Стоматология Ласка

Лікування під час сну У Києві

Гарні зуби у дитини це дуже важливо! Радимо почати догляд за зубчиками Вашої дитини з перших днів їх появи

Лікування під час сну в стоматології **ЛАСКА**

Седація в стоматології

Седація в стоматології – це сучасне рішення для людей, які бояться лікувати зуби, або планують великий об’єм стоматологічних процедур.

За допомогою спеціальних препаратів пацієнта вводять в легкий, розслабляючий сон. Але у відмінності від загального наркозу, він не вимагає тривалої реабілітації після пробудження і практично не має побічних ефектів

Седація в стоматології: поняття, види

Медикаментозний сон в стоматології – це введення пацієнта в стан сну за допомогою спеціальних седатівних препаратів. Медикаменти, які для цього застосовуються, не знеболюють, а лише усипляють, тому процедура обов’язково проводиться в комплексі з місцевою анестезією.
Седация буває двох типів:
– внутрішньовенна;
– інгаляційна.
У першому випадку пацієнт отримує ін’єкцію з седатівним ліками. У другому випадку подається інгаляційний анестетік, наприклад, закис азоту (відомий як «звеселяючий газ»). Обидва варіанти безпечні для здоров’я. Як і при внутрішньовенному методі, так і при інгаляції лікарка-анестезіолог може  точно контролювати дозування препарату, звівши до мінімуму всі ризики. Медикаментозний сон не варто плутати із загальним наркозом, це більш щадна процедура. Людина в такому стані максимально розслаблена, але він чує і реагує на слова доктора – може відкрити рот, коли його попросять, нахилитися або обернути голову. По класифікації, яка використовується суспільством анестезіологів США (АSA), дана процедура відноситься до мінімальної седациі, після якої слідує поверхнева, і лише потім – глибока і загальний наркоз.

Для чого проводиться седація в стоматології?

Больові відчуття при лікуванні зубів, хірургічних і ортопедичних операціях не так сильні, як сам страх болю. Саме із-за страху дуже багато хто затягує з терапією, не звертається до лікаря. Результат – серйозні захворювання порожнини рота, порушення цілісності тканин і необхідності видаляти зуби, оскільки зберегти їх не можливо.

Найчастіше проводиться седация для дітей. Що зрозуміло, оскільки діти більше бояться стоматологів і бормашини. Проте часто цією процедурою цікавляться і дорослі пацієнти.

Ще одна гідність методики – можливість за один раз виконати відразу дуже великий об’єм завдань, тобто вилікувати, запломбувати або видалити відразу декілька зубів. Крім того, це позитивно позначається на якості роботи лікарки-стоматолога, оскільки пацієнт не рухається, не закриває постійно рот і не ускладнює доступ до хворої ділянки.

Але головне – це повна відсутність стресу. Похід до стоматолога перестане бути найстрашнішою подією в житті, ви своєчасно усуватимете захворювання на ранньому етапі і збережете свою білосніжну посмішку і нервові клітини.

Лікування зубів під загальним наркозом дітям: ціна

У медикаментозний сон пацієнта вводить анестезіолог. Ціна процедури включає дві основні статті: оплата роботи фахівця і вартість препаратів, які для цього використовуються.

Лікування дитячих зубів уві сні (в Києві) в Приватної стоматології Ласка виконується в чіткій відповідності з медичними протоколами і абсолютно безпечна. Ми використовуємо сучасні медпрепарати, які повністю відповідають міжнародним стандартам і не впливає на серцево-судинну систему, печінку, нирки, інші органи. Вони не є токсичними і відразу після пробудження дитина буде відчувати себе як зазвичай – як ніби він встав вранці зі свого ліжечка. Пробудження настає швидко. Для такого лікування вашій дитині треба мати довідку від педіатра

Ціна седації в клініці Ласка демократична.

Також ви можете замовити цю послугу для дорослих. Ми просимо наших пацієнтів надати свіжу кардіограму і загальний аналіз крові.

Про що ми пишемо в Інстаграм? 

🔥 Чи не шкідливо лікувати дитину під наркозом?

Хороше запитання!

✅Давайте розберемося.
Психологи стверджують, що з дитиною можна домовитися тільки після 6 років. Тоді, коли він вже може приймати якісь аргументи.
⁉️ А якщо дитина молодша, і у нього багато уражених карієсом зубів, і вони болять ?
🔸 Як бути ?
🔸 Тримати її?
🔸 І силою відкривати їй рот? Уявляєте який це стрес для малюка?! Ви на все життя залякаєте її. 

Що пропонує сучасна медицина?
✅ Седація-це коли дитина вдихає спеціальний, так званий звеселяючий газ. При цьому дитина розслабляється, не боїться, і дозволяє провести лікування.
✅ Наркоз-це коли анестезіолог вводить дитині спеціальний препарат через ін’єкцію. Дитина засинає. Потім, його підключають до апарату , який дихає за нього і контролює всі життєво важливі параметри.
❗️Все це контролює спеціалізована бригада: лікар анестезіолог + анестезистка . Бригада оснащена сучасним високоточним обладнанням! Це важливо не тільки для Вас , але і для нас. Тому ми ставимося до лікування уві сні дуже серйозно!
🔸Поки дитина спить, з ним працює стоматолог і часом не один. Додаткова анестезія не потрібна, дитина нічого не відчуває, він глибоко спить. Тому таке лікування підійде дітям з алергією. Зазвичай наркоз триває 2-3 години. За цей час стоматологи встигають пролікувати від 5 до 10 зубів.
Потім дитину будять і через 2-3 години він вже не згадає, що був на лікуванні
🔥 А тепер уявіть скільки болю, сліз (дитини і мами) можна уникнути !

✅ Як оцінити, що шкідливіше ?
Ходити з хворими зубами, мучитися від болю, перебувати в постійному стресі або один раз отримати наркоз?
Наркоз це введення ліків дитині . Так, будь-який препарат має свій негативний вплив . Але, ми даємо дитині ліки, якщо він захворів? А чому не допомогти йому, якщо проблема з зубами? Це що не так важливо? Останні молочні зуби випадають в12 – 13 років. І весь цей час Вашій дитині треба їсти і не страждати від болю.

✅Хворі зуби це:
🔸Джерело інфекції
🔸Джерело болю
🔸Страх перед стоматологом на все життя
🔸Не правильний прикус або не рівні зуби, а значить не впевненість в собі
🔸Порушення травлення
🔸Зрештою безсонні ночі так як зуби болять в основному вночі
🔸І ще багато всього

А тепер рішення за Вами

Якщо у Вас залишилися питання, Приходьте на безкоштовну консультацію.

Наші ціни

Дитяча стоматологія

Вартість

Лікування карієсу молочний зуб (1 клас)

460

Лікування карієсу молочний зуб (2 клас)

570

Лікування карієсу молочний зуб (3 клас)

660

Лікування початкового карієсу фторкаотцідом 1 од.

370

Лікування постійного зуба

660

Запечатка фісур 1 зуб

460

Пломбування корневого каналу пастою (1канал)

170

Муміфікуюча рідина

170

Девіталізуючої пов’язка

170

Профілактична чистка зубів

550

Психологічна підготовка

110

Плановий огляд

200

Профілактика кариесу (2 щелепи)

570

Кольорова пломба

550

Професійне чищення зубів (щітка+паста, 2 щелепи)

250

Склоіномерна пломба

550

Дитяча хірургія

Вартість

Видалення молочних зубів (1 клас)

100

Видалення молочних зубів (2 клас)

200

Видалення молочних зубів (3 клас)

400

Лікування під наркозом

Вартість

Лікування карієсу молочний зуб (1клас)

600

Лікування карієсу молочний зуб (2клас)

750

Лікування карієсу молочний зуб (3клас)

860

Запечатка фісур 1зуб

600

Лікування постійного зуба

860

Пломбування корневого каналу пастою (1канал)

230

Профілактика карієсу (2 щелепи)

750

Кольорова пломба

730

Склоіномерна пломба

730

Лікування уві сні

4280

Наші клієнти говорять про нас

ОТЛИЧНО
29 отзывов на
Lana Oven
Lana Oven
2021-05-22
Проверенный
С острой болью обратилась в стоматологию «Ласка» к Романенковой Юлии Любомировне. Лечением осталась очень довольна. Врач - профессионал своего дела, поэтому я доверилась и решила лечить остальные проблемные зубы у этого врача. Результатом очень довольна! Я рада, что нашла своего стоматолога! Спасибо!!!
Прочитайте больше
Лилия Отмахова
Лилия Отмахова
2020-10-26
Проверенный
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, какая цена на удаление нерва?
Прочитайте больше
Sergo
Sergo
2020-10-18
Проверенный
Очень рад что попал в эту клинику,она имеет современное оборудование, Доброжелательный,клиентоориентированный персонал,чисто,стерильно,адекватные цены.В высокой квалификации убедился с первой пломбой,сделав одну,решил делать все.Хочу поблагодарить стоматолога Светлану,благодаря которой у меня пропал страх лечения зубов,она делает свою работу очень аккуратно и качественно и от результата поднимается настроение) Рекомендую.
Прочитайте больше
Ольга Компаниенко
Ольга Компаниенко
2020-08-22
Проверенный
Консультация бесплатная, снимок 200 грн, в дополнительном лечении необходимости не оказалось, и дополнительных услуг не стали навешивать.
Прочитайте больше
Dasha Kryzhevskykh
Dasha Kryzhevskykh
2020-07-09
Проверенный
Отличная стоматология, приятный персонал, с мужем лечим зубы только у Даниловой Светланы, отличный, грамотный и квалифицированный специалист, с бережным и чутким отношением к клиентам!
Прочитайте больше
Лера Добровольская
Лера Добровольская
2020-06-25
Проверенный
Светлана Данилова лучший стоматолог в моей жизни! Такого внимания к себе и своему рту я ещё не встречала. Вылечила все зубы и настроение подняла. Рекомендую!
Прочитайте больше
×
Хотите мы вам перезвоним?