Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

Услуги

В Приватной Стоматологии Ласка в соломенском районе Вам предложат:

  • Цифровую диагностику полости рта;

  • Понятный и доступный план лечения;

  • 3D Планирование позволит решить самые сложные проблемы;

  • Лазерную имплантацию;

  • Собственную цифроваю лабораторию;

  • Высокоточные эстетические коронки;

  • Индивидуальный подбор цены;

  • Гарантию качества.

Дитяча стоматологія

Сучасна стоматологія для дітей Ласка

Часто у батьків наших маленьких пацієнтів виникає питання з приводу того чи варто лікувати дітям молочні зуби, адже вони не постійні і скоро і так випадуть. Наша відповідь – звичайно ж так, варто.

Лікування молочних зубів дитини така ж необхідна процедура, як і лікування постійних зубів.

При появі перших ознак захворювання в порожнині рота дитини необхідно відразу ж звернутися до дитячого лікаря стоматолога, адже молочні зуби мають властивість руйнуватися швидше, ніж корінні. Варто відзначити, що не пролікований вчасно карієс на молочних зубах у дітей може обернутися безліччю проблем: патологією ясен, враженням зачатку здорового постійного зуба і іншими проблемами.

У будь-якому випадку постійно присутній вогнище інфекції в організмі дитини буде негативно позначатися на його здоров’ї. Тому ми наполегливо радимо регулярно проходити огляд у дитячого стоматолога.

Корисна звичка закладена з дитинства – регулярний і правильний догляд за порожниною рота, допоможе зберегти зуби здоровими і красивими до глибокої старості!

Тому так важливо починати привчати дітей до цієї щоденної процедури з самого раннього віку, тоді “серьозний” похід до лікаря можна буде відкласти надовго. Якщо, все ж проблем із зубами не вдалося уникнути, слід вибрати кваліфікованого фахівця.

Звертайтеся до лікаря своєчасно!

Хороший дитячий стоматолог, проведе професійний огляд, визначить проблему і призначить лікування. Оптимальним варіантом стане вибір одного постійного фахівця, адже стоматолог, як і дільничний лікар повинен бачити проблеми пацієнта в динаміці, а регулярне відвідування одного і того ж фахівця, дозволяє налагодити тісний контакт між лікарем і хворим, що особливо важливо для маленьких пацієнтів.

Дитячий стоматолог з досвідом роботи завжди знайде підхід до дитини, щоб процедура лікування пройшла без наслідків для психічного здоров’я дитини. Особливо важливо не злякати маленького пацієнта при першому відвідуванні стоматології. Тому лікар, який працює з дітьми повинен володіти навичками психолога і вміти проводити огляд в легкій ігровій формі.

З метою профілактики відвідування стоматолога потрібно починати майже відразу ж після появи перших молочних зубів. Це дозволить вам уникнути багатьох проблем – від неправильного прикусу у дитини, до розвитку карієсу. Кваліфікований дитячий лікар стоматолог обов’язково порекомендує як правильно скласти раціон для дитини, щоб зберегти здорові зубки, які гігієнічні засоби використовувати для чистоти порожнини рота.

При відсутності видимих проблем досить обмежитися відвідуванням лікаря двічі на рік, якщо ж ви помітили погіршення стану зубів у дитини, навіть після проведеного лікування, слід відвідувати спеціаліста не менше одного разу на три місяці.

Сучасна стоматологічна клініка передбачає не тільки наявність кваліфікованого медперсоналу. Така установа завжди має в своєму розпорядженні сучасне обладнання для проведення правильної діагностики та якісного лікування. Ви можете пройти додатковий огляд у ортодонта, а дитячий стоматолог хірург, обстежує дитину зі своейпрофільной боку.

Призначити лікування допоможе правильно проведена діагностика, яка покаже повну малюнок стану порожнини рота, допоможе уточнити діагноз і скласти план подальшого лікування. Потрібне дослідження призначає дитячий стоматолог, Стоматологія Ласка має все необхідне обладнання для первинної діагностики зубощелепної системи дитини.

Сучасне діагностичне обладнання

Стоматологи Ласка обладнана сучасним цифровим апаратом для ортопантомограми (панорамного знімка)

  • Ортопантомографія – робить оглядовий знімок, всієї порожнини рота, показуючи стан зубів, розташування інаправленіе коренів і зон росту. Положення зубів, які ще не прорізалися, а також наявність понад комплектних зубів і багато іншого, що необхідно доктору для діагностики.
  • Рентгенологічне дослідження (прицільний знімок) – допомагає визначити прихований перебіг карієсу.

Всі рентгенапарати в Приватній Стоматології Ласка цифрові – тож доза опромінення при дослідженні мінімальна. Такі знімки можна робити без шкоди для здоров’я.

Лікування без болю 

Навіть дорослому хочеться пройти процедуру лікування зубів якомога безболісніше, не кажучи про маленьких пацієнтів. Для цього використовуються такі методи знеболювання – місцева анестезія, седація і загальний наркоз. Вони дозволяють звести до мінімуму больові відчуття під час лікувальної процедури.

Сучасна стоматологія також володіє унікальними технологіями, які представляють відмінну альтернативу традиційному механічного свердління бормашиною.

До таких методів можна віднести:

Хіміко-механічну систему, при якій на уражені ділянки зуба наноситься гель, до складу якого входить гіпохлорид натрію і амінокислоти. Після чого, лікар видаляє тільки пошкоджену ділянку, без застосування бормашини, спеціальними інструментами. Процедура абсолютно безболісна.

Наші роботи

У дитячій стоматології практикується зовсім інший підхід при лікуванні захворювань порожнини рота, на відміну від підходу до дорослих пацієнтів. Для дитини важливий не тільки безболісний і ефективний метод, яким його будуть лікувати, а й загальний психологічний стан.

Як відомо, багато дітей хвилюються і дуже переживають перед відвідуванням лікаря стоматолога. Такі страхи у дітей цілком виправдані і пов’язані з тим, що вони очікують від нього будь-яких хворобливих процедур. Саме тому стоматологічна клініка «Ласка» приділяє особливу увагу маленьким пацієнтам та дбати про те, щоб відвідування лікаря стоматолога стало для ваших дітей справжньою радістю і святом.

Часто використовується метод лікування зубів у дітей під час захоплюючих ігор, коли дитина відволікається від лікаря і не звертає увагу на ті маніпуляції, які він виробляє.

Якщо вам потрібен дійсно кваліфікований дитячий стоматолог – приходьте в Приватну Стоматологію Ласка. Вчасно надана професійна допомога допоможе зберегти зубки дитини здоровими, а настрій малюка радісним.

ЛЕЧЕНИЕ ДЕТЕЙ 
Лечение кариеса молочный зуб (1 класс)350
Лечение кариеса молочный зуб (2 класс)450
Лечение кариеса молочный зуб (3 класс)550
Запечатка фиссур (1 зуб)300
Лечение постоянного зуба400
Статті
Как ставят брекеты и как снимают брекеты: особенности

“Как ставят брекеты и не испортят ли они зубы и эмаль?”. Эти и многие другие вопросы очень волнуют многих, ведь проблемами неправильного прикуса и искривления зубного ряда страдает большая половина человечества. К сожалению, на пути к идеальной улыбке людей останавливает непонимание процесса установки. И если человек не понимает как ставят и как снимают брекеты, это […]

Сколько нужно носить брекеты?

Брекеты считаются одними из наиболее эффективных и популярных способов лечения в стоматологии. При этом выбор брекетов очень разнообразен как по материалам изготовления, так и по конструкционным особенностям. Но сколько нужно носить брекеты, чтобы добиться эффективного результата? Врачи-ортодонты отмечают, что для каждого пациента и в частности, любого отдельного случая брекеты подбираются в индивидуальном порядке. Соответственно, сколько […]

Снятие брекет системы – это безусловно радостное событие для любого пациента, ведь процедура подразумевает не только обретение красивой голливудской улыбки, но и отсутствие дискомфортных ощущений. Но брекет система – не стандартная съемная конструкция, которую с легкостью можно снять в домашних условиях, поэтому после лечения для ее снятия необходимо обращаться к специалистам-ортодонтам.  Во время процедуры используется […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)