Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

captcha

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

captcha

Услуги

В Приватной Стоматологии Ласка в соломенском районе Вам предложат:

 • Цифровую диагностику полости рта;

 • Понятный и доступный план лечения;

 • 3D Планирование позволит решить самые сложные проблемы;

 • Лазерную имплантацию;

 • Собственную цифроваю лабораторию;

 • Высокоточные эстетические коронки;

 • Индивидуальный подбор цены;

 • Гарантию качества.

Лазерна імплантація зубів

До 21.09.2017 установка імплантанту 3500 грн.
Консультація безкоштовна!

 

2.-mostovidnaya-konstrukciya-na-implantakhВтрата одного зуба (не кажучи вже про декілька) – це не тільки естетичний недолік. Це ще й досить очевидні проблеми, пов’язані зі здоров’ям: від порушення роботи щелепних суглобів і процесом зсуву зубного ряду – до дисфункції всієї травної системи.
Лазерна імплантація – це гарантія захисту від безлічі подібних проблем. В області імплантології лазерний метод вважається найбільш передовим. Це кардинально новий підхід до традиційних рішень імплантації. При цьому імплантація за допомогою лазера здійснюється точно тим же способом, що і класичний варіант оперативного втручання.

Якщо раніше имплантолог виробляв резекцію скальпелем, то тепер його місце зайняв лазерний промінь. Яким чином це відбувається? Луч виробляє розріз тканини, безпосередньо в кістку встановлюється імплант, після чого рану зашивають. Щоб не допустити деформації зубного ряду, на яснах фіксуються зубні протези з пластика. Коли спостерігається повне загоєння рани, вона знову розкривається, і на титановий корінь монтується штучна зубна одиниця.

Лазерна імплантація – переваги

Слід зазначити, що сама подібна операція проводиться безболісно, а відсоток приживлення (всупереч поширеним «народним» оцінкам) за свідченнями фахівців складає 98%. Лазерна імплантація зубів, ціна якої навряд чи стане перешкодою до набуття безумовно якісної заміни природним зубам, стрімко набирає популярність у всьому світі.

Довжина розтину для одного зуба становить 1 см, при цьому травмування кісткової тканини абсолютно мінімально, оскільки вона буквально «випаровується» під впливом лазерного променя.

Вид робітЦіна, грн.
ХІРУРГІЯ
Видалення коренів зуба 1 ст. складності500
Видалення коренів зуба 2 ст. складності600
Видалення коренів зуба 3 ст. складності1000
Атипове видалення коренів зуба2500
Розкриття ретинованого зуба800
Резекція верхівки кореня2500
Накладання щвів200
Зняття швів100
Лікування альвеоліту 1 відвідування300
Лікування альвеоліту 2 відвідування200
Накладання асептичної пов’язки200
Кісткова пластика2500
Встановлення кісткового блоку3750
Цистектомія1500
Висічення капюшона1500
Пластика вуздечки1000
Пластика ясен500
Поглиблення присінку порожнини рота3750
Видалення екзостозів500
Периостотомія850
Видалення імплантів600
Лікування лазером
Насадка550
Розкриття ретинованого зуба лазером1000
Висічення капюшона1900
Пластика вуздечки1500
Пластика ясен1500
Поглиблення присінку порожнини рота3000
Видалення екзостозів700
Висічення новоутворень в порожнини рота600

Крім відсутності больових відчуттів під час оперативних заходів, є маса інших позитивних ефектів. Наприклад, відсутність крововтрати. Лазерний промінь блискавично припікає ушкоджуються кровоносні судини. Крім того, металеві фрагменти не осідають на стінках штучного кореня, а, значить, пацієнт, якому вже вживили імплант, згодом не буде відчувати незручностей, які можуть бути пов’язані з ефектом гальванізації.

Антибактеріальні властивості лазерного променя (оскільки відсутній безпосередній контакт слизової оболонки рота з інструментарієм) є незаперечною перевагою даного методу операційного втручання. Лазерна імплантація зубів – це регенерує, , Ранозагоюючі а також протизапальна методика.

Лазер під час імплантації використовується:

 

 • Для розсічення ясна (тобто, до установки імпланта);
 • При повторній резекції слизової оболонки в процесі двоетапної імплантації операції;
 • У процесі роботи з м’якими тканинами ясна під час реставраційних заходів.

 

Лазерна імплантація зубів. Київ. Ціни. Етапи.

animation-v1-image-39-ef 
Процедура імплантації за допомогою лазерного променя включає в себе наступні етапи:этапы:

имплантация зубов недорого
Підготовка до операції (розрахунок кількості імплантів, розрахунок планованогонавантаження та ін.) На цьому етапі лікар визначає необхідність (або відсутність такої) проведення сінусліфтінг – штучного нарощування тканини.
имплантация зубов недорого
Установка штифта. Лазером випалюється маленька ділянку на яснах, проводиться акуратний надріз, куди вставляється імплант. Після цього лікар накладає на місце резекції шов, а також встановлює тимчасову протезну одиницю.
имплантация зубов недорого
Термін загоєння коливається в межах від 2 до 6 місяців, і прямо залежить від індивідуальних особливостей і властивостей організму пацієнта. Повне загоєння визначається лікарем тоді, коли імплант повністю «освоюється» на новому місці, приживається, зростаючи з кістковою тканиною. У цей період пацієнт завдає лікаря регулярні візити для проведення профілактичного огляду і контролю за «поведінкою» імплантат.
имплантация зубов недорого
Повторний лазерний розтин і установка одиниці на титанову основу. Найбільш популярними і якісними матеріалами для виготовлення таких коронок вважаються титан, діоксид цирконію, кераміка, кераміка на основі металу.
Досить ввести в пошуковому рядку браузера «лазерна імплантація ціни», і Ви переконаєтеся в тому, що на поточний момент це досить затребувана процедура, але далеко не кожна клініка може запропонувати даний вид послуг. Стоматологія Ласка працює з сучасним американським лазерним апаратом.

Статті

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Вкрай важливо, щоб діти вчилися чистити зуби з раннього дитинства – привчання до даної процедури найкраще проводити без різних примусів і скандалів, так як, таким чином, точно нічого не добитися. Плюс до цього дуже важливо навчити їх використовувати зубну нитку. Навчіть їх із задоволенням чистити зуби двічі на день і зробіть так, щоб вони пам’ятали […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)