Стоматология Ласка

Лікування прикусу

Лікування прикусу в приватній стоматологи Ласка

лечение прикуса

На превеликий жаль, далеко не всі здатні похвалитися посмішкою, красивою від природи. Багатьом не з чуток знайома проблема неправильного, аномального прикусу.

Виникає така патологія по ряду різноманітних причин, але основні з них такі:

 • Генетична схильність до захворювання;
 • Ранній зростання постійних зубів, які змінили молочні;
 • ЛОР-захворювання хронічного характеру;
 • Шкідливі звички;
 • Погана гігієна ротової порожнини і т.ін.
 • Хоч би якими були причини патології, мати привабливу посмішкою бажає кожен. Благо, сучасна ортодонтія здатна усунути навіть довольно складні випадки викривлень зубного ряду. Стоматологічна клініка Ласка одна з небагатьох в Києві, де можливо кваліфіковане лікування неправильного прикусу. Єдиним орієнтиром в нашій роботі є націленість на якість і стабільність результату.

  Види аномалій та лікування прикусу у дітей

  Прикус – це співвідношення зубів, щільно зімкнутих. Виходячи з класифікації, буває він тимчасовим і постійним. Розділяють прикус ще й нафізіологічний і патологічний. Якщо змикання зубного ряду порушено, має місце бути аномалія. Існує п’ять видів патології прикуса:

  Дистальний прикус – надмірний розвиток верхньої щелепи, або ж слабке нижньої. Такий прикус ще називають прогнатичний.

  Мезіальний прикус, лікування якого в деяких випадках не можливо без оперативного втручання, проявляється у вигляді суттєво виступає нижньої щелепи. Верхні зуби в такому випадку помітно перекриваються нижніми. Таку патологію ще називають зворотним прикусом або ж нижньої прогнатия.

  Відкритий прикус – для нього характерним є відсутність змикання між більшою частиною зубів. Буває відкритий прикус фронтальним і бічним -не змикаються передні або бічні зуби, відповідно.

  Травмуючий або глибокий прикус – лікування у дорослих протікає значно складніше, ніж у дітей. У ранньому віці розвиток подібної патології можна зупинити, а то і запобігти. Нижні різці при такої аномаліі більше, ніж на 50% перекриваються верхніми.

  Перехресний прикус або ножиці – проявляється у вигляді слабо розвиненою нижній і / або верхньої щелепи, однієї або обох її сторін. Зубні ряди при такій аномалії перетинаються подібно лезах ножиць.

  Практика лікування прикусу показала, що у дорослих існує ще одна патологія – знижується прикус. Формується він у результаті втрати зубів або ж через їх стирання.

  Виправлення і лікування прикусу у дорослих і дітей

  Виправлення прикусу найбільш ефективним є в дитинстві. Запобігти його, заодно відучивши маленьке чадо від шкідливих звичок, допоможуть вестибулярні пластини, показані у віці 2-5 років. Для лікування нескладних дефектів в підлітковому віці застосовують капи, трейнери, в більш складних випадках – брекет системи.

  Якщо ж говорити про серйозні патологіях, таких, як мезіальний прикус, лікування у дітей теж можливо консервативними методами. Правда, починати його потрібно якомога раніше, усунути патологію найкраще до 10-12 років. У такому юному віці терапія не лише ефективніша, але і безболісна. Крім ортодонтичних конструкцій, в лікуванні мезіального прикусу у дітей застосовують міогномістіку, масаж альвеолярних відростків, пластику вуздечки язика.

  Лікування патологій прикусу у дорослих мало чим відрізняється, і все ж, деякі нюанси є. Так, лікування глибокого прикусу, як і інших більш складних патологій, може і швидше за все займе досить багато часу (рік і більше). До того ж, від дорослого цей процес вимагає більше терпіння і відповідальності. У деяких випадках може знадобитися оперативне втручання.

  Примітка: перш, ніж приступити до лікування, пацієнту необхідно вилікувати все запалення в ротовій порожнині, виключити потенційні вогнища інфекції. У деяких випадках також потрібно замінити старі зубні протези (коронки, мости) а так же пломби.

  Правильно діагностувати патологію прикусу, призначити лікування і пройти його під чуйним контролем фахівця можна в клініці Ласка розташованої в місті Києві. І нехай, якщо мова йде про дорослих, це тривалий процес, позитивний результат у вигляді здоров’я, гарної й привабливої ​​посмішки, а з нею і впевненості в собі вже точно того варто.

  Ортодонтическое лечение

  Стоимость

  Фиксац.метал. брекетов (1 чел)

  3200

  Брекеты металлические (1 чел)

  6010

  Брекет-контроль (1 чел,корекция)

  600

  Брекет-контроль (2 чел)

  1230

  Фиксация пружины

  210

  Брекет-контроль (2 чел)

  1230

  Дуга металлическая

  460

  Крючек длинный прямой

  90

  Установка пружины металлической

  400

  Установка стопера

  90

  Замена дуги металлической (1 чел)

  460

  Замена дуги эстетической (1 чел)

  570

  Замена лигатуры эластичной (1 чел)

  200

  Замена лигатуры металлической (1 чел)

  170

  Фиксация повторная брекета

  460

  Фиксация кнопки

  460

  Фиксация ретейнера (1 чел)

  2510

  Фиксация кнопки

  460

  Снятие ретейнера (1 чел)

  600

  Фиксация ретейнера (2 чел)

  5040

  Снятие ретейнера (2 чел)

  1230

  Ретенционная каппа

  1000

  Фиксация брекета

  480

  Эластики

  110

  Замена эластической цепочки

  200

  Комбинированая эстетическия брекет-система с метпллическим пазом (1челюсть)

  14020

  Установка микроимплантов

  4020

  Сепарация

  110

  МПД-дуга

  5070

  Снятие брекетов

  510

  Снятие стопера

  60

  Повторная фиксация ретейнера

  370

  Фиксация замка +кольца (6-7з)

  910

  Закрывающая пружина для имплантов

  400

  Снятие брекетов (1 чел,),(чистка зуба от материала)

  1510

  Снятие брекетов (2 чел)

  3020

  ×
  Хотите мы вам перезвоним?