Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

Услуги

В Приватной Стоматологии Ласка в соломенском районе Вам предложат:

 • Цифровую диагностику полости рта;

 • Понятный и доступный план лечения;

 • 3D Планирование позволит решить самые сложные проблемы;

 • Лазерную имплантацию;

 • Собственную цифроваю лабораторию;

 • Высокоточные эстетические коронки;

 • Индивидуальный подбор цены;

 • Гарантию качества.

Вініри

 Вініри 4500 грн

 

Що таке вініри?

виниры на зубы
Вініри – це найтонші композитні або керамічні пластинки, які кріпляться на фронтальну поверхню зуба. Ці накладки дуже тонкі, як правило, вона становить 0,4-0,6 мм, і не перевищує 0,7 мм. Основне призначення вінірів полягає в корекції естетичного вигляду і вирівнюванні зубного ряду. Установка вінірів може проводитися як на окремий зуб, так і на всі передні – зону посмішки.

В яких випадках показані вініри на зуби

 

 • Косметичні недоліки, відмінності у формі і розмірах, відколи на емалі зубів
 • Щілини і проміжки між зубами
 • викривленість зубів
 • тріщини
 • Наявність плям, змінений колір емалі або пломб Установка керамічних вінірів спільно з пластикою ясен усуває ясеневупосмішку

 

Способи установки вінірів

За способами установки вінірів вони поділяються на прямі і непрямі.
Формування і установка прямих вінірів (друга назва – терапевтичні) здійснюється в порожнині рота пацієнта. Основними перевагами даного варіанту установки є відсутність необхідності в обточувані зубів і порівняно швидкий термін. У процесі роботи з зубів знімається найтонший шар емалі – від 0,3 до 0,7 мм, а потім в декілька шарів формується вінір. Після закінчення конструкція шліфується і полірується. Дана методика застосовується з реставраційної метою. Прямі вініри менш довговічні, ніж накладки для непрямого протезування, виготовлені в лабораторії.

ПРОТЕЗИРОВАНИЕ 
Цифровая моделировка (1зуб)300
Культевая вкладка700
Времен.пласт.коронка фрезерованная усиленная900
Металлокерамика (Серами)1500
Безметал.керамика оксид циркония5200
Безметалловая пресс-керамика5200
Виниры E-max5200
Протезирование на имплантах
Металлокерам.. на импланте2500
Металлокерам..на импланте с винт.фиксац3500
Безметал.керам.оксид циркония на имплан5500
Безметал.пресс-керамика на импланте5500
Съемное протезирование
Съемный протез Акриловый3000
Сьемный протез Акриловый с мягкими кламерами3500
Съемный протез из Дифлекса4000

Непрямі вініри, які ще називають ортопедичними, виготовляються в зуботехнічній лабораторії за індивідуальними зліпкам пацієнта. Для їх виготовлення застосовуються найпопулярніші в естетичній стоматології та ортодонтії матеріали – кераміка, композитні матеріали, оксид цирконію. На такі вініри ціна вище і сама процедура здійснюється довший термін, але вони дуже довговічні і не вимагають заміни 10-15 років.

Види вінірів за матеріалом виготовлення

З огляду на матеріал виготовлення накладок, вініри підрозділяються на керамічні та композитні.
Керамічні вініри відносяться до непрямого способу установки, оскільки встановлюються пацієнтові після виготовлення за індивідуальним зліпком в лабораторії. До даної групи належать кілька типів виниров:

  • Порцелянові вініри це найбільш поширений тип пластин в стоматології. Медичний фарфор доцільно застосовувати при високому ступені пошкодження зубів, значному зміна відтінку емалі. Вони надовго зберігають свій первісний колір, візуально не відрізняються від натуральних зубів. Їх товщина не перевищує 0,3-0,5 мм. Зубний наліт на них практично не накопичується

 

  • Цирконієві вініри формуються з оксиду цирконію, який має дуже високу міцність, біологічну сумісність з натуральними зубами. Такі вініри дають приголомшливий естетичний ефект, але висока ціна матеріалу і його обробки робить такий вид протезування доступним не для кожного пацієнта.

 

  • Склокерамічні вініри – виготовляються за допомогою системи IPS Empress на основі лейцідной склокераміки. За своїм косметичним і експлуатаційними характеристиками вони перевершують протези з медичного порцеляни. Перед процедурою їх установки відсутня необхідність препарування зубів, що є основною перевагою даного типу

 

  • Люмініри – це надтонкі вініри, інновація в естетичній стоматології. Голлівудські Вініри – їх друга назва. Люмініри виготовляються з високоміцної кераміки, максимальна їх товщина складає 0,3 мм. Особливістю таких пластин є можливість їх установки навіть на штучні коронки. Люмініри перевершують звичайні керамічні вініри в тому, що не вимагають особливого препарування зубів під установку. Використання надтонких пластин дозволяє зняти мінімальний шар емалі без проведення ортодонтичного лікування. Люмініри дуже довговічні, термін служби складає більше 20 років, протягом яких вони не змінюють свій колір і забезпечують рівну і білосніжну голлівудську посмішку. На сьогоднішній день люмініри є найкращим варіантом, так як їх установка виконується найшвидше, зуби не вимагають обточування, за бажанням можна без проблем зняти вініри такого типу.

 

 • Композитні вініри виготовляються з матеріалів, призначених для пломбування зубів. Процес виготовлення даних накладок проводиться безпосередньо в роті пацієнта – коригувальна світловідображаюча суміш наноситься в декілька шарів на передню поверхню зуба. Дана технологія називається прямою або терапевтичної, проводиться всього за один сеанс у лікаря, тому такі пластини ще називають моментальні вініри. Композитні накладки можуть використовуватися для виправлення нерівній поверхні зубів, при потемнінні кольору емалі, при наявності відколів або мікротріщин на емалі.
  Керамічні та прямі вініри – дві основні технології в естетичній стоматології. При необхідності провести реставрацію одного-двох зубів можна використовувати пряму установку композитними вінірами. Для того щоб надати естетичність всій зоні посмішки краще скористатися керамічними конструкціями.

  Переваги та недоліки вінірів

  Перевага вінірів очевидно. Вони дозволяють досягти краси і білосніжності зубного ряду за досить короткий термін, при цьому повністю біосумісні з тканинами ротової порожнини. Завдяки високій світлопропускний здатності матеріалів, відреставровані зуби виглядають дуже натурально і нічим не відрізняються від справжніх. Препарування перед процедурою підлягає лише невелика поверхню натуральних зубів. Вініри дуже довговічні, протягом багатьох років вони не змінюють своїх експлуатаційних і косметичних властивостей. Н відреставрованих зубах не накопичується зубний наліт. У догляді вони досить легкі.

  У даній темі варто торкнутися і недоліки вінірів, оскільки вони є в будь-якої медичної процедури. Даний вид протезування зубів відноситься до естетичної стоматології, відповідно, усуває тільки косметичні недоліки зубів і може використовуватися тільки при відсутності стоматологічних захворювань. Перед вінірованіем зубів їх необхідно повністю вилікувати, якщо є певні проблеми, оскільки при наявності яких-небудь захворювань, вони можуть поширюватися під накладками і руйнувати натуральні зуби. При недостатньо дбайливого ставлення, на вініри можуть з’являтися відколи. Оскільки деякі правила види матеріалів недостатньо міцні. Керамічні вкладки і інші види вінірів вимагають обточування емалі, хоч і мінімальної, але цей вплив на натуральні зуби знижує їх здатність протистояти механічним, термічним і фізичним впливам. Також обточування зубів спричинить за собою необхідність заміни вінірів після закінчення певного терміну, тобто, зробивши цю процедуру один раз, уже неможливо буде від неї відмовитися. Проте, 10-20 років експлуатації вінірів зведуть необхідність повторних установок до рахувати кількість разів.
  В цілому, відгуки пацієнтів про встановлення вінірів переважно позитивні. На сьогоднішній день це чудова технологія, що дозволяє за короткий термін знайти сяючу посмішку. Численні фото до і після говорять самі за себе.

  Протипоказання для установки вінірів

  Існують випадки, при яких лікарі не рекомендують встановлювати вініри, оскільки результат може не відповідати очікуванням. Так, протипоказаннями для установки є:

  • Відсутність шостого і / або сьомого зуба
  • Заняття травмонебезпечними для щелепи видами спорту (бокс та інші бойові мистецтва)
  • Бруксизм – скрегіт зубами уві сні
  • неправильний прикус
  • Наявність стоматологічних захворювань зубів або ясен
  • Великі пломби на зубах, що підлягають протезуванню

  Стоматологічна клініка «Ласка» – одна з кращих на весь рік Київ, яка надає широкий комплекс стоматологічних послуг і установку зубних вінірів різних типів. Фахівці клініки гарантують відмінний результат процедур, завдяки своєму професіоналізму і досвіду.

Статті
Как ставят брекеты и как снимают брекеты: особенности

“Как ставят брекеты и не испортят ли они зубы и эмаль?”. Эти и многие другие вопросы очень волнуют многих, ведь проблемами неправильного прикуса и искривления зубного ряда страдает большая половина человечества. К сожалению, на пути к идеальной улыбке людей останавливает непонимание процесса установки. И если человек не понимает как ставят и как снимают брекеты, это […]

Сколько нужно носить брекеты?

Брекеты считаются одними из наиболее эффективных и популярных способов лечения в стоматологии. При этом выбор брекетов очень разнообразен как по материалам изготовления, так и по конструкционным особенностям. Но сколько нужно носить брекеты, чтобы добиться эффективного результата? Врачи-ортодонты отмечают, что для каждого пациента и в частности, любого отдельного случая брекеты подбираются в индивидуальном порядке. Соответственно, сколько […]

Снятие брекет системы – это безусловно радостное событие для любого пациента, ведь процедура подразумевает не только обретение красивой голливудской улыбки, но и отсутствие дискомфортных ощущений. Но брекет система – не стандартная съемная конструкция, которую с легкостью можно снять в домашних условиях, поэтому после лечения для ее снятия необходимо обращаться к специалистам-ортодонтам.  Во время процедуры используется […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)