Час работи:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ ПРЯМО ЗАРАЗ
Ми передзвонимо протягом 10 хвилин і запишемо Вас на будь-який зручний час

Ім'я

Телефон

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Чому обирають нас

Цифрова ортопантомограма (ОПГ) безпосередньо у клініці

В Приватній Стоматології Ласка ви зможете зробити цифрову ортопантомограму ОПГ (панорамний знимок усіх зубів) безпосередньо на місці, у нашій клініці.

Суворе дотримання інфекційного контролю

Ми суворо дотримуємося інфекційного контролю та регулярно проводимо посилену дезинфекцію в клініці

Власний фрезерувальний центр

У клініці є власний фрезерувальний центр, що працює за CAD/CAM технологіями – це передові цифрові технології, що використовуються у протезуванні та імплантології.

Знижки та акції

У нас запроваджені родинні знижки та дні стоматологічного здоров’я. В ці дні діють 50% знижки на визначені види послуг.

Детальний план лікування та консультація безкоштовно

Досвідченні спеціалісти на основі панарамного знимку складуть детальний план лікування та дадуть відповіді на всі вашіпитання цілком безкоштовно

Інноваційне лазерне лікування

Для лікування та хірургічних маніпуляцій ми використовуємо інноваційне лазерне лікування

Стоматологія ЛАСКА

1758

Земелько Надія Олександрівна,
директор стоматологічної клініки
ПС "Ласка"

Історія стоматології "Ласка" почалася в далекому 1990 році, коли був відкритий маленький стоматологічний кабінет, який налічував всього кілька співробітників, фахівців своєї справи. Людей, чиї професійні та життєві інтереси зійшлися воєдино в стоматології "Ласка", де основною місією було, залишається і завжди буде - кваліфікована допомога і надання висококласного обслуговування своїм пацієнтам.

У 2015 році в Києві була відкрита повноцінна стоматологічна клініка, що включає в себе весь цикл обслуговування, починаючи від розгорнутої консультації, діагностики і закінчуючи лікуванням дентальних захворювань різного ступеня складності на сучасному дорогому обладнанні з подальшим наглядом і контролем у лікарів нашої клініки.

"Ласка" - це стоматологічна клініка, яка своєю назвою говорить про підхід і любові до своєї роботи, а репутацію доводить і підтверджує на практиці справами, про що свідчить безліч позитивних відгуків наших клієнтів. Документальним же підтвердженням кваліфікації київської стоматології "Ласка" є численні дипломи і сертифікати, представлені в нашій галереї.

Ласкаво просимо і будьте здорові!

Детальніше

Новини

Увага COVID-19

Шановні пацієнти! У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо коронавируса (Covid-19), інформуємо Вас про вжиті заходи обережності в Стоматологічної Клініці ПС ЛАСКА На даному етапі графік роботи залишається без змін. Щодня ми будемо відстежувати ситуацію в місті і будемо обговорювати з Вами необхідність Вашого візиту. Здоров’я та безпека наших пацієнтів є нашим пріоритетом, тому додатково […]

Відновлення емалі

Дуже часто ми помічаємо на емалі зуба острівці, які відрізняються від основного кольору зуба. Вони, на відміну від здорової емалі, мають матовий, білий колір. Це початкова стадія каріозного процесу. Ми можемо спостерігати цей процес після зняття брекетів при незадовільній гігієні. Найчастіше цим страждають підлітки. Для відновлення пошкодженої емалі розроблена спеціальна методика, яка дуже добре працює. […]

Ласка - стоматологічна клініка на Відрадному в Солом'янському районі Києва.

Згадувати про зуби тільки тоді, коли вони почали турбувати - неправильна позиція. Будь-який лікар скаже вам, що профілактика - краще лікування. Дуже важливо дбати про здоров'я зубів і порожнини рота щодня, докладаючи достатній мінімум зусиль. Але якщо вже є ознаки проблеми або ви твердо вирішили для себе «краще попереджати, а не боротися», звертайтеся в Приватну Стоматологію «Ласка».

Наша стоматологічна клініка в Солом'янському районі пропонує широкий спектр послуг від первинного огляду, до комплексного лікування та подальшого спостереження. В арсеналі клініки, яка має досвід роботи з 1990 року, є висококваліфікований персонал і сучасне обладнання, ми пропонуємо весь спектр стоматологічних послуг: лікування зубів, пародонтології і гігієну порожнини рота, лазерну, хірургічну та ортопедичне стоматологію, вирівнювання зубів і прикусу

Передова приватна стоматологія та її співробітники мають десятки сертифікатів, що підтверджують їх високий професіоналізм. Швидко, ефективно, максимально безболісно і в комфортній обстановці ви отримаєте належну увагу і лікування. Красива посмішка і здорові зуби - це не тільки естетичне задоволення, а ще й відсутність дискомфорту, здорове травлення, прихильність оточуючих, відкриті двері для роботи в певних сферах діяльності.

Чому обирають Приватну стоматологію Ласка?

Це вигідно!

Співвідношення ціни та якості послуг в наше економічно непростий час хвилює киян, як ніколи. Клініка Ласка за більш ніж чверть століття свого існування пережила безліч зовнішніх економічних потрясінь, при цьому залишаючись доступною для більшості громадян.

У нас ви БЕЗКОШТОВНО отримаєте детальний план лікування на підставі зробленої цифровий оптопантомограмми (панорамного знімка зубів). Фахівці стоматології нададуть консультації з будь-якого питання. Програма лояльності, яку має стоматологічна клініка в Солом'янському районі, передбачає сімейні знижки. ПС «Ласка» регулярно проводить так звані Дні стоматологічного здоров'я, під час яких вартість ряду послуг може знижуватися наполовину.

Це безпечно!

Слизова рота, на жаль, дуже вразлива. Потрібно дотримуватися крайньої обережності, щоб уникнути зараження. Ми дуже строго відносимося до інфекційного контролю і систематично проводимо ретельну дезінфекцію в клініці.

Це якісно!

Почнемо з того, що панорамні знімки зубів ми робимо безпосередньо в стоматології, нікуди їхати не потрібно. Цифрова ортопантомограмма - це можливість відразу оцінити ситуацію в цілому і призначити поетапний план дій.

Для імплантації та протезування стоматологія Солом'янський район використовує свій власний фрезерний центр для отримання надточних результатів. Цифрові технології CAD / CAM на сьогодні вважаються найбільш передовими в світі.

Лазерні технології використовуються нами при хірургічних маніпуляціях і під час лікування. Ці інновації дозволяють досягати вражаючих результатів без неприємних відчуттів.

В нашій клініці ортопедична стоматологія на високому рівні!

Цей розділ стоматології по праву вважається одним з найскладніших, оскільки передбачає протезування зубів, що, в свою чергу, вимагає надзвичайної точності. Виготовлені нами біомеханічні конструкції виконують не тільки функціональні завдання, не забуваємо ми і про естетичну сторону питання, максимально намагаючись зберегти здорові зуби.

Стоматологічна клініка (Солом'янський район) практикує, як протезування на імплантатах, так і класичне знімне і незнімне протезування. Персонал клініки має великий досвід в протезуванні зубощелепної системи.

У наших кабінетах ви забудете про дитячі страхи перед стоматологічним обладнанням та лікарями. Уважний, кваліфікований персонал, висококласне обладнання, комфортна обстановка дозволяють розслабитися навіть маленьким дітям.

Ортопедична стоматологія клініки «Ласка» може запропонувати вам в якості зубних протезів вініри, металокерамічні і безметалеві коронки, фіксовані і знімні протези, вкладки та ряд інших біомеханічних конструкцій.

Для здоров'я зубів і красивою посмішки ми рекомендуємо:

№1
Користуватися послугами однієї клініки, в якій зберігається вся історія відвідувань і лікування в динаміці. Крім знижок, як постійному клієнтові і користування гарантійними правами, ви отримаєте адекватні консультації і маніпуляції, які виходять із контексту всього періоду спостережень.

№2
Не варто економити на здоров'я. Краще заплатити більше, але отримати гарантований результат, ніж потім переплачувати за неякісне лікування

№3
Краще пролікувати всі проблемні моменти відразу, ніж розтягувати їх за принципом «поки терпимо». Деякі, здавалося б, незначні занепокоєння здатні згодом доставити масу проблем і фінансових витрат.

№4
Дотримуйтесь рекомендації з гігієни порожнини рота, і регулярно влаштовуйте профілактичні огляди в клініці. Те, що не видно вам, досвідчений стоматолог побачить завдяки досвіду і спеціальних інструментів. Регулярне чищення зубів на 90% знижує ризик захворювання на пародонтит і карієс.

Ми працюємо:

Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 9:00 - 15:00

+38 (044) 337 37 20
+38 (095) 432 60 35
+38 (098) 640 86 65

×
Хотите мы вам перезвоним?