Металокераміка | Металокерамічні коронки на зуби - ціни в ПС "ЛАСКА" Київ, Солом'янський район
Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

captcha

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

captcha

Услуги

В Приватной Стоматологии Ласка в соломенском районе Вам предложат:

 • Цифровую диагностику полости рта;

 • Понятный и доступный план лечения;

 • 3D Планирование позволит решить самые сложные проблемы;

 • Лазерную имплантацию;

 • Собственную цифроваю лабораторию;

 • Высокоточные эстетические коронки;

 • Индивидуальный подбор цены;

 • Гарантию качества.

Металокераміка

Акція до 21.09.2017
Металокерамічна коронка 1300 грн (Ціна без знижки 1680 грн).
Консультація лікаря безкоштовно.

 

Металокераміка зуби на імплантатах. Наші роботи

 

IMG_4124(1)IMG_4123(1)

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Протезування зубів металокерамікою

 
Сучасна стоматологія пропонує багато способів і матеріалів для реконструкції відсутніх або пошкоджених зубів. На сьогоднішній день для більшості пацієнтів оптимальним варіантом відновлення зубного ряду є установка металокерамічної коронки. Вони володіють відмінними характеристиками міцності і естетичними властивостями і мають дуже мало протипоказань. Даний вид протезування вкрай рідко викликає алергічні реакції, тому підходить для більшості пацієнтів.
Металокераміка це коронки з керамічним напиленням, виготовлені на металевому каркасі. За формою вони в точності повторюють опудало під установку коронки зуб. Найчастіше металокерамічні конструкції встановлюють за жувальні зуби, де першорядне перевага віддається міцності і надійності, а вже потім естетичним властивостям.

Переваги та недоліки металокерамічних протезів

 
 
Сучасні коронки з металокераміки мають багато незаперечних переваг:

 • точне відтворення кольору і фактури натуральних зубів
 • збереження первісного кольору з роками експлуатації – такі коронки не тьмяніють, не вбирають фарбувальні речовини
 • висока ступінь гипоаллергенності стоматологічної кераміки, використовуваної для протезів, матеріал не викликає відторгнення
 • висока міцність, надійність і функціональність. Металевий каркас конструкції забезпечує міцність, а керамічне напилення має відмінну зносостійкість, не схильне до карієсу. У вкрай рідкісних випадках можуть виникнути відколи кераміки на протезах, але їх ремонт легко проводиться стоматологом безпосередньо в ротовій порожнині

Установка металокерамічної ї ортопедичної конструкції, як і всі інші стоматологічні методики, мають і певні недоліки. Найбільший мінус технології – необхідність обточування досить великого обсягу зубних тканин. Навіть при мінімальній товщині стінки металокерамічної коронки зуб доведеться спиляти на 1,5-2 мм з усіх боків. Тому установка таких коронок є незворотнім процесом – зробивши це одного разу, процедуру доведеться повторювати після закінчення терміну експлуатації протезів. З цієї причини не рекомендується металокераміка на передні зуби. Стоматологія пропонує велику кількість більш сприятливих і естетичних методик для відновлення зони посмішки.
До недоліків даної технології відносять також необхідність депульпування зубів. З огляду на великий обсяг твердих тканин зуба для обточування, в деяких випадках може виникнути термічний опік і загибель пульпи. Іноді цей процес і, як наслідок, розвиток запалення, відбувається не відразу, а вже в процесі експлуатації коронок. Дані проблеми призводять до необхідності зняття протезів, лікування зубів та повторного протезування. Таким чином, для попередження термічного опіку пульпи і подальшого запалення стоматологи відразу проводять видалення пульпи і пломбування кореневих каналів.Деякі зуби, наприклад, великі корінні, можна протезувати без даної маніпуляції, оскільки вони мають порівняно великий обсяг твердих тканин.

Протезування зубів металокерамічними коронками: основні етапи технології

 
Як встановлюються металокерамічні протези? Процедура здійснюється в кілька етапів:
1. Терапевтична підготовка. На даному етапі проводиться рентген зубів для виявлення або підтвердження відсутності запалень у верхівки зубів. Протезування підлягають тільки здорові зуби. Рентген також дозволяє оцінити якість пломбування, якщо таке є на зубних каналах. Потім лікар визначає необхідність депульпування зуба. При наявності запалень у верхівки кореня – процедура проводиться однозначно. Остаточне рішення про видалення нерва приймає лікар, враховуючи які зуби підлягають протезуванню, і їх стан. Карієс, інші стоматологічні захворювання перед процедурою обов’язково повинні бути вилікувані. Сильно зруйновані зуби під корінь вимагають відновлення коронкової частини за допомогою культової вкладки. Що підвищить надійність металокерамічних конструкцій і їх міцність при значній механічного навантаження.
2. По закінченню підготовчого етапу стоматолог приступає до протезування:
• підготовлені зуби обточуються з усіх боків на товщину, якою володіють майбутні металокерамічні коронки
• лікар робить зліпок, який передає в зубнотехнічну лабораторію, на металокерамічні коронки виготовлення. Процес виготовлення займає 1-2 тижні
• на час формування постійних коронок, лікар встановлює пацієнтові пластмасові тимчасові коронки
• коли постійні коронки готові – здійснюється їх установка.

