Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Діагностика стану зубів

Точна діагностика – залог успішного лікування

Правильна і точна діагностика є невід’ємним і дуже важливим первинним етапом при лікуванні захворювань ротової порожнини. Від того як цей етап пройде, буде залежати подальший перебіг захворювання. Тому важливо, щоб діагностика проходила з залученням сучасної апаратури і під керівництвом досвідченого фахівця.

Приватна Стоматологія «Ласка» проводить високоякісну діагностику з використанням сучасних технологій, які дозволяють виявити яке-небудь захворювання порожнини рота ще на ранніх його етапах. Саме тому дуже важливо своєчасно відвідати лікаря стоматолога і запобігти виникненню і поширенню захворювання.

Діагностика зубів в клініці Ласка

Найбільш поширеним діагностичним методом в стоматології є дослідження за допомогою цифрового рентгенологічного обладнання, яке дозволяє провести процедури радіовізіографії (є прицільний знімок), ортопантограмми (панорамний знімок), телерентенографіі (знімок черепа) та інші. Інформативність і безпеку таких досліджень дуже висока.

Диагностика в стоматологии ЛаскаПрицільний знімок робиться в тому випадку, якщо лікаря цікавить стан конкретного зуба (одного або декількох), його каналів. Панорамний знімок робиться при лікуванні різних захворювань. Він інформує лікаря про стан зубного ряду.

Так само на такому знімку проглядаються гайморові пазухи, зачатки зубів і скронево-нижньощелепних суглоби. Такий знімок може показати приховані зміни в тканинах і допомагає при постановці діагнозу.

Телерентенографія найчастіше використовується в ортодонтії та ортопедії. Даний метод діагностики дозволяє отримати інформацію про розташування зубощелепної системи щодо черепа, провести аналіз нахилу зубів до його основи.

Компьютерна діагностика зубів

Тривимірний метод дослідження зубощелепної системи має назву комп’ютерна томографія. Дає інформацію про форму, положенні, розмірах і станах різних структур системи. Такий спосіб діагностики використовується при:

  • пошкодженні зубів або щелепи;
  • аномальному розташуванні зубів і щелепи;
  • проведенні операцій;
  • ортопедичному і ортодонтичному лікуванні;
  • ускладненні після внутріканального лікування;
  • в інших випадках.

Завдяки сучасним розробкам і нашої новітньої апаратури опромінення при проведенні даних видів діагностики мінімально, тому дані процедури вважаються безпечними.

Вид работЦена, грн.
ОБСЛЕДОВАНИЕ
Набор «антиспид» смотровой30
Набор «антиспид» терапевтический50
Набор «антиспид» имплантологический300
Первичная консультация100
Консультация хирурга/имплантолога200
Консультация ортодонта200
Консультация парадонтолога350
Консультация повторная (3-4 специал.)450
Консультация с составлением плана лечения250
Определение индекса КПУ55
Выписка из амбулаторной карты250
Рентгенография100
Ортопантомограмма200
Ортопантомограмма (до 12 лет)150
Коффердам100
Психологическая подготовка60
Анестезия аппликационная50
Анестезия проводниковая150
Анестезия аппаратная250
Потенциированное обезболивание880
Дополнительная карпула50

×
Хотите мы вам перезвоним?