Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

captcha

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

captcha

Услуги

В Приватной Стоматологии Ласка в соломенском районе Вам предложат:

 • Цифровую диагностику полости рта;

 • Понятный и доступный план лечения;

 • 3D Планирование позволит решить самые сложные проблемы;

 • Лазерную имплантацию;

 • Собственную цифроваю лабораторию;

 • Высокоточные эстетические коронки;

 • Индивидуальный подбор цены;

 • Гарантию качества.

Гінгівіт

Вівторок, четвер з 10:00 до 12:00
Професійне чищення зубів -30%
Всього за 525 грн, замість 750 грн.

 

Що таке гінгівіт?

 

гингивитГінгівіт – це захворювання пародонту, що характеризується запаленням ясен без залучення тканин, що з’єднують зуб і ясна. На сьогоднішній день існує безліч способів підтримки здоров’я ротової порожнини: від найпростіших санітарних заходів, таких як чистка, до складних терапевтичних та хірургічних маніпуляцій (пломбування, протезування та ін.). І навіть якщо Ви старанно стежте за станом зубів, то на стан м’яких тканин звертаєте увагу дуже рідко. А між тим, прості заходи профілактики допоможуть уникнути цей неприємний недуг.

Які ж причини виникнення гінгівіту?

 

гингивитГінгівіт Зубний наліт і зубний камінь. Зубний наліт може скупчуватися в проміжках між чищенням зубів. Якщо вчасно його не прибрати, то вже через 72 години він почне формувати зубний камінь. Обидва ці виду відкладень є відмінною грунтом для розмноження мікроорганізмів, що в подальшому провокує запальний процес в м’яких тканинах.

Гіперплазія тканин ясен може розвиватися як побічне явище, внаслідок вживання антибіотиків циклоспоринового ряду, препаратів на основі ніфедипіну, оральних контрацептивів та інших лікарських препаратів.

Прорізування зубів теж нерідко провокує розвиток катарального гінгівіту.

Причиною виникнення даного захворювання може стати нестача вітаміну С, що призводить до погіршення стану судинної стінки, формування набряків і мікро крововиливів в м’яких тканинах.

Вплив на організм, і ясна зокрема, різних агресивних хімічних засобів, високих і низьких температур. Особливо небезпечна для зубів різка зміна температур їжі.

У дітей молодшого віку не до кінця сформована імунна система, тому наявність навіть незначного карієсу тягне за собою поширення запалення по всій ротовій порожнині і освіти вогнищ гінгівіту.

При цукровому діабеті знижується рівень антибактеріальних властивостей слини і більш активно розвивається мікрофлора, що провокує запалення ясен.

Захворювання шлунково-кишкового тракту, туберкульозная інфекція, ревматизм, цукровий діабет також можуть стати причиною розвитку гінгівіту.
Як самостійне захворювання гінгівіт розвивається рідко. Найчастіше гінгівіт у дорослих є симптомом інших захворювань ротової порожнини або внутрішніх органів, а гінгівіт у дітей потребує лікування, шляхом посилення імунітету.

Залежно від перебігу запального процесу розрізняють кілька форм гінгівіту:

 • катаральний гінгівіт характеризується почервонінням ясна, хворобливими відчуттями під час прийому їжі, чутливістю до температури їжі;
 • виразковий гінгівіт і некротичний гінгівіт характеризується утворенням на слизовій оболонці дрібних виразок, хворобливими відчуттями, неприємним запахом з рота через розвиток гнильної мікрофлори.
 • гіпертрофічний гінгівіт протікає зі збільшенням ясенних сосочків, які в міру розвитку патології покривають зуб.
 • атрофічний гінгівіт навпаки діагностується при зниженні рівня ясен і оголенні шийки зуба.
ЭНДОДОНТИЧЕСКОЕ ЛЕЧЕНИЕ 
Аппаратная обработка корневого канала 250
Пломбировка корневого канала пастой150
Пломбировка корневого канала холодной гуттаперчей200
Лечение лазером
Пластика уздечки1500
Имплантация 1 этап
Имплпнт Neobiotech,Megagam Южная Кореяот 350у.е
Имплантат Mis Израильот 425у.е.
SKY Германияот 680у.е.
Имплантат Bio Horizons СШАот 680у.е.
Импланта Astra Швеция от 1050у.е.
Имплантация 2 этап
Имплпнт Neobiotech,Megagam Южная Кореяот 250у.е.
Имплантат Mis Израильот 270у.е.
BioHorizons СШАот 295у.е.
SKY Германияот 295у.е.
Астра Швецияот 420у.е.
Синус лифт закрытыйот 500 у.е.
Синус лифт открытыйот 1000 у.е.

Гінгівіт: симптоми і лікування

 

Основними симптомами гінгівіту є почервоніння і набряклість ясен, свербіж, хворобливі відчуття під час прийому їжі, больова реакція на холодну і гарячу їжу, кровоточивість ясен і неприємний запах з рота. Наявність хоча б одного з ознак свідчить про порушення здоров’я ротової порожнини і вимагає негайного звернення до лікаря.

В якості терапії гінгівіту ясен слід усунути причини виникнення запалення. Найчастіше необхідно зняти зубний наліт і камінь і провести санацію ротової порожнини. Як лікарські препарати найчастіше призначають відвари трав з в’язким, антисептичну і протизапальну дію для полоскання ротової порожнини. Щоденне чищення зубів, використання зубної нитки, спеціалізованих ополаскувачів для рота дозволять займатися профілактикою виникнення подібного недугу в подальшому.

Професійні стоматологи клініки «ПС Ласка» здійснять огляд і діагностику стану зубів і ясен, поставлять діагноз і, в разі виявлення захворювання, призначать препарати для лікування гінгівіту. Завдяки сучасним технологіям чистки зубів від зубного каменю, процедура буде абсолютно безболісною, а результат Ви побачите за лічені дні.

Статті

Самым современным направлением в зубном протезировании является безметалловая керамика. Эта технология была разработана не так давно, однако она уже успела обрести большой круг поклонников. К созданию такого метода специалистов побудило желание пациентов иметь вставленные зубы, которые невозможно было бы отличить от настоящих. Это и стало толчком к развитию новой техники. При создании протезов не используется […]

Протезирование с использованием циркониевых коронок получило в последнее время широкое применение. И это вполне заслужено, ведь данная технология направлена на то, чтобы восстановить утраченные зубы. Методика характеризуется такими качествами как: надежность, эстетичность, безопасность, долговечность. Сравнивая протез, вылитый из диоксида циркония с керамикой, можно заметить его существенное превосходство – они прочны к поломкам и стойки к […]

Процедура по установке искусственных зубовна титановые штифтыпосредством их монтирования в костную ткань называется несъемным протезированием на имплантах. Это самый щадящий способ, способный вернуть красоту улыбки. В ходе проведения некоторых манипуляций образовывается протез, который позволяет перекрыть недостатки разрушенного зуба или же полностью его восстановить. К другим положительным сторонам этой технологии можно отнести: 1. Надежная фиксация. 2. […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)