Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

captcha

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

captcha

Услуги

В Приватной Стоматологии Ласка в соломенском районе Вам предложат:

  • Цифровую диагностику полости рта;

  • Понятный и доступный план лечения;

  • 3D Планирование позволит решить самые сложные проблемы;

  • Лазерную имплантацию;

  • Собственную цифроваю лабораторию;

  • Высокоточные эстетические коронки;

  • Индивидуальный подбор цены;

  • Гарантию качества.

Вирівнювання зубів

АКЦІЯ до 21.07.2017 – фіксація будь-яких брекетів 2500 грн
(Ціна без знижки 3500 грн)

 

Система вирівнювання зубів в Києві

 

Выравнивание-зубов-брекетами
Піклуватися про красу посмішки слід не по одним естетичних міркувань. Неправильний прикус робить посмішку менш привабливою, не красивою, негативно впливає на здоров’я зубів.

Технології, що застосовуються в сучасній стоматології, роблять можливим вирівнювання зубів Київ і усунення дефектів прикусу. Це безпечна процедура, можлива за декількома методиками. Застосування брекетів – це найпопулярніший, але не єдиний спосіб лікування. У стоматології все частіше застосовуються капи для вирівнювання зубів (їх ще називають елайнери) і спеціальні пластини для дітей. Стоматологічна клініка Ласка йде в ногу з часом і пропонує лікування цими сучасними методами.

БРЕКЕТ СИСТЕМА 
Фиксац.метал. брекетов (1 чел)3500
Брекеты металлические (1 чел)4500
Брекет-контроль (1 чел)450
Брекет-контроль (2 чел)850
Фиксац.керамич. брекетов (1 чел)5500
Брекеты керамические (1 чел)6500
Брекет-контроль керамич. брек(1 чел)450
Брекет-контроль керамич.брек(2 чел)850
Фиксация сапфировых брек(1 чел)5500
Брекеты сапфировые (1 чел)8500
Брекет-контроль сапфир.брек(1 чел)450
Брекет-контроль сапфир.брек(2 чел)850
Ретенционная каппа750
СЪЕМНАЯ ТЕХНИКА
Пластинка базовая с винтом1900
Винт (розширяющий)400
Пластинка с винтом и услож.элемент2150
ЭЛАЙНЕРЫ
Базовый пакет первичный10500
Элайнер (1 челюсть)1200

Примітка: Брекети, капи, пластини – все це хірургічні методи. Перш, ніж вирівнювати зуби, необхідно їх вилікувати, а також усунути запалення в ротовій порожнині. Застосування брекет систем і капи вирівнювання зубів Київ протипоказано при пародонтиті, пародонтозі, множині гострим карієсі.

Що являють собою капи для зубів

 

Капи – це ортодонтические конструкції, виготовлені з прозорого полімерного матеріалу, що представляє собою знімні ковпачки. Для виготовлення такої системи необхідний знімок особи і зліпок щелепи. На їх основі створюється тривимірна модель майбутньої конструкції. Повний вирівнювання зубів, ціна якого вказана у відповідному розділі нашого сайту, із застосуванням кап займає близько року. Під час чищення зубів, як і під час кожного прийому їжі, елайнери потрібно знімати.

В цілому капи можна назвати кілька «урізаною» методикою вирівнювання зубів, по крайней мере, в порівнянні з брекет системами. Елайнери актуальні в легких випадках, наприклад, коли зуб не дуже викривлений. На відміну від лікування за допомогою брекетів, застосування кап виключає необхідність постійного лікарського спостереження – знімні ковпачки виготовляються відразу на весь курс лікування.

Знімні апарати і пластини для вирівнювання

 

virav1 Для вирівнювання зубів у дітей 2-5 років застосовуються спеціальні пластинки. Така ортодонтическая конструкція виготовляється індивідуально, вона не змінює положення зубного ряду, але фіксує його в правильному положенні, заданому стоматологом. Пластини для вирівнювання зубів, ціна яких вказана на нашому сайті, вкрай рухливі і податливі для впливів. Носяться вони лише в звичне для малюка час, виступаючи заміною звичної соски і пальці.

Для лікування неправильного прикусу у дітей 6-12 років застосовуються знімні апарати. Вони показані при змінному прикусі, коли молочні зуби частково змінилися постійними. Власне, головне завдання таких конструкцій – це не тільки вирівнювання зубів у дітей, а й корекція аномалій щелепи.

Залежно від складності лікування, пластинки можуть носитися виключно вночі або ж цілодобово. Виготовляють знімні апарати за індивідуальним відбитку щелепи дитини. Зовні це пластинка з пластмаси, яка фіксується на зубах на металеві кламера.

Вирівнювання зубів у дорослих: ціни і методи

 

Вирівняти зуби в дорослому віці допоможуть брекет системи – ортодонтичні конструкції, що складаються з замків і дуги. Дужки або замочки «сідають» на зуби на дуже потужний клей. Дуга, в свою чергу, фіксується на спеціальних пазах в замочках, приймаючи на себе основне завдання. Виготовляють дугу зі сплаву нікелю й титану, іменованого Нітінол. Головна особливість цього матеріалу – вміння запам’ятовувати форму.

Примітка: Вирівнювання зубів брекетами у дорослих може затягуватися до трьох років.

Початкова форма дуги в брекетах відповідає тому, як будуть виглядати зуби пацієнта по результату лікування. Заготівля загартовується до критичної температури, на якій вона «запам’ятовує» свою вихідну форму. Під час установки дуга сильно деформується, адже її потрібно закріпити на всіх дужках. Температура в ротовій порожнині виступає таким собі каталізатором, примушуючи дугу поступово приймати початкову форму, в той же час зрушуючи (вирівнюючи) зуби.

Якісне та ефективне виправлення прикусу, ціни Київ ви знайдете на нашому сайті, можливо в стоматологічному центрі Ласка. У нас працюють кваліфіковані фахівці – стоматологи і лікарі-ортодонти, які знають як повернути красу і радість посмішки.

Статті

Самым современным направлением в зубном протезировании является безметалловая керамика. Эта технология была разработана не так давно, однако она уже успела обрести большой круг поклонников. К созданию такого метода специалистов побудило желание пациентов иметь вставленные зубы, которые невозможно было бы отличить от настоящих. Это и стало толчком к развитию новой техники. При создании протезов не используется […]

Протезирование с использованием циркониевых коронок получило в последнее время широкое применение. И это вполне заслужено, ведь данная технология направлена на то, чтобы восстановить утраченные зубы. Методика характеризуется такими качествами как: надежность, эстетичность, безопасность, долговечность. Сравнивая протез, вылитый из диоксида циркония с керамикой, можно заметить его существенное превосходство – они прочны к поломкам и стойки к […]

Процедура по установке искусственных зубовна титановые штифтыпосредством их монтирования в костную ткань называется несъемным протезированием на имплантах. Это самый щадящий способ, способный вернуть красоту улыбки. В ходе проведения некоторых манипуляций образовывается протез, который позволяет перекрыть недостатки разрушенного зуба или же полностью его восстановить. К другим положительным сторонам этой технологии можно отнести: 1. Надежная фиксация. 2. […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)