Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

Услуги

В Приватной Стоматологии Ласка в соломенском районе Вам предложат:

 • Цифровую диагностику полости рта;

 • Понятный и доступный план лечения;

 • 3D Планирование позволит решить самые сложные проблемы;

 • Лазерную имплантацию;

 • Собственную цифроваю лабораторию;

 • Высокоточные эстетические коронки;

 • Индивидуальный подбор цены;

 • Гарантию качества.

Лікування прикусу

-15% на гігієнічні процедури на весь курс ортодонтичного лікування

 

Лікування прикусу в приватній стоматологи Ласка

 

лечение прикусаЛікування прикусу На превеликий жаль, далеко не всі здатні похвалитися посмішкою, красивою від природи. Багатьом не з чуток знайома проблема неправильного, аномального прикусу. Виникає така патологія по ряду різноманітних причин, але основні з них такі:

 • Генетична схильність до захворювання;
 • Ранній зростання постійних зубів, які змінили молочні;
 • ЛОР-захворювання хронічного характеру;
 • Шкідливі звички;
 • Погана гігієна ротової порожнини і т.д.

Хоч би якими були причини патології, мати привабливу посмішкою бажає кожен. Благо, сучасна ортодонтія здатна усунути навіть довольно складні випадки викривлень зубного ряду. Стоматологічна клініка Ласка одна з небагатьох в Києві, де можливо кваліфіковане лікування неправильного прикусу. Єдиним орієнтиром в нашій роботі є націленість на якість і стабільність результату.

БРЕКЕТ СИСТЕМА 
Фиксац.метал. брекетов (1 чел)3500
Брекеты металлические (1 чел)4500
Брекет-контроль (1 чел)450
Брекет-контроль (2 чел)850
Фиксац.керамич. брекетов (1 чел)5500
Брекеты керамические (1 чел)6500
Брекет-контроль керамич. брек(1 чел)450
Брекет-контроль керамич.брек(2 чел)850
Фиксация сапфировых брек(1 чел)5500
Брекеты сапфировые (1 чел)8500
Брекет-контроль сапфир.брек(1 чел)450
Брекет-контроль сапфир.брек(2 чел)850
Ретенционная каппа750
СЪЕМНАЯ ТЕХНИКА
Пластинка базовая с винтом1900
Винт (розширяющий)400
Пластинка с винтом и услож.элемент2150
ЭЛАЙНЕРЫ
Базовый пакет первичный10500
Элайнер (1 челюсть)1200

Види аномалій та лікування прикусу у дітей

 

Прикус – це співвідношення зубів, щільно зімкнутих. Виходячи з класифікації, буває він тимчасовим і постійним. Розділяють прикус ще й нафізіологічний і патологічний. Якщо змикання зубного ряду порушено, має місце бути аномалія.

Дистальний прикус – надмірний розвиток верхньої щелепи, або ж слабке нижньої. Такий прикус ще називають прогнатичний.

Мезіальний прикус, лікування якого в деяких випадках не можливо без оперативного втручання, проявляється у вигляді суттєво виступає нижньої щелепи. Верхні зуби в такому випадку помітно перекриваються нижніми. Таку патологію ще називають зворотним прикусом або ж нижньої прогнатия.

Відкритий прикус – для нього характерним є відсутність змикання між більшою частиною зубів. Буває відкритий прикус фронтальним і бічним -не змикаються передні або бічні зуби, відповідно.

Травмує або глибокий прикус – лікування у дорослих протікає значно складніше, ніж у дітей. У ранньому віці розвиток подібної патології можна зупинити, а то і запобігти. Нижні різці при такої аномаліі більше, ніж на 50% перекриваються верхніми.

Перехресний прикус або ножиці – проявляється у вигляді слабо розвиненою нижній і / або верхньої щелепи, однієї або обох її сторін. Зубні ряди при такій аномалії перетинаються подібно лезах ножиць.

Практика лікування прикусу показала, що у дорослих існує ще одна патологія – знижується прикус. Формується він у результаті втрати зубів або ж через їх стирання.

Методи виправлення і лікування прикусу у дорослих і дітей

 

Виправлення прикусу найбільш ефективним є в дитинстві. Запобігти його, заодно відучивши маленьке чадо від шкідливих звичок, допоможуть вестибулярні пластини, показані у віці 2-5 років. Для лікування нескладних дефектів в підлітковому віці застосовують капи, трейнери, в більш складних випадках – брекет системи.

Якщо ж говорити про серйозні патологіях, таких, як мезіальний прикус, лікування у дітей теж можливо консервативними методами. Правда, починати його потрібно якомога раніше, усунути патологію найкраще до 10-12 років. У такому юному віці терапія не лише ефективніша, але і безболісна. Крім ортодонтичних конструкцій, в лікуванні мезіального прикусу у дітей застосовують міогномістіку, масаж альвеолярних відростків, пластику вуздечки язика

Лікування патологій прикусу у дорослих мало чим відрізняється, і все ж, деякі нюанси є. Так, лікування глибокого прикусу, як і інших більш складних патологій, може і швидше за все займе досить багато часу (рік і більше). До того ж, від дорослого цей процес вимагає більше терпіння і відповідальності. У деяких випадках може знадобитися оперативне втручання.

Примітка: перш, ніж приступити до лікування, пацієнту необхідно вилікувати все запалення в ротовій порожнині, виключити потенційні вогнища інфекції. У деяких випадках також потрібно замінити старі зубні протези (коронки, мости) а так же пломби.

Правильно діагностувати патологію прикусу, призначити лікування і пройти його під чуйним контролем фахівця можна в клініці Ласка розташованої в місті Києві. І нехай, якщо мова йде про дорослих, це тривалий процес, позитивний результат у вигляді здоров’я, гарної й привабливої ​​посмішки, а з нею і впевненості в собі вже точно того варто.

Статті
Как ставят брекеты и как снимают брекеты: особенности

“Как ставят брекеты и не испортят ли они зубы и эмаль?”. Эти и многие другие вопросы очень волнуют многих, ведь проблемами неправильного прикуса и искривления зубного ряда страдает большая половина человечества. К сожалению, на пути к идеальной улыбке людей останавливает непонимание процесса установки. И если человек не понимает как ставят и как снимают брекеты, это […]

Сколько нужно носить брекеты?

Брекеты считаются одними из наиболее эффективных и популярных способов лечения в стоматологии. При этом выбор брекетов очень разнообразен как по материалам изготовления, так и по конструкционным особенностям. Но сколько нужно носить брекеты, чтобы добиться эффективного результата? Врачи-ортодонты отмечают, что для каждого пациента и в частности, любого отдельного случая брекеты подбираются в индивидуальном порядке. Соответственно, сколько […]

Снятие брекет системы – это безусловно радостное событие для любого пациента, ведь процедура подразумевает не только обретение красивой голливудской улыбки, но и отсутствие дискомфортных ощущений. Но брекет система – не стандартная съемная конструкция, которую с легкостью можно снять в домашних условиях, поэтому после лечения для ее снятия необходимо обращаться к специалистам-ортодонтам.  Во время процедуры используется […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)