Скільки служить коронка металокерамічна?

 
 
Металокераміка зуби – досить довговічна конструкція. Термін служби коронок становить близько 10 років. Для впевненості в якісної експлуатації, стоматологи рекомендують робити періодичні контрольні рентгенівські знімки. Це дозволить виключити наявність запальних процесів у коренів зубів і забезпечити своєчасне лікування при їх виникненні, тим самим продовживши термін експлуатації протезів

ПРОТЕЗУВАННЯ 
Нез’ємне протезування
Зняття діагностичного відтиску Упін (2 щелепи)200
Зняття відтиску С - силікон (1 щелепа)250
Зняття відтиску А - силікон (1 щелепа)550
Цифрове моделювання (1 зуб)300
Цифрове моделювання зубів (1 щелепа)3000.00
Зняття відтиску на імплантах (1 щелепа)750.00
Зняття металокерамічної коронки150
Цементування коронки100
Культєва вкладка700
Культєва вкладка безметал1850
Культєва вкладка вкрита Апаком800
Тимчасова пласт. коронка фрезерована підсилена900
Тимчасова пласт. коронка «Протемп»350
Металокераміка Vita VM 131950
Металокераміка не парна2200
Безметалова кераміка оксид цирконію5200
Безметалова прес-кераміка5200
Безметалова прес-кераміка не парна6000
Фіксація МК на постійний цемент100
Фіксація МК на умовно з’ємний цемент100
Фіксація БМК на постійний цемент200
Вініри E-max5200
Каппа для підвищеного прикусу1500
Протезування на імплантах
Металокераміка на імпланті2500
Металокераміка на імпланті з гвинтовою фіксацією3500
Безметалова кераміка оксид цирконію на імпланті5500
Безметалова прес-кераміка на імпланті5500
Мультиюніт Bio Horizont4350
З’ємне протезування
З’ємний протез Акриловий3000
З’ємний протез Акриловий с м’якими кламерами3500
З’ємний протез з Дифлексу4000
Частково з’ємний протез з Дифлексу1050
Лагодження протезу1000
Перебазування протезу500
Індивідуальна ложка600

Оскільки на металокераміка зуби ціна, порівняно з іншими стоматологічними технологіями, невисока, то такий спосіб відновлення зубів за краще велику кількість пацієнтів. Високий професіоналізм і великий досвід лікарів нашої клініки «Ласка» дозволяє забезпечити високоякісний результат протезування, про що свідчать на металокерамічні коронки відгуки пацієнтів. Металокераміка фото до і після говорять самі за себе – недорогі і міцні протези виглядають дуже естетично і практично не відрізняються від справжніх зубів. На металокераміка ціна і якість мають оптимальне співвідношення.

Металокераміка або кераміка: що краще?

 
 
Відмінною альтернативою металокераміці є безметалеві керамічні коронки. Основна відмінність між ними – в матеріалах протезування і естетичності. Основною перевагою керамічних коронок, які найчастіше виготовляються з порцеляни, є їх максимальна наближеність до природного вигляду зубів. Такі коронки виглядають більш привабливо, чи не фарбуються в інші кольори, не змінюють свій відтінок. Проте, кераміка поступається металокераміці в міцності і зносостійкості. Тому найкращим варіантом буде установка металокераміки на жувальні зуби, які відповідають за функціональність, а безметалевої кераміки – на різці і передні зуби, основна функція яких полягає в створенні гарної посмішки.

Металокераміка або Діоксид цирконію?

 
 
Останнім часом одним з популярних матеріалів для металокерамічного протезування є діоксид цирконію. Це високотехнологічний, якісний і ефективний стоматологічний матеріал, який має властивості високої міцності і повної біосумісність з кістковими тканинами. Порівняно зі звичайними металокерамічними коронками, протези з оксиду цирконію володіють багатьма перевагами:
не вимагається видалення нерва
• мінімізація ризиків розвитку карієсу або пародонтозу під коронками
• гипоалергеність
• індивідуальний підбір кольору каркаса
• мала вага коронок
• ідеальний зовнішній вигляд, ідентичність натуральним зубам
• мінімальна обточування зубів під установку
Таким чином, для тих, хто ще замислювався над питанням, що краще – металокераміка або цирконій, відповідь очевидна. Відмінна переносимість і велика кількість переваг повністю виправдовують вищу вартість такого протезування.

Статті

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Вкрай важливо, щоб діти вчилися чистити зуби з раннього дитинства – привчання до даної процедури найкраще проводити без різних примусів і скандалів, так як, таким чином, точно нічого не добитися. Плюс до цього дуже важливо навчити їх використовувати зубну нитку. Навчіть їх із задоволенням чистити зуби двічі на день і зробіть так, щоб вони пам’ятали […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)