Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

Услуги

В Приватной Стоматологии Ласка в соломенском районе Вам предложат:

 • Цифровую диагностику полости рта;

 • Понятный и доступный план лечения;

 • 3D Планирование позволит решить самые сложные проблемы;

 • Лазерную имплантацию;

 • Собственную цифроваю лабораторию;

 • Высокоточные эстетические коронки;

 • Индивидуальный подбор цены;

 • Гарантию качества.

Професійне чищення зубів

Вівторок, четвер з 10:00 до 12:00 Професійне чищення зубів -30% Всього за 525 грн, замість 750 грн.

 

Професійне чищення зубів

 

профессиональная чистка зубов Професійна чистка зубів Для підтримки чистоти і здоров’я зубів слід неодмінно дотримуватися найголовніший закон – сувора регулярна санітарія ротової порожнини. Саме чистка зубної поверхні після кожного прийому їжі за допомогою зубної щітки або зубної нитки допоможе в рази знизити ризик розвитку хвороб зубів і ясен. Але і цього іноді буває недостатньо. На жаль, щітка не в силах впоратися з відкладенням нальоту між зубами, в проміжках між яснами і шийкою зуба. Згодом, навіть самий незначний наліт накопичується і перетворюється на зубний камінь. А це в подальшому може призвести до розвитку гінгівіту, пародонтозу, пришеечного карієсу і ін.

Що робити при наявності зубного каменю? Стоматологи радять проводити глибоку чистку хоча б 1-2 рази за рік або за потребою, в залежності від стану зубної поверхні.

Професійне чищення зубів особливо необхідне:

 

 • для очищення поверхонь зубів від органічних і мінеральних відкладень: зубного каменю і нальоту;
 • перед процедурою з відбілювання зубів;
 • для профілактики карієсу, пародонтиту та ін .;
 • з метою попередження кровоточивості ясен.
Вид работЦена, грн. 
ПАРАДОНТОЛОГИЯ
Урок гигиены55
Подбор ершиков25
Профессиональная чистка содовоструйным аппаратом (1 челюсть)200
Профессиональная чистка ультразвуком (1 челюсть)200
Профессиональная чистка содовоструйным аппаратом «Каво»(1 челюсть)400
Профессиональная чистка ультразвуком повторное посещение(1 челюсть)85
Белый лак (реминерализирующая терапия)200
Медицинская обработка десневого края 100
Лечебная повязка Диплен (3-4 зуба)350
Кюретаж зубодесневых карманов (1 зуб)250
Аппликация геля под повязку Тебодент (3-4 зуба)250
Шинирование (1 зуб)500
Лечение гингивита лазером (1 челюсть)900
Лечение парадонтоза лазером (1 челюсть)1200
Лечение парадонтоза лазером (1 зуб)350
Избирательная пришлифовка (1 зуб)60


Сучасні технології в галузі стоматології пропонують відразу кілька варіантів цієї процедури. Найпоширенішими є:

 • очищення зубів із застосуванням ультразвуку;
 • обробка зубів по техніці Air Flow;
 • очищення лазером;
 • ручна чистка зубів.

В нашій стоматологічній клініці Ласка Ви можете зробити процедуру очищення зубів по самим новітнім технологіям з використанням техніки Air Flow або ж ультразвуком .Ми гарантуємо, що у нас професійна чистка зубів за найбільш оптимальними для Києва цінами.

Метод Air flow для професійного очищення емалі зубів

 

профессиональная чистка зубов Така технологія передбачає очищення зубів з використанням спец апарату, завдяки якому на зуби направляється струмінь з повітря і води з домішкою солі бікарбонату натрію. Частинки вдаряються об поверхню з великою частотою і швидкістю, ніж видаляють відкладення. Входить до складу потоку вода очищає поверхні, а крім того знижує температуру обробки та мінімізує неприємні відчуття від процедури.

Такий метод дозволяє в короткі терміни безболісно очистити емаль від каменю, відполірувати поверхні зубів, а так же відбілити їх на кілька тонів.

Лазеротерапія як метод професійного чищення зубів

 

Даний метод очищення зубів заснований на впливі лазера, який видаляє різні нальоти і камінні на зубах. При цьому на здорову тканину зуба ультразвук не вплине. Позитивний ефект від процедури ґрунтується на тому, що зубні відкладення містять підвищену кількість води, в порівнянні із зубною емаллю. За рахунок такої диференціації відкладення видаляються шарами, не пошкоджуючи здорову емаль. Таке видалення каменів абсолютно безболісно і проводиться без знеболювання.

Професійне чищення зубів ультразвуком

 

Цей спосіб заснований на тому, що ультразвук впливає на зуби, знімаючи з них наліт. Ультразвук, крім того, має бактерицидну дію відносно багатьох бактерій, ніж сприяє гігієні порожнини рота. Професійне чищення зубів проводиться з використанням скайлер-апарату, за допомогою якого дантист видаляє навіть ті відкладення, що невидні неозброєним оком. Але які в подальшому можуть призвести до погіршення здоров’я зубів (підясенні камені). УЗ-скайлер випромінює хвилі ультразвуку, які знімають наліт різної твердості, при попаданні на емаль зубів. Для кожного пацієнта лікар підлаштовує амплітуду хвиль і їх частоту індивідуально. За умови мінімальної травматизації емалі метод очищення ультразвуком дозволяє досягти найкращого результату. При цьому тканини навколо зони впливу хвилі залишаються здоровими і не піддаються руйнуванню.

Скільки коштує на сьогоднішній день професійна чистка зубів?

 

Залежно від відмінностей, за яким методом і якою апаратурою лікар буде проводити професійну чистку зубів, ціна на послугу може незначно змінюватися. Приблизно підрахувати скільки коштує професійна чистка зубів, Ви можете в телефонному режимі, зателефонувавши в нашу клініку, або відвідавши лікаря. Ціни на професійну чистку зубів в Києві залежать від кратності і складності процедури, а так само використовуваного обладнання.

Довіряючи нам свою посмішку, Ви отримаєте не тільки здорові зуби, а й відмінний настрій від якості послуг і отриманого результату.

Статті
Как ставят брекеты и как снимают брекеты: особенности

“Как ставят брекеты и не испортят ли они зубы и эмаль?”. Эти и многие другие вопросы очень волнуют многих, ведь проблемами неправильного прикуса и искривления зубного ряда страдает большая половина человечества. К сожалению, на пути к идеальной улыбке людей останавливает непонимание процесса установки. И если человек не понимает как ставят и как снимают брекеты, это […]

Сколько нужно носить брекеты?

Брекеты считаются одними из наиболее эффективных и популярных способов лечения в стоматологии. При этом выбор брекетов очень разнообразен как по материалам изготовления, так и по конструкционным особенностям. Но сколько нужно носить брекеты, чтобы добиться эффективного результата? Врачи-ортодонты отмечают, что для каждого пациента и в частности, любого отдельного случая брекеты подбираются в индивидуальном порядке. Соответственно, сколько […]

Снятие брекет системы – это безусловно радостное событие для любого пациента, ведь процедура подразумевает не только обретение красивой голливудской улыбки, но и отсутствие дискомфортных ощущений. Но брекет система – не стандартная съемная конструкция, которую с легкостью можно снять в домашних условиях, поэтому после лечения для ее снятия необходимо обращаться к специалистам-ортодонтам.  Во время процедуры используется […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)