Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

Услуги

В Приватной Стоматологии Ласка в соломенском районе Вам предложат:

 • Цифровую диагностику полости рта;

 • Понятный и доступный план лечения;

 • 3D Планирование позволит решить самые сложные проблемы;

 • Лазерную имплантацию;

 • Собственную цифроваю лабораторию;

 • Высокоточные эстетические коронки;

 • Индивидуальный подбор цены;

 • Гарантию качества.

Капи і елайнери

-15% на гігієнічні процедури на весь курс ортодонтичного лікування

 

Капи і елайнери для вирівнювання зубів – краса і здоров’я посмішки

 

Каппы и элайнерыКапи і елайнери Близько 90% людей страждають через нерівних зубів, і для багатьох ця проблема не тільки естетична а й психологічна. Крім цього, нерівні зуби, а разом з ними і неправильний прикус може послужити причиною запалень в ротовій порожнині, викликати неприємний запах, стимулювати стирання емалі і випадання зубів. Ще одним з можливих негативних наслідків є захворювання шлунково-кишкового тракту.

Сучасна стоматологія надає можливість вирівнювання зубного ряду не тільки за допомогою установки брекет систем. Все активніше для цього застосовуються капи або елайнери. Ціна Київ таких конструкцій вище, ніж у звичайних брекетів, але виправдана низкою характерних переваг, які ми ще розглянемо.

БРЕКЕТ СИСТЕМА 
Фиксац.метал. брекетов (1 чел)3500
Брекеты металлические (1 чел)4500
Брекет-контроль (1 чел)450
Брекет-контроль (2 чел)850
Фиксац.керамич. брекетов (1 чел)5500
Брекеты керамические (1 чел)6500
Брекет-контроль керамич. брек(1 чел)450
Брекет-контроль керамич.брек(2 чел)850
Фиксация сапфировых брек(1 чел)5500
Брекеты сапфировые (1 чел)8500
Брекет-контроль сапфир.брек(1 чел)450
Брекет-контроль сапфир.брек(2 чел)850
Ретенционная каппа750
СЪЕМНАЯ ТЕХНИКА
Пластинка базовая с винтом1900
Винт (розширяющий)400
Пластинка с винтом и услож.элемент2150
ЭЛАЙНЕРЫ
Базовый пакет первичный10500
Элайнер (1 челюсть)1200

Що являють собою елайнери для зубів

 

Елайнери – це знімна конструкція, практично невидима і складається з прозорих кап. Зовні вони представляють собою прозорі гнучкі накладки, які надягають на зуби, поступово зміщуючи їх у бажане, правільноеположеніе. Така система вирівнювання зубів є абсолютно безпечною.

Щоб встановити конструкцію, не потрібно протруюють зубну емаль. Виготовляються капи з комп’ютерної моделі щелепи індивідуально для кожного пацієнта. Такий підхід дозволяє детально проаналізувати будь-які зміни в зубному ряду. Готова ж конструкція повністю повторює рельєф кожного зуба.

Капи не шкодять слизової рота, вони не викликають алергічної реакції і повинні бути на зубах 20-22 години на добу. Знімати їх потрібно для чищення зубів і під час їжі. При цьому, одночасно з лікуванням пацієнт може відбілювати і зміцнювати емаль.

Коли необхідно застосовувати елайнери для вирівнювання

 

Головне показання до носіння елайнеров – це прості дефекти в зубному ряду, неправильне положення зубів і / або неможливість застосування брекет-системи. Нерідко капи використовують при наявності у пацієнта алергії на нітінол- метал, з якого складається ортодонтична дуга в брекетах. Стикаючись в процесі постійного носіння зі слизової оболонки ротової порожнини, цей елемент брекет системи викликає роздратування, а то і больові відчуття.

Елайнери, ціна яких в клініці Ласка сопостовимо з ціною брекетів, виготовляються з акрилу або силікону. Будучи менш алергенними, ніж метал, ці матеріали не підійдуть лише 3% пацієнтів.

Досить часто капи застосовуються після тривалого носіння брекетів, як ретенційний апарат. В такому випадку вони дозволяють запобігти повторному викривлення зубів. Носіння такої конструкції в профілактичних цілях рекомендовано протягом 2-3 років після зняття брекетів. Правда, в такому випадку елайнери слід надягати на всю ніч і вони будуть тільки фіксувати отриманий результат, але не виправляти становище зубів.

Елайнери для вирівнювання зубів: ціна, переваги і недоліки

 

Стоматологічний центр Ласка рекомендує вирівнювання зубного ряду за допомогою кап тому, що у такої конструкції є ряд переваг:

 • Відсутність протипоказань до застосування;
 • Ніякого впливу на дикцію;
 • Відсутність дискомфорту і больових відчуттів;
 • Малопомітність конструкції;
 • Звикання відбувається за 1-2 дня носіння;
 • Безпека для слизової;
 • Прийом їжі, як і залицяння за ротовою порожниною, що не ускладнюється;
 • Процедуру лікування можна поєднувати з відбілюванням і зміцненням емалі;
 • Немає необхідності в частому відвідуванні стоматолога (комплект кап видається на весь термін лікування).


Ознайомившись з перевагою цих ортодонтичних конструкцій, ви можете подивитися результат лікування на прикладі фото елайнери до і після, які представлені на нашому сайті.

Серед недоліків кап слід виділити наступні:

 

 • Неможливість виправлення складних дефектів;
 • Довгострокове очікування готової конструкції (індивідуальна модель може виготовлятися кілька тижнів)
 • Виникнення труднощів з відвідуванням кафе, ресторанів та інших закладів.

Елайнери для вирівнювання – ціна питання

 

Клініка Ласка пропонує капи, вартість яких формується таким чином:

 • Обстеження у фахівця;
 • Рентгенівські знімки;
 • Зняття зліпків щелепи;
 • Тривимірне моделювання;
 • Виготовлення кап на період лікування з урахуванням кількох запасних пар;
 • Консультація по носінню і догляду;
 • Контроль лікування стоматологом.
Статті
Как ставят брекеты и как снимают брекеты: особенности

“Как ставят брекеты и не испортят ли они зубы и эмаль?”. Эти и многие другие вопросы очень волнуют многих, ведь проблемами неправильного прикуса и искривления зубного ряда страдает большая половина человечества. К сожалению, на пути к идеальной улыбке людей останавливает непонимание процесса установки. И если человек не понимает как ставят и как снимают брекеты, это […]

Сколько нужно носить брекеты?

Брекеты считаются одними из наиболее эффективных и популярных способов лечения в стоматологии. При этом выбор брекетов очень разнообразен как по материалам изготовления, так и по конструкционным особенностям. Но сколько нужно носить брекеты, чтобы добиться эффективного результата? Врачи-ортодонты отмечают, что для каждого пациента и в частности, любого отдельного случая брекеты подбираются в индивидуальном порядке. Соответственно, сколько […]

Снятие брекет системы – это безусловно радостное событие для любого пациента, ведь процедура подразумевает не только обретение красивой голливудской улыбки, но и отсутствие дискомфортных ощущений. Но брекет система – не стандартная съемная конструкция, которую с легкостью можно снять в домашних условиях, поэтому после лечения для ее снятия необходимо обращаться к специалистам-ортодонтам.  Во время процедуры используется […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)