Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

captcha

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

captcha

Услуги

В Приватной Стоматологии Ласка в соломенском районе Вам предложат:

 • Цифровую диагностику полости рта;

 • Понятный и доступный план лечения;

 • 3D Планирование позволит решить самые сложные проблемы;

 • Лазерную имплантацию;

 • Собственную цифроваю лабораторию;

 • Высокоточные эстетические коронки;

 • Индивидуальный подбор цены;

 • Гарантию качества.

Лазерна імплантація зубів

До 21.09.2017 установка імплантанту 3500 грн.
Консультація безкоштовна!

 

2.-mostovidnaya-konstrukciya-na-implantakhВтрата одного зуба (не кажучи вже про декілька) – це не тільки естетичний недолік. Це ще й досить очевидні проблеми, пов’язані зі здоров’ям: від порушення роботи щелепних суглобів і процесом зсуву зубного ряду – до дисфункції всієї травної системи.
Лазерна імплантація – це гарантія захисту від безлічі подібних проблем. В області імплантології лазерний метод вважається найбільш передовим. Це кардинально новий підхід до традиційних рішень імплантації. При цьому імплантація за допомогою лазера здійснюється точно тим же способом, що і класичний варіант оперативного втручання.

Якщо раніше имплантолог виробляв резекцію скальпелем, то тепер його місце зайняв лазерний промінь. Яким чином це відбувається? Луч виробляє розріз тканини, безпосередньо в кістку встановлюється імплант, після чого рану зашивають. Щоб не допустити деформації зубного ряду, на яснах фіксуються зубні протези з пластика. Коли спостерігається повне загоєння рани, вона знову розкривається, і на титановий корінь монтується штучна зубна одиниця.

Лазерна імплантація – переваги

Слід зазначити, що сама подібна операція проводиться безболісно, а відсоток приживлення (всупереч поширеним «народним» оцінкам) за свідченнями фахівців складає 98%. Лазерна імплантація зубів, ціна якої навряд чи стане перешкодою до набуття безумовно якісної заміни природним зубам, стрімко набирає популярність у всьому світі.

Довжина розтину для одного зуба становить 1 см, при цьому травмування кісткової тканини абсолютно мінімально, оскільки вона буквально «випаровується» під впливом лазерного променя.

ХИРУРГИЯ 
Удаление корней зуба 1 ст.сложности500
Удаление корней зуба 2 ст.сложности600
Удаление корней зуба 3 ст.сложности1000
Пластика уздечки1000

Крім відсутності больових відчуттів під час оперативних заходів, є маса інших позитивних ефектів. Наприклад, відсутність крововтрати. Лазерний промінь блискавично припікає ушкоджуються кровоносні судини. Крім того, металеві фрагменти не осідають на стінках штучного кореня, а, значить, пацієнт, якому вже вживили імплант, згодом не буде відчувати незручностей, які можуть бути пов’язані з ефектом гальванізації.

Антибактеріальні властивості лазерного променя (оскільки відсутній безпосередній контакт слизової оболонки рота з інструментарієм) є незаперечною перевагою даного методу операційного втручання. Лазерна імплантація зубів – це регенерує, , Ранозагоюючі а також протизапальна методика.

Лазер під час імплантації використовується:

 

 • Для розсічення ясна (тобто, до установки імпланта);
 • При повторній резекції слизової оболонки в процесі двоетапної імплантації операції;
 • У процесі роботи з м’якими тканинами ясна під час реставраційних заходів.

 

Лазерна імплантація зубів. Київ. Ціни. Етапи.

animation-v1-image-39-ef 
Процедура імплантації за допомогою лазерного променя включає в себе наступні етапи:этапы:

имплантация зубов недорого
Підготовка до операції (розрахунок кількості імплантів, розрахунок планованогонавантаження та ін.) На цьому етапі лікар визначає необхідність (або відсутність такої) проведення сінусліфтінг – штучного нарощування тканини.
имплантация зубов недорого
Установка штифта. Лазером випалюється маленька ділянку на яснах, проводиться акуратний надріз, куди вставляється імплант. Після цього лікар накладає на місце резекції шов, а також встановлює тимчасову протезну одиницю.
имплантация зубов недорого
Термін загоєння коливається в межах від 2 до 6 місяців, і прямо залежить від індивідуальних особливостей і властивостей організму пацієнта. Повне загоєння визначається лікарем тоді, коли імплант повністю «освоюється» на новому місці, приживається, зростаючи з кістковою тканиною. У цей період пацієнт завдає лікаря регулярні візити для проведення профілактичного огляду і контролю за «поведінкою» імплантат.
имплантация зубов недорого
Повторний лазерний розтин і установка одиниці на титанову основу. Найбільш популярними і якісними матеріалами для виготовлення таких коронок вважаються титан, діоксид цирконію, кераміка, кераміка на основі металу.
Досить ввести в пошуковому рядку браузера «лазерна імплантація ціни», і Ви переконаєтеся в тому, що на поточний момент це досить затребувана процедура, але далеко не кожна клініка може запропонувати даний вид послуг. Стоматологія Ласка працює з сучасним американським лазерним апаратом.

Статті

Самым современным направлением в зубном протезировании является безметалловая керамика. Эта технология была разработана не так давно, однако она уже успела обрести большой круг поклонников. К созданию такого метода специалистов побудило желание пациентов иметь вставленные зубы, которые невозможно было бы отличить от настоящих. Это и стало толчком к развитию новой техники. При создании протезов не используется […]

Протезирование с использованием циркониевых коронок получило в последнее время широкое применение. И это вполне заслужено, ведь данная технология направлена на то, чтобы восстановить утраченные зубы. Методика характеризуется такими качествами как: надежность, эстетичность, безопасность, долговечность. Сравнивая протез, вылитый из диоксида циркония с керамикой, можно заметить его существенное превосходство – они прочны к поломкам и стойки к […]

Процедура по установке искусственных зубовна титановые штифтыпосредством их монтирования в костную ткань называется несъемным протезированием на имплантах. Это самый щадящий способ, способный вернуть красоту улыбки. В ходе проведения некоторых манипуляций образовывается протез, который позволяет перекрыть недостатки разрушенного зуба или же полностью его восстановить. К другим положительным сторонам этой технологии можно отнести: 1. Надежная фиксация. 2. […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)