Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Гінгівіт

Що таке гінгівіт?

гингивитГінгівіт – це захворювання пародонту, що характеризується запаленням ясен без залучення тканин, що з’єднують зуб і ясна.

На сьогоднішній день існує безліч способів підтримки здоров’я ротової порожнини: від найпростіших санітарних заходів, таких як чистка, до складних терапевтичних та хірургічних маніпуляцій (пломбування, протезування та ін.).

І навіть якщо Ви старанно стежте за станом зубів, то на стан м’яких тканин звертаєте увагу дуже рідко. А між тим, прості заходи профілактики допоможуть уникнути цей неприємний недуг.

Які ж причини виникнення гінгівіту?

гингивитЗубний наліт і зубний камінь. Зубний наліт може скупчуватися в проміжках між чищенням зубів. Якщо вчасно його не прибрати, то вже через 72 години він почне формувати зубний камінь. Обидва ці виду відкладень є відмінною грунтом для розмноження мікроорганізмів, що в подальшому провокує запальний процес в м’яких тканинах.

Гіперплазія тканин ясен може розвиватися як побічне явище, внаслідок вживання антибіотиків циклоспоринового ряду, препаратів на основі ніфедипіну, оральних контрацептивів та інших лікарських препаратів.

Прорізування зубів теж нерідко провокує розвиток катарального гінгівіту.

Причиною виникнення даного захворювання може стати нестача вітаміну С, що призводить до погіршення стану судинної стінки, формування набряків і мікро крововиливів в м’яких тканинах.

Вплив на організм, і ясна зокрема, різних агресивних хімічних засобів, високих і низьких температур. Особливо небезпечна для зубів різка зміна температур їжі.

У дітей молодшого віку не до кінця сформована імунна система, тому наявність навіть незначного карієсу тягне за собою поширення запалення по всій ротовій порожнині і освіти вогнищ гінгівіту.

При цукровому діабеті знижується рівень антибактеріальних властивостей слини і більш активно розвивається мікрофлора, що провокує запалення ясен.

Захворювання шлунково-кишкового тракту, туберкульозная інфекція, ревматизм, цукровий діабет також можуть стати причиною розвитку гінгівіту.

Як самостійне захворювання гінгівіт розвивається рідко. Найчастіше гінгівіт у дорослих є симптомом інших захворювань ротової порожнини або внутрішніх органів, а гінгівіт у дітей потребує лікування, шляхом посилення імунітету.

Залежно від перебігу запального процесу розрізняють кілька форм гінгівіту:

  • катаральний гінгівіт характеризується почервонінням ясна, хворобливими відчуттями під час прийому їжі, чутливістю до температури їжі;
  • виразковий гінгівіт і некротичний гінгівіт характеризується утворенням на слизовій оболонці дрібних виразок, хворобливими відчуттями, неприємним запахом з рота через розвиток гнильної мікрофлори;
  • гіпертрофічний гінгівіт протікає зі збільшенням ясенних сосочків, які в міру розвитку патології покривають зуб;
  • атрофічний гінгівіт навпаки діагностується при зниженні рівня ясен і оголенні шийки зуба.

Гінгівіт: симптоми і лікування

Основними симптомами гінгівіту є почервоніння і набряклість ясен, свербіж, хворобливі відчуття під час прийому їжі, больова реакція на холодну і гарячу їжу, кровоточивість ясен і неприємний запах з рота. Наявність хоча б одного з ознак свідчить про порушення здоров’я ротової порожнини і вимагає негайного звернення до лікаря.

В якості терапії гінгівіту ясен слід усунути причини виникнення запалення. Найчастіше необхідно зняти зубний наліт і камінь і провести санацію ротової порожнини. Як лікарські препарати найчастіше призначають відвари трав з в’язким, антисептичну і протизапальну дію для полоскання ротової порожнини. Щоденне чищення зубів, використання зубної нитки, спеціалізованих ополаскувачів для рота дозволять займатися профілактикою виникнення подібного недугу в подальшому.

Професійні стоматологи клініки «ПС Ласка» здійснять огляд і діагностику стану зубів і ясен, поставлять діагноз і, в разі виявлення захворювання, призначать препарати для лікування гінгівіту. Завдяки сучасним технологіям чистки зубів від зубного каменю, процедура буде абсолютно безболісною, а результат Ви побачите за лічені дні.

ПРАЙС
ШифрНаименование услугиПо этому прейскуранту
ценавалюта
0 2.1Урок гигиены100 UAH
0 2.2Аппликация геля под повязку Тебодент (3-4 зуба)250 UAH
0 2.3Профессиональная чистка ультразвуком повторное посещение(1 челюсть)150 UAH
0 2.4Белый лак (реминерализирующая терапия)200 UAH
0 2.5Медицинская обработка десневого края100 UAH
0 2.6Лечебная повязка Диплен (3-4 зуба)350 UAH
0 2.7Кюретаж зубодесневых карманов (1 зуб)350 UAH
0 2.8Шинирование (1 зуб)500 UAH
0 2.9Лечение гингивита лазером (1 челюсть)1200 UAH
0 2.10Бюретаж (1зуб)500 UAH
0 2.11Лечение парадонтоза лазером (1 зуб)450 UAH
0 2.12Лечение парадонтоза лазером (1 челюсть)1500 UAH
0 2.13Избирательная пришлифовка (1 зуб)100 UAH
0 2.14Насадка лазерная650 UAH
0 2.15Плазмалифтинг (2 челюсти)3000 UAH
0 2.16Бюретаж (1челюсть)3000 UAH
0 2.17Хирургическая повязка COE-PAK (1челюсть)600 UAH
0 2.18Хирургическая повязка COE-PAK (1сегмент)300 UAH

×
Хотите мы вам перезвоним?