Стоматология Ласка

Лікування прикусу у Києві

Сучасна ортодонтія здатна усунути навіть довольно складні випадки викривлень зубного ряду

Лікування прикусу у стоматології **ЛАСКА**

На превеликий жаль, далеко не всі здатні похвалитися посмішкою, красивою від природи. Багатьом не з чуток знайома проблема неправильного, аномального прикусу.

Виникає така патологія по ряду різноманітних причин, але основні з них такі:

Хоч би якими були причини патології, мати привабливу посмішкою бажає кожен. Благо, сучасна ортодонтія здатна усунути навіть довольно складні випадки викривлень зубного ряду. Стоматологічна клініка Ласка одна з небагатьох в Києві, де можливо кваліфіковане лікування неправильного прикусу. Єдиним орієнтиром в нашій роботі є націленість на якість і стабільність результату.

Види аномалій та лікування прикусу у дітей

Прикус – це співвідношення зубів, щільно зімкнутих. Виходячи з класифікації, буває він тимчасовим і постійним. Розділяють прикус ще й нафізіологічний і патологічний. Якщо змикання зубного ряду порушено, має місце бути аномалія. Існує п’ять видів патології прикуса:

Дистальний прикус – надмірний розвиток верхньої щелепи, або ж слабке нижньої. Такий прикус ще називають прогнатичний.

Мезіальний прикус, лікування якого в деяких випадках не можливо без оперативного втручання, проявляється у вигляді суттєво виступає нижньої щелепи. Верхні зуби в такому випадку помітно перекриваються нижніми. Таку патологію ще називають зворотним прикусом або ж нижньої прогнатия.

Відкритий прикус – для нього характерним є відсутність змикання між більшою частиною зубів. Буває відкритий прикус фронтальним і бічним -не змикаються передні або бічні зуби, відповідно.

Травмуючий або глибокий прикус – лікування у дорослих протікає значно складніше, ніж у дітей. У ранньому віці розвиток подібної патології можна зупинити, а то і запобігти. Нижні різці при такої аномаліі більше, ніж на 50% перекриваються верхніми.

Перехресний прикус або ножиці – проявляється у вигляді слабо розвиненою нижній і / або верхньої щелепи, однієї або обох її сторін. Зубні ряди при такій аномалії перетинаються подібно лезах ножиць.

Практика лікування прикусу показала, що у дорослих існує ще одна патологія – знижується прикус. Формується він у результаті втрати зубів або ж через їх стирання.

Виправлення і лікування прикусу у дорослих і дітей

Виправлення прикусу найбільш ефективним є в дитинстві. Запобігти його, заодно відучивши маленьке чадо від шкідливих звичок, допоможуть вестибулярні пластини, показані у віці 2-5 років. Для лікування нескладних дефектів в підлітковому віці застосовують капи, трейнери, в більш складних випадках – брекет системи.

Якщо ж говорити про серйозні патологіях, таких, як мезіальний прикус, лікування у дітей теж можливо консервативними методами. Правда, починати його потрібно якомога раніше, усунути патологію найкраще до 10-12 років. У такому юному віці терапія не лише ефективніша, але і безболісна. Крім ортодонтичних конструкцій, в лікуванні мезіального прикусу у дітей застосовують міогномістіку, масаж альвеолярних відростків, пластику вуздечки язика.

Лікування патологій прикусу у дорослих мало чим відрізняється, і все ж, деякі нюанси є. Так, лікування глибокого прикусу, як і інших більш складних патологій, може і швидше за все займе досить багато часу (рік і більше). До того ж, від дорослого цей процес вимагає більше терпіння і відповідальності. У деяких випадках може знадобитися оперативне втручання.

Примітка: перш, ніж приступити до лікування, пацієнту необхідно вилікувати все запалення в ротовій порожнині, виключити потенційні вогнища інфекції. У деяких випадках також потрібно замінити старі зубні протези (коронки, мости) а так же пломби.

Правильно діагностувати патологію прикусу, призначити лікування і пройти його під чуйним контролем фахівця можна в клініці Ласка розташованої в місті Києві. І нехай, якщо мова йде про дорослих, це тривалий процес, позитивний результат у вигляді здоров’я, гарної й привабливої ​​посмішки, а з нею і впевненості в собі вже точно того варто.

НАШІ ЦІНИ

Ортодонтичне лікування – ціни

Вартість

Фіксац.метал. брекетів (1 щелепа)

3020

Брекети металеві (1 щелепа)

6010

Брекет-контроль (1 чол, корекція)

1300

Брекет-контроль (1 щелепи)

650

Фіксація пружини

210

Брекет-контроль (2 щелепи)

1300

Дуга металева

500

Гачок довгий прямий

90

Встановлення пружини металевої

400

Встановлення стопера

90

Заміна дуги металевої (1 щелепа)

500

Заміна дуги естетичної (1 щелепа)

600

Заміна лігатури еластичної (1 щелепа)

200

Заміна лігатури металевої (1 щелепа)

170

Фіксація повторна брекета

500

Фіксація кнопки

460

Фіксація ретейнера (1 щелепа)

2510

Зняття ретейнера (1 щелепа)

600

Фіксація ретейнера (2 щелепи)

5040

Зняття ретейнера (2 щелепи)

1230

Ретенційна каппа

1000

Фіксація брекета

480

Еластики

120

Заміна еластичного ланцюжка

200

Комбінована естетична брекет-система з металевим пазом (1 щелепа)

14020

Встановлення мікроімплантів

4200

Сепарація

110

МПД-дуга

570

Зняття брекетів

510

Зняття стоперу

60

Повторна фіксація ретейнера

370

Фіксація замку + кільця (6-7з)

1000

Закриває пружина для імплантів

400

Зняття брекетів (1 щелепа), (чистка зуба від матеріалу)

1510

Зняття брекетів (2 щелепу)

3020

Наші клієнти говорять про нас

ОТЛИЧНО
29 отзывов на
Lana Oven
Lana Oven
2021-05-22
С острой болью обратилась в стоматологию «Ласка» к Романенковой Юлии Любомировне. Лечением осталась очень довольна. Врач - профессионал своего дела, поэтому я доверилась и решила лечить остальные проблемные зубы у этого врача. Результатом очень довольна! Я рада, что нашла своего стоматолога! Спасибо!!!
Лилия Отмахова
Лилия Отмахова
2020-10-26
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, какая цена на удаление нерва?
Sergo
Sergo
2020-10-18
Очень рад что попал в эту клинику,она имеет современное оборудование, Доброжелательный,клиентоориентированный персонал,чисто,стерильно,адекватные цены.В высокой квалификации убедился с первой пломбой,сделав одну,решил делать все.Хочу поблагодарить стоматолога Светлану,благодаря которой у меня пропал страх лечения зубов,она делает свою работу очень аккуратно и качественно и от результата поднимается настроение) Рекомендую.
Ольга Компаниенко
Ольга Компаниенко
2020-08-22
Консультация бесплатная, снимок 200 грн, в дополнительном лечении необходимости не оказалось, и дополнительных услуг не стали навешивать.
Dasha Kryzhevskykh
Dasha Kryzhevskykh
2020-07-09
Отличная стоматология, приятный персонал, с мужем лечим зубы только у Даниловой Светланы, отличный, грамотный и квалифицированный специалист, с бережным и чутким отношением к клиентам!
Лера Добровольская
Лера Добровольская
2020-06-25
Светлана Данилова лучший стоматолог в моей жизни! Такого внимания к себе и своему рту я ещё не встречала. Вылечила все зубы и настроение подняла. Рекомендую!
×
Хотите мы вам перезвоним?