікаря.
 

Протезування без шаблону майже неможливо

 
Хирургический шаблонПри протезуванні передніх зубів, де особливо важливий естетичний ефект;
Хирургический шаблонПри установці поруч кількох протезів, коли лікарю важко орієнтуватися в топографії, зважаючи на відсутність сусідніх здорових зубів;
Хирургический шаблонв разі явної патології прикусу у пацієнта;

Виготовлення хірургічних шаблонів

 
Підготовка до операції з імплантації зубів починається з вибору технології імплантації імплантатів, обстеження стану кісткової тканини, і підбору необхідної конструкції штучного кореня. Ця та вся подальша робота, з моменту звернення пацієнта в клініку і до отримання кінцевого результату, проводиться одночасно двома лікарями: ортопедом і хірургом.

Вид робітЦіна, грн.
ХІРУРГІЯ
Видалення коренів зуба 1 ст. складності500
Видалення коренів зуба 2 ст. складності600
Видалення коренів зуба 3 ст. складності1000
Атипове видалення коренів зуба2500
Розкриття ретинованого зуба800
Резекція верхівки кореня2500
Накладання щвів200
Зняття швів100
Лікування альвеоліту 1 відвідування300
Лікування альвеоліту 2 відвідування200
Накладання асептичної пов’язки200
Кісткова пластика2500
Встановлення кісткового блоку3750
Цистектомія1500
Висічення капюшона1500
Пластика вуздечки1000
Пластика ясен500
Поглиблення присінку порожнини рота3750
Видалення екзостозів500
Периостотомія850
Видалення імплантів600
Лікування лазером
Насадка550
Розкриття ретинованого зуба лазером1000
Висічення капюшона1900
Пластика вуздечки1500
Пластика ясен1500
Поглиблення присінку порожнини рота3000
Видалення екзостозів700
Висічення новоутворень в порожнини рота600

Безпосередньо процес виготовлення хірургічних шаблонів починається з відбитка і зліпка для планування схеми розміщення зубних протезів. Потім, за допомогою комп’ютерної томографії, створюють тривимірний знімок щелепи. На його основі в спеціальній програмі проводяться відповідні розрахунки для визначення оптимального варіанту розташування протеза. Залишається тільки відлити шаблон з пластмаси і можна приступати до лікування. Іноді виготовляють хірургічний шаблон з додатковими титановими втулками. Така втулка утримає бор від зсуву з заданого напрямку, що значно підвищить ефективність маніпуляцій і зведе до мінімуму ризик травмування.

Хірургічні шаблони бувають трьох типів:

 
Хирургический шаблонШаблон спирається на зуби – найпоширеніший варіант. Дозволяє отримати точний рельєф зубів і ідеально включити імплантат в картину зубного ряду.
Хирургический шаблонХірургічний шаблон спирається на слизову оболонку (ясна) використовується в разі повного або значного відсутності зубів. В такому випадку необхідний ще один етап – створення рентгенконтрастного шаблону.
Хирургический шаблонШаблон спирається на кістку найточніше передає нерівності рельєфу кістки, але виготовлення хірургічного шаблону для імплантації такого типу проводиться вкрай рідко, оскільки його використання вимагає відкидання значного ділянки м’яких тканин.

Як бачите, виготовлення хірургічних шаблонів вимагає найвищої майстерності, знань і навичок, чим і обумовлена ​​ціна хірургічних шаблонів. У нашій клініці ПС Ласка працюють першокласні фахівці, тому, звернувшись за допомогою, будьте впевнені в якості послуг і матеріалів.
Ми пропонуємо послуги з виготовлення хірургічного шаблону для імплантації, проведення протезування і медичного супроводу в післяопераційному періоді.

Стоматологія Ласка зробить вашу посмішку чарівною, щоб Ви частіше посміхалися!

Статті

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Вкрай важливо, щоб діти вчилися чистити зуби з раннього дитинства – привчання до даної процедури найкраще проводити без різних примусів і скандалів, так як, таким чином, точно нічого не добитися. Плюс до цього дуже важливо навчити їх використовувати зубну нитку. Навчіть їх із задоволенням чистити зуби двічі на день і зробіть так, щоб вони пам’ятали […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)