Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

captcha

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

captcha

Услуги

В Приватной Стоматологии Ласка в соломенском районе Вам предложат:

  • Цифровую диагностику полости рта;

  • Понятный и доступный план лечения;

  • 3D Планирование позволит решить самые сложные проблемы;

  • Лазерную имплантацию;

  • Собственную цифроваю лабораторию;

  • Высокоточные эстетические коронки;

  • Индивидуальный подбор цены;

  • Гарантию качества.

Базальна імплантація

Базальная имплантацияУ сучасній стоматології використовується кілька методів відновлення зубів, зараховують до таких і базальну імплантацію. Одне з явних переваг даної процедури полягає відсутності необхідності нарощування кісткової тканини. У підготовлене кореневе отвір імплантується конструкція, іменована имплантом. За своєю формою і розміром вона повністю відповідає параметрам елементів зубного ряду конкретного пацієнта.

Базальна імплантація особливості і гідності

Базальна імплантація зубів ціна якої нижче класичного методу імплантації, показана у випадках відсутності трьох і більше елементів зубного ряду поспіль. Якщо ж говорити про цінову доступність, то досягається вона завдяки мінімізації термінів та етапів роботи. Крім того, матеріалів для такої імплантації використовується менше, ніж для традиційної.

ПРОТЕЗУВАННЯ 
Нез’ємне протезування
Зняття діагностичного відтиску Упін (2 щелепи)200
Зняття відтиску С - силікон (1 щелепа)250
Зняття відтиску А - силікон (1 щелепа)550
Цифрове моделювання (1 зуб)300
Цифрове моделювання зубів (1 щелепа)3000.00
Зняття відтиску на імплантах (1 щелепа)750.00
Зняття металокерамічної коронки150
Цементування коронки100
Культєва вкладка700
Культєва вкладка безметал1850
Культєва вкладка вкрита Апаком800
Тимчасова пласт. коронка фрезерована підсилена900
Тимчасова пласт. коронка «Протемп»350
Металокераміка Vita VM 131950
Металокераміка не парна2200
Безметалова кераміка оксид цирконію5200
Безметалова прес-кераміка5200
Безметалова прес-кераміка не парна6000
Фіксація МК на постійний цемент100
Фіксація МК на умовно з’ємний цемент100
Фіксація БМК на постійний цемент200
Вініри E-max5200
Каппа для підвищеного прикусу1500
Протезування на імплантах
Металокераміка на імпланті2500
Металокераміка на імпланті з гвинтовою фіксацією3500
Безметалова кераміка оксид цирконію на імпланті5500
Безметалова прес-кераміка на імпланті5500
Мультиюніт Bio Horizont4350
З’ємне протезування
З’ємний протез Акриловий3000
З’ємний протез Акриловий с м’якими кламерами3500
З’ємний протез з Дифлексу4000
Частково з’ємний протез з Дифлексу1050
Лагодження протезу1000
Перебазування протезу500
Індивідуальна ложка600

Як вже було сказано, базальні імпланти не вимагають попереднього нарощування кісткової тканини, але це не єдина їхня гідність. Серед плюсів цього методу виділяють наступні:
Базальная имплантацияБазальна імплантація можлива при ряду зубів;
Базальная имплантацияУстановка імпланта можлива при періодонтиті;
Базальная имплантацияОперативність установки – імплантація здійснюється вже на третій день після операції, всього за один сеанс;
Базальная имплантацияПрактично повна відсутність інвазивності
Однак, при таких істотних перевагах, така методика лікування є досить спірною. Незважаючи на те, що базальна імплантація ціна якої цілком доступна, ще й є досить швидким методом лікування, далеко не всі фахівці вміють її виконувати. Крім цього, багато європейських і вітчизняні стоматологи взагалі відмовилися від цього методу, посилаючись на складність і пов’язані ризики.
Проте, даний метод лікування досить затребуваний у Франції, Бельгії, Австрії. Базальна імплантація зубів проводиться і деякими клініками в Україні. «ПС Ласка», завдяки належному досвіду і наявності кваліфікованих фахівців, знаходиться в їх числі. При цьому, багато відкидають цей метод лікування, вважаючи його застарілим, ще гірше те, що деякі гребують якістю. Саме тому важливо звертатися за допомогою тільки до профільних фахівців, в клініки з належним досвідом і репутацією.

Переваги та недоліки базальних імплантів

Відновлення втрачені зубів за допомогою базальних імплантів в багатьох випадках є єдиним методом лікування. Імплантація в своєму класичному вигляді можлива не завжди, особливо, якщо мова йде про втрату повного зубного ряду, коли потрібно нарощування кісткової тканини ідля інших імплантів.
Базальна імплантація зубів ціна якої вказана на веб-сайті клініки «ПС Ласка», в настільки неприємної ситуації допоможе не тільки обійтися без зайвих витрат, але і дозволить мінімізувати число виконуваних процедур. Перевага цієї методики полягає у імплантації імпланта в глибинний кістковий шар, вимагаючи мінімум тканини.
Все це виглядає досить привабливо, ось тільки базальні імпланти мають і деякі недоліки. Серед головних мінусів слід виділити невелику ймовірність відторгнення зубного імпланта, з якої випливає необхідність лікування наслідків. Так, для заміщення порожнини, в якій знаходився імплант, вже буде потрібно нарощування кісткової тканини. Ще один недолік процедури полягає в тому, що вона не дозволяє добитися ідеального, естетичного вигляду зубів.

Базальна імплантація зубів: для кого?

На даному етапі доречно пояснити, чому такий тип імплантації називають базальної. Вся справа в місці, куди ставиться імплант – це нижній шар кістки, який зберігається незалежно від стану щелепи. Туди ставиться штифт, розміри якого підганяються прямо в ротовій порожнині пацієнта, а вже зверху ставиться міст.

Примітно, що пацієнт може надавати жувальну навантаження на імплант відразу після того, як буде завершена імплантація, тобто, на третій день. Сам же процес установки протікає під місцевою анестезією. Крім відсутності больових відчуттів, практично відсутня і виділення крові.
Базальна імплантація ціна якої далеко не єдина перевага, показана пацієнтам, яким небажані, а то і протипоказані додаткові оперативні втручання. Застосовується вона і в випадках, якщо немає часу або умов для нарощування достатньої кількості кісткової тканини. Крім цього, дана методика знаходить своє застосування в ряді інших випадків

Базальная имплантацияПогана регенерація;
Базальная имплантацияПогане згортання крові;
Базальная имплантацияНарушенія в функціонуванні кровоносної системи;
Базальная имплантацияОбщесоматичні патології;
Базальная имплантацияРакові хвороби в лицьовій області.
Коли ризики, які пов’язані з установкою традиційних імплантів, виявляються вищими кінцевого результату, для відновлення зубного ряду радять саме базальну імплантацію.

Статті

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Вкрай важливо, щоб діти вчилися чистити зуби з раннього дитинства – привчання до даної процедури найкраще проводити без різних примусів і скандалів, так як, таким чином, точно нічого не добитися. Плюс до цього дуже важливо навчити їх використовувати зубну нитку. Навчіть їх із задоволенням чистити зуби двічі на день і зробіть так, щоб вони пам’ятали […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)