Коронки на основі оксиду цирконію. Наші роботи
Втративши навіть один зуб (що вже казати про кількох), Ви можете порушити ключову функцію всього зубного ряду – жування. А це, безперечно, з часом негативно позначиться на стані всієї травної системи. Дотримання основних профілактичним правилами, регулярні відвідування стоматолога – це те найменше, що можна зробити для свого здоров’я.
Керамічна коронка. Оксид цирконію
Ортопедична стоматологія – єдиний вихід для тих, хто вже зіткнувся з втратою зубів. Дане клінічний напрямок активно розвиває цілий ряд методик, серед яких особливо виділяється CAD / CAM. Це технологія сучасного комп’ютерного моделювання зубних конструкцій, що застосовується для відновлення зубного ряду.
Що мається на увазі? Йдеться про виготовлення і установки коронок, мостовидних протезів, різних вкладок, які стають все більш популярними, будучи досить ефективною альтернативою застарілої металокераміці. Наприклад, коронки з оксиду цирконію.
Діоксид цирконію – це штучний матеріал, який застосовується в західній медицині з 1969 року (для заміни головок тазостегнового, гартованого суглобів). У стоматологічній практиці цирконій вперше з’явився в 1993 році, і з тих пір упевнено лідирує за популярністю, як серед фахівців, так і серед пацієнтів. Кераміка на оксиді цирконію абсолютно безпечна для порожнини рота і здоров’я пацієнта. За фізичними і хімічними характеристиками діоксид близький до кісткової тканини людини. Навіть надчутливий організм сприйме коронки на основі оксиду цирконію, як «свої». Не зафіксовано жодного інциденту, пов’язаного з будь-якої алергічної реакцією на цю новину. І, при цьому, всі ми знаємо, що на металевий сплав, який використовується в ортопедичної стоматології, такі реакції виникають досить часто. Тобто, цирконій дає шанс алергікам, які потребують якісного протезування.
При цьому матеріал аж ніяк не поступається металокерамічним протезів за властивостями міцності. Більш того, він не схильний до деформацій з плином часу, і має унікальну якість відновлення власної структури на молекулярному рівні. Оксид цирконію ціна якого не повинна відлякати пацієнта, що потребує надійному протезуванні, самостійно «затягує» мікротріщини. Низька теплопровідність цирконію також дозволяє зубам залишатися «живими». Будучи відмінним теплоізолятором, діоксид надійно захищає зубної ряд від температурних перепадів.
Здорові зуби. Оксид цирконію
Симптоми структурних змін тканин навколо протеза так само відсутні в тих випадках, коли Ви використовуєте оксид цирконію. Ціна питання – здоров’я Вашої ротової порожнини, яка в разі застосування металокераміки може привести до повторних візитів в стоматологічний кабінет. Ніякого дратівної ефекту на м’які тканини ясен при використанні цирконію не спостерігається. Активний захист цих самих м’яких тканин навколо протеза – крім усього іншого входить в «обов’язки» даного матеріалу. Клінічні дослідження показали, що «налипання» шкідливих бактерій до оксиду цирконію на 40% нижче, ніж у випадку з звичайної металлокерамічною коронкою.
Керамічна коронка. Оксид цирконію
Одним з основних вимог пацієнта при виборі матеріалу для протезування є колір і гармонія посмішки. Чудові естетичні характеристики протезів з діоксиду цирконію є ключовим фактором успішності даного матеріалу. Слід особливо підкреслити, що підбір кольору реалізовується не тільки для кераміки на оксиді цирконію, але і для самого каркаса. Матеріал повністю виключає не естетичний ефект «просвічування». Коронки з оскіда цирконію зберігають природну прозорість, а також передбачають можливість (в разі потреби з часом, або на увазі індивідуальних переваг пацієнта) колірної корекції.
Там, де до естетичними властивостями протеза пред’являються особливі вимоги – зуби оксид цирконію безумовно обганяють за популярністю традиційні металокерамічні конструкції