Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

Услуги

В Приватной Стоматологии Ласка в соломенском районе Вам предложат:

 • Цифровую диагностику полости рта;

 • Понятный и доступный план лечения;

 • 3D Планирование позволит решить самые сложные проблемы;

 • Лазерную имплантацию;

 • Собственную цифроваю лабораторию;

 • Высокоточные эстетические коронки;

 • Индивидуальный подбор цены;

 • Гарантию качества.

Пародонтоз

Фотодинамічна лазерна терапія спеціальна ціна

 

Чим небезпечний пародонтоз?

Початок хвороби пацієнт може легко пропустити, так як пародонтоз відноситься до захворювань супроводжується запальним процесом, і первинні симптоми абсолютно безболісні.

Причини виникнення захворювання і ефективне лікування пародонтозу

 

пародонтос При перших же помітних проявах варто звернутися до лікаря, так як правильне лікування пародонтозу, безпосередньо залежить від своєчасного візиту до фахівця. Пародонтоз відноситься до захворювання, яке піддається лікуванню лише на початкових стадіях, коли ще патологічний процес не торкнувся кісткову тканину і ясна. В іншому випадку, ви ризикуєте втратити навіть здорові зуби.

До основних причин, що призводить до даного захворювання можна віднести порушення обміну речовин, зміни гормонального фону, хронічні захворювання, особливо цукровий діабет. Досить часто, вживання медичних препаратів без призначення лікаря, може призвести до збою різних систем організму, так, наприклад, протисудомні препарати можуть спровокувати неправильний ріст м’яких тканин ясен.

Така шкідлива звичка, як куріння, також може привести до виникнення захворювання. Поставлений лікарем діагноз пародонтоз, лікування вимагає негайно, інакше виникає атрофія кісткової тканини, зменшується висота міжзубних перегородок, знижується рівень ясна.

Вид работЦена, грн. 
ПАРАДОНТОЛОГИЯ
Урок гигиены55
Подбор ершиков25
Профессиональная чистка содовоструйным аппаратом (1 челюсть)200
Профессиональная чистка ультразвуком (1 челюсть)200
Профессиональная чистка содовоструйным аппаратом «Каво»(1 челюсть)400
Профессиональная чистка ультразвуком повторное посещение(1 челюсть)85
Белый лак (реминерализирующая терапия)200
Медицинская обработка десневого края 100
Лечебная повязка Диплен (3-4 зуба)350
Кюретаж зубодесневых карманов (1 зуб)250
Аппликация геля под повязку Тебодент (3-4 зуба)250
Шинирование (1 зуб)500
Лечение гингивита лазером (1 челюсть)900
Лечение парадонтоза лазером (1 челюсть)1200
Лечение парадонтоза лазером (1 зуб)350
Избирательная пришлифовка (1 зуб)60

Пародонтоз – симптоми і лікування

 

Основні симптоми пародонтозу:

 • блідість м’яких тканин ясен;
 • оголюється частина кореня зуба і його шийка;
 • спостерігається ерозія емалі;
 • відчуття свербіння в яснах;
 • наявність мікробного нальоту;
 • на початковому етапі, кровоточивість ясен відсутня;
 • зуби зберігають міцне становище;
 • супутні захворювання – порушення роботи ендокринної та серцево-судинної системи.

 

При відсутності лікування процес починає розвиватися з величезною швидкістю і призводить до помітного осідання ясен, внаслідок чого зуби набувають неприродну подовжену форму, з’являється підвищена чутливість до температурних подразників, розвивається ерозія емалі, зуби втрачають здоровий колір, виникає стерта зубів.

Своєчасна діагностика і подальше ефективне лікування пародонтозу

 

пародонтосПри діагнозі пародонтозу, лікування ясен починають після проведення повної діагностики. Щоб скласти правильну схему лікування призначаються лабораторні аналізи, рентгенологічне дослідження, що дозволяє точно визначити глибину ураження кісткової тканини.

Лікування захворювання зводиться до процедур, спрямованим на зміцнення стану ясен. Для цього проводиться закладка лікувальних мазей і кістково образуючі матеріали в пародонтальні кишені для запобігання подальшого руйнування кісткових тканин. Для поліпшення кровотоку, призначається масаж ясен і фізіопроцедури – Куф, ультразвук, електрофорез.

Такі процедури сприяють збагаченню тканин киснем і стимулюють утворення нових тканин на клітинному рівні. Слід приділити увагу і зміцненню загального стану організму – призначається прийом вітамінів і рекомендується дотримуватися спеціальної дієти, що сприяє зміцненню імунної системи.

При необхідності проводиться протезування, для кращої фіксації пошкоджених зубів. Хороший ефект надає видалення зубного каменю – глибокий кюретаж. Для збереження стійкості зубів вдаються до процедури шинування – зуби зміцнюються за допомогою знімних або постійних конструкцій зі спеціального матеріалу. Таке лікування пародонтозу в Києві успішно проводиться в багатьох стоматологічних клініках.

У більш складних випадках застосовується хірургічне втручання, із застосуванням методик, що сприяють регенерації тканин. Використовуються різні посадочні матеріали, мембрани та клітинні культури (фібробласти, стовбурові клітини), що сприяють підвищенню регенеративних процесів.

Крім специфічного лікування пародонтозу, клініки пропонують пацієнтам разом з фахівцем розробити індивідуальну програму, спрямовану на профілактику захворювання.

Крім регулярного відвідування стоматолога, слід особливу увагу приділити гігієні порожнини рота – чищення зубів, використання зубної нитки, після кожного прийому їжі обов’язково полоскання рота антибактеріальними рідинами. Іноді стоматолог призначає специфічну процедуру – чистку зубів ультразвукової або електричною щіткою.

Статті
Как ставят брекеты и как снимают брекеты: особенности

“Как ставят брекеты и не испортят ли они зубы и эмаль?”. Эти и многие другие вопросы очень волнуют многих, ведь проблемами неправильного прикуса и искривления зубного ряда страдает большая половина человечества. К сожалению, на пути к идеальной улыбке людей останавливает непонимание процесса установки. И если человек не понимает как ставят и как снимают брекеты, это […]

Сколько нужно носить брекеты?

Брекеты считаются одними из наиболее эффективных и популярных способов лечения в стоматологии. При этом выбор брекетов очень разнообразен как по материалам изготовления, так и по конструкционным особенностям. Но сколько нужно носить брекеты, чтобы добиться эффективного результата? Врачи-ортодонты отмечают, что для каждого пациента и в частности, любого отдельного случая брекеты подбираются в индивидуальном порядке. Соответственно, сколько […]

Снятие брекет системы – это безусловно радостное событие для любого пациента, ведь процедура подразумевает не только обретение красивой голливудской улыбки, но и отсутствие дискомфортных ощущений. Но брекет система – не стандартная съемная конструкция, которую с легкостью можно снять в домашних условиях, поэтому после лечения для ее снятия необходимо обращаться к специалистам-ортодонтам.  Во время процедуры используется […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)