Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

Услуги

В Приватной Стоматологии Ласка в соломенском районе Вам предложат:

 • Цифровую диагностику полости рта;

 • Понятный и доступный план лечения;

 • 3D Планирование позволит решить самые сложные проблемы;

 • Лазерную имплантацию;

 • Собственную цифроваю лабораторию;

 • Высокоточные эстетические коронки;

 • Индивидуальный подбор цены;

 • Гарантию качества.

Пластинки для вирівнювання зубів

-15% на гігієнічні процедури на весь курс ортодонтичного лікування

 

Вибір якісної пластинки для вирівнювання – здоров’я ваших зубів і гарна посмішка


Якщо вчасно не звернути увагу на формування правильного прикусу у дитини, в подальшому, це може привести до неприємних косметичних проблем і вплинути на загальний стан здоров’я.

Своєчасне застосування пластин збереже зуби красивими

 

Пластинки для выравнивания зубовТому, так важливо своєчасно почати лікування зубів у дітей, як тільки лікар виявить проблему. На сьогоднішній день, в стоматології існує широкий вибір методів щодо усунення даного дефекту, повністю відновлюють нормальне розташування зубів, що формують правильний прикус.

БРЕКЕТ СИСТЕМА 
Фиксац.метал. брекетов (1 чел)3500
Брекеты металлические (1 чел)4500
Брекет-контроль (1 чел)450
Брекет-контроль (2 чел)850
Фиксац.керамич. брекетов (1 чел)5500
Брекеты керамические (1 чел)6500
Брекет-контроль керамич. брек(1 чел)450
Брекет-контроль керамич.брек(2 чел)850
Фиксация сапфировых брек(1 чел)5500
Брекеты сапфировые (1 чел)8500
Брекет-контроль сапфир.брек(1 чел)450
Брекет-контроль сапфир.брек(2 чел)850
Ретенционная каппа750
СЪЕМНАЯ ТЕХНИКА
Пластинка базовая с винтом1900
Винт (розширяющий)400
Пластинка с винтом и услож.элемент2150
ЭЛАЙНЕРЫ
Базовый пакет первичный10500
Элайнер (1 челюсть)1200


Серед використовуваних методів лікування, найбільшою популярністю користуються брекет-системи і пластини для вирівнювання зубів, які надають м’який тиск на зуби, і встановлюють їх у правильне положення. Пластини можуть бути, як знімного типу, так і незнімні, що встановлюються на весь час лікування.


Особливо зручні знімні пластини в дитячій стоматології, так як до дванадцятирічного віку, зуби легко піддаються коригуванню, що підвищує відсоток позитивного результату. До переваг цього способу можна віднести простоту установки пластини і можливість зняти її в будь-який момент. Виготовляються дані пластини дуже швидко, з екологічно безпечної пластмаси. Ціни вирівнювання зубів у дітей з використанням таких платівок цілком доступні, і залежать від складності конструкції.

Конструкція і лікувальний ефект зубної пластини. Основні елементи ортодонтичної пластини:

 • міцна основа з високотехнологічної пластмаси;
 • дуга і гачки з пружною металевого дроту, які здійснюють корекцію зубів;
 • наявність спеціального гвинта для підкручування і стягування металевих дуг в процесі лікування.

Така пластинка для вирівнювання зубів у дітей дуже зручна для підтримки чистоти порожнини рота, а склад матеріалу виключає виникнення алергічної реакції. Термін носіння пластини встановлює лікар, залежно від складності ситуації. Як правило, подібні пластини носяться від півтора до двох років, з обов’язковою заміною раз на півроку.

Лікувальна дія ортодонтичної зубної пластини:

 • корекція форми щелепи;
 • при аномаліях розвитку, пластина допомагає прискорити або сповільнити зростання щелепи;
 • звуження або розширення обсягу неба;
 • корекція покладені зубів


Дані пластинки допомагають відкоригувати проблему, але не можуть вирішити більш складні ортодонтичні аномалії. Часто використання пластини є лише початковим етапом в лікуванні таких патологій, як відкритий прикус або велика скупченість зубів. Проте, пластини для вирівнювання зубів, ціна яких цілком доступна, надають хороший лікувальний ефект при своєчасному зверненні до фахівця.

Усунення дефектів положення зубів і прикусу у дорослих


До більш складного лікувального пристрою відноситься пластинка для вирівнювання зубів у дорослих. Так як у дорослої людини ріст щелепи закінчений потрібні особливі методи корекції. Найчастіше в дорослому віці використовуються брекети.

Правильний вибір пластини – хороший лікувальний ефект


Правильно вибрати пластину для вирівнювання зубів може тільки кваліфікований фахівець. Щоб безпомилково визначити розміри і форму інструменту, необхідно провести попередню діагностику. Для цього, після попереднього огляду, лікар призначає рентгенологічне дослідження і знімаються зліпки щелеп. Після примірки, при ідеальному відповідно зліпків формі щелепи, на основі отриманої моделі робиться пластина.
Первинна установка пластини повинна проводиться фахівцем, потім періодично потрібно відвідувати стоматолога для коригування інструменту і підкручування гвинтів.

Залежно від патології, пластини для зубів можуть відрізнятися:

 • одночелюстна платівка – використовується для корекції окремих зубів;
 • двучелюстна платівка – має широке застосування при багатьох дефектах;
 • пластинка з рукообразним відростком – виправляє дефект окремого зуба;
 • пластинка, що має ретракціонную дугу – коригує передній ряд зубів на обох щелепах;
 • пластинка з штовхачем – використовується для вирівнювання зубів верхньої щелепи.


Застосування кожного з видів зубних пластин призначається лікарем, який визначить тип пластинки для вирівнювання зубів. Ціна в Україні для кожної клініки має свої особливості. У будь-якому випадку, правильно підібране пристрій для корекції, допоможе вам впоратися з проблемою і отримати красиві, рівні зуби.

Статті
Как ставят брекеты и как снимают брекеты: особенности

“Как ставят брекеты и не испортят ли они зубы и эмаль?”. Эти и многие другие вопросы очень волнуют многих, ведь проблемами неправильного прикуса и искривления зубного ряда страдает большая половина человечества. К сожалению, на пути к идеальной улыбке людей останавливает непонимание процесса установки. И если человек не понимает как ставят и как снимают брекеты, это […]

Сколько нужно носить брекеты?

Брекеты считаются одними из наиболее эффективных и популярных способов лечения в стоматологии. При этом выбор брекетов очень разнообразен как по материалам изготовления, так и по конструкционным особенностям. Но сколько нужно носить брекеты, чтобы добиться эффективного результата? Врачи-ортодонты отмечают, что для каждого пациента и в частности, любого отдельного случая брекеты подбираются в индивидуальном порядке. Соответственно, сколько […]

Снятие брекет системы – это безусловно радостное событие для любого пациента, ведь процедура подразумевает не только обретение красивой голливудской улыбки, но и отсутствие дискомфортных ощущений. Но брекет система – не стандартная съемная конструкция, которую с легкостью можно снять в домашних условиях, поэтому после лечения для ее снятия необходимо обращаться к специалистам-ортодонтам.  Во время процедуры используется […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)