Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

Услуги

В Приватной Стоматологии Ласка в соломенском районе Вам предложат:

 • Цифровую диагностику полости рта;

 • Понятный и доступный план лечения;

 • 3D Планирование позволит решить самые сложные проблемы;

 • Лазерную имплантацию;

 • Собственную цифроваю лабораторию;

 • Высокоточные эстетические коронки;

 • Индивидуальный подбор цены;

 • Гарантию качества.

Лікування ясен

Вівторок, четвер з 10:00 до 12:00
Професійне чищення зубів -30%
Всього за 525 грн, замість 750 грн.

 

Які причини викликають запальний процес ясен

 

Запальні процеси ясен проявляються по різному, але якщо вчасно не провести лікування ясен, ці явища можуть призвести до серйозних захворювань і втрати зубів.

Причини появи запального процесу і лікування ясен

 

лечение десен Основними причинами виникнення запалення є травми ясн коронкою або гострим краєм пломби, що починається розвиток таких захворювань ясен, як гінгівіт і пародонтит, а також періодонтит зуба. Як правило, при травмуванні ясна запальний процес зачіпає лише кілька сусідніх зубів, в той час як при пародонтиті або гінгівіті запалення поширюється практично на всі зуби.

Гінгівіт проявляється запальним процесом без відомих порушень з’єднання ясен і зуба.

Основні симптоми гінгівіту:

 

 • набряклість і кровоточивість ясен;
 • помітний наліт на поверхні зубів;
 • невелике почервоніння м’яких тканин ясен;
 • неприємний запах у ротовій порожнині.
Вид работЦена, грн. 
ПАРАДОНТОЛОГИЯ
Урок гигиены55
Подбор ершиков25
Профессиональная чистка содовоструйным аппаратом (1 челюсть)200
Профессиональная чистка ультразвуком (1 челюсть)200
Профессиональная чистка содовоструйным аппаратом «Каво»(1 челюсть)400
Профессиональная чистка ультразвуком повторное посещение(1 челюсть)85
Белый лак (реминерализирующая терапия)200
Медицинская обработка десневого края 100
Лечебная повязка Диплен (3-4 зуба)350
Кюретаж зубодесневых карманов (1 зуб)250
Аппликация геля под повязку Тебодент (3-4 зуба)250
Шинирование (1 зуб)500
Лечение гингивита лазером (1 челюсть)900
Лечение парадонтоза лазером (1 челюсть)1200
Лечение парадонтоза лазером (1 зуб)350
Избирательная пришлифовка (1 зуб)60

Пародонтит характеризується запальним процесом околозубної тканини і веде до руйнування зуба.

Основні симптоми пародонтиту:

 

 • Кровоточивість і свербіж ясен;
 • З’являється хиткість уражених зубів;
 • Підстави зуба оголюються.

Вибір лікування ясен зубів, в залежності від хвороби

 

лечение десен До виникнення гінгівіту або пародонтиту призводить нерегулярний догляд за порожниною рота, внаслідок чого на зубах утворюється наліт і тверді зубні відкладення, де розвиваються патогенні мікроорганізми. Виникає запалення ясен, лікування в цьому випадку, направлено на видалення наявних зубних відкладень з використанням ультразвукового апарату і подальша протизапальна терапія.

Для гінгівіту характерна наявність запального процесу з локалізацією на поверхні краю ясен і тому лікування ясен зводиться до цих двох маніпуляціям, в той час як при пародонтиті відзначається значна рухливість зубів з оголенням кореня, а також можливі гнійні виділення з пародонтальних кишень. Тому, в даному випадку потрібна додаткова процедура по шинування рухомих зубів, застосування антибактеріальної терапії і, при необхідності, хірургічне втручання.


Якщо травма від гострого краю пломби або коронки, стала причиною запалення ясен, лікування полягає у видаленні гострого ділянки і за показаннями призначають протизапальні терапія. Якщо ж, коронка поставлена неякісно і призводить до постійного травмування м’яких тканин ясен, слід її замінити.
Найбільш складно проходить лікування ясен, причиною якого є періодонтітний зуб, який має в верхівці кореня гнійну кісту, що викликає припухлість і почервоніння ясен. В цьому випадку, основне лікування зводиться до санації ураженого зуба.

Діагностика та лікування ясен зубів

 

Для правильного вибору лікування, необхідно провести рентгенологічне дослідження, яке дозволить точно визначити стан кісткової тканини, наявність в ній патологічних змін, а також побачити наскільки якісно проведено пломбування кореневих каналів. Крім цього, при звичайному візуальному огляді досвідчений лікар завжди зможе провести точний аналіз перебігу хвороби, зіставивши зовнішній вигляд ураженої ділянки і дані рентгенівського знімка.

Залежно від ступеня запалення ясен, лікування проводиться з використанням медикаментозних препаратів або народними засобами. При сильному больовому синдромі показано застосування знеболюючих препаратів. Обов’язково полоскання рота антисептичними розчинами – фурациліну, марганцівкою, мірастаміном. Якщо запальний процес зайшов занадто далеко лікування ясен вимагає застосування антибактеріальної терапії з використанням антибіотиків пеніцилінового ряду.


При легкій формі перебігу хвороби хороший ефект надає застосування відварів лікарських трав – чебрецю, ромашки, шавлії і дубової кори, череди, звіробою. Ці трави відмінно знімають запальний процес, при регулярному полосканні порожнини рота по кілька разів на день.


Можна використовувати спеціальні мазі, які надають одночасно протизапальну і знеболювальну дію, а також знижують кровоточивість ясен – це метрогил, солкосерил та Апідент-актив.


Всі перераховані вище засоби повинні використовуватися тільки після ретельного огляду лікарем і проведення діагностичних досліджень. В цьому випадку, позитивний результат лікування досягається максимально швидко.

Статті
Как ставят брекеты и как снимают брекеты: особенности

“Как ставят брекеты и не испортят ли они зубы и эмаль?”. Эти и многие другие вопросы очень волнуют многих, ведь проблемами неправильного прикуса и искривления зубного ряда страдает большая половина человечества. К сожалению, на пути к идеальной улыбке людей останавливает непонимание процесса установки. И если человек не понимает как ставят и как снимают брекеты, это […]

Сколько нужно носить брекеты?

Брекеты считаются одними из наиболее эффективных и популярных способов лечения в стоматологии. При этом выбор брекетов очень разнообразен как по материалам изготовления, так и по конструкционным особенностям. Но сколько нужно носить брекеты, чтобы добиться эффективного результата? Врачи-ортодонты отмечают, что для каждого пациента и в частности, любого отдельного случая брекеты подбираются в индивидуальном порядке. Соответственно, сколько […]

Снятие брекет системы – это безусловно радостное событие для любого пациента, ведь процедура подразумевает не только обретение красивой голливудской улыбки, но и отсутствие дискомфортных ощущений. Но брекет система – не стандартная съемная конструкция, которую с легкостью можно снять в домашних условиях, поэтому после лечения для ее снятия необходимо обращаться к специалистам-ортодонтам.  Во время процедуры используется […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)