Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

captcha

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

captcha

Услуги

В Приватной Стоматологии Ласка в соломенском районе Вам предложат:

 • Цифровую диагностику полости рта;

 • Понятный и доступный план лечения;

 • 3D Планирование позволит решить самые сложные проблемы;

 • Лазерную имплантацию;

 • Собственную цифроваю лабораторию;

 • Высокоточные эстетические коронки;

 • Индивидуальный подбор цены;

 • Гарантию качества.

Професійне чищення зубів

Вівторок, четвер з 10:00 до 12:00 Професійне чищення зубів -30% Всього за 525 грн, замість 750 грн.

 

Професійне чищення зубів

 

профессиональная чистка зубов Професійна чистка зубів Для підтримки чистоти і здоров’я зубів слід неодмінно дотримуватися найголовніший закон – сувора регулярна санітарія ротової порожнини. Саме чистка зубної поверхні після кожного прийому їжі за допомогою зубної щітки або зубної нитки допоможе в рази знизити ризик розвитку хвороб зубів і ясен. Але і цього іноді буває недостатньо. На жаль, щітка не в силах впоратися з відкладенням нальоту між зубами, в проміжках між яснами і шийкою зуба. Згодом, навіть самий незначний наліт накопичується і перетворюється на зубний камінь. А це в подальшому може призвести до розвитку гінгівіту, пародонтозу, пришеечного карієсу і ін.

Що робити при наявності зубного каменю? Стоматологи радять проводити глибоку чистку хоча б 1-2 рази за рік або за потребою, в залежності від стану зубної поверхні.

Професійне чищення зубів особливо необхідне:

 

 • для очищення поверхонь зубів від органічних і мінеральних відкладень: зубного каменю і нальоту;
 • перед процедурою з відбілювання зубів;
 • для профілактики карієсу, пародонтиту та ін .;
 • з метою попередження кровоточивості ясен.
ВИД РОБІТЦІНА, грн
Професійне чищення (ультразвук + air-flow 2челюст) 750
Чистка апаратом air-flow (1 щелепа) 150
Ультразвукова чистка (1 щелепа) 200
Відбілювання зубів системою Beyond - 2 щелепу (1 відвідування)3000
Лікування пародонтиту лазером (1 щелепа)950


Сучасні технології в галузі стоматології пропонують відразу кілька варіантів цієї процедури. Найпоширенішими є:

 • очищення зубів із застосуванням ультразвуку;
 • обробка зубів по техніці Air Flow;
 • очищення лазером;
 • ручна чистка зубів.

В нашій стоматологічній клініці Ласка Ви можете зробити процедуру очищення зубів по самим новітнім технологіям з використанням техніки Air Flow або ж ультразвуком .Ми гарантуємо, що у нас професійна чистка зубів за найбільш оптимальними для Києва цінами.

Метод Air flow для професійного очищення емалі зубів

 

профессиональная чистка зубов Така технологія передбачає очищення зубів з використанням спец апарату, завдяки якому на зуби направляється струмінь з повітря і води з домішкою солі бікарбонату натрію. Частинки вдаряються об поверхню з великою частотою і швидкістю, ніж видаляють відкладення. Входить до складу потоку вода очищає поверхні, а крім того знижує температуру обробки та мінімізує неприємні відчуття від процедури.

Такий метод дозволяє в короткі терміни безболісно очистити емаль від каменю, відполірувати поверхні зубів, а так же відбілити їх на кілька тонів.

Лазеротерапія як метод професійного чищення зубів

 

Даний метод очищення зубів заснований на впливі лазера, який видаляє різні нальоти і камінні на зубах. При цьому на здорову тканину зуба ультразвук не вплине. Позитивний ефект від процедури ґрунтується на тому, що зубні відкладення містять підвищену кількість води, в порівнянні із зубною емаллю. За рахунок такої диференціації відкладення видаляються шарами, не пошкоджуючи здорову емаль. Таке видалення каменів абсолютно безболісно і проводиться без знеболювання.

Професійне чищення зубів ультразвуком

 

Цей спосіб заснований на тому, що ультразвук впливає на зуби, знімаючи з них наліт. Ультразвук, крім того, має бактерицидну дію відносно багатьох бактерій, ніж сприяє гігієні порожнини рота. Професійне чищення зубів проводиться з використанням скайлер-апарату, за допомогою якого дантист видаляє навіть ті відкладення, що невидні неозброєним оком. Але які в подальшому можуть призвести до погіршення здоров’я зубів (підясенні камені). УЗ-скайлер випромінює хвилі ультразвуку, які знімають наліт різної твердості, при попаданні на емаль зубів. Для кожного пацієнта лікар підлаштовує амплітуду хвиль і їх частоту індивідуально. За умови мінімальної травматизації емалі метод очищення ультразвуком дозволяє досягти найкращого результату. При цьому тканини навколо зони впливу хвилі залишаються здоровими і не піддаються руйнуванню.

Скільки коштує на сьогоднішній день професійна чистка зубів?

 

Залежно від відмінностей, за яким методом і якою апаратурою лікар буде проводити професійну чистку зубів, ціна на послугу може незначно змінюватися. Приблизно підрахувати скільки коштує професійна чистка зубів, Ви можете в телефонному режимі, зателефонувавши в нашу клініку, або відвідавши лікаря. Ціни на професійну чистку зубів в Києві залежать від кратності і складності процедури, а так само використовуваного обладнання.

Довіряючи нам свою посмішку, Ви отримаєте не тільки здорові зуби, а й відмінний настрій від якості послуг і отриманого результату.

Статті

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Вкрай важливо, щоб діти вчилися чистити зуби з раннього дитинства – привчання до даної процедури найкраще проводити без різних примусів і скандалів, так як, таким чином, точно нічого не добитися. Плюс до цього дуже важливо навчити їх використовувати зубну нитку. Навчіть їх із задоволенням чистити зуби двічі на день і зробіть так, щоб вони пам’ятали […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)