Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

captcha

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

captcha

Услуги

В Приватной Стоматологии Ласка в соломенском районе Вам предложат:

 • Цифровую диагностику полости рта;

 • Понятный и доступный план лечения;

 • 3D Планирование позволит решить самые сложные проблемы;

 • Лазерную имплантацию;

 • Собственную цифроваю лабораторию;

 • Высокоточные эстетические коронки;

 • Индивидуальный подбор цены;

 • Гарантию качества.

Пародонтоз

Фотодинамічна лазерна терапія спеціальна ціна

 

Чим небезпечний пародонтоз?

Початок хвороби пацієнт може легко пропустити, так як пародонтоз відноситься до захворювань супроводжується запальним процесом, і первинні симптоми абсолютно безболісні.

Причини виникнення захворювання і ефективне лікування пародонтозу

 

пародонтос При перших же помітних проявах варто звернутися до лікаря, так як правильне лікування пародонтозу, безпосередньо залежить від своєчасного візиту до фахівця. Пародонтоз відноситься до захворювання, яке піддається лікуванню лише на початкових стадіях, коли ще патологічний процес не торкнувся кісткову тканину і ясна. В іншому випадку, ви ризикуєте втратити навіть здорові зуби.

До основних причин, що призводить до даного захворювання можна віднести порушення обміну речовин, зміни гормонального фону, хронічні захворювання, особливо цукровий діабет. Досить часто, вживання медичних препаратів без призначення лікаря, може призвести до збою різних систем організму, так, наприклад, протисудомні препарати можуть спровокувати неправильний ріст м’яких тканин ясен.

Така шкідлива звичка, як куріння, також може привести до виникнення захворювання. Поставлений лікарем діагноз пародонтоз, лікування вимагає негайно, інакше виникає атрофія кісткової тканини, зменшується висота міжзубних перегородок, знижується рівень ясна.

ЭНДОДОНТИЧЕСКОЕ ЛЕЧЕНИЕ 
Аппаратная обработка корневого канала 250
Пломбировка корневого канала пастой150
Пломбировка корневого канала холодной гуттаперчей200
Лечение лазером
Пластика уздечки1500
Имплантация 1 этап
Имплпнт Neobiotech,Megagam Южная Кореяот 350у.е
Имплантат Mis Израильот 425у.е.
SKY Германияот 680у.е.
Имплантат Bio Horizons СШАот 680у.е.
Импланта Astra Швеция от 1050у.е.
Имплантация 2 этап
Имплпнт Neobiotech,Megagam Южная Кореяот 250у.е.
Имплантат Mis Израильот 270у.е.
BioHorizons СШАот 295у.е.
SKY Германияот 295у.е.
Астра Швецияот 420у.е.
Синус лифт закрытыйот 500 у.е.
Синус лифт открытыйот 1000 у.е.

Пародонтоз – симптоми і лікування

 

Основні симптоми пародонтозу:

 • блідість м’яких тканин ясен;
 • оголюється частина кореня зуба і його шийка;
 • спостерігається ерозія емалі;
 • відчуття свербіння в яснах;
 • наявність мікробного нальоту;
 • на початковому етапі, кровоточивість ясен відсутня;
 • зуби зберігають міцне становище;
 • супутні захворювання – порушення роботи ендокринної та серцево-судинної системи.

 

При відсутності лікування процес починає розвиватися з величезною швидкістю і призводить до помітного осідання ясен, внаслідок чого зуби набувають неприродну подовжену форму, з’являється підвищена чутливість до температурних подразників, розвивається ерозія емалі, зуби втрачають здоровий колір, виникає стерта зубів.

Своєчасна діагностика і подальше ефективне лікування пародонтозу

 

пародонтосПри діагнозі пародонтозу, лікування ясен починають після проведення повної діагностики. Щоб скласти правильну схему лікування призначаються лабораторні аналізи, рентгенологічне дослідження, що дозволяє точно визначити глибину ураження кісткової тканини.

Лікування захворювання зводиться до процедур, спрямованим на зміцнення стану ясен. Для цього проводиться закладка лікувальних мазей і кістково образуючі матеріали в пародонтальні кишені для запобігання подальшого руйнування кісткових тканин. Для поліпшення кровотоку, призначається масаж ясен і фізіопроцедури – Куф, ультразвук, електрофорез.

Такі процедури сприяють збагаченню тканин киснем і стимулюють утворення нових тканин на клітинному рівні. Слід приділити увагу і зміцненню загального стану організму – призначається прийом вітамінів і рекомендується дотримуватися спеціальної дієти, що сприяє зміцненню імунної системи.

При необхідності проводиться протезування, для кращої фіксації пошкоджених зубів. Хороший ефект надає видалення зубного каменю – глибокий кюретаж. Для збереження стійкості зубів вдаються до процедури шинування – зуби зміцнюються за допомогою знімних або постійних конструкцій зі спеціального матеріалу. Таке лікування пародонтозу в Києві успішно проводиться в багатьох стоматологічних клініках.

У більш складних випадках застосовується хірургічне втручання, із застосуванням методик, що сприяють регенерації тканин. Використовуються різні посадочні матеріали, мембрани та клітинні культури (фібробласти, стовбурові клітини), що сприяють підвищенню регенеративних процесів.

Крім специфічного лікування пародонтозу, клініки пропонують пацієнтам разом з фахівцем розробити індивідуальну програму, спрямовану на профілактику захворювання.

Крім регулярного відвідування стоматолога, слід особливу увагу приділити гігієні порожнини рота – чищення зубів, використання зубної нитки, після кожного прийому їжі обов’язково полоскання рота антибактеріальними рідинами. Іноді стоматолог призначає специфічну процедуру – чистку зубів ультразвукової або електричною щіткою.

Статті

Самым современным направлением в зубном протезировании является безметалловая керамика. Эта технология была разработана не так давно, однако она уже успела обрести большой круг поклонников. К созданию такого метода специалистов побудило желание пациентов иметь вставленные зубы, которые невозможно было бы отличить от настоящих. Это и стало толчком к развитию новой техники. При создании протезов не используется […]

Протезирование с использованием циркониевых коронок получило в последнее время широкое применение. И это вполне заслужено, ведь данная технология направлена на то, чтобы восстановить утраченные зубы. Методика характеризуется такими качествами как: надежность, эстетичность, безопасность, долговечность. Сравнивая протез, вылитый из диоксида циркония с керамикой, можно заметить его существенное превосходство – они прочны к поломкам и стойки к […]

Процедура по установке искусственных зубовна титановые штифтыпосредством их монтирования в костную ткань называется несъемным протезированием на имплантах. Это самый щадящий способ, способный вернуть красоту улыбки. В ходе проведения некоторых манипуляций образовывается протез, который позволяет перекрыть недостатки разрушенного зуба или же полностью его восстановить. К другим положительным сторонам этой технологии можно отнести: 1. Надежная фиксация. 2. […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)