Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Ім'я

Телефон

E-mail

Виберіть дату:

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

Чим найкраще відбілити зуби в домашніх умовах?

Не у всіх є час і бажання відбілювати зуби за допомогою походу до дантиста. Саме тому зараз ми розглянемо які способи є найкращими в домашніх умовах і які гелі з підбілювачем допоможуть.

Нещодавно вийшов на простори інтернету відео від Американського співтовариства хіміків розповідається про, як вони називають, науці відбілювання зубів. Звичайно ж, безліч людей мріє про сліпучої усмішки і це відео буде їм вкрай корисно. У ньому розповідається, що емаль складається з мінералу під нетривіальною назвою гідроксиапатит. Суть в тому, що яким би він не був щільним через його кристали пробиваються мікроскопічні частинки їжі.

Звичайно, ви можете використовувати зубні пасти, щітки, нитки та інше подібне, але ні лише видаляють найбільші частинки, а все інше так і залишається на емалі. Саме наслідком цього проникнення і є потемніння всього зуба або освіти плями, з яким люди намагаються боротися за допомогою різних відбілювачів.

Так як же працюють такі смужки? Справа в тому, що вони просякнуті або гелем з перекисом водню, або ж перекисом карбаміду. Принцип роботи в цілому у них однаковий – вступаючи в контакт вони окислюють молекули, які вихвалі потемніння. Як тільки помістіть смужку на зуби речовина на них вступить в реакцію і почнуть видаляти електрони. Якщо перейти до суті, то, таким чином, руйнується частина молекули, яка відповідає за колір.

По суті, процес руйнування самої Хромофор схожий з процесом відбілювання одягу. Якщо ви віддаєте перевагу смужкам, звичайний ополіскувач для рота після чистки зубів, то потрібно щоб в ньому містився пероксид. В даному випадку ефект буде не такий сильний, адже гель більш довгий час контактує з емаллю.

Звичайно, ідеальним варіантом було б вибрати пасту з подібним ефектом, але за фактом подібний засіб можна вважати зовсім недієвим – як показали дослідження паста лише очищає верхній шар, але не емаль.

Якщо брати ролик в цілому, то автори приходять до думки, що краще за все буде вам використовувати пероксид, але ось ефект у всіх може бути різним, індивідуальним. Ну і, як би там не було, але найкращим способом буде все ж відвідати стоматологічний кабінет.

Заміна звичайного лікування зубів лазерним

В даний момент з’явилася нова і досить незвичайна методика лікування зубів за допомогою лазера. Обробка ним вбиває непотрібні бактерії, лікує від кровоточивості ясен і це далеко не весь список.

Творці нової методики під назвою Perioblast стверджують, що це дуже революційне рішення, так як вбиває «шкідливі» бактерії, які викликають кровотечі ясен і розхитування зубів. Якщо її використовувати, то можна без всяких хворобливих втручань просто-напросто стимулювати зростання кісток, що дає навіть можливість стабілізації вже хитаються зубів. Схоже, що скоро вже можна буде назавжди забути про бормашину і інші неприємні речі, за які не люблять дантистів.
Техніка була розроблена італійськими лікарями в спільній роботі з хірургом з Флоренції. Як вони заявляють завдяки їх методу можна врятувати навіть те, від чого відмовилися інші зубні лікарі. Тим більше що, як уже було сказано цей спосіб допомагає зростанню зі стовбурових клітин ,нових кісток. Плюс до цього ви назавжди забудете про хвороби ясен.

Досить багато людей стикається з проблемою хитання зубів на різних періодах життя через гінгівіту – це хвороба, при якій бактерії-шкідники підточують зуби. Якщо не впливати на них вчасно, то це може перерости в більш серйозні проблеми і привести до випадання зубів.

Звичайно ж, лазер вже досить давно застосовується в даній сфері, але як переконують творці Perioblast тут все інакше, і до того ж ця методика не інвазивна.

Статті

Чтобы добиться идеальной улыбки без каких-либо пластических операций нередко устанавливают виниры. Изготовление и фиксация таких пластинок занимает всего несколько дней. Виниры инструкция по установке состоит из нескольких этапов: 1. Стоматолог делает миллиметровое стачивание эмали. Зубам небольшого размера следует придать легкой шероховатости, однако в любом случае данная процедура происходит совершенно безболезненно. 2. Сканирование ротовой полости происходит посредством […]

Сияющая улыбка далеко не всем дана от природы. Трещины, сколы, щели между зубами, потеря цвета и формы являются довольно распространёнными явлениями, портящими внешний вид человека. Однако решить эти проблемы возможно, причем за короткий промежуток времени. Виниры на зубы плюсы и минусы будут подробно обсуждаться в этой статье. Эти изделия представляют собой тонкие накладки, которые выполнены из […]

Самым современным направлением в зубном протезировании является безметалловая керамика. Эта технология была разработана не так давно, однако она уже успела обрести большой круг поклонников. К созданию такого метода специалистов побудило желание пациентов иметь вставленные зубы, которые невозможно было бы отличить от настоящих. Это и стало толчком к развитию новой техники. При создании протезов не используется […]

Як би не було дивно, але факт залишається фактом – дуже багато людей, а точніше більше 80%, намагаються якомога довше уникати візиту до стоматолога не дивлячись навіть на болі, так як для них це є досить сильним стресом. Давайте розберемося в чому ж тут все-таки причина. В основному, звичайно ж, справа саме в психології. По-перше, […]

Всі чомусь думають, що якщо зубна паста спеціально для дітей і вона коштує дорожче, то ця паста краще. Насправді вчені з Великобританії прийшли до висновку, що це далеко не так. Після ретельного дослідження найрізноманітніших дитячих і дорослих паст вчені прийшли до того самого висновку. Різниця в ціні деяких з зазнали дослідженням становила понад 100%. Як […]

Пародонтит – це прогресуюче захворювання тканин, що оточують зуб (ясна, зв’язковий апарат, цемент зубного кореня і кісткова альвеола), що супроводжується такими симптомами, як: кровоточивість Гіперемія або синюшність ясен Оголення коренів зубів набряклість ясен Неприємний запах з рота Дискомфорт або біль Рухливість зубів, поява щілин між зубами (переміщення зубів) Генетично з зубоясенних кишень Абсцеси і свищі […]

×
Оставьте заявку и мы перезвоним ;)