Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

captcha

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

captcha

Услуги

В Приватной Стоматологии Ласка в соломенском районе Вам предложат:

 • Цифровую диагностику полости рта;

 • Понятный и доступный план лечения;

 • 3D Планирование позволит решить самые сложные проблемы;

 • Лазерную имплантацию;

 • Собственную цифроваю лабораторию;

 • Высокоточные эстетические коронки;

 • Индивидуальный подбор цены;

 • Гарантию качества.

Ортодонтичне лікування

АКЦІЯ до 21.09.2017 – фіксація будь-яких брекетів 2500 грн
(Ціна без знижки 3500 грн)

 

Ortodontiya Кожна людина мріє мати красиву посмішку. У кого-то вона красива від природи, а комусь необхідно звернутися до фахівця за допомогою. На щастя, стоматологія зараз настільки розвинена, що практично будь-який дефект зубного ряду можна усунути.

Найчастіше люди незадоволені тим, що мають неправильно розташовані зуби. Неправильне положення зубів не тільки розвиває в людині почуття невпевненості, а й може призвести до втрати зубів. Адже нерівний зубний ряд ускладнює проведення гігієнічних процедур порожнини рота, ці важкодоступні місця уражаються мікробами і провокують карієс. В результаті зуб повністю уражається, розхитується і незабаром його взагалі можна втратити. Тому в сучасній стоматології широко застосовується ортодонтичне лікування.

ВИД РОБІТЦІНА, грн
Платівка базова з гвинтом1900
Брекети металеві3450
Фіксація брекетів металевих2500
Брекети керамічні5500
Фіксація брекети сапфірових, керамічних3500
Брекети сапфірові 5950
Брекет контроль (1 щелепа) 450

Ортодонтичне лікування – це комплекс дій, які спрямовані на лікування хвороб зубощелепної системи людини.

У стоматологічній клініці «Ласка» виправлення прикусу проводиться за кількома напрямками, які визначає стоматолог-ортодонт в залежності від конкретного випадку і ваших бажань:

 • брекети;
 • капи;
 • пластинки;
 • трейнери.

 

Сучасна ортодонтія в стоматології «Ласка»

 

Найефективнішим методом вирівнювання зубного ряду вважається установка брекет системи.

Ортодонтическое лечение зубов є замковий ряд, з’єднаний ортодонтической дугою, яка має властивість повертатися в початкове положення. Таким чином, поступово відбувається пересування зубів до їх нормальному анатомічному положенню.


Великою популярністю користуються лінвальние брекети, які мають такий же принцип дії, як і звичайні брекети, тільки замочки прикріплюються нема на передню частину зуба, а на задню, що робить цю систему абсолютно невидимою для оточуючих. Каппа є знімним апаратом, який використовується в простіших випадках захворювання і може вдягатися на зубний ряд або на ніч, або у вільний час вдома.

Зубний трейнер так само застосовуватися в нескладних випадках, і є знімним, але використовується він не тільки для виправлення прикусу, а й для корекції положення мови, для усунення дефекту мови, поліпшення дихання носом і інших проблем.

Лікування прикусу фахівці нашої клініки проводять в декілька етапів:

 

Час проходження і вартість кожного з етапів встановлюється індивідуально в залежності від складності порушень.

До недавнього часу вважалося, що виправити прикус можливо тільки у дітей і підлітків, але це не так. У стоматологічній клініці «ПС Ласка» досвідчені фахівці високого рівня проводять заходи щодо виправлення прикусу і у дорослих людей. Дорослим, так само як і дітям пропонуються ортодонтические конструкції знімного і незнімного типів. Вибір конкретної апаратури для ваших зубів залежить від ваших бажань, а так само від ступеня складності наявних порушень.

Кожен пацієнт, який звертається в стоматологічну клініку «ПС Ласка» отримує вичерпну консультацію фахівців, після чого створюється індивідуальна програма щодо виправлення прикусу. Вона розробляється з залученням сучасних комп’ютерних технологій, які дозволяють максимально точно визначити тип необхідної системи з можливістю її корекції при необхідності.

Статті

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Вкрай важливо, щоб діти вчилися чистити зуби з раннього дитинства – привчання до даної процедури найкраще проводити без різних примусів і скандалів, так як, таким чином, точно нічого не добитися. Плюс до цього дуже важливо навчити їх використовувати зубну нитку. Навчіть їх із задоволенням чистити зуби двічі на день і зробіть так, щоб вони пам’ятали […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)