Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

Услуги

В Приватной Стоматологии Ласка в соломенском районе Вам предложат:

  • Цифровую диагностику полости рта;

  • Понятный и доступный план лечения;

  • 3D Планирование позволит решить самые сложные проблемы;

  • Лазерную имплантацию;

  • Собственную цифроваю лабораторию;

  • Высокоточные эстетические коронки;

  • Индивидуальный подбор цены;

  • Гарантию качества.

Індивідуальний абатмент

 

Протезування розвивається семимильними кроками, і новинки на ринку стоматології практично миттєво впроваджуються, дозволяючи досвідченим стоматологам творити справжні чудеса. Проте, у простого пацієнта все ще залишаються питання щодо азів протезування, особливо протезування на імплантатах. Спробуємо розібратися в основних поняттях і відповісти на основні питання.

Що таке індивідуальний абатмент?

Отже, абатмент є головку (перехідник), прикручувати до імпланта. На неї одягається коронка або інша конструкція. Кожна імплантного конструкція розрахована на свої стандартні абатменти. І чим більше у лікаря вибір конструкцій і розмірів абатаментыв, тим легше йому провести лікування.
види абатментів
Розібравшись з основними поняттям, можна заглибитися в питання про те, які ж бувають абатменти. Їх класифікують по декількох категоріях:
– Вид. Розрізняють стандартні, кутові, тимчасові, кулькові і прямі конструкції.
– Матеріал. Виготовити можна керамічний, цирконієвий або індивідуальний титановий абатмент;
– Виробник.
Стандартні вироби виготовляються в шести різних варіаціях довжини; кутові дають можливість надати зубного ряду повну природність; кулькові використовуються тільки для тимчасових протезних конструкцій; а тимчасові встановлюють при загоєнні тканин, запобігаючи потрапляння в рану бактерій.

Індивідуальний титановий абатмент – самий практичний, недорогий і надійний з усіх. Однак титану бракує естетичності. Індивідуальний цирконієвий абатмент крім безумовних естетичних переваг біосумісний з тканинами порожнини рота. Керамічний абатмент має три переваги, включаючи естетику, відсутність роздратування тканин і профілактику гальванизма.
Індивідуальний абатмент, як випливає з самої назви, виготовляється в одному, ексклюзивному, екземплярі. Йому надають форму і конфігурацію необхідну конкретному пацієнту. Бувають і стандартні абатменти, виробництво яких є стандартизованим (штампованим).

Серед основних преваг першою можна виділити:
– точну припасування при використанні обраної системи імплантів;
– мінімізацію ризику запального процесу;
– можливість надання точної форми;
– можливість регулювати уступ по яснах.
Виготовлення індивідуальних абатментів, безумовно, краще для пацієнта, а так само і для лікаря. воно дозволяє забезпечити точне і надійне з’єднання абатмента і імпланта, забезпечити ідеально прилягання, підвищити термін служби всієї конструкції. Тут так само важливо звернути увагу на бюджет: стандартний абатмент, ціна якого більш доступна, може мати більше технічних огріхів і нестиковок конструкції.

Переваги виготовлення індивідуальних абатментів Індивідуальний цирконієвий абатмент, наприклад, виготовляють строго необхідної форми. Він відмінно підтримує ясна, запобігаючи затікання цементу під неї. У сучасних реаліях, цінова різниця між стандартними та індивідуальними виробами практично відсутня. Це не означає, однак, що між ними немає ніякої різниці

ПРОТЕЗИРОВАНИЕ 
Цифровая моделировка (1зуб)300
Культевая вкладка700
Времен.пласт.коронка фрезерованная усиленная900
Металлокерамика (Серами)1500
Безметал.керамика оксид циркония5200
Безметалловая пресс-керамика5200
Виниры E-max5200
Протезирование на имплантах
Металлокерам.. на импланте2500
Металлокерам..на импланте с винт.фиксац3500
Безметал.керам.оксид циркония на имплан5500
Безметал.пресс-керамика на импланте5500
Съемное протезирование
Съемный протез Акриловый3000
Сьемный протез Акриловый с мягкими кламерами3500
Съемный протез из Дифлекса4000

Індивідуально виготовлена конструкція буде сидіти як влита, не завдаючи навіть найменших незручностей. Іншими словами, кажучи про якостей, можна сміливо стверджувати, що індивідуальне виріб – це high class. Найчастіше для виготовлення індивідуальних абатментів використовують оксид цирконію. Це призводить до подорожчання вартості виробу, однак позбавляє від багатьох потенційних проблем.

У питанні: «який встановити? Стандартний або індивідуальний абатмент? », Ціна грає не першу роль. Вузьке, недостатньо щільно прилягає до ясен, що не забезпечує належної ізоляції від цементу, виріб, може принести більше шкоди, ніж користі.

Корисні поради

Вибираючи абатмент стандартний, індивідуальний, цирконієвий або титановий, не слід забувати, що, як і будь-який виріб, він вимагає догляду. Місце операції необхідно утримувати в чистоті. Стоматолог може рекомендувати спеціальні засоби для чищення на період відновлення або ж полоскання на перші кілька днів після операції.
Не варто також забувати, що після установки, абатмент стандартний, індивідуальний може призводити до неприємних або навіть хворобливих відчуттів в порожнині рота. Як правило, вони проходять через кілька днів. Це, однак, привід зайвий раз проконсультуватися зі своїм лікарем. І пам’ятайте, необхідно хоча б 2 рази на рік проходити профілактичний огляд тому попередити ускладнення простіше, ніж лікувати.

Статті
Как ставят брекеты и как снимают брекеты: особенности

“Как ставят брекеты и не испортят ли они зубы и эмаль?”. Эти и многие другие вопросы очень волнуют многих, ведь проблемами неправильного прикуса и искривления зубного ряда страдает большая половина человечества. К сожалению, на пути к идеальной улыбке людей останавливает непонимание процесса установки. И если человек не понимает как ставят и как снимают брекеты, это […]

Сколько нужно носить брекеты?

Брекеты считаются одними из наиболее эффективных и популярных способов лечения в стоматологии. При этом выбор брекетов очень разнообразен как по материалам изготовления, так и по конструкционным особенностям. Но сколько нужно носить брекеты, чтобы добиться эффективного результата? Врачи-ортодонты отмечают, что для каждого пациента и в частности, любого отдельного случая брекеты подбираются в индивидуальном порядке. Соответственно, сколько […]

Снятие брекет системы – это безусловно радостное событие для любого пациента, ведь процедура подразумевает не только обретение красивой голливудской улыбки, но и отсутствие дискомфортных ощущений. Но брекет система – не стандартная съемная конструкция, которую с легкостью можно снять в домашних условиях, поэтому после лечения для ее снятия необходимо обращаться к специалистам-ортодонтам.  Во время процедуры используется […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)