Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

captcha

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

captcha

Услуги

В Приватной Стоматологии Ласка в соломенском районе Вам предложат:

 • Цифровую диагностику полости рта;

 • Понятный и доступный план лечения;

 • 3D Планирование позволит решить самые сложные проблемы;

 • Лазерную имплантацию;

 • Собственную цифроваю лабораторию;

 • Высокоточные эстетические коронки;

 • Индивидуальный подбор цены;

 • Гарантию качества.

Лікування ясен

Вівторок, четвер з 10:00 до 12:00
Професійне чищення зубів -30%
Всього за 525 грн, замість 750 грн.

 

Які причини викликають запальний процес ясен

 

Запальні процеси ясен проявляються по різному, але якщо вчасно не провести лікування ясен, ці явища можуть призвести до серйозних захворювань і втрати зубів.

Причини появи запального процесу і лікування ясен

 

лечение десен Основними причинами виникнення запалення є травми ясн коронкою або гострим краєм пломби, що починається розвиток таких захворювань ясен, як гінгівіт і пародонтит, а також періодонтит зуба. Як правило, при травмуванні ясна запальний процес зачіпає лише кілька сусідніх зубів, в той час як при пародонтиті або гінгівіті запалення поширюється практично на всі зуби.

Гінгівіт проявляється запальним процесом без відомих порушень з’єднання ясен і зуба.

Основні симптоми гінгівіту:

 

 • набряклість і кровоточивість ясен;
 • помітний наліт на поверхні зубів;
 • невелике почервоніння м’яких тканин ясен;
 • неприємний запах у ротовій порожнині.
ЭНДОДОНТИЧЕСКОЕ ЛЕЧЕНИЕ 
Аппаратная обработка корневого канала 250
Пломбировка корневого канала пастой150
Пломбировка корневого канала холодной гуттаперчей200
Лечение лазером
Пластика уздечки1500
Имплантация 1 этап
Имплпнт Neobiotech,Megagam Южная Кореяот 350у.е
Имплантат Mis Израильот 425у.е.
SKY Германияот 680у.е.
Имплантат Bio Horizons СШАот 680у.е.
Импланта Astra Швеция от 1050у.е.
Имплантация 2 этап
Имплпнт Neobiotech,Megagam Южная Кореяот 250у.е.
Имплантат Mis Израильот 270у.е.
BioHorizons СШАот 295у.е.
SKY Германияот 295у.е.
Астра Швецияот 420у.е.
Синус лифт закрытыйот 500 у.е.
Синус лифт открытыйот 1000 у.е.

Пародонтит характеризується запальним процесом околозубної тканини і веде до руйнування зуба.

Основні симптоми пародонтиту:

 

 • Кровоточивість і свербіж ясен;
 • З’являється хиткість уражених зубів;
 • Підстави зуба оголюються.

Вибір лікування ясен зубів, в залежності від хвороби

 

лечение десен До виникнення гінгівіту або пародонтиту призводить нерегулярний догляд за порожниною рота, внаслідок чого на зубах утворюється наліт і тверді зубні відкладення, де розвиваються патогенні мікроорганізми. Виникає запалення ясен, лікування в цьому випадку, направлено на видалення наявних зубних відкладень з використанням ультразвукового апарату і подальша протизапальна терапія.

Для гінгівіту характерна наявність запального процесу з локалізацією на поверхні краю ясен і тому лікування ясен зводиться до цих двох маніпуляціям, в той час як при пародонтиті відзначається значна рухливість зубів з оголенням кореня, а також можливі гнійні виділення з пародонтальних кишень. Тому, в даному випадку потрібна додаткова процедура по шинування рухомих зубів, застосування антибактеріальної терапії і, при необхідності, хірургічне втручання.


Якщо травма від гострого краю пломби або коронки, стала причиною запалення ясен, лікування полягає у видаленні гострого ділянки і за показаннями призначають протизапальні терапія. Якщо ж, коронка поставлена неякісно і призводить до постійного травмування м’яких тканин ясен, слід її замінити.
Найбільш складно проходить лікування ясен, причиною якого є періодонтітний зуб, який має в верхівці кореня гнійну кісту, що викликає припухлість і почервоніння ясен. В цьому випадку, основне лікування зводиться до санації ураженого зуба.

Діагностика та лікування ясен зубів

 

Для правильного вибору лікування, необхідно провести рентгенологічне дослідження, яке дозволить точно визначити стан кісткової тканини, наявність в ній патологічних змін, а також побачити наскільки якісно проведено пломбування кореневих каналів. Крім цього, при звичайному візуальному огляді досвідчений лікар завжди зможе провести точний аналіз перебігу хвороби, зіставивши зовнішній вигляд ураженої ділянки і дані рентгенівського знімка.

Залежно від ступеня запалення ясен, лікування проводиться з використанням медикаментозних препаратів або народними засобами. При сильному больовому синдромі показано застосування знеболюючих препаратів. Обов’язково полоскання рота антисептичними розчинами – фурациліну, марганцівкою, мірастаміном. Якщо запальний процес зайшов занадто далеко лікування ясен вимагає застосування антибактеріальної терапії з використанням антибіотиків пеніцилінового ряду.


При легкій формі перебігу хвороби хороший ефект надає застосування відварів лікарських трав – чебрецю, ромашки, шавлії і дубової кори, череди, звіробою. Ці трави відмінно знімають запальний процес, при регулярному полосканні порожнини рота по кілька разів на день.


Можна використовувати спеціальні мазі, які надають одночасно протизапальну і знеболювальну дію, а також знижують кровоточивість ясен – це метрогил, солкосерил та Апідент-актив.


Всі перераховані вище засоби повинні використовуватися тільки після ретельного огляду лікарем і проведення діагностичних досліджень. В цьому випадку, позитивний результат лікування досягається максимально швидко.

Статті

Самым современным направлением в зубном протезировании является безметалловая керамика. Эта технология была разработана не так давно, однако она уже успела обрести большой круг поклонников. К созданию такого метода специалистов побудило желание пациентов иметь вставленные зубы, которые невозможно было бы отличить от настоящих. Это и стало толчком к развитию новой техники. При создании протезов не используется […]

Протезирование с использованием циркониевых коронок получило в последнее время широкое применение. И это вполне заслужено, ведь данная технология направлена на то, чтобы восстановить утраченные зубы. Методика характеризуется такими качествами как: надежность, эстетичность, безопасность, долговечность. Сравнивая протез, вылитый из диоксида циркония с керамикой, можно заметить его существенное превосходство – они прочны к поломкам и стойки к […]

Процедура по установке искусственных зубовна титановые штифтыпосредством их монтирования в костную ткань называется несъемным протезированием на имплантах. Это самый щадящий способ, способный вернуть красоту улыбки. В ходе проведения некоторых манипуляций образовывается протез, который позволяет перекрыть недостатки разрушенного зуба или же полностью его восстановить. К другим положительным сторонам этой технологии можно отнести: 1. Надежная фиксация. 2. […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)