Стоматологія ЛАСКА

Земелько Надія Олександрівна,
директор стоматологічної клініки
ПС “Ласка”

Історія стоматології “Ласка” почалася в далекому 1990 році, коли був відкритий маленький стоматологічний кабінет, який налічував всього кілька співробітників, фахівців своєї справи. Людей, чиї професійні та життєві інтереси зійшлися воєдино в стоматології “Ласка”, де основною місією було, залишається і завжди буде – кваліфікована допомога і надання висококласного обслуговування своїм пацієнтам.

У 2015 році в Києві була відкрита повноцінна стоматологічна клініка, що включає в себе весь цикл обслуговування, починаючи від розгорнутої консультації, діагностики і закінчуючи лікуванням дентальних захворювань різного ступеня складності на сучасному дорогому обладнанні з подальшим наглядом і контролем у лікарів нашої клініки.

“Ласка” – це стоматологічна клініка, яка своєю назвою говорить про підхід і любові до своєї роботи, а репутацію доводить і підтверджує на практиці справами, про що свідчить безліч позитивних відгуків наших клієнтів. Документальним же підтвердженням кваліфікації київської стоматології “Ласка” є численні дипломи і сертифікати, представлені в нашій галереї.

Ласкаво просимо і будьте здорові!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *