Цифрова лабораторія

Стоматология Ласка

Цифрова лабораторія

Сучасні рішення цифрових технологій

Стоматологія Ласка має власну цифрову лабораторію, яка виготовляє металокерамічні і безметалеві коронки, мости, вініри і багато інших стоматологічних протезів. Для виготовлення ми застосовуємо такі матеріали як прескераміка, оксид цирконію, дісілікат літію і т.д.

Ми йдемо в ногу з часом і пропонуємо сучасне рішення за допомогою цифрових технологій. Це дозволяє зробити наші роботи доступними за ціною і в найкоротші терміни. Одна з останніх пропозицій нашої клініки – це створення Вашої посмішки в цифровому форматі в спеціальній програмі.

Як це працює?

У клініці доктор спочатку знімає відбиток для виготовлення діагностичної моделі та передає в нашу цифрову лабораторію, а потім проводить фотометрію. Це серія фотографій Вашого обличчя в певних ракурсах. Фотографії використовуються для побудови Вашої нової посмішки.

У лабораторії відливаються моделі, які скануються на лабораторному сканері DOF. Після вивчення фотографій і моделей технік, з урахуванням побажання пацієнта, моделює нову форму і положення кожного зуба в цифровому форматі (WAX-UP). Нова форма Ваших зубів зберігається в STL файлі, який ми можемо використовувати в будь-який час і при необхідності в будь-якій точці світу (при форс-мажорних обставинах у пацієнта).

Збережений STL файл отриманої моделі дає можливість повністю повторити цю роботу в пластмасі, дісілікаті літію, цирконі або в будь-якому іншому естетичному сучасному матеріалі.
Наступним етапом ми показуємо Вам змодельовані зуби на екрані комп’ютера або смартфона в форматі PDF 2D і 3D. Обговорюємо всі нюанси майбутньої посмішки. На цьому етапі за Вашим бажанням, ми можемо робити будь-які зміни. На такому зображенні Вам дуже наочно видно як буде змінюватися форма зуба і кордони обробки зуба.

Після затвердження всіх змін, друкуємо на 3D принтері модель (прототип майбутніх зубів).

Для чого потрібна надру

  • для презентації пацієнтудля виготовлення Mock-up ( шаблона для обробки зубів)
  • для виготовлення тимчасових коронок прямим методом
  • для контроля виготовлення постійної конструкції
  • для виготовлення капи, якщо знадобиться

    Наша Лабораторія це те, що відрізняє нас від безлічі інших клінік. Адже тільки єдина команда техніків і докторів дозволяє вирішувати найскладніші завдання.
×
Хотите мы вам перезвоним?