Стоматология Ласка

Лазерна імплантація зубів

Лазерна імплантація – це новий підхід

2.-mostovidnaya-konstrukciya-na-implantakhВтрата одного зуба – це не тільки естетичний недолік. Це ще і відстрочені проблеми, пов’язані зі здоров’ям. Від порушення роботи щелепних суглобів і процесом зсуву зубного ряду – до дисфункції всієї травної системи.

Лазерна імплантація – це гарантія захисту від безлічі подібних проблем. В області імплантології лазерний метод вважається найбільш передовим. Це кардинально новий підхід до традиційних рішень імплантації. При цьому імплантація за допомогою лазера здійснюється точно тим же способом, що і класичний варіант оперативного втручання. Якщо раніше имплантолог виробляв резекцію скальпелем, то тепер його місце зайняв лазерний промінь. 

Яким чином це відбувається? Луч виробляє розріз тканини, безпосередньо в кістку встановлюється імплант, після чого рану зашивають. Щоб не допустити деформації зубного ряду, на яснах фіксуються зубні протези з пластика. Коли спостерігається повне загоєння рани, вона знову розкривається, і на титановий корінь монтується штучна зубна одиниця.

Лазерна імплантація — переваги

 

Слід зазначити, що сама пособі операція проводиться безболісно, а відсоток приживлення (всупереч поширеним «народним» оцінками) за свідченнями фахівців складає 98%. Лазерна імплантація зубів, ціна якої навряд чи стане перешкодою до набуття якісної заміни природним зубам, стрімко набирає популярність у всьому світі. Довжина розтину для одного зуба становить 1 см, при цьому травмування кісткової тканини абсолютно мінімальне, оскільки вона буквально «випаровується» під впливом лазерного променя.

Крім відсутності больових відчуттів під час оперативних заходів, є маса інших позитивних ефектів. Наприклад, відсутність крововтрати. Лазерний промінь блискавично припікає ушкоджені кровоносні судини. Крім того, металеві фрагменти не осідає на стінках штучного кореня, а, значить, пацієнт, якому вже вживили імплант, згодом не буде відчувати незручностей, які можуть бути пов’язані з ефектом гальванізації.

Антибактеріальні властивості лазерного променя (оскільки відсутній безпосередній контакт слизової оболонки рота з інструментарієм) є незаперечною перевагою даного методу операційного втручання. Лазерна імплантація зубів – це регенерує, ранозаживляюча, а також протизапальна методика.

Лазер під час імплантації використовується:

  • Для розсічення ясна (тобто, до установки імпланта);
  • При повторній резекції слизової оболонки в процесі двоетапної імплантаційної операції;
  • У процесі роботи з м’якими тканинами ясна під час реставраційних заходів.

Лазерна імплантація зубів. Київ. Ціни. Етапи.

Процедура імплантації за допомогою лазерного променя включає в себе наступні етапи:

Підготовка до операції (розрахунок кількості імплантів, розрахунок планованого навантаження та ін.) На цьому етапі лікар визначає необхідність (або відсутність такої) проведення сінусліфтінга – штучного нарощування тканини.

Встановлення штифта. Лазером випалюється маленька ділянка на яснах, проводиться акуратний надріз, куди вставляється імплант. Після цього лікар накладає на місце резекції шов, а також встановлює тимчасову протезну одиницю.

Термін загоєння коливається в межах від 2 до 6 місяців, і прямо залежить від індивідуальних особливостей і властивостей організму пацієнта. Повне загоєння визначається лікарем тоді, коли імплант повністю «освоюється» на новому місці, приживається, зростаючись з кістковою тканиною. У цей період пацієнт виконує регулярні візити до лікаря для проведення профілактичного огляду і контролю за «поведінкою» імпланта.

×
Хотите мы вам перезвоним?