Стоматология Ласка

Індивідуальний абатмент у Києві

Абатмент являє собою головку (перехідник), яку прикручують до імпланта

Індивідуальний абатмент у стоматології **ЛАСКА**

Що таке індивідуальний абатмент?

Протезування розвивається семимильними кроками, і новинки на ринку стоматології практично миттєво впроваджуються, дозволяючи досвідченим стоматологам творити справжні дива. Проте, у простого пацієнта все ще залишаються питання щодо азів протезування, особливо протезування на імплантатах.

Спробуємо розібратися в основних поняттях і відповісти на основні питання. Отже, абатмент являє собою головку (перехідник), яку прикручують до імпланта. На неї одягається коронка або інша конструкція. Кожна імплантна конструкція розрахована на свої стандартні абатменти. І чим більше у лікаря вибір конструкцій і розмірів абатаментів, тим легше йому провести лікування.

Види абатментів

Розібравшись з основними поняттям, можна заглибитися в питання про те, які ж бувають абатменти. Їх класифікують по декількох категоріях:

По видам розрізняють стандартні, кутові, тимчасові, кулькові і прямі конструкції. Стандартні вироби виготовляються в шести різних варіаціях довжини. Кутові дають можливість надати зубного ряду повну природність. Кулькові використовуються тільки для тимчасових протезних конструкцій. А тимчасові встановлюють при загоєнні тканин, запобігаючи потрапляння в рану бактерій. Виготовити можна керамічний, цирконієвий або індивідуальний титановий абатмент. Індивідуальний титановий абатмент – самий практичний, недорогий і надійний з усіх. Однак титану бракує естетичності. Індивідуальний цирконієвий абатмент крім безумовних естетичних переваг біосумісний з тканинами порожнини рота.

Керамічний абатмент має три переваги, включаючи естетику, відсутність роздратування тканин і профілактику гальванизма. Індивідуальний абатмент, як випливає з самої назви, виготовляється в одному, ексклюзивному, екземплярі. Йому надають форму і конфігурацію необхідну конкретному пацієнту. Бувають і стандартні абатменти, виробництво яких є стандартизованим (штампованим).

Виділяють такі основні переваги індивідуального абатменту:

Виготовлення індивідуальних абатментів, безумовно, краще для пацієнта, а так само і для лікаря. Воно дозволяє забезпечити точне і надійне з’єднання абатмента і імпланта, забезпечити ідеально прилягання, підвищити термін служби всієї конструкції. Тут так само важливо звернути увагу на бюджет: стандартний абатмент, ціна якого більш доступна, може мати більше технічних огріхів і нестиковок конструкції.

Плюси виготовлення індивідуальних абатментів

Індивідуальний цирконієвий абатмент, наприклад, виготовляють строго необхідної форми. Він відмінно підтримує ясна, запобігаючи затікання цементу під неї. У сучасних реаліях, цінова різниця між стандартними та індивідуальними виробами практично відсутня. Це не означає, однак, що між ними немає ніякої різниці Індивідуально виготовлена конструкція буде сидіти як влита, не завдаючи навіть найменших незручностей. Іншими словами, кажучи про якість, можна сміливо стверджувати, що індивідуальне виріб – це high class.

Найчастіше для виготовлення індивідуальних абатментів використовують оксид цирконію. Це призводить до подорожчання вартості виробу, однак позбавляє від багатьох потенційних проблем. У питанні: «Який абатмент встановити? Стандартний або індивідуальний? », ціна відіграє не першу роль. Вузький вироб, який недостатньо щільно прилягає до ясен та не забезпечує належної ізоляції від цементу, може принести більше шкоди, ніж користі.

Корисні поради

Обирая стандартний, індивідуальний, цирконієвий або титановий абатмент, не слід забувати, що, як і будь-який виріб, він вимагає догляду. Місце операції необхідно утримувати в чистоті. Стоматолог може рекомендувати спеціальні засоби для чищення на період відновлення або ж полоскання на перші кілька днів після операції.

Варто пам’ятати, що після встановлення стандартного або індивідуального абатменту, можуть виникнути неприємні або навіть хворобливі відчуття в порожнині рота. Як правило, вони проходять через кілька днів. Але, ліпше проконсультуватися зі своїм лікарем. Нагадаємо, про необхідність хоча б 2 рази на рік проходити профілактичний огляд. Адже попередити ускладнення простіше, ніж лікувати.

Наші ціни

Протезування

Вартість

Каппа релаксуюча Erkoderm

4220

Каппа реабілітаційна

2020

Моделювання зубів 3D одна щелепа

5400

Зняття відбитків 1 щелепа (А-силікон)

600

Зняття діагностичних відбитків (1 щелепа) альгінатна маса

300

Зняття відбитків 1 щелепа (С-силікон)

350

Цементіровка на “Фуджі”

250

Цементіровка 1 од на “Умовно-знімний цемент”

250

Цементіровка 1 од на “Провікол”

150

Культьова вкладка 1 од

800

Культьова вкладка покрита Опака 1 од

1000

Коронка тимчасова пластмаса. “Протемп” 1 од

450

Коронка пластмасова фрезерується посилина

1000

Коронка суцільнолита 1 од

1350

Коронка металокерамічна “Zeo” Японія

4000

Металокераміка непарна

3500

Коронка металокерамічна “Vita VM 13”

2100

Безметалловая прес-кераміка примірка

10500

Коронка временная металлокерамическая коронка “Ultrapollin”! Украина

1350

Безметалловая коронка оксид цирконію на імпланти гвинтова фіксація

10500

Накладка з оксиду цирконію Німеччина 1 од.

4500

Вінір “Ivoclar Emax” Німеччина 1 од.

10500

Коронка оксид цирконію цементна фіксація

10500

Вкладка культевая безметалева

3500

Мультіюніти Корея 1 етап

4280

Мультіюніти

Вартість

Мультіюніт МІС

4050

Хірургічний шаблон

7130

Балка для знімного протезу

8850

Балка для незнімного протеза

19950

Мультіюніт Корея 2 етап

2280

Починка протеза

1100

Частково знімний протез (1-3з.)

2500

Знімне протезування

Вартість

Знімний протез з Діфлекса

6500

Знімний протез акриловий з м’якими кламмерами

5000

Частковий протез з Діфлекса

5500

Перебазування протеза

1200

Індивідуальна ложка

800

Знімний протез Акриловий

5000

Заміна втулок на бюгельном протезі

500

Заміна гумок на протезі

350

Починка протеза

600

Частково знімний протез (1-3зуба)

2500

Частковий знімний протез з Діфлекса

5500

Починка протеза

1100

Валик

700

Протез на імплантах

29000

Знімний протез з Діфлекса

10000

Починка протеза(5-10з,приварка)

5000

Наші клієнти говорять про нас

ОТЛИЧНО
29 отзывов на
Lana Oven
Lana Oven
2021-05-22
С острой болью обратилась в стоматологию «Ласка» к Романенковой Юлии Любомировне. Лечением осталась очень довольна. Врач - профессионал своего дела, поэтому я доверилась и решила лечить остальные проблемные зубы у этого врача. Результатом очень довольна! Я рада, что нашла своего стоматолога! Спасибо!!!
Лилия Отмахова
Лилия Отмахова
2020-10-26
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, какая цена на удаление нерва?
Sergo
Sergo
2020-10-18
Очень рад что попал в эту клинику,она имеет современное оборудование, Доброжелательный,клиентоориентированный персонал,чисто,стерильно,адекватные цены.В высокой квалификации убедился с первой пломбой,сделав одну,решил делать все.Хочу поблагодарить стоматолога Светлану,благодаря которой у меня пропал страх лечения зубов,она делает свою работу очень аккуратно и качественно и от результата поднимается настроение) Рекомендую.
Ольга Компаниенко
Ольга Компаниенко
2020-08-22
Консультация бесплатная, снимок 200 грн, в дополнительном лечении необходимости не оказалось, и дополнительных услуг не стали навешивать.
Dasha Kryzhevskykh
Dasha Kryzhevskykh
2020-07-09
Отличная стоматология, приятный персонал, с мужем лечим зубы только у Даниловой Светланы, отличный, грамотный и квалифицированный специалист, с бережным и чутким отношением к клиентам!
Лера Добровольская
Лера Добровольская
2020-06-25
Светлана Данилова лучший стоматолог в моей жизни! Такого внимания к себе и своему рту я ещё не встречала. Вылечила все зубы и настроение подняла. Рекомендую!
×
Хотите мы вам перезвоним?