Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Професійне чищення зубів

Професійне чищення зубів

профессиональная чистка зубов Для підтримки чистоти і здоров’я зубів слід неодмінно дотримуватися найголовніший закон – сувора регулярна санітарія ротової порожнини.

Саме чистка зубної поверхні після кожного прийому їжі за допомогою зубної щітки або зубної нитки допоможе в рази знизити ризик розвитку хвороб зубів і ясен. Але і цього іноді буває недостатньо.

На жаль, щітка не в силах впоратися з відкладенням нальоту між зубами, в проміжках між яснами і шийкою зуба. Згодом, навіть самий незначний наліт накопичується і перетворюється на зубний камінь. А це в подальшому може призвести до розвитку гінгівіту, пародонтозу, пришеечного карієсу і ін.

Що робити при наявності зубного каменю? Стоматологи радять проводити глибоку чистку хоча б 1-2 рази за рік або за потребою, в залежності від стану зубної поверхні.

Професійне чищення зубів особливо необхідне:

  • для очищення поверхонь зубів від органічних і мінеральних відкладень: зубного каменю і нальоту;
  • перед процедурою з відбілювання зубів;
  • для профілактики карієсу, пародонтиту та ін .;
  • метою попередження кровоточивості ясен.

Сучасні технології в галузі стоматології пропонують відразу кілька варіантів цієї процедури. Найпоширенішими є:

  • очищення зубів із застосуванням ультразвуку;
  • обробка зубів по техніці Air Flow;
  • очищення лазером;
  • ручна чистка зубів.

В нашій стоматологічній клініці Ласка Ви можете зробити процедуру очищення зубів по самим новітнім технологіям з використанням техніки Air Flow або ж ультразвуком .Ми гарантуємо, що у нас професійна чистка зубів за найбільш оптимальними для Києва цінами.

Метод Air flow для професійної чистки емалі зубів

профессиональная чистка зубов Така технологія передбачає очищення зубів з використанням спец апарату, завдяки якому на зуби направляється струмінь з повітря і води з домішкою солі бікарбонату натрію.

Частинки вдаряються об поверхню з великою частотою і швидкістю, ніж видаляють відкладення. Входить до складу потоку вода очищає поверхні, а крім того знижує температуру обробки та мінімізує неприємні відчуття від процедури.

Такий метод дозволяє в короткі терміни безболісно очистити емаль від каменю, відполірувати поверхні зубів, а так же відбілити їх на кілька тонів.

Лазеротерапія як метод чищення зубів

Даний метод очищення зубів заснований на впливі лазера, який видаляє різні нальоти і камінні на зубах. При цьому на здорову тканину зуба ультразвук не вплине. Позитивний ефект від процедури ґрунтується на тому, що зубні відкладення містять підвищену кількість води, в порівнянні із зубною емаллю. За рахунок такої диференціації відкладення видаляються шарами, не пошкоджуючи здорову емаль. Таке видалення каменів абсолютно безболісно і проводиться без знеболювання.

Професійне чищення зубів ультразвуком

Цей спосіб заснований на тому, що ультразвук впливає на зуби, знімаючи з них наліт. Ультразвук, крім того, має бактерицидну дію відносно багатьох бактерій, ніж сприяє гігієні порожнини рота. Професійне чищення зубів проводиться з використанням скайлер-апарату, за допомогою якого дантист видаляє навіть ті відкладення, що невидні неозброєним оком. Але які в подальшому можуть призвести до погіршення здоров’я зубів (підясенні камені). УЗ-скайлер випромінює хвилі ультразвуку, які знімають наліт різної твердості, при попаданні на емаль зубів. Для кожного пацієнта лікар підлаштовує амплітуду хвиль і їх частоту індивідуально. За умови мінімальної травматизації емалі метод очищення ультразвуком дозволяє досягти найкращого результату. При цьому тканини навколо зони впливу хвилі залишаються здоровими і не піддаються руйнуванню.

Вартість професійної чистки зубів?

Залежно від відмінностей, за яким методом і якою апаратурою лікар буде проводити професійну чистку зубів, ціна на послугу може незначно змінюватися. Приблизно підрахувати скільки коштує професійна чистка зубів, Ви можете в телефонному режимі, зателефонувавши в нашу клініку, або відвідавши лікаря. Ціни на професійну чистку зубів в Києві залежать від кратності і складності процедури, а так само використовуваного обладнання.

Довіряючи нам свою посмішку, Ви отримаєте не тільки здорові зуби, а й відмінний настрій від якості послуг і отриманого результату.

ПРАЙС
ШифрНаименование услугиПо этому прейскуранту
ценавалюта
0 2.1Урок гигиены100 UAH
0 2.2Аппликация геля под повязку Тебодент (3-4 зуба)250 UAH
0 2.3Профессиональная чистка ультразвуком повторное посещение(1 челюсть)150 UAH
0 2.4Белый лак (реминерализирующая терапия)200 UAH
0 2.5Медицинская обработка десневого края100 UAH
0 2.6Лечебная повязка Диплен (3-4 зуба)350 UAH
0 2.7Кюретаж зубодесневых карманов (1 зуб)350 UAH
0 2.8Шинирование (1 зуб)500 UAH
0 2.9Лечение гингивита лазером (1 челюсть)1200 UAH
0 2.10Бюретаж (1зуб)500 UAH
0 2.11Лечение парадонтоза лазером (1 зуб)450 UAH
0 2.12Лечение парадонтоза лазером (1 челюсть)1500 UAH
0 2.13Избирательная пришлифовка (1 зуб)100 UAH
0 2.14Насадка лазерная650 UAH
0 2.15Плазмалифтинг (2 челюсти)3000 UAH
0 2.16Бюретаж (1челюсть)3000 UAH
0 2.17Хирургическая повязка COE-PAK (1челюсть)600 UAH
0 2.18Хирургическая повязка COE-PAK (1сегмент)300 UAH

×
Хотите мы вам перезвоним?