Стоматология Ласка

Индивидуальный абатмент

Що таке індивідуальний абатмент?

Протезування розвивається семимильними кроками, і новинки на ринку стоматології практично миттєво впроваджуються, дозволяючи досвідченим стоматологам творити справжні дива. Проте, у простого пацієнта все ще залишаються питання щодо азів протезування, особливо протезування на імплантатах. Спробуємо розібратися в основних поняттях і відповісти на основні питання. Отже, абатмент являє собою головку (перехідник), яу прикручують до імпланта. На неї одягається коронка або інша конструкція. Кожна імплантна конструкція розрахована на свої стандартні абатменти. І чим більше у лікаря вибір конструкцій і розмірів абатаментів, тим легше йому провести лікування.

Види абатментів

Розібравшись з основними поняттям, можна заглибитися в питання про те, які ж бувають абатменти. Їх класифікують по декількох категоріях:
  • вид;
  • матеріал;
  • производитель.
По видам розрізняють стандартні, кутові, тимчасові, кулькові і прямі конструкції. Стандартні вироби виготовляються в шести різних варіаціях довжини. Кутові дають можливість надати зубного ряду повну природність. Кулькові використовуються тільки для тимчасових протезних конструкцій. А тимчасові встановлюють при загоєнні тканин, запобігаючи потрапляння в рану бактерій. Виготовити можна керамічний, цирконієвий або індивідуальний титановий абатмент. Індивідуальний титановий абатмент – самий практичний, недорогий і надійний з усіх. Однак титану бракує естетичності. Індивідуальний цирконієвий абатмент крім безумовних естетичних переваг біосумісний з тканинами порожнини рота. Керамічний абатмент має три переваги, включаючи естетику, відсутність роздратування тканин і профілактику гальванизма. Індивідуальний абатмент, як випливає з самої назви, виготовляється в одному, ексклюзивному, екземплярі. Йому надають форму і конфігурацію необхідну конкретному пацієнту. Бувають і стандартні абатменти, виробництво яких є стандартизованим (штампованим).

Виділяють такі основні переваги індивідуального абатменту:

– точне припасування; – мінімізація ризику запального процесу; – можливість надання точної форми; – можливість регулювати уступ по яснах. Виготовлення індивідуальних абатментів, безумовно, краще для пацієнта, а так само і для лікаря. Воно дозволяє забезпечити точне і надійне з’єднання абатмента і імпланта, забезпечити ідеально прилягання, підвищити термін служби всієї конструкції. Тут так само важливо звернути увагу на бюджет: стандартний абатмент, ціна якого більш доступна, може мати більше технічних огріхів і нестиковок конструкції.

Плюси виготовлення індивідуальних абатментів

Індивідуальний цирконієвий абатмент, наприклад, виготовляють строго необхідної форми. Він відмінно підтримує ясна, запобігаючи затікання цементу під неї. У сучасних реаліях, цінова різниця між стандартними та індивідуальними виробами практично відсутня. Це не означає, однак, що між ними немає ніякої різниці Індивідуально виготовлена конструкція буде сидіти як влита, не завдаючи навіть найменших незручностей. Іншими словами, кажучи про якість, можна сміливо стверджувати, що індивідуальне виріб – це high class. Найчастіше для виготовлення індивідуальних абатментів використовують оксид цирконію. Це призводить до подорожчання вартості виробу, однак позбавляє від багатьох потенційних проблем. У питанні: «Який абатмент встановити? Стандартний або індивідуальний? », ціна відіграє не першу роль. Вузький вироб, який недостатньо щільно прилягає до ясен та не забезпечує належної ізоляції від цементу, може принести більше шкоди, ніж користі.

Корисні поради

Обирая стандартний, індивідуальний, цирконієвий або титановий абатмент, не слід забувати, що, як і будь-який виріб, він вимагає догляду. Місце операції необхідно утримувати в чистоті. Стоматолог може рекомендувати спеціальні засоби для чищення на період відновлення або ж полоскання на перші кілька днів після операції. Варто пам’ятати, що після встановлення стандартного або індивідуального абатменту, можуть виникнути неприємні або навіть хворобливі відчуття в порожнині рота. Як правило, вони проходять через кілька днів. Але, ліпше проконсультуватися зі своїм лікарем. Нагадаємо, про необхідність хоча б 2 рази на рік проходити профілактичний огляд. Адже попередити ускладнення простіше, ніж лікувати.

Протезування

Вартість

Каппа релаксуюча Erkoderm

4000

каппа реабілітаційна

3000

Моделювання зубів 3D одна щелепа

3000

Зняття відбитка 1 чол. (А-силікон)

5500

Зняття часткового відбитка (С-силікон)

250

Зняття відбитка 1 чол (С – силікон)

200

Цементіровка на “Фуджі”

150

Цементіровка 1 од на “Умовно-знімний цемент”

150

Цементіровка 1 од на “Провікол”

100

Культьова вкладка 1 од

700

Культьова вкладка покрита Опака 1 од

900

Коронка тимчасова пластмаса. “Протемп” 1 од

350

Коронка пластмасова фрезерується

900

Коронка суцільнолита 1 од

1200

Коронка металокерамічна “Zeo” Японія

2500

металокераміка непарна

6750

Коронка металокерамічна “Vita VM 13”

1950

Безметалловая прес-кераміка примірка

5400

Коронка временная металлокерамическая коронка “Ultrapollin”! Украина

1500

Безметалловая коронка оксид цирконію на імпланти гвинтова фіксація

5400

Накладка з оксиду цирконію Німеччина 1 од.

5400

Вінір “Ivoclar Emax” Німеччина 1 од.

5400

Коронка оксид цирконію цементна фіксація

5400

Вкладка культевая безметалева

2500

Мультіюніти Корея 1 етап

4050

Мультіюніти

Вартість

Мультіюніт МІС

4050

Хірургічний шаблон

6750

Балка для знімного протезу

2700

Балка для незнімного протеза

18750

Мультіюніт Корея 2 етап

2160

Починка протеза

500

Частково знімний протез (1-3з.)

3000

Знімне протезування

Вартість

Знімний протез з Діфлекса

6000

Знімний протез акриловий з м’якими кламмерами

4500

Частковий протез з Діфлекса

500

Перебазування протеза

600

Індивідуальна ложка

600

Знімний протез Акриловий

4000

Заміна втулок на бюгельном протезі

1000

Заміна гумок на протезі

4000

×
Хотите мы вам перезвоним